شرایط مهاجرت كانادا و اقامت دائم با ویزای کانادا

کانادا کشوری است که به دلیل شرایط اقتصادی مناسب افراد زیادی را برای مهاجرت جذب خود می کند. برای مهاجرت به کانادا بیش از ۵۰ روش مختلف وجود دارد. اما بهترین روش مهاجرت به کانادا روشی است که متناسب با شرایط شما سریع و کم هزینه باشد. اگر به دنبال اقامت و یافتن بهترین روش مهاجرتی به كانادا هستید ما را دنبال كنید. هر ساله تعداد زیادی از افراد برای مهاجرت به كشور كانادا اقدام می كنند، كه متاسفانه به دلیل نداشتن اطلاعات كافی از نحوه مهاجرت كانادا (آشنا بودن به شرابط مهاجرت کانادا) درخواست آن ها رد می شود.

شركت بین المللی افق با بررسی تمام شرایط شما بهترین راه برای مهاجرت به كانادا (بررسی شرایط مهاجرت به کانادا) و گرفتن اقامت در كشور كانادا را پیش روی شما می گذارد (از مهمترین مزایا را می توان به استفاده از وکلای بین المللی، مهاجرت بدون تافل و ایلتس، استفاده از کم هزینه ترین و آسانترین روش های مهاجرت به کانادا با آخرین قوانین و شرایط مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۲۰، مشاوره رایگان و استفاده از زبده ترین متخصصان مهاجرتی، مهاجرت به کانادا از طریق شغل،مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری، و تسلط به دیگر روش های مهاجرتی اشاره کرد).

دلایل مختلفی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد که افراد ترغیب می شوند برای مهاجرت به این کشور اقدام کنند. به عنوان مثال اقتصاد برتر كانادا و نرخ پایین بیكاری در این كشور باعث می شود بسیاری از افراد مهاجرت به كانادا و اقامت این کشور را انتخاب كنند. همچنین كیفیت بالای زندگی و تحصیل در كشور كانادا یكی دیگر از عواملی است، كه سالانه نظر بسیاری از افراد را برای مهاجرت به كانادا و گرفتن ویزای اقامت دائم كانادا (یک شهروند کانادا شوید !) جلب می كند.

برای مهاجرت به كانادا از كجا باید شروع كنیم؟ برای شروع مراحل مهاجرت چگونه با شرایط مهاجرت کانادا آشنا شوم؟ برای پاسخ به این سوالات با کارشناسان زبده ما در دفتر بین المللی افق تماس بگیرید. افق با قوانین ۲۰۲۰ و شرایط جدید مهاجرت کانادا در خدمت شماست.

happy young woman with flag canada gray - شرایط مهاجرت كانادا و اقامت دائم با ویزای کانادا

انواع روش ها برای مهاجرت به کانادا توسط شرکت افق با کمترین هزینه انجام می شود. اخذ ویزای تضمینی بدون مدرک زبان همراه با روش های قانونی مهاجرت به صورت زیر است:(لازم به ذکر است برای هر مورد شرایط مهاجرت کانادا متفاوت خواهد بود)

  • مهاجرت به كانادا و اقامت كانادا از طریق سیستم اكسپرس اینتری

  • مهاجرت تحصیلی به كانادا

  • مهاجرت به كانادا از طریق كار (كار در كانادا)

  • مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری

  • مهاجرت به کانادا از طریق اسپانسرشیپ

  • مهاجرت به کانادا از طریق تولد فرزند

  • مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی

 

hand drawn world refugee day - شرایط مهاجرت كانادا و اقامت دائم با ویزای کانادا

در روش اکسپرس اینتری برای مهاجرت به کانادا باید (شرایط مهاجرت کانادا) فرم های مربوطه به دقت تکمیل شود. زیرا عدم وارد کردن صحیح اطلاعات ممکن است باعث شود که فرد متقاضی مهاجرت به کانادا نتواند تا سال ها برای مهاجرت اقدام کند. اگر در مدت ۹۰ روز پس از دعوتنامه پاسخی از فردی كه تقاضای مهاجرت به كانادا را داشته دریافت نشود، به طور خودکار پروفایل وی از سیستم اكسپرس اینتری حذف می گردد. بعد از بررسی و تایید مدارک توسط افیسر، نوبت به انجام تست پزشکی (نزد پزشک مورد تایید سفارت کانادا) و ارسال نامه عدم سوء پیشینه یا Background Check می رسد. در صورت تایید و مثبت بودن نتایج، ویزای اقامتی کانادا صادر می شود و شما به عنوان یک Permanent Resident میتوانید به كانادا مهاجرت كنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با شرایط مهاجرت کانادا و مشاوره با وکیل مهاجرت و وکیل رسمی عضو ICCRC، و یا روش ها و متدهای مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص به کانادا و انجام تمامی مراحل و امور مرتبط با مهاجرت و اقامت به کانادا، در کمترین زمان با همكاران ما با سابقه بیش از چندین هزار پرونده پذیرش در مجموعه بین المللی افق تماس حاصل فرمایید.