مهاجرت به کانادا با ده شغل پردرآمد

آیا تاکنون به این موضوع فکر کرده اید که پردرآمد ترین شغل های کانادا ۲۰۲۰ (Top 10 Highest Paid Jobs in Canada) با مدرک کارشناسی کدام اند. شاید برای شما هم جالب باشد که شغل و حرفه ای که در آن مشغول به کار هستید نیز جز مشاغل فوق در کانادا به حساب آید. درنتیجه اگر دارای مدرک تحصیلی کارشناسی بوده و قصد مهاجرت به کانادا و اقامت در کانادا را دارید. همچنین به دنبال کسب درآمدهای بالا از طریق کار در کانادا هستید، با ما همراه باشید.

مهاجرت به کانادا و کار در کانادا از دیرباز مورد توجه همگان بوده است. زیرا مهاجران بین المللی میتوانند از طریق مهاجرت کانادا علاوه بر کسب درآمد های بالا به اقامت دائم کانادا نیز دست یابند. به همین دلیل متقاضیان مهاجرت و اقامت کانادا سعی دارند، با استفاده از روش های مهاجرتی کانادا در کوتاه ترین زمان ممکن به این کشور مهاجرت کرده و مشغول به کار در یکی از شغل های پردرآمد کانادا شوند.

برای مهاجرت به کانادا بیش از ۶۰ روش مهاجرتی (مهاجرت تحصیلی به کانادا، مهاجرت کاری به کانادا، مهاجرت سرمایه گذاری و کارافرینی به کانادا، مهاجرت خود اشتغالی به کانادا، مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت و …) وجود دارد. افراد با توجه به شرایط خود قادر خواهند بود به انتخاب یکی از آنها بپردازند.

لازم به ذکر است بهترین روش مهاجرتی کانادا روشی است که در کوتاه ترین زمان ممکن و با صرف کمترین هزینه کلاینت های عزیز را به اهدافشان برساند. تیم مهاجرتی افق در طول سالها تجربه در پرونده های مهاجرتی اقامتی کانادا توانسته در این زمینه مهارت و تخصص کافی را کسب نماید. در نتیجه میتواند بهترین راهنما و مشاور برای امور مهاجرتی شما عزیزان باشد.

۱۰ مدرک کارشناسی با بیشترین درآمد به منظور کار در کانادا در سال ۲۰۲۰

همانطور که میدانید علاقه و استعداد از جمله مهم ترین عواملی است که افراد بر اساس آن به انتخاب رشته تحصیلی پرداخته و در نهایت نیز مشغول به کار در همان رشته میشوند. اما نکته ی بسیار مهمی که در کنار علاقه و استعداد باید به آن توجه داشت، مربوط به میزان درآمد از رشته مورد نظر است. افرادی که قصد دارند درآمد های بالایی را از رشته تحصیلی خود کسب نمایند. در این مقاله می توانند با ۱۰ شغل پردرآمد کانادا آشنا شده و برای مهاجرت کاری و کار در کانادا اقدام نمایند.

ofogh78 02 300x200 - 10 شغل پردرآمد در کانادا | تحصیل و مدرک کارشناسی | کاریابی افق کانادا

برای مهاجرت این افراد به کانادا روش های مهاجرتی متفاوتی وجود دارد. به عنوان مثال برخی از آنها قادر خواهند بود در صورت داشتن شرایط مناسب برای مهاجرت تحصیلی به کانادا اقدام کنند. دانشجویان بین المللی با اخذ ویزای تحصیلی کانادا واجد شرایط تحصیل در کانادا (تحصیل در بهترین دانشگاه های کانادا) خواهند شد.

همچنین عده ای از آنها میتوانند با استفاده از روش هایی مانند سیستم اکسپرس اینتری، مهاجرت کاری به کانادا، برنامه اریما کبک، مهاجرت استانی به کانادا (PNP) و … برای مهاجرت به کانادا و روادید اقامت کانادا اقدام کنند. لازم به ذکر است دارا بودن شرایطی از جمله سن مناسب، مدرک زبان، مدرک تحصیلی، سابقه کار و … برای موفقیت در مهاجرت کانادا از طریق روش های فوق حائز اهمیت است. در مورد مهاجرت کاری به کانادا و اخذ ویزای کار کانادا نیز دریافت جاب افر معتبر از کارفرمای کانادایی لازم و ضروری میباشد. لیست شغل های پردرآمد با مدرک لیسانس در کانادا ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ به شرح زیر است:

  • کارشناسی مهندسی عمران: مهندسان عمران بین المللی که موفق به مهاجرت کانادا شده اند. با دارا بودن مدرک کارشناسی در این رشته میتوانند ساعتی حدود ۳۹ دلار کانادا درآمد داشته باشند. بدیهی است این افراد با کار در کانادا میتوانند درآمدهای بسیار خوبی را کسب کرده و آینده مالی خود را تضمین کنند.

  • کارشناسی پرستاری: همانطور که میدانید با توجه به شیوع همه گیر ویروس کرونا نیاز تمامی جوامع به پرستاران افزایش پیدا کرده است. دولت کانادا نیز از این قائده مستثنی نبوده و با استفاده از روش های مهاجرتی مختلف به جذب پرستاران بین المللی میپردازد. حال اگر شما متقاضی مهاجرت سریع به کانادا و اقامت در کانادا هستید. میتوانید با دارا بودن مدرک لیسانس پرستاری و دیگر شرایط لازم با اخذ ویزای کانادا برای مهاجرت به این کشور اقدام کنید. پرستاران بین المللی در کانادا میتوانند ساعتی حدود ۳۷ دلار کانادا درآمد داشته باشند.

