صدور دعوت نامه جدیدترین قرعه کشی کانادا | اکسپرس اینتری | مهاجرتی سریع با گروه افق

صدور 3600 دعوت نامه در جدیدترین قرعه کشی اکسپرس اینتری کانادا

در جدیدترین صدور قرعه کشی اکسپرس اینتری انجام شده توسط دولت کانادا در 4 سپتامبر، 3600 دعوت نامه (Canadian Invitation) برای پذیرفته شدگان صادر شد. حداقل امتیازبرای قبولی در قرعه کشی 4 سپتامبر 463 بوده است که نسبت به قرعه کشی قبلی در 20 سپتامبر، 6 امتیاز افزایش داشته است. برنامه اکسپرس اینتری منبع اصلی تامین نیروی کار ماهر خارجی می باشد. این برنامه مهاجرتی پروفایل متقاضیان را برای سه برنامه مهاجرتی فدرال بررسی می کند:

  • The Federal Skilled Worker Class
  • The Federal Skilled Trades Class
  • The Canadian Experience Class

متقاضیانی که شرایط اولیه را دارا باشند، پروفایل آن ها بررسی شده و براساس فاکتورهایی مانند سن، تحصیلات، تجربه کاری و مهارت زبان انگلیسی یا فرانسه ابتدا امتیاز دهی و سپس رتبه بندی می شوند. برای متقاضیانی که بالاترین امتیازات را دریافت کرده اند، صدور دعوت نامه کانادا صادر می شود. قرعه کشی برگزار شده در تاریخ 4 سپتامبر هفدهمین دوره قرعه کشی در سال 2019 است که تعداد دعوتنامه های صادر شده امسال را به 59،800 می رساند.

در سال 2018 سازمان مهاجرت، پناهندگان و شهروندان کانادا اعلام کرد که صدور تعداد دعوت نامه های صادره در این سال رکورد 89،000 را زده و پیش بینی می شود مجموع دعوتنامه های صادر شده در سال 2019 نیز از این رقم پیشی بگیرد. براساس گزارش سازمان مهاجرت کانادا امسال تعداد 5100 دعوتنامه بیشتر نسبت به همین زمان در سال گذشته صادر شده است. کاهش مینیمم امتیازات اکسپرس اینتری در سال 2019 مربوط به زمان بین برگزاری قرعه کشی هاست که نسبت به زمانبندی معمول دو هفته ای سازمان مهاجرت تغییر کرده است.

مدت زمان بیشتر بین دوره های قرعه کشی این اجازه را می دهد تا افراد با امتیازات بالا پروفایل خود را برای صدور دعوت نامه کانادا ارائه دهند که همین مسئله منجر به افزایش مینیمم امتیاز می شود. همچنین کاهش زمان بین دوره های قرعه کشی منجر به کاهش مینیمم امتیازات می شود زیرا افراد کمتری می توانند در طی این مدت پروفایل خود را ارائه کنند. افرادی که در قرعه کشی های اکسپرس اینتری امتیازی کمتراز مینیمم امتیازات را کسب کنند راه های فراوانی برای افزایش مجموع امتیازات خود دارند مانند شرکت در روش های استانی. شرکت در هر یک از این برنامه ها 600 امتیاز به مجموع امتیازات متقاضی اضافه می کند که به طور موثری صدور دعوتنامه برای اقامت دائم کانادا را تضمین می کند.

مهاجران بین المللی براساس امتیازاتی که در سیستم جامع رتبه بندی کانادا (CRS) کسب کرده اند، دسته بندی می شوند. در این سیستم افراد براساس پارامترهایی همچون تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی (زبان های رسمی کانادا)، سن مناسب، تحصیلات و سابقه کار امتیاز دریافت مینمایند. و در نهایت صدور دعوت نامه از متقاضیان واجد شرایط مهاجرت به کانادا داده میشود تا درخواست خود را برای اخذ اقامت دائم کانادا ارائه دهند. تیم مهاجرتی افق افتخار دارد بهترین خدمات مهاجرتی اقامتی کانادا اعم از ترجمه مدارک، رزرو وقت از دفاتر وک سفارت کانادا، روادید انواع ویزای کانادا، اخذ پاسپورت کانادا و… را به بهترین نحو ممکن برای کلاینت های خود به ارمغان آورد. در نتیجه برای مهاجرت و اقامتی قانونی در کانادا گروه مهاجرتی اقامتی افق جز یکی از بهترین انتخاب ها برای شما عزیزان میباشد.

[fusion_button link=”https://ofoghint.com/%d8%a7%d8%b1%d8%b2%db%8c%d8%a7%d8%a8%db%8c-%d8%b1%d8%a7%db%8c%da%af%d8%a7%d9%86/” text_transform=”” title=”” target=”_self” link_attributes=”” alignment=”” modal=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” color=”custom” button_gradient_top_color=”#4f32c1″ button_gradient_bottom_color=”#4f32c1″ button_gradient_top_color_hover=”” button_gradient_bottom_color_hover=”” accent_color=”” accent_hover_color=”” type=”” bevel_color=”” border_width=”” size=”” stretch=”default” shape=”” icon=”” icon_position=”left” icon_divider=”no” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=””]فرم ارزیابی رایگان[/fusion_button]