لیست مشاغل کانادا ۲۰۲۰ مهاجرت سریع کاریابی استخدام

لیست مشاغل مورد نیاز کانادا ۲۰۲۰ کدام اند؟

لیست مشاغل کانادا یا لیست مشاغل کانادا ۲۰۲۰ با توجه به عوامل مختلفی از جمله استان مورد نظر در کانادا، شرایط و موقعیت شهر های کانادا و … تعیین میشود. به عنوان مثال لیست مشاغل کانادا در دو استان ساسکاچوان و منیتوبا کانادا چون بیشتر کارها و فعالیت ها در حوزه های عمرانی و کشاورزی است درنتیجه کارفرمایان کانادایی نیروهای بین المللی مورد نیاز خود را که دارای تخصص، مدرک تحصیلی و تجربه در این زمینه ها هستند جذب میکند. همچنین در استان های بریتیش کلمبیا و تورنتو کانادا نیز که اکثر مشاغل و فعالیت ها در دو حوزه IT و مهندسی عمران است درنتیجه افراد ماهر و باتجربه در این زمینه ها شانس بیشتری برای کار در کانادا دارند.

اما به طور کلی لیست مشاغل کانادا ۲۰۲۰ مربوط به مشاغل مالی، کشاورزی، عمرانی،IT، اموزش های ابتدائی و … میباشد و اینها مشاغلی هستند که زمینه کاری و شغلی مناسبی را برای ایرانیان در کانادا دارند. در بحث شغل های مهارتی نیز مشاغلی مانند قصابی، لوله کشی، تکنسین برق، راننده ماشین سنگین، نانوا، نجار و … همیشه دارای بازار کار خوبی برای ایرانیان متقاضی مهاجرت کاری به کانادا و کار در کانادا میباشد.

شما میتوانید برای اطلاع دقیق از لیست مشاغل کانادا ۲۰۲۰ که هر ساله توسط دولت کانادا اعلام میگردد با دفتر گروه کاریابی افق به شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ تماس گرفته و از کارشناسان و وکلای باتجربه و زبده در گروه مهاجرتی کاری افق مشاوره گرفته و اطلاعات مورد نیاز خود را برای لیست مشاغل کانادا کسب کنید. سپس با توجه به شغل و حرفه خود با کمک و راهنمایی های به موقع و دقیق موسسه کاریابی بین الملل افق قادر خواهید بود برای کار در کانادا برنامه ریزی کرده و اینده شغلی و مالی خود، همسر و فرزندانتان را تضمین کنید. اگر دغدغه و نگرانی از بابت مهاجرت به کانادا تضمینی در کوتاه ترین زمان، شغل نانوایی در کانادا، مشاغل مورد نیاز انتاریو کانادا، لیست مشاغل مورد نیاز شهر های کانادا ۲۰۲۰، درامد مشاغل خانگی در کانادا، شغل ارایشگری در کانادا برای ایرانیان، درامد مربی ورزشی در کانادا، بهترین بیزینس در کانادا، جستجوی کار در کانادا، کار در منزل در کانادا، لیست مشاغل پر درامد در کانادا برای اقایان، لیست مشاغل کانادا در سال ۲۰۲۰، بهترین مشاغل در کانادا برای ایرانیان در سال ۲۰۲۰، شغل های پر درامد برای خانم ها در کانادا و … دارید گروه کاریابی بین المللی افق با پاسخگویی صحیح به تمام انها و برطرف کردن سوالاتی که ذهن متقاضیان را به خود مشغول کرده است دغدغه های شما را به صفر میرساند. باخیالی اسوده به جمع همراهان همیشگی افق بپیوندید.

two colleagues working project 300x200 - لیست مشاغل کانادا 2020 مهاجرت سریع کاریابی استخدام

شغل های پر درامد در کانادا برای ایرانیان کدام است؟

شغل های پر درامد در کانادا مربوط به لیست مشاغل کانادا از جمله مدیریت مالی، مهندسی عمران، پزشکی، پرستاری، راننده ماشین سنگین، نجار و … میباشد. در صورتی که شما دارای مدرک تحصیلی و سابقه کار در مشاغل فوق هستید میتوانید برای مهاجرت به کانادا از طریق کار و کار در کشور کانادا ۲۰۲۰ اقدام کنید. باتوجه به اینکه نرخ تورم و بیکاری در کانادا بسیار پایین است درنتیجه شما میتوانید اینده درخشانی برای خود رقم بزنید. فرصت را از دست ندهید و برای بهبود شرایط زندگی خود هر چه سریع تر تصمیم بگیرید و با کمک و پشتیبانی گروه بین المللی کاریابی کانادا افق به اهداف خود برسید. موسسه مهاجرتی افق دارای بیشترین پرونده های مهاجرتی موفق در مقایسه با دیگر موسسات مهاجرتی میباشد و دلیل ان را میتوان در بهترین و باتجربه ترین وکلا و کارشناسان، بررسی و ارزیابی دقیق شرایط افراد متقاضی مهاجرت به کانادا یا اقامت دائم در کانادا، پاسخگویی دقیق و کامل، اطلاع رسانی به موقع به کلاینت ها، حس مسئولیت پذیری نسبت به پرونده های مهاجرتی و … دانست. گروه افق پشتیبان امنی برای امور مهاجرتی شما به کانادا اطلاع رسانی در مورد لیست مشاغل کانادا میباشد. رضایت شما افتخاری بزرگ برای گروه افق است. همراهتان هستیم.

