مشاغل خانگی در کانادا پس از مهاجرت به کانادا و اقامت در کانادا

کار کردن در محیطی ساکت و آرام، کاهش هزینه های رفت و آمد و … از جمله عواملی هستند، که باعث شده اند مشاغل خانگی در کانادا (Home-based Businesses in Canada) رونق بسیار زیادی پیدا کنند. این امر به خصوص برای افرادی که به تازگی به کانادا مهاجرت کرده اند مزایای زیادی به همراه خواهد داشت. زیرا میتوانند بدون نیاز به داشتن شرایط خاصی به کار در کانادا پرداخته و درآمدهای نسبتا خوبی را نیز دریافت کنند.

علاوه بر آن در حال حاضر با توجه به بحران کرونا، نیاز دولت کانادا نیز به مشاغل خانگی افزایش پیدا کرده است. به همین دلیل کشور کانادا با دارا بودن تکنولوژی های پیشرفته امکان کار در کانادا به صورت غیر حضوری یا کار خانگی در کانادا را برای متقاضیان مهاجرت و اقامت کانادا ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ فراهم کرده است. مشاغل خانگی در کانادا جز مشاغلی هستند که این امکان را به مهاجران ایرانی میدهند تا بتوانند به اسانی در کانادا مشغول به کار شوند.

شغل های خانگی در کانادا برای چه افرادی مناسب است؟

به طور کلی میتوان گفت تمامی افراد پس از مهاجرت به کانادا (Immigration to Canada) و اقامت در کانادا (Live in Canada) میتوانند در مشاغل خانگی کانادا مشغول به کار شوند. اما کارهای خانگی در کانادا بیشتر برای دانشجویان بین المللی در حین تحصیل و افرادی که با ویزای کار باز کانادا (Open Work Permit) وارد خاک کانادا شده اند مناسب است. زیرا این افراد بدون نیاز به دریافت پیشنهاد شغلی معتبر (جاب افر) از کارفرمای کانادایی اجازه کار در کانادا را خواهند داشت. و به نوعی میتوان گفت چنین افرادی خود کارفرمای خودشان به حساب می آیند.

لیست مشاغل خانگی در کانادا به منظور کار در کانادا پس از مهاجرت سریع به کانادا

با توجه به مزایا و درآمدهای خوبی که شغل های خانگی در کانادا دارند در ادامه به توضیح مشاغل خانگی در کانادا ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید. قبل از معرفی کارهای خانگی در کانادا، لازم است بدانید متوسط درآمد و حقوق این افراد ۶۹۰۰۰ دلار کانادا در سال خواهد بود. همانطور که مشاهده میکنید ایرانیان مقیم کانادا میتوانند درآمد های خوبی را از طریق کارهای خانگی در کانادا کسب نمایند. لیست مشاغل خانگی در کانادا ۲۰۲۰-۲۰۲۱ و یا ۲۰۲۲ برای مهاجران ایرانی به کانادا به شرح زیر است:

woman working laptop 53876 28314 300x196 - مشاغل خانگی در کانادا | مهاجرت و اقامت تضمینی کانادا | کار و کاریابی

  • مدرس آنلاین (Online Teacher): متقاضیان مهاجرت و اقامت در کانادا که دارای مهارت و تخصص در زمینه های مختلف باشند. میتوانند شاگردانی را در کانادا پیدا کرده و به صورت آنلاین مشغول به تدریس شوند. این شغل به خصوص در زمان بحران کرونا افزایش چشمگیری پیدا کرده و یکی از مشاغل خانگی بسیار خوب در کانادا است. زیرا بسیاری از والدین به دلیل نگرانی هایی که برای سلامت فرزندان خود دارند اجازه خروج آنها از منزل را نمیدهند. در نتیجه این شغل را میتوان یکی از مشاغل پردرآمد کانادا برای ایرانیان مهاجر به کانادا در نظر گرفت. درآمد مدرسان آنلاین در کانادا از ۳۲۰۰۰ تا ۱۵۹۰۰۰ دلار کانادا در سال متغیر خواهد بود.

