معرفی محله های شهر ونکوور کانادا

گروه بین المللی افق در این مقاله ارزشمند قصد دارد شما را با بهترین محله های شهر ونکوور کانادا آشنا کند. شهر ونکوور کانادا از جمله شهرهایی است که بسیاری از ایرانیان پس از مهاجرت به کانادا این شهر را برای اقامت در کانادا انتخاب میکنند. همانطور که میدانید شهر ونکوور شهری بزرگ و تجاری در کانادا میباشد. همین امر باعث شده مهاجرت کاری به کانادا و کار در کانادا، مهاجرت سرمایه گذاری در کانادا، مهاجرت کارافرینی در کانادا و… رونق بسیاری در ونکوور داشته باشد. علاوه بر آن وجود جمعیت بسیار زیاد از ایرانیان مقیم کانادا در ونکوور بر محبوبیت این شهر افزوده است.

ofogh132 01 300x187 - بهترین محله شهر ونکوور کانادا | مهاجرت افق | ایرانیان متقاضی مهاجرت به کانادا

به همین دلیل تصمیم گرفتیم در این مقاله به معرفی بهترین محله های شهر ونکوور (Vancouver) کانادا بپردازیم. تا اینگونه بتوانیم نقش کوچکی در تصمیم گیری و انتخاب درست کلاینت های عزیز متقاضی مهاجرت به کانادا داشته باشیم. پس در ادامه با ما همراه باشید. بهترین محله های شهر ونکوور کانادا که در آن احساس غربت نخواهید کرد به شرح زیر میباشد:

  • Coquitlam: محله کوکیتلام یکی از بهترین محله های شهر ونکوور کانادا بوده که در ۲۷ کیلومتری این شهر واقع شده است. جمعیت زیادی از ایرانیان مقیم کانادا نیز در این محله ساکن هستند. جالب است بدانید حدود ۱۵۰۰۰ فرد ایرانی محله کوکیتلام را برای اقامت دائم خود در کانادا انتخاب کرده اند. به همین دلیل محله Coquitlam مقصد نهایی بسیاری از ایرانیان مهاجر به کانادا است، که سعی دارند با استفاده از روش های مختلف مهاجرتی کانادا مانند مهاجرت تحصیلی به کانادا، مهاجرت کاری به کانادا، مهاجرت خود اشتغالی به کانادا، مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت و… وارد خاک کانادا شوند. اگر این محله را برای روادید اقامت دائم کانادا در نظر گرفته اید لازم است بدانید هزینه ماهانه اجاره آپارتمانی یک خوابه در Coquitlam حدود ۱۶۰۰ دلار کانادا میباشد. همین هزینه برای آپارتمانی دوخوابه به ۲۲۰۰ دلار کانادا افزایش پیدا خواهد کرد.
  • North Vancouver: دومین انتخاب متقاضیان مهاجرت به کانادا و افراد تازه وارد به کانادا (New Comer) به منظور اقامت در کانادا محله ونکوور شمالی در شهر ونکوور میباشد. حدود ۱۰۰۰۰ فرد ایرانی این محله را برای اقامت خود در کانادا برگزیده اند. همین امر موجب شده ایرانیان مهاجر به کانادا پس از مهاجرت سریع به کانادا و اقامت در شهر ونکوور احساس غربت نداشته باشند. در نتیجه اقامت در محله ونکوور شمالی یکی از بهترین پیشنهادها برای افرادی است که، قصد مهاجرت کاری به کانادا و کار در کانادا، مهاجرت تحصیلی به کانادا و تحصیل در بهترین دانشگاه های کانادا و… را دارند. لازم به ذکر است میانگین اجاره آپارتمانی یک خوابه در محله ونکوور شمالی، برای متقاضیان مهاجرت و اقامت کانادا ماهانه ۱۹۰۰ دلار کانادا میباشد. حال همین هزینه برای آپارتمانی دوخوابه در این محله ۲۷۰۰ دلار کانادا در ماه خواهد بود.
  • West Vancouver: محله وست ونکوور یا ونکوور غربی محله ای است که حدود ۹۰۰۰ فرد ایرانی را در خود جای داده است. به همین دلیل این محله نیز از دیگر محله های بسیار خوب در شهر ونکوور به حساب می آید. همین امر سبب شده است بسیاری از ایرانیان پس از موفقیت در مهاجرت کانادا محله وست ونکوور را برای اقامت در کانادا انتخاب کنند. میانگین اجاره بهای ماهانه در این محله نیز همانند North Vancouver بوده و برای آپارتمانی یک خوابه ۱۹۰۰ دلار کانادا و آپارتمانی دو خوابه ۲۶۰۰ دلار کانادا میباشد. اگر قصد دارید پس از مهاجرت به کانادا به سرمایه گذاری در کانادا بپردازید. شهر ونکوور و محله وست ونکوور میتواند جز بهترین انتخاب های شما باشد. علاوه بر آن به دلیل بازار کار بسیار خوب در این شهر مهاجران ایرانی میتوانند با مهاجرت کاری به کانادا و کار در کانادا درآمدهای بسیار بالایی را کسب نمایند.
  • Down Town: اگر قصد مهاجرت سریع به کانادا و روادید اقامت دائم کانادا را دارید. محله Downtown ونکوور (مرکز شهر) کانادا میتواند پیشنهاد مناسبی برای شما باشد. زیرا در این محله حدود ۸۵۰۰ نفر ایرانی زندگی میکنند. در نتیجه اگر شما نیز این محله را برای اقامت خود انتخاب کنید، هرگز احساس غربت نخواهید کرد. لازم به ذکر است هزینه اجاره بهای ماهانه برای آپارتمانی یک خوابه در این محله ۲۰۰۰ دلار کانادا و برای اپارتمانی دو خوابه ۲۹۰۰ دلار کانادا میباشد.
  • Burnaby: شهر برنابی شهری است که از قسمت شرقی در مجاورت با شهر ونکوور قرار دارد. در این شهر حدود ۷۵۰۰ نفر ایرانی سکونت دارند. در این شهر نیز میتواند مقصد مناسبی برای مهاجرانی باشد، که قصد دارند با استفاده از روش های مهاجرتی کانادا وارد خاک این کشور شوند. افرادی که در شهر برنابی سکونت دارند. میتوانند با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی در کوتاه ترین زمان ممکن وارد مرکز شهر ونکوور شوند. برای افرادی که پس از مهاجرت به کانادا شهر برنابی را برای اقامت خود در کانادا انتخاب میکنند. اطلاع از هزینه های اجاره بهای ماهانه خالی از لطف نیست. این هزینه های برای اپارتمانی یک خوابه ۱۷۰۰ دلار کانادا و برای آپارتمانی دو خوابه ۲۴۰۰ دلار کانادا میباشد.
  • Coal Harbour: به عنوان آخرین محله ای که تعداد زیادی فرد ایرانی را در خود جای داده است میتوان به محله کول هاربر در شهر ونکوور کانادا اشاره کرد. در این محله حدود ۷۵۰۰ فرد ایرانی مقیم کانادا زندگی میکنند. اگر شما نیز قصد دارید پس از مهاجرت به کانادا در محله کول هاربر اقامت داشته باشید، باید به اجاره خانه ای در این محله بپردازید. به طور کلی میتوان گفت هزینه اجاره آپارتمانی یک خوابه در این محله حدود ۱۶۰۰ دلار کانادا برای یک ماه میباشد. همین هزینه برای آپارتمانی دو خوابه تا ۲۰۰۰ دلار کانادا خواهد بود. در نتیجه اگر متقاضی مهاجرت کاری به کانادا و کار در کانادا، مهاجرت به کانادا از طریق سیستم اکسپرس اینتری کانادا، مهاجرت استانی به کانادا (PNP) و… هستید. اقامت در کول هاربر گزینه مناسبی برایتان میباشد.

