استان ساسکاچوان از ۵۷۶ متقاضی مهاجرت دعوت کرد.

ساسکاچوان در ۱۷ دسامبر قرعه کشی جدیدی برای افراد متقاضی کانادا انجام داد و از متقاضیان مهاجرت دعوت کرد. افرادی که دعوتنامه استانی را دریافت کرده اند می توانند برای اقامت دائم کانادا اقدام کنند. برنامه مهاجرت استان ساسکاچوان Saskatchewan Immigrant Nominee Program) SINP) از طریق دو زیر مجموعه: اکسپرس اینتری (Express Entry) و Occupations In-Demand متقاضیان را انتخاب کرده و آنها خواهند توانست برای اقامت دائم کانادا اقدام کنند.

saskatchewan pnp1 - 576 متقاضی مهاجرت استان ساسکاچوان کانادا

آنها مجموعاً ۵۷۶ دعوت نامه برای متقاضیان مهاجرت ساسکاچوان كه دارای سابقه كار در مشاغل منتخب بودند، ارسال كردند، در مجموع ۱۹۰ نفر متقاضی از طریق زیر مجموعه Express Entry دعوت شدند و ۳۸۶ دعوتنامه به کاندیداهای مشاغل درخواستی Occupations In-Demand ارسال شد. برای دعوت شدن در این قرعه کشی، داوطلبان هر دو زیر مجموعه باید پروفایل های ابراز علاقه خود را EOI (Expression of Intrest) با Saskatchewan Immigrant Nominee Program) SINP) ارسال کنند. داشتن پیشنهاد شغلی یا همان ابراز تمایل ضروری نیست. متقاضیان بایستی در شغل واجد شرایط و همچنین مرتبط با تحصیل شان حداقل یک سال سابقه کار داشته باشند.

صرف نظر از رده، داوطلبان برای دعوت شدن، به نمره EOI حداقل ۷۱ نیاز دارند. اداره مهاجرت ساسکاچوان از نامزدهایی دعوت کرد که در یکی از ۸۹ شغل مورد نیاز این ایالت، سابقه کار داشتند. علاقمندان متقاضی مهاجرت در استان ساسکاچوان، در پروفایل ابراز خود سابقه کار، مهارت زبانی، سن، تحصیلات، توانایی ارتباطات برای اسکان و تشکیل زندگی در ساسکاچوان را ثبت و اثبات خواهند کرد. در این برنامه مهاجرت تمامی پروفایل ها ارزیابی خواهند شد و به آنها نمره ای از ۱۰۰ امتیاز خواهند داد.

پس از آن متقاضیانی که دارای بالاترین امتیاز هستند، دعوت خواهد شد که برای اقامت دائم کانادا اقدام کنند. همچنین مدارک تحصیلی می بایستی ارزیابی شود تا مشخص شود که مدرک اخذ شده با چه مدرکی در کانادا معادل است. در برنامه متقاضی مهاجرت استانی ساسکاچوان افرادی انتخاب خواهند شد که دارای بیشترین شانس در بازار کار محلی این استان هستند. همچنین نکته مهم این است که متقاضیان دو زبانه انگلیسی و فرانسوی نیز امتیاز بیشتری را دریافت خواهند کرد.

download - 576 متقاضی مهاجرت استان ساسکاچوان کانادا

اکسپرس اینتری EXPRESS ENTRY:

در این قرعه کشی استان زیبای ساسکاچوان برای ۱۹۰ متقاضی دعوتنامه مهاجرت صادر شد که دارای پروفایل معتبر بودند و حداقل امتیاز ۷۱ بوده است. در برنامه استانی ساسکاچوان زیرمجموعه اکسپرس اینتری با سیستم اکسپرس اینتری فدرال مرتبط است. اکسپرس اینتری فدرال علاقمندان به مهاجرت را در سه دسته کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه کانادایی بر پایه و اساس امتیازات و معیارهایی جذب می کند. داوطلبین بر اساس امتیازهایی که دریافت کرده اند جذب خواهند شد. متقاضیانی که دعوتنامه استانی را داشته باشند خواهند توانست ۶۰۰ امتیاز اضافی را دریافت کنند و برای اقامت دائم کانادا اقدام کنند.

 زیرمجموعه Occupations In-Demand

در زیر مجموعه مشاغل مورد نیاز برای متقاضیانی می باشد که دارای پروفایل اکسپرس اینتری نیستند. این لیست برای متقاضیانی می باشد که در مشاغلی دارای سابقه کار هستند که استان با کمبود نیرو در آن مشاغل مواجه است. ۳۸۶ متقاضی مهاجرت به استان ساسکاچوان کانادا از طریق این برنامه استانی دعوتنامه دریافت کردند. حداقل امتیاز در این زیرمجموعه ۷۱ بوده است. متقاضیانی که دعوتنامه را دریافت کردند در ۸۹ شغل دارای سابقه کار بودند. برای مشاهده فهرست مشاغل کانادا (Skilled Worker Category) اینجا کلیک کنید.

شرکت بین المللی سفیران پیشگام افق ماندگار با موسسات متعدد آموزشی مشارکت کرده و قراردادهای رسمی نیز دارد. شما می توانید در رشته مورد نظر خود در موسسه های آموزشی و دانشگاه های کانادا تحصیل کرده و به آرزوهای خود دست یابید. گروه بین المللی افق با تکمیل مدارک مورد نیاز شما برای سفارت سعی خواهد کرد تا یک پرونده قوی برای شما ایجاد کند تا شما هر چه سریعتر ویزای خود را دریافت کنید و به رویای خود که تحصیل در دانشگاه های معتبر کانادا است دست پیدا کنید. با دارا بودن مدرک کانادایی شما می توانید هر چه سریعتر به اقامت دائم کانادا دست پیدا کنید.