خدمات مشاوره :

در اقلب موارد ما زمانی بدنبال مهاجرت می رویم که به شدت ناراحت ، ناراضی یا سرخورده از وضعیت امروز خود هستیم . و تلاش داریم در یک مدت کوتاه و با هزینه ای مختصر به نتیجه ای مطمئن دست یابیم .

یکی از مهم ترین فاکتورها، داشتن زبان مورد نیاز کشور مقصد است اما چگونه بتوانیم کشوری را که از نظر شرایط زندگی به شرایط روحی و روانی ما سازگار است انتخاب کنیم؟ بهترین روش های مهاجرت و راه های مهاجرت به آن کشور کدامند؟ شرایط زندگی در آن کشور چگونه هست؟ هزینه های مهاجرت و زندگی چگونه است؟ چگونه مهاجرت کنیم؟ برای مهاجرت چقدر پول نیاز داریم؟ و خیلی سوال های دیگر که در ذهن ما ایجاد می گردد .

توجه داشته باشید که شرایط هر خانواده ای به دیگری می تواند متفاوت باشد . و بر این اساس توصیه ما این است که هر فرد یا خانواده ای بصورت مستقل در جلسات مشاوره شرکت نماید .

ادامه متن …

 

وقت مشاوره برای مهاجرت یا اقامت دائم یا موقت

* جلسات مشاوره حضوری یا آنلاین ( از طریق واتس آپ یا اسکایپ ) برای هر متقاضی ۶۰ دقیقه تعیین شده و مبلغ جلسات حضوری ۵۰۰ هزار تومان، ضمنا به علت رعایت پروتکل های بهداشتی مربوط به Covid-19 کورونا مبلغ جلسات آنلاین ۳۰۰ هزار تـومان میباشد.
* پس از تعیین زمان جلسه ، برگزاری آن در زمان تعیین شده الزامی بوده و حداقل تا ۴۸ ساعت قبل با هماهنگی و توافق قابل تغییر می باشد.
* شرایط پرداخت مبلغ حق مشاوره از دو طریق ذیل امکان پذیر می باشد:
۱_ شرایط پرداخت از طریق انتقال وجه ( به شماره کارت ۰۲۶۷ – ۴۳۶۳ – ۸۶۱۰ – ۶۲۱۹ به نام سعید سالاری )
۲_ شرایط پرداخت حضوری
تذکر : متقاضی محترم توجه داشته باشید که پس از پرداخت مبلغ حق مشاوره و اعلام شماره حواله به دفتر شرکت امکان تعیین زمان مشاوره مقدور میباشد.

  • با توجه به اطلاعات ارائه شده در سایت توضیح دهید چه میزان سرمایه برای مهاجرت در نظر گرفته اید