انتاریو قرعه کشی جدید Tech Draw  را با دعوت از ۷۷۲ متقاضی اکسپرس اینتری برگزار می کند

استان انتاریو در ۱۵ اکتبر یک قرعه کشی جدید Tech Draw را برگزار کرد و از ۷۷۲ متقاضیان Express Entry دعوت کرد تا برای نامزدی استانی درخواست دهند. برنامه مهاجرت استانی انتاریو OINP متقاضیانی که واجد شرایط مسیر اولویت های سرمایه انسانی اکسپرس اینتری HCP باشند را مورد هدف قرار داد.

ofogh 183 05 300x200 - قرعه کشی جدید Tech Draw انتاریو با 772 متقاضی اکسپرس اینتری

در مجموع ۷۷۲ متقاضی اصلی NOI از Tech Draw دریافت کردند. داوطلبان اکسپرس انتری برای دریافت دعوتنامه به نمره جامع رتبه بندی CRS بین ۴۶۲ تا ۴۷۰ نیاز داشتند. داشتن پیشنهاد شغلی الزامی نیست و علاوه بر اینکه می بایست در قرعه کشی انتاریو پروفایل معتبر در اکسپرس اینتری داشته باشند، آنها همچنین باید در یکی از مشاغل زیر که مربوط به فناوری است نیز سابقه کار داشته باشند: (حداقا یک سال سابقه کار)

  • NOC 0213 Computer and Information Systems Managers
  • NOC 2147 Computer Engineers
  • NOC 2172 Database Analysts and Data Administrators
  • NOC 2173 Software Engineers and Designers
  • NOC 2174 Computer Programmer and Interactive Media Developers
  • NOC 2175 Web Designers and Developers

افرادی که NOI را از انتاریو دریافت کرده اند اکنون ۴۵ روز تقویمی فرصت دارند تا درخواست خود را برای انتخاب شدن از طرف استان ارائه کنند. در صورت انتخاب شدن از سوی استان انتاریو، آنها به طور خودکار ۶۰۰ امتیاز CRS اضافی نسبت به امتیاز کلی CRS دریافت می کنند. این امتیاز اضافی اطمینان حاصل می کند که در قرعه کشی بعدی Express Entry دعوتنامه درخواست ITA برای اقامت دائم دریافت می کنند. این برای هر کسی که تحت هر برنامه نامزد استانی PNP در کانادا معرفی می شود، صدق می کند.

ofogh 183 02 300x200 - قرعه کشی جدید Tech Draw انتاریو با 772 متقاضی اکسپرس اینتری

این چهارمین قرعه کشی Tech Draw انتاریو در سال ۲۰۲۰ است. آنچه در ۲۹ جولای برگزار شد، بزرگترین قرعه کشی Tech Draw تاکنون در سال ۲۰۲۰ بود، زمانی که از ۱،۲۸۸ داوطلب اکسپرس انتری دعوت شد. استان انتاریو مانند ۹ استان دیگر کانادا دارای برنامه مهاجرتی دارد که با سیستم اکسپرس اینتری هماهنگ است. متقاضیانی که از طرف استان انتاریو NOI را دریافت کرده اند که دارای معیارها و شرایط اولویت های سرمایه انسانی باشند. همانطور که می دانید بسیاری از شهر های کانادا از سیستم اکسپرس اینتری برای سازماندهی برنامه مهاجرتی خود استفاده می کنند. سیستم اکسپرس اینتری متقاضیان را بر پایه امتیازات و یکسری معیارهایی جذب می کند. متقاضیان براساس امتیاز دریافتی از رقبای خود پیشی می گیرند. این معیارها سن، تحصیلات، سابقه کار، سطح زبان انگلیسی و یا فرانسوی که دو زبان رسمی دولت کانادا است.

Tech Draw چیست؟

این برنامه مهاجرتی استان انتاریو Tech Draw یکی از مسیرهای مهاجرت به کانادا می باشد که به متقاضیان که در زمینه فناوری فعالیت می کنند یک فرصت طلایی خواهد داد. برای شرکت در این برنامه مهاجرتی اول باید پروفایلی در سیستم اکسپرس اینتری ایجاد کنید. OINP Tech Draws از متقاضیان واجد شرایط دعوت می کند تا برای انتخاب شدن در قرعه کشی از استان انتاریو اقدام کنند. دارا بودن جاب آفر یا پیشنهاد شغلی الزامی نیست و ضرورتی به داشتن آن ندارید. پس از پذیرش از طرف استان و همچنین دریافت دعوتنامه از سوی اکسپرس اینتری شما این فرصت را خواهید داشت تا در مشاغل فناوری اعلام شده در این استان زیبا مشغول به کار شوید و فعالیت کنید. این برنامه Tech Draw یک فرصت استثنایی و ویژه برای متقاضیان که در حوزه فناوری فعالیت می کند است. پس از این فرصت های طلایی استفاده کنید تا بتوانید به رویاهای خود دست پیدا کنید.

موسسه بین المللی افق با دارا بودن بیش از ۱۰ سال سابقه کار مهاجرتی آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد. شما می توانید از تجربه های وکلای ما در ایران و کانادا بهرمند شوید و پاسخ تمامی سوال های خود را دریافت کنید. وکلای ما با آپدیت کردن اطلاعات خود هر روز در صدد هستند یک پرونده مهاجرتی عالی و موفق را برای شما ایجاد کنند. همانطور که می دانید داشتن یک پرونده موفق با چیدمان درست می توانید شما را سریعتر به اهدافتان برساند. وکلای ما شرایط شما را برای انتخاب شدن در قرعه کشی جدید انتاریو به دقت تمام بررسی کرده و با توجه به شرایط شما بهترین و سریعترین روش مهاجرتی را پیشنهاد خواهند داد. دفتر افق صفر تا صد پرونده شما را انجام داده و نیاز به استرس و نگرانی نخواهد بود زیرا یک تیم قوی در کنار شما ایستاده است. 

گروه بین المللی افق با دارا بودن وکلای رسمی و عضو ICCRC کانادا و مورد قبول دولت کانادا تمامی کارهای شما را به صورت قانونی انجام داده تا در آینده با مشکلی مواجهه نشوید. شما می توانید برای درستیابی به آخرین اطلاعات روز به سایت افق مراجعه کرده و با خواندن مقالات از اطلاعات روز مهاجرتی آگاه شوید. کارشناسان ما تمامی مقالات را از سایت دولتی کانادا در سایت قرار می دهند تا شما بتوانید به اخبار موثق روز دنیا آگاه باشید. فرصت را از دست ندهید. از فرصت های طلایی خود بهرمند شده و قدم در مسیر جدید زندگی خود بگذارید.