چگونه به کانادا مهاجرت کنیم و اقامت دائم کانادا را اخذ نماییم؟

بسیاری از مردم سراسر دنیا قصد مهاجرت سریع به کانادا و اقامت در کانادا را دارند. اما نمیدانند برای مهاجرت خود به کانادا از کجا شروع کرده و چگونه اقدام کنند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم در این مقاله تمامی روش های مهاجرتی کانادا را با توجه به شرایط افراد مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم. با ما همراه باشید و پاسخ سوالات مهاجرتی اقامتی خود را دریافت کنید.

متقاضیانی که تصمیم Immigration to Canada 2020 دارند در ابتدا باید شرایط فردی خود از قبیل سن، مدرک تحصیلی، رشته تحصیلی، سابقه کار، مدرک زبان بین المللی و … را در نظر بگیرند. سپس با توجه به شرایط خود بهترین، کم ریسک ترین و سریع ترین راهی که منجر به مهاجرت کانادا و اقامت دائم کانادا میشود را انتخاب کنند. وکیل مهاجرت به کانادا (Immigration lawyer to Canada) در گروه مهاجرتی اقامتی افق در انتخاب چنین راه مهاجرتی به شما کمک خواهد کرد. پس نگران نباشید.

در ادامه افراد متقاضی مهاجرت کانادا را بر اساس شرایط سنی آنها مورد بررسی قرار خواهیم داد و بهترین راه مهاجرتی اقامتی کانادا را نیز به آنها معرفی خواهیم کرد. در این دسته بندی شش رده سنی وجود دارد که به شرح زیر میباشد:

  • متقاضیان مهاجرت و اقامت کانادا که دارای سن ۵ تا ۱۸ سال هستند: افرادی که در این رده سنی قرار دارند میتوانند برای مهاجرت تحصیلی به کانادا و تحصیل در بهترین مدارس کانادا اقدام کنند. در این روش دانش آموزان بین المللی پس از اخذ پذیرش تحصیلی از مدارس کانادا قادر خواهند بود برای دریافت ویزای دانش آموزی کانادا درخواست دهند. از مزایای این روش مهاجرتی میتوان تحصیل در مدارس با کیفیت و نظام آموزشی عالی بدون نیاز به مدرک زبان بین المللی اشاره کرد. همچنین یکی از والدین دانش آموزان متقاضی تحصیل در کانادا این شانس را خواهند داشت که به عنوان گاردین و با اخذ ویزای همراه دانش آموزی همراه با فرزندان خود به کانادا مهاجرت کنند. والد دیگر نیز با اخذ اقامت موقت در کشور کانادا قادر خواهد بود به همسر و فرزند خود در خاک کانادا بپیوندد.

  • متقاضیان مهاجرت و اقامت کانادا که دارای سن ۱۸ تا ۲۵ سال هستند: سن ۱۸ تا ۲۵ سال بهترین سن برای مهاجرت تحصیلی به کانادا و تحصیل در دانشگاه ها و کالج های کانادا در مقطع لیسانس است. دانشجویان بین المللی که قصد دارند مدرک خود را از بهترین دانشگاه های کانادا دریافت کنند. میتوانند در صورت داشتن شرایط لازم از جمله مدرک زبان، تمکن مالی و … برای اخذ ویزای دانشجویی کانادا اقدام کنند. لازم به ذکر است چنین افرادی میتوانند در نهایت با داشتن امتیاز مدرک کانادایی و امتیاز سابقه کار کانادایی برای اخذ اقامت دائم کانادا نیز درخواست دهند.

group friends happy be back university 23 2148586617 300x169 - مهاجرت کانادا | شرایط اقامت کانادا | خدمات مهاجرتی افقکانادا مهاجرت" width="300" height="169" data3="https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/08/group-friends-happy-be-back-university_23-2148586617-200x112.jpg 200w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/08/group-friends-happy-be-back-university_23-2148586617-300x169.jpg 300w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/08/group-friends-happy-be-back-university_23-2148586617-400x225.jpg 400w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/08/group-friends-happy-be-back-university_23-2148586617-600x337.jpg 600w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/08/group-friends-happy-be-back-university_23-2148586617.jpg 626w" sizes="(max-width: 300px) 100vw, 300px" />