  • توسعه دهنده نرم افزار (Software Developer): ایرانیانی که موفق به مهاجرت کانادا و اقامت در کانادا شده اند. در صورت داشتن مهارت و تجربه در زمینه مهندسی کامپیوتر، IT، نرم افزار، سخت افزار و … میتوانند به عنوان توسعه دهنده نرم افزار در کانادا مشغول به کار خانگی شده و به کار در کانادا بپردازند. درآمد این افراد در کانادا بین ۴۳۰۰۰ تا ۸۸۰۰۰ دلار کانادا در سال پیش بینی میشود.
  • تحلیلگر دیتا (Data Analyst): این افراد پس از مهاجرت سریع به کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا میتوانند به عنوان تحلیل گر داده های کامپیوتری به کار در کانادا به صورت غیر حضوری مشغول شوند. و درآمدهای خوبی را نیز به دست آورند. میزان حقوق تحلیلگران دیتا بین المللی به صورت سالانه حدود ۳۸۰۰۰ تا ۷۷۰۰۰ دلار کانادا است.
  • نویسنده یا مترجم (Author or Translator): یکی از مشاغلی که میتواند به عنوان شغل خانگی در کانادا به حساب آید شغل نویسندگی یا مترجمی است. افرادی که دارای مهارت و استعداد در این زمینه های شغلی هستند. میتوانند پس از مهاجرت به کانادا و زندگی در کانادا به کار نویسندگی یا مترجمی مشغول شوند. میتوان گفت درآمد نویسندگان یا مترجمان مقیم کانادا تقریبا حدود ۲۷۰۰۰ تا ۸۶۰۰۰ دلار کانادا در سال خواهد بود.
  • مدیر شبکه های اجتماعی (Social Network Manager): همانطور که میدانید امروزه شبکه های اجتماعی (Social Media) از جمله مواردی هستند که کاربران بسیار زیادی دارند. در نتیجه مشاغلی که به آنها ارتباط داشته باشند نیز رونق بسیار زیادی پیدا کرده اند. ایرانیانی که موفق به مهاجرت کانادا با استفاده از روش های مختلف مهاجرتی اقامتی کانادا شده اند میتوانند به عنوان مدیر شبکه های اجتماعی به کار خانگی در کانادا بپردازند. میزان درآمد و حقوق این افراد سالانه از ۲۵۰۰۰ تا ۷۳۰۰۰ دلار کانادا متغیر خواهد بود.
  • حسابدار (Accountants): متقاضیان ایرانی که پرونده های موفق در مهاجرت به کانادا دارند و اقامت در این کشور را اخذ می نمایند. اگر تخصص و مهارت کافی در حوزه حسابداری دارا باشند. میتوانند به عنوان حسابدار شرکت های کانادایی، دفاتر کانادایی و … مشغول به کار خانگی شوند. این شغل نیز از جمله مشاغلی است، که در زمان بحران کرونا گسترش زیادی داشته است. درآمد این حسابداران بین المللی در کانادا سالانه حدود ۳۶۰۰۰ تا ۷۴۰۰۰ دلار کانادا میباشد.
  • دستیار مجازی (Virtual Assistant): به این افراد Virtual Assistant یا VA نیز گفته میشود. دستیاران مجازی افرادی هستند که کارهای کارفرمای خود از قبیل پذیرش مشتری، مدیریت ایمیل، نوشتن محتوای وب سایت و … را به صورت مجازی و از راه دور انجام میدهند. اگر شما نیز قصد مهاجرت به کانادا و اقامت در کانادا ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ را دارید. میتوانید بدون نیاز به دریافت ویزای کار (Work Permit) و کار در کانادا در شغل دستیار مجازی بپردازید. درآمد ایرانیان بین المللی که مشغول به این شغل خانگی در کانادا میشوند سالانه از ۲۵۰۰۰ تا ۷۳۰۰۰ دلار کانادا متغیر خواهد بود.
  • توسعه و طراحی وب (Web Development and Design): چنانچه قصد دارید در سالهای ۲۰۲۰، ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ به کانادا مهاجرت کرده و به اقامت در کانادا بپردازید. باید به فکر یافتن شغلی مناسب در کانادا باشید. یکی دیگر از مشاغل خانگی برای کار در کانادا شغل توسعه و طراحی وب (Web Development and Design) است. با داشتن تجربه و تخصص در این زمینه قطعا موفق به کار در کشور کانادا خواهید شد. درآمد این افراد سالانه حدود ۳۴۰۰۰ تا ۶۹۰۰۰ دلار کانادا است.
  • طراح گرافیک (Graphic Designer): کار کردن در مکانی آرام و بدور از سر و صدا لازمه کار طراحان گرافیک است. زیرا این افراد باید تمرکز کافی در کار خود داشته باشند. به همین دلیل دولت کانادا شرایطی را فراهم آورده است تا طراحان گرافیک مهاجر به کانادا بتوانند به کار خانگی طراحی گرافیک بپردازند و درآمد های نسبتا خوبی را نیز اخذ نمایند. که این خود یکی از مشاغل خانگی بسیار عالی در کانادا می باشد. افرادی که موفق به مهاجرت کانادا و روادید اقامت دائم کانادا شده اند میتوانند به طراحی گرافیک در کانادا مشغول شده و سالانه حدود ۳۴۰۰۰ تا ۶۹۰۰۰ دلار کانادا درآمد داشته باشند.