ofogh132 02 300x210 - بهترین محله شهر ونکوور کانادا | مهاجرت افق | ایرانیان متقاضی مهاجرت به کانادا

در صورت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با دفتر افق به شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ تماس حاصل فرمایید. با بهره گیری از مشاوره رایگان تلفنی پاسخ سوالات مهاجرتی اقامتی خود را از کارشناسان و مشاوران ما دریافت نمایید. همچنین میتوانید با مراجعه به سایت افق و تکمیل فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به کانادا، از واجد شرایط بودن خود برای اپلای کانادا ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ اطلاع پیدا کنید. پس از آن قادر خواهید بود برای رزرو وقت مشاوره تخصصی با وکیل مهاجرت به کانادا در گروه مهاجرتی اقامتی افق اقدام نمایید.

ofogh132 04 300x200 - بهترین محله شهر ونکوور کانادا | مهاجرت افق | ایرانیان متقاضی مهاجرت به کانادا

برای اطلاع از آخرین اخبار و اطلاعات آپدیت شده دولت فدرال کانادا میتوانید، پس از مراجعه به سایت افق به نشانی www.ofoghint.com با وارد کردن نام و ایمیل خود در قسمت مربوطه به عضویت خبرنامه افق درآیید. در این صورت جدید ترین اخبار کانادا به صورت روزانه برای شما کلاینت های عزیز ایمیل خواهد شد. برای مهاجرت سریع به کانادا، اخذ اقامت دائم کانادا در کوتاه ترین زمان ممکن، مهاجرت به کانادا در زمان بحران کرونا، روادید انواع ویزای کانادا، پیکاپ پاسپورت گروه افق بهترین و مطمئن ترین انتخاب برای شما میباشد.

ofogh132 03 300x188 - بهترین محله شهر ونکوور کانادا | مهاجرت افق | ایرانیان متقاضی مهاجرت به کانادا