  • متقاضیان مهاجرت و اقامت کانادا که دارای سن ۲۵ تا ۳۵ سال هستند: برای مهاجرت این افراد به کانادا سه روش مهاجرتی وجود دارد که به اقامت کانادا نیز منجر میشود. روش اول مهاجران ایرانی میتوانند با داشتن شرایطی از جمله ۳ سال سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی، نمره زبان CLB 9، مدرک تحصیلی ارشد یا دکتری و … برای مهاجرت به کانادا از طریق سیستم اکسپرس اینتری کانادا (Express Entry) اقدام کنند. در صورت موفقیت در پرونده های مهاجرتی این افراد از همان ابتدا ویزای اقامت کانادا (PR Card) نیز به آنها اعطا خواهد شد. و میتوانند با اقامت دائم کانادا همراه با خانواده خود وارد خاک کانادا شوند. در روش دوم متقاضیانی که واجد شرایط ۵ سال سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی، نمره زبان IELTS 6، رشته تحصیلی مورد نیاز استان ساسکاچوان و … باشند میتوانند از طریق برنامه رشته های مورد نیاز ایالت ساسکاچوان (Saskatchewan) برای مهاجرت کانادا اقدام کنند و با اقامت دائم کانادا وارد خاک کانادا شوند. روش سوم مناسب دانشجویانی است که قصد تحصیل در دانشگاه های کانادا در مقطع کارشناسی ارشد را دارند. مدارک و شرایط مورد نیاز برای مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل و اخذ ویزای تحصیلی کانادا دارا بودن حداقل معدل لیسانس ۱۴، مدرک زبان بین المللی و … میباشد. دانشجویان بین المللی میتوانند پس از اتمام تحصیلات خود و کسب یکسال سابقه کار کانادایی از طریق برنامه تجربه کانادا Canadian Experience Class برای اخذ اقامت کانادا درخواست دهند.

  • متقاضیان مهاجرت و اقامت کانادا که دارای سن ۳۵ تا ۴۰ سال هستند: ایرانیان متقاضی مهاجرت و اقامت کانادا که در این رده سنی قرار دارند میتوانند از سه برنامه نیروی متخصص استان ساسکاچوان، کارافرینی های استانی در کانادا و تحصیل در مقطع دکتری برای مهاجرت سریع و فوری کانادا اقدام کنند. در برنامه اول افرادی که دارای مدرک کارشناسی ارشد، نمره زبان IELTS 6 و سابقه کار مرتبط باشند شانس موفقیت پرونده های مهاجرتی آنها افزایش پیدا خواهد کرد. زمانی که این افراد از سوی دولت ساسکاچوان برای مهاجرت کانادا پذیرفته شوند برای آنها دعوتنامه ای ارسال خواهد شد و میتوانند اقامت دائم کانادا را نیز اخذ نمایند. در برنامه دوم که کارافرینی در شهر های کانادا است مقدار دارایی و سرمایه متقاضیان مهاجرت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در این روش مهاجرتی کانادا دارا بودن مدرک زبان بین المللی اهمیت دارد اما نمره زبان بالا مدنظر نمیباشد. در برنامه سوم نیز افراد میتوانند برای مهاجرت تحصیلی در مقطع دکترا اقدام کنند. برای تحصیل در دانشگاه های کانادا در مقطع دکترا داشتن مدرک ارشد، نمره زبان IELTS 7، سوابق تحقیقاتی و … اهمیت دارد. دانشجویان دکتری میتوانند در سال سوم تحصیل خود در کانادا برای روادید اقامت کانادا درخواست دهند.