  • کارشناسی مهندسی پزشکی: مهندسی پزشکی از جمله مشاغلی است که مورد نیاز دولت کانادا میباشد. افرادی که به کار در کانادا در این زمینه مشغول شوند، میتوانند درآمد های بالایی را کسب کرده و به اقامت دائم کانادا نیز دست یابند. حداقل حقوق این افراد ساعتی ۳۰ دلار کانادا است.

  • کارشناسی مدیریت کسب و کار (MBA): همانطور که قبلا در مقالات متعددی توضیح دادیم رشته مدیریت کسب و کار جز رشته هایی است که از بازار کار بسیار خوبی در کشور کانادا برخوردار است، و از شغل های پردرآمد و پرطرفدار در کانادا می باشد. دانشگاه های بسیار خوبی نیز در این کشور به منظور مهاجرت تحصیلی به کانادا و تحصیل در رشته MBA وجود دارد. کارشناسان مدیریت کسب و کار بین المللی در کانادا میتوانند ساعتی حدود ۳۳ دلار کانادا درامد داشته باشند.

  • کارشناسی مهندسی نرم افزار: در تمام مشاغلی که از کامپیوتر استفاده میشود، مهندسان نرم افزار میتوانند به کار در کانادا مشغول شوند. واضح است که این رشته از بازار کار بسیار خوب و فوق العاده ای در کانادا برخوردار میباشد. افرادی که موفق به مهاجرت کانادا از طریق کامپیوتر یا مهندسی نرم افزار شوند. میتوانند درآمدهای بسیار بالایی را نیز در این کشور کسب نمایند. به طور میانگین میتوان گفت مهندسان نرم افزار بین المللی قادر خواهند بود، با کار در کانادا هر ساعت حدود ۴۳ دلار کانادا درآمد داشته باشند.

  • کارشناسی علوم زمین: افرادی که موفق به اخذ مدرک کارشناسی در رشته علوم زمین شناسی شده اند. میتوانند به کانادا مهاجرت کرده و به کار در کانادا در این زمینه مشغول شوند. کارشناسان علوم زمین شناسی که در حوزه مشاوره محیط زیست مشغول به کار باشند. قادر خواهند بود هر ساعتی حدود ۲۱ دلار کانادا درامد داشته باشند.

  • کارشناسی داروشناسی: افرادی که در دانشکده های داروسازی به تحصیل در رشته داروشناسی پرداخته باشند. در صورتی که بتوانند به کار در کانادا به عنوان داروساز مشغول شوند. میتوانند درآمدهای بسیار بالایی را کسب کرده و آینده درخشانی را برای خود رقم بزنند. متوسط درآمد این افراد ساعتی ۴۶ دلار کانادا است. داروسازی در کانادا جزء شغل های پردرآمد می باشد.

  • کارشناسی مالی: متقاضیان مهاجرت به کانادا که دارای مدرک لیسانس در رشته مدیریت مالی باشند. میتوانند به منظور کار در کانادا به این کشور مهاجرت کرده و درآمدهای خوبی را نیز کسب نمایند. چنانچه این افراد به عنوان مشاور مالی در کانادا مشغول به کار شوند، هر ساعت درآمدی حدود ۳۳ دلار کانادا خواهند داشت.

  • کارشناسی مهندسی نفت: شغل مهندسی نفت در کانادا جز شغل های پر رونق و پردرآمد به حساب می آید. مهندسان نفت مهاجر به کانادا قادر خواهند با کار در کانادا هر ساعتی حدود ۵۵ دلار کانادا درآمد کسب کرده و علاوه بر ان به اقامت دائم کانادا دست یابند.

  • کارشناسی علوم مدیریتی: کارشناسانی که به عنوان مدیر بازاریابی در کانادا مشغول به کار شوند. میتوانند حدود ۳۹ دلار کانادا در ساعت درآمد داشته باشند. با توجه به درآمد و بازار کار خوب این رشته در کانادا افراد زیادی متقاضی مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا از طریق علوم مدیریتی هستند.

ofogh78 03 300x200 - 10 شغل پردرآمد در کانادا | تحصیل و مدرک کارشناسی | کاریابی افق کانادا

در صورتی که قصد اپلای به کانادا در سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ برای مشاغل فوق را دارید، به گروه بین الملل افق مراجعه فرمایید. وکیل مهاجرت به کانادا در گروه افق عضو رسمی انجمن ICCRC کانادا بوده و اشراف کاملی به قوانین دولت فدرال کانادا دارد. در نتیجه میتواند با جلوگیری از خطاها و اشتباهاتی که ممکن است در روند پرونده مهاجرتی افراد رخ دهد، مهاجرت سریع آنها به کانادا را فراهم سازد. برای رزرو وقت مشاوره حضوری و یا آنلاین با وکیل و مشاور مهاجرتی کانادا میتوانید با دفتر افق به شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ تماس حاصل فرمایید.

همچنین برای اطلاع از جدیدترین اخبار آپدیت شده دولت کانادا میتوانید با مراجعه به سایت افق (ofoghint.com) و وارد کردن نام و ایمیل خود در قسمت مربوطه به عضویت در خبرنامه افق درآیید. علاوه بر آن میتوانید با پیوستن به همراهان افق در کانال تلگرامی افق و صفحه رسمی اینستاگرام نیز به اطلاعات مهاجرتی اقامتی کانادا دست یابید. خدمات مهاجرتی مطلوب کانادا را برای شما به ارمغان خواهیم آورد زیرا شما لایق بهترین ها هستید.