تحصیل پزشکی دندانپزشکی رزیدنتی مهاجرت کانادا ۲۰۲۰

 

شرایط تحصیل پزشکی در کانادا ۲۰۲۰ برای ایرانیان چیست؟

کانادا مانند دیگر کشورهای دنیا برای تحصیل در رشته پزشکی دانشجویان بین المللی را برای مهاجرت به کانادا یا اقامت دائم کانادا به صورت مستقیم در دانشگاه های کانادا نمیپذیرد. برای تحصیل در رشته پزشکی کانادا ۲۰۲۰ یا رشته پزشکی کانادا شما باید ابتدا در رشته علوم پایه و در مقطع لیسانس به تحصیل بپردازید. پس از ان میتوانید در ازمون ام کت (MCAT (Medical College Admission Test شرکت کنید و در صورت قبولی در ازمون مجاز خواهید شد که به رشته پزشکی در کانادا بپردازید. ازمون MCAT ازمونی استاندار پزشکی بوده و مختص به دو کشور امریکا و کانادا میباشد. این ازمون در هر سالی بین ۲۵ تا ۳۵ بار و بین ماه های ژانویه تا سپتامبر برگزار میشود. ازمون MCAT به صورت تستی بوده و تعداد سوالات ان ۲۳۰ عدد میباشد. لازم است بدانید نتیجه این ازمون تا سه سال اعتبار دارد و درصورتی که شما موفق به قبولی آزمون در سال اول در دانشگاه مورد نظر خود به دلیل ظرفیت پایین پذیرش دانشجو نشدید میتوانید مجددا در سال تحصیلی بعدی بدون نیاز به ازمون MCAT برای رشته پزشکی کانادا در دانشگاه های کانادا اقدام کنید.

بر اساس مصوبه اعلام شده از سازمان AAMC  ازمون MCAT در سال ۲۰۲۰، ۳۰ بار برگزار خواهد شد. اگر میخواهید در رشته پزشکی را دارید میتوانید بعد از اخذ دیپلم در کشور خود برای مهاجرت تحصیلی به کانادا اقدام کنید سپس در مقطع لیسانس به تحصیل علوم پایه بپردازید و با قبولی در ازمون MCAT مجاز به رشته پزشکی کانادا ۲۰۲۰ شوید. در صورت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط ازمون MCAT یا حداقل نمره قبولی در ازمون MCAT یا منابع ازمون MCAT یا شرایط شرکت در ازمون MCAT یا شانس قبولی در ازمون MCAT یا خواندن تخصص پزشکی در کانادا یا تحصیل کانادا رشته پزشکی ۲۰۲۰ یا مدرک پزشکی کانادا برای ایرانیان یا شرایط لازم برای تحصیل کانادا پزشکی یا مدرک پزشکی یا دندانپزشکی در کانادا افق یا مدرک پزشکی در کانادا با دیپلم یا شرایط سنی برای تخصص پزشکی کانادا یا وضعیت پزشکان در کانادا یا کار پزشکی در کانادا یا پزشک خانواده در کانادا یا بورسیه تحصیلی پزشکی در کانادا ۲۰۲۰ یا نمونه سوالات ازمون امکت (MCAT) و … به وکیل مهاجرت به کانادا در گروه مهاجرتی افق مراجعه کرده و با دریافت مشاوره حضوری و یا انلاین پاسخ تمام سوالات مهاجرتی کانادا را دریافت کنید.

گروه بین المللی افق دارای پرونده های مهاجرتی موفقی در زمینه تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کانادا میباشد در نتیجه میتواند راه رسیدن شما به موفقیت را سرعت بخشد. همراه افق باشید و تنها به ساخت اینده ای درخشان فکر کنید.

group successful doctors hospital 300x200 - تحصیل پزشکی دندانپزشکی رزیدنتی مهاجرت کانادا 2020

ایا در رشته ی پزشکی و دندان پزشکی در کانادا برای دانشجویان بین المللی رایگان است؟

امکان تحصیل رایگان در کانادا برای دانشجویان بین المللی در هیچ یک از رشته های تحصیلی وجود ندارد. رشته پزشکی و دندانپزشکی (رزیدنتی) هم از این قاعده مستثنی نیستند و شما باید برای رشته های پزشکی کانادا شهریه پرداخت کنید. اما چنانچه شما دانشجوی ممتازی در لیسانس علوم پایه باشید و توسط دانشگاهی که در ان مشغول به تحصیل هستید بورسیه شوید میتوانید از تحصیل رایگان در کانادا بهره مند شوید. در این صورت دانشگاه تمام یا بخشی از هزینه های شما را متقبل میشود. برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با دفتر مهاجرتی کانادا افق به شماره ۰۵۱-۳۱۰۷۱ تماس گرفته و یا به سایت افق به نشانی www.ofoghint.com مراجعه کنید. دقیق ترین و اخرین اطلاعات مربوط به رشته پزشکی ۲۰۲۰ را از موسسه مهاجرتی معتبر افق دریافت کنید.