  • متقاضیان مهاجرت و اقامت کانادا که دارای سن بالای ۴۰ سال هستند: برنامه مهاجرتی کارافرینی با سابقه کار بالا مناسب افرادی است که بیش از ۴۰ سال سن دارند. کارافرینان مهاجر به کانادا با داشتن شرایط خاصی از جمله سابقه کار مدیریتی، مدرک زبان، سرمایه کافی و … میتوانند برای مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت کانادا اقدام کنند.

front view colleagues giving high five 23 2148427134 300x187 - مهاجرت کانادا | شرایط اقامت کانادا | خدمات مهاجرتی افقکانادا مهاجرت" width="300" height="187" data3="https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/08/front-view-colleagues-giving-high-five_23-2148427134-200x125.jpg 200w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/08/front-view-colleagues-giving-high-five_23-2148427134-300x187.jpg 300w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/08/front-view-colleagues-giving-high-five_23-2148427134-400x250.jpg 400w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/08/front-view-colleagues-giving-high-five_23-2148427134-600x375.jpg 600w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/08/front-view-colleagues-giving-high-five_23-2148427134.jpg 626w" sizes="(max-width: 300px) 100vw, 300px" />

  • متقاضیان مهاجرت و اقامت کانادا که دارای سن بالای ۵۲ سال هستند: تنها شانس موفقیت برای مهاجرت چنین افرادی به کانادا روش سرمایه گذاری در کانادا میباشد. بهترین سرمایه گذاری نیز مربوط به ایالت کبک کانادا (Quebec) بوده که در صورت موفقیت در پرونده مهاجرتی از همان ابتدا اقامت دائم کانادا نیز به متقاضیان اعطا خواهد گردید. دارایی افرادی که قصد مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در کانادا را دارند باید حداقل ۲٫۰۰۰٫۰۰۰ دلار کانادا بوده که از این مقدار باید مبلغ ۱٫۲۰۰٫۰۰۰ دلار کانادا را به مدت ۵ سال در بانک های کانادا به عنوان دیپوزیت قرار دهند. و پس از گذشت این مدت زمان مبلغ دیپوزیت به فرد عودت می گردد. علاوه بر آن این افراد قادر خواهند بود سود ۵ ساله سرمایه خود را بدون بازگشت مبلغ به بانک پرداخت کرده و اقامت کانادا را اخذ نمایند.

نکته بسیار مهمی که باید به آن توجه داشته باشید بحث مهاجرت کاری به کانادا و کار در کانادا است. افرادی که دارای سنین ۲۵ تا ۴۰ سال هستند جهت اخذ ویزای کار کانادا اقدام کرده و سپس با دارا بودن شرایط لازم اقامت دائم کانادا را نیز دریافت نمایند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره سریع ترین راه مهاجرت به کانادا، ارزانترین راه مهاجرت به کانادا ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱، شرایط لازم برای مهاجرت ایرانیان به کانادا، شرایط روادید اقامت دائم و موقت کانادا و … میتوانید با دفتر افق به شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ تماس حاصل فرمایید. علاوه بر ان میتوانید به سایت افق به نشانی ofoghint.com مراجعه کرده و فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا را تکمیل کنید. شرایط اولیه شما توسط کارشناسان و مشاوران ما مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد.

پس از آن میتوانید برای رزرو وقت مشاوره تخصصی حضوری و یا آنلاین با وکیل رسمی مهاجرت به کانادا در گروه مهاجرتی افق اقدام کنید. موسسه افق پیشتاز در پرونده های مهاجرتی اقامتی موفقی در میان سایر موسسه های مهاجرتی بوده و میتواند مهاجرت شما به کانادا را نیز تضمین کند. اگر تصمیم دارید در سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ و یا ۲۰۲۲ به کانادا مهاجرت کنید و به زندگی و اقامت در کانادا بپردازید یکی از بهترین انتخاب ها برای شما دفتر کاریابی بین الملل افق میباشد. مهاجرت و اقامتی تضمینی و قانونی به کانادا را با گروه افق تجربه کنید. همراهتان هستیم.