اکسپرس اینتری کانادا (سریع ترین روش مهاجرت به کانادا)

مهاجرت سریع به کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا از جمله مهم ترین اهدافی است که افراد متقاضی مهاجرت و اقامت کانادا به دنبال آن هستند. به همین دلیل دولت کانادا شرایطی را فراهم آورده است تا این افراد بتوانند با استفاده از روش مهاجرتی اکسپرس اینتری در کوتاه ترین زمان ممکن به کانادا مهاجرت کرده و اقامت دائم کانادا را نیز اخذ نمایند. سیستم اکسپرس انتری کانادا (Express Entry) سیستمی کاملا رقابتی بوده و افراد را بر اساس امتیازاتی که دریافت میکنند مورد بررسی و ارزیابی قرار میدهند.

برنامه مهاجرتی اکسپرس اینتری یا مهاجرت سریع فدرال کانادا دو مرحله ای میباشد. افرادی که بتوانند با توجه به شرایط خود در مرحله اول از ۱۰۰ امتیاز ۶۷ امتیاز را کسب نمایند واجد شرایط ورود به مرحله دوم خواهند شد. مرحله دوم در سیستم اکسپرس اینتری فدرال مرحله استخر یا Pool نامیده میشود. که امتیازات افراد از ۱۲۰۰ امتیاز مورد محاسبه قرار میگیرد. متقاضیانی که موفق شوند بالاترین امتیازات را در این سیستم دریافت نمایند قادر خواهند بود به کانادا مهاجرت کنند. همچنین افرادی که پرونده مهاجرتی آنها در این سیستم پذیرفته شود. از همان ابتدا با ویزای اقامت دائم کانادا (PR Card) وارد خاک این کشور خواهند شد.

چه برنامه های مهاجرتی در زیرشاخه سیستم اکسپرس اینتری مهاجرت سریع فدرال کانادا قرار میگیرند؟

افرادی که متقاضی مهاجرت سریع کانادا از طریق سیستم اکسپرس اینتری فدرال کانادا هستند. باید بدانند در صورتی میتوانند از این روش مهاجرتی کانادا برای مهاجرت به این کشور استفاده کنند، که در یکی از دسته های زیر قرار بگیرند. دولت کانادا تنها از افراد واجد شرایط در یکی از گروه های زیر برای مهاجرت و اقامت کانادا دعوت به عمل می آورد. برنامه های مهاجرتی زیر شاخه Express Entry کانادا به شرح زیر است:

ofogh74 02 300x185 - مهاجرت سریع به کانادا | جدیدترین پذیرش اکسپرس اینتری | کانادا با گروه افق

شرایط مهاجرت به کانادا از طریق سیستم اکسپرس اینتری فدرال کانادا

در صورتی که قصد مهاجرت به کانادا و روادید اقامت کانادا از طریق سیستم اکسپرس اینتری مهاجرت سریع فدرال کانادا را دارید باید دارای شرایط مورد نیاز این برنامه باشید. لازم به ذکر است هرچه امتیاز افراد متقاضی بهتر باشد شانس موفقیت پرونده های مهاجرتی اقامتی آنها افزایش پیدا خواهد کرد. به طور کلی میتوان گفت دارا بودن شرایط زیر برای مهاجرت به کانادا از طریق سیستم اکسپرس اینتری فدرال کانادا لازم و ضروری است:

  • دارا بودن سن مناسب (سن مناسب برای هریک از برنامه های مهاجرتی کانادا متفاوت است).
  • دارا بودن مدرک زبان بین المللی
  • دارا بودن سابقه کار مرتبط با مدرک تحصیلی
  • دارا بودن مدرک تحصیلی
  • دارا بودن تمکن مالی و …

جدیدترین پذیرش های مربوط به سیستم اکسپرس اینتری کانادا

دولت کانادا در دو روز متوالی برای متقاضیان واجد شرایط خود دعوتنامه (ITA) صادر کرد تا این افراد بتوانند به کانادا مهاجرت کرده و به اقامت در این کشور بپردازند. در روزهای ۱۹ و ۲۰ ماه اگوست سال ۲۰۲۰ میلادی دو قرعه کشی در زیرشاخه های برنامه استانی (PNP) و تجربه کانادایی (CEC) صورت پذیرفت. در ادامه به بررسی دقیق هر کدام از روش های مهاجرتی کانادا به صورت جداگانه خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

  • پذیرش جدید اکسپرس اینتری مربوط به برنامه استانی (Express Entry PNP): این قرعه کشی در تاریخ ۱۹ اگوست ۲۰۲۰ (۲۹ مرداد ۱۳۹۹) برگزار شد و برای ۶۰۰ نفر از متقاضیان واجد شرایط مهاجرت سریع و اقامت کانادا دعوتنامه (ITA) صادر گشت. حداقل امتیاز پذیرفته شدگان کد ۷۷۱ در این دوره (Draw 160) بوده است. همچنین متقاضیانی که دارای نامینیشین استانی (Nomination) بوده اند، موفق به کسب امتیازات بالاتری شده اند.