بهترین دانشگاه های کانادا ۲۰۲۰ برای رشته پزشکی کدام اند؟

اکثر دانشگاه های کانادا جز بهترین دانشگاه های سراسر دنیا برای تحصیل به حساب می ایند. با این حال دانشگاه بریتیش کلمبیا University of British Columbia، دانشگاه تورنتو University of Toronto، دانشگاه مک گیل McGill University، دانشگاه مک مستر McMaster University، دانشگاه مونترال University of Montreal و … جز دانشگاه های برتر پزشکی کانادا هستند. درصورتی که قصد مدرک پزشکی در دانشگاه های کانادا ۲۰۲۰ در کوتاه ترین زمان، با کمترین و مقرون به صرفه ترین هزینه، کاملا قانونی و تضمینی را دارید به گروه بین الملل افق مراجعه کنید. افق با توجه به تمامی خواسته های شما اسان ترین راه مهاجرت و رسیدن به کانادا را براتان میسر میکند. همراه افق باشید.

هزینه تحصیل در رشته پزشکی در کانادا چقدر است؟

هر یک از دانشگاه های کانادا باتوجه به استانی که در ان قرار دارند و خدماتی که به دانشجویان بین المللی ارائه میدهند هزینه های مختلفی داشته و شهریه های متفاوتی نیز دریافت میکنند. به عنوان مثال دانشگاه مموریال کانادا (Memorial University of Newfoundland) با توجه به اینکه دانشگاه خوبی برای رشته پزشکی به حساب می اید اما چون در ایالت کوچک نیوفاندلند قرار گرفته است برای تحصیل پزشکی در دانشگاه مموریال باید سالانه ۸ هزار دلار کانادا به عنوان شهریه بپردازید.

در نتیجه این دانشگاه جز دانشگاه های ارزان کانادا برای تحصیل به حساب می اید. برای دریافت اطلاعات دقیق هزینه ها و شهریه های تحصیل رشته های پزشکی کانادا لازم است ابتدا طی جلسات مشاوره ای شرایط شما به طور کامل توسط وکیل مهاجرتی کانادا در افق مورد ارزیابی و بررسی قرار گیرد. سپس با توجه به دانشگاه مورد نظر، شهر های کانادا، رشته تحصیلی و … هزینه های دقیق به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید. افق همانند پلی  است که شما را به کانادا خواهند رساند.

young woman researcher wearing mask 300x200 - تحصیل پزشکی دندانپزشکی رزیدنتی مهاجرت کانادا 2020

تحصیل در رشته های پزشکی در کانادا ۲۰۲۰ چقدر طول میکشد؟

طول دوره پزشکی در کانادا باتوجه به دانشگاه و رشته تحصیلی تعیین میشود. برای رشته پزشکی طول دوره تحصیل ممکن است بین ۳ تا ۵ سال به طول بی انجامد. درصورتی که شما قصد خواندن تخصص پزشکی در کانادا را داشته باشید طول دوران تحصیل افزایش پیدا خواهد کرد. اطلاعات بیشتر را در سایت افق Ofoghint.com بخوانید.

ایا بدون مدرک زبان میشود برای رشته ی پزشکی کانادا اقدام کرد؟

امکان تحصیل در هیچ کدام از رشته های تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان وجود ندارد. ممکن است دانشگاه یا کالجی در کانادا بدون مدرک زبان بین المللی به شما پذیرش دهد، که در این صورت شما باید ابتدا کورس زبان را در همان دانشگاه بگذرانید و حداقل نمره زبان مورد نظر دانشگاه را دریافت کنید سپس میتوانید در رشته تحصیلی مورد نظر خود شروع به تحصیل کنید. اما توجه داشته باشید بدون مدرک زبان شانس اخذ ویزای تحصیل کانادا (ویزای دانش اموزی کانادا تحصیل و ویزای دانشجویی کانادا) به شدت کاهش پیدا میکند. برای اطلاع از شرایط خود فرم ارزیابی رایگان در سایت افق (ofoghint) را تکمیل کنید تا کارشناسان و مشاوران زبده افق به بررسی شرایط شما بپردازند.

شرایط اخذ پذیرش تحصیلی برای رشته پزشکی کانادا چیست؟

برای دریافت پذیرش تحصیلی از دانشگاه های کانادا و رشته پزشکی کانادا باید واجد شرایط خاصی از جمله نمره های خوب در درس هایی مانند شیمی، زیست، فیزیک و … (دروس علوم پایه)، معدل کل بالا، نمره زبان بالا، سن مناسب و … باشید. در این صورت میتوانید برای اخذ پذیرش تحصیلی پزشکی در کانادا اقدام کنید. گروه افق تمام خدمات مهاجرتی کانادا از قبیل مهاجرت سریع و فوری کانادا تحصیلی، اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های کانادا، اخذ ویزای تحصیلی کانادا ۲۰۲۰، تحصیل پزشکی در کانادا، اخذ اقامت پزشکی کانادا را برای شما انجام میدهد تا مهاجرت سریع شما به کانادا را تضمین کند.

ایا امکان اخذ اقامت کانادا بعد از رشته پزشکی در کانادا ۲۰۲۰ وجود دارد؟

بعد از اتمام تحصیل در رشته پزشکی و یکسال کار در کانادا میتوانید برای اخذ اقامت دائم کانادا از طریق برنامه CEC اقدام کنید. کار گروه بین امللی افق بعد از مهاجرت شما به کانادا تمام نمیشود بلکه پس از ان نیز برای روادید اقامت کاcaنادا، اخذ شهروندی کانادا، اخذ پاسپورت تضمینی کانادا ۲۰۲۰ و … اقدام میکند. افق را دوستی همراه و دلسوز برای خود بدانید.