هزینه مهاجرت کاری به کانادا و اخذ ویزای کار کانادا چقدر است؟

درصورتی که فرد متقاضی کار در کانادا دارای جاب افر (پیشنهاد کار) از کارفرمای کانادایی باشد هزینه ی لازم برای مهاجرت به کانادا از طریق کار تنها مربوط به درخواست ویزای کار کانادا میشود. این هزینه باتوجه به خدماتی که موسسات مهاجرتی به کلاینت های خود طبق لیست مشاغل کانادا ارائه میدهند متفاوت است. در گروه کاریابی افق تمام تلاشمان را به کار میگیریم تا با کمترین و مقرون به صرفه ترین هزینه بهترین خدمات مربوط به امور مهاجرتی را به شما عزیزان ارائه دهیم. همچنین برای رفاه حال کلاینت های عزیز هزینه ها به صورت اقساط از انها دریافت میگردد. گروه بین الملی مهاجرتی کانادا افق قدم به قدم تا رسیدن به کانادا و اقامت کانادا همراه شماست.

اخذ ویزا کار کانادا برای ایرانیان در سال ۲۰۲۰ چه مزایایی دارد؟

چنانچه شما با ویزای کار کانادا به این کشور مهاجرت کنید میدانید که دارای شغل و کار مشخصی در کانادا هستید و از درامد خود در کشور کانادا به طور کامل اطلاع دارید. و باید از لیست مشاغل کانادا در سال ۲۰۲۰ هم اطلاعات کافی داشته باشید. علاوه بر ان به همسر فرد متقاضی هم ویزای کار باز در کانادا (Open Work Permit) داده میشود همچنین تحصیل فرزندان این افراد در مدارس کانادا رایگان شده و دولت کانادا نیز ۷۰ تا ۸۰ درصد هزینه های درمانی انها را ساپورت میکند. لازم به ذکر است که در صورت داشتن سن مناسب و مدرک زبان و یکسال سابقه کار کانادایی میتوانید اقامت دائم کانادا را نیز کسب نمایید. تمامی موارد فوق از مزایای اخذ ویزای کار کانادا برای ایرانیان در سال ۲۰۲۰ به حساب می اید. برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید از مشاوره رایگان تلفنی گروه کاریابی مهاجرتی افق بهره مند شوید. وکیل و مشاور مهاجرت به کانادا در موسسه کاریابی مهاجرت کانادا افق اماده پاسخگویی به تمامی سوالات مهاجرتی شما از قبیل شرایط سنی ویزای کار کانادا یا ویزای کار کانادا برای پرستاران یا ویزای کار کانادا با مدرک فنی و حرفه ای یا تمدید ویزای کار کانادا برای ایرانیان یا ویزای کار باز کانادا افق یا کانادا ۲۰۲۰ یا  مهاجرت سریع و فوری برای کارگران بین المللی یا شرایط استخدام در کانادا یا شرایط کار حسابداری در کانادا یا شرایط کار دندان پزشکی در کانادا یا شرایط کار در مونترآل کانادا یا شغل های برتر کانادا یا پردرامد ترین شغل های کانادا یا شغل های درخواستی کانادا یا روادید اقامت کانادا از طریق کار ۲۰۲۰ یا کار در کانادا با ویزای توریستی تضمینی یا حداقل دستمزد در کانادا ۲۰۲۰ یا دستمزد جوشکاری در کانادا یا درامد برقکار در کانادا و … میباشند. گروه کاریابی ویزای کار افق بهترین راهنما برای افق ارزوهای شماست.

young businessman speaking phone office 300x200 - لیست مشاغل کانادا 2020 مهاجرت سریع کاریابی استخدام

مهاجرت به کانادا از طریق کار توسط چه برنامه هایی انجام میشود؟

یکی از راه های مهاجرت به کانادا از طریق کار، دریافت جاب افر از کارفرمای کانادایی و اخذ ویزای کار کانادا میباشد. از دیگر راه های مهاجرت کاری به کانادا میتوان به سیستم امتیاز بندی اکسپرس اینتری اشاره کرد که دو برنامه اسکیل ورکر (Skilled Worker) فدرال کانادا و اسکیل تریدز (Skilled Trades) فدرال کانادا از زیرشاخه های این سیستم هستند. از طریق این دو برنامه شما میتوانید به عنوان نیروی کار خارجی یا نیروی کار ماهر در کانادا مشغول به کار شوید. در این مقاله به بررسی مختصری در رابطه با مهاجرت کاری به کانادا، کار در کانادا، اقامت کانادا و لیست مشاغل کانادا پرداختیم. امیدواریم توانسته باشیم آخرین اخبار مهاجرت کار در کانادا و اقامت کاری در کانادا اطلاعات مفیدی را در اختیار شما کلاینت های عزیز قرار دهیم. گروه کاریابی مهاجرتی افق به داشتن همراهانی چون شما افتخار میکند و به خود می بالد. همراهی افق را حس خواهید کرد.