full shot man sitting couch 23 2148594456 300x200 - مشاغل خانگی در کانادا | مهاجرت و اقامت تضمینی کانادا | کار و کاریابی

خدمات موسسه مهاجرتی اقامتی افق برای مهاجرت تضمینی به کانادا و روادید اقامت دائم و موقت کانادا

موسسه افق جز موسسات معتبر مهاجرتی کانادا بوده و صفر تا صد امور مهاجرتی اقامتی کلاینت های عزیز را به بهترین نحو ممکن برای آنها انجام خواهد داد. اگر شما نیز تصمیم به مهاجرت سریع و فوری کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا یا ویزای کار کانادا در کوتاه ترین زمان ممکن را دارید به گروه بین الملل افق مراجعه فرمایید.

وکیل مهاجرت به کانادا در گروه افق عضو رسمی انجمن ICCRC کانادا بوده و وکیلی قابل اعتماد برای مهاجرتی قانونی به حساب می آید. همچنین با اطلاع و آگاهی از آخرین قوانین آپدیت شده دولت فدرال کانادا ۲۰۲۰-۲۰۲۱ میتواند سریع ترین و کم ریسک ترین راه برای مهاجرت و اقامت کانادا را پیش روی شما عزیزان قرار دهد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و رزرو وقت مشاوره تخصصی حضوری و یا آنلاین میتوانید با دفتر مرکزی افق به شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ تماس حاصل فرمایید. علاوه بر آن قادر خواهید بود به سایت افق به نشانی www.ofoghint.com مراجعه کرده و فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به کانادا را تکمیل فرمایید. تا شرایط اولیه شما توسط کارشناسان و مشاوران زبده امور مهاجرتی کانادا در موسسه افق مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد.

برای مهاجرت تحصیلی به کانادا، مهاجرت کاری به کانادا، سرمایه گذاری در کانادا، مهاجرت استانی به کانادا (PNP)، کارافرینی در شهر های کانادا، مهاجرت به کانادا از طریق برنامه اسکیل ورکر، لیست مشاغل کانادا ۲۰۲۰-۲۰۲۱ مهاجرت به کانادا از طریق تخصص و … گروه کاریابی بین الملل افق بهترین و درست ترین انتخاب برای شماست.