صدور ۲۰۴ دعوتنامه در پذیرش نوا اسکوشیا

استان نوا اسکوشیا در نخستین قرعه کشی برای پذیرش خود در ۴ سپتامبر، برطبق اولویت های بازار کار خود، برای ۲۰۴ متقاضی ورود به سیستم اکسپرس اینتری دعوتنامه صادر کرد تا بتوانند آنها از طرف این استان برای اقامت دائم کانادا اقدام کنند. این برنامه مهاجرتی برای برطرف کردن نیازهای بازار کار این استان طراحی شده است و در سال ۲۰۱۸ افتتاح شد و در این برنامه برای مربیان کودکان، حسابرسان، حسابداران و متقاضیان فرانسه زبان اکسپرس اینتری دعوتنامه صادر شده است.

در آخرین قرعه کشی کاندیداهای Express Entry که در ۴ سپتامبر برگزار شد و افراد دعوتنامه دریافت کرده اند، فرانسه را به عنوان اولین زبان رسمی خود انتخاب کرده اند و در هر چهار مهارت زبان فرانسه  CLB 8 و یا بالاتر را گرفته اند. داوطلبان منتخب نیز نیز در هر چهار مهارت زبان انگلیسی دارای نمره CLB حداقل ۶ یا بالاتر را داشته و یا لیسانس بوده و یا یک دوره سه ساله را در یکی از موسسات آموزش عالی، دانشکده، کالج و یا دانشگاه گذرانده بودند. سخنگوی NSNP گفت که در این پذیرش حداقل امتیاز در سیستم رتبه بندی شرط نبوده است.

همانطور که میدانید سیستم اکسپرس اینتری کانادا سیستمی برای مهاجرت سریع به کانادا و روادید اقامت دائم کانادا به حساب می آید. این برنامه مهاجرتی اقامتی کانادا دارای سه زیرشاخه نیروی کار ماهر فدرال، نیروی کار متخصص فدرال (مشاغل دارای مهارت) و تجربه ی کانادایی (Canadian Experience Class) میباشد. لازم به ذکر است در این برنامه دولت فدرال کانادا به جذب متقاضیان واجد شرایط از سراسر جهان، برپایه ی امتیازات و معیارهای آنها میپردازد.

نمره CRS، رتبه كاندیداها را در سیستم اکسپرس اینتری برای پذیرش نوا اسکوشیا تعیین می كند و براساس عواملی چون سن، تحصیلات، تجربه كار ماهر و مهارت در زبان انگلیسی یا فرانسوی داده می شود. متقاضیانی که از طرف این استان انتخاب می شوند ۶۰۰ امتیاز اضافی را دریافت می کنند که همین تضمین دریافت اقامت دائم و مهاجرت کانادا خواهد بود. متقاضیانی که در پذیرش دیروز مورخ ۴ سپتامبر ۲۰۱۹ دعوتنامه دریافت کرده اند فقط ۳۰ رو زمهلت دارند تقاضای کامل خود را به NSNP ارسال کنند.

برای رزرو وقت مشاوره تخصصی حضوری و یا آنلاین با وکیل رسمی مهاجرت به کانادا در موسسه مهاجرتی اقامتی افق اقدام نمایید. وکیل مهاجرت کانادا در گروه افق عضو رسمی انجمن ICCRC کانادا بوده و با اشراف کاملی که به قوانین و اخبار دولت فدرال کانادا دارد. میتواند مهاجرت و اقامتی تضمینی در کانادا را برای کلاینت های خود به ارمغان آورد. برای اطلاع از آخرین اخبار کانادا در زمان بحران کرونا پیشنهاد میکنیم، پس از مراجعه به سایت افق با وارد کردن نام و ایمیل خود در قسمت مربوطه به عضویت خبرنامه افق درآیید. تا در این صورت جدید ترین اخبار کانادا به صورت روزانه برایتان ایمیل گردد. برای مهاجرت به نوا اسکوشیا کانادا و پذیرش آن روادید اقامت دائم کانادا در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه گروه مهاجرتی افق جز یکی از بهترین انتخاب ها برای شما میباشد. تا پایان مسیر مهاجرتی کانادا همراه شما خواهیم بود. به ما اعتماد کنید. در صورت نیاز شما می توانید با شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ تماس گرفته با کارشناسان حرفه ای ما مشاوره رایگان تلفنی داشته باشید. و پاسخ تمام سوالات خود را دریافت کنید. نگران نباشید با قدرت به جلو پیش روید خانواده بزرگ افق همواره تا اخذ اقامت دائم کانادا در کنار شما خواهند بود. با اعتماد و آرامش به مهاجرت به کانادا بیاندیشید.

فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به کانادا