  • پذیرش جدید اکسپرس اینتری مربوط به تجربه کانادا (Express Entry CEC): این قرعه کشی در تاریخ ۲۰ اگوست ۲۰۲۰ (۳۰ مرداد ۱۳۹۹) برگزار شد و برای ۳۳۰۰ نفر از متقاضیان مهاجرت به کانادا دعوتنامه (ITA) صادر گردید. حداقل امتیاز پذیرفته شدگان کد ۴۵۴ در این دوره (Draw 161) بوده است. لازم به ذکر است افرادی موفق به مهاجرت کانادا و اخذ اقامت کانادا در این برنامه شده اند که حداقل دارای یکسال سابقه کار تمام وقت در کانادا بوده اند.

ofogh74 03 300x183 - مهاجرت سریع به کانادا | جدیدترین پذیرش اکسپرس اینتری | کانادا با گروه افق

آشنایی با پروفایل فرضی یکی از متقاضیان دعوت شده به کانادا (مهاجرت کانادا)

رام (Ram) فردی ۳۱ ساله بوده که متقاضی مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا است. به همین دلیل او برای مهاجرت سریع به کانادا در سیستم اکسپرس اینتری فدرال کانادا به تشکیل پروفایل مهاجرتی میپردازد. شرایط رام به شرح زیر است:

  • دارای مدرک تحصیلی لیسانس
  • دارای مدرک زبان بین المللی (سطح پیشرفته زبان انگلیسی)
  • دارای ۵ سال سابقه کار به عنوان مهندس نرم افزار (رام سابقه کار یا تحصیل در کشور کانادا را نداشته است).

او با داشتن شرایط فوق موفق به اخذ ۴۳۰ امتیاز گردیده و در صف متقاضیان سیستم اکسپرس اینتری کانادا قرار گرفته است. سپس در تاریخ ۱۳ می توسط یکی از برنامه های استانی انتاریو کاندید شده و از طرف ایالت انتاریو برای او دعوتنامه ارسال شده است. او با داشتن این دعوتنامه (نامینیشن استانی) موفق به اخذ امتیازات اضافی گردیده است و در نهایت توانسته با اخذ ۱۰۳۰ امتیاز در این رقابت پیروز شده، و واجد شرایط مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا از طریق Express Entry PNP شود.

خدمات مهاجرتی اقامتی گروه افق برای موفقیت در سیستم اکسپرس اینتری فدرال کانادا

در صورتی که قصد مهاجرت سریع به کانادا و اقامت در این کشور را دارید، پیشنهاد میکنیم. در ابتدا به سایت افق به نشانی www.ofoghint.com مراجعه کرده و در قسمت محاسبه امتیازات به صورت رایگان به محاسبه آنلاین امتیاز خود در سیستم اکسپرس اینتری کانادا بپردازید. از امتیازات خود در دو مرحله اکسپرس اینتری مطلع شوید. سپس در صورت واجد شرایط بودن برای تشکیل پروفایل در این سیستم و تشکیل پرونده مهاجرتی اقامتی کانادا به گروه بین الملل افق مراجعه فرمایید.

وکیل مهاجرت به کانادا در گروه افق وکیل رسمی و مورد اعتماد دولت فدرال کانادا بوده و از آخرین اخبار آپدیت شده مهاجرتی کانادا، اطلاعات کافی دارد. به همین دلیل میتواند بهترین راهنما و مشاور برای مهاجرت و اقامت تضمینی شما به کانادا بوده و بدون اتلاف وقت و هزینه های اضافی شما کلاینت های عزیز را به اهدافتان برساند. برای رزرو وقت مشاوره تخصصی با وکیل مهاجرتی کانادا میتوانید با دفتر مرکزی افق به شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ تماس حاصل فرمایید.

همچنین برای اطلاع از جدیدترین اخبار دولت کانادا و روش های مهاجرتی کانادا ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ میتوانید با وارد کردن نام و ایمیل خود در قسمت مربوطه به عضویت خبرنامه افق درایید. در این صورت آخرین اخبار به صورت کاملا رایگان برای شما ایمیل خواهد شد. مهاجرتی سریع و کم هزینه به کانادا را تنها در موسسه مهاجرتی اقامتی افق تجربه خواهید کرد. همچون گذشته به ما اعتماد کنید و مطمئن باشید پاسخ اعتماد شما را به بهترین نحو ممکن خواهیم داد. تا رسیدن شما به درخواستتان گروه افق همراه شماست. موسسه کاریابی بین الملل افق مطمئن ترین انتخاب برای اپلای کانادا …