سرمایه گذاری کانادا مهاجرت ۲۰۲۰ سریع افق

اگر سوال در زمینه سرمایه گذاری در کانادا و برنامه استانی مهاجرت مثل کبک، انتاریو و بریتیش کلمبیا و تورنتو یا اقامت سرمایه گذاری کانادا و روش های مهاجرت کانادا سرمایه گذار کارآفرینی و استارتاپ استارت آپ و بهترین روش سرمایه گذاری در کانادا و یا حداقل کمترین سرمایه اخذ اقامت کانادا و یا خرید ملک در کانادا و یا سرمایه گذاری در فرانچایز برای اقامت دائم و موقت کانادا و یا شرایط سرمایه گذاری کانادا ۲۰۲۰ جزییات انواع اقامت سرمایه گذاری تمکن مالی و سرمایه کافی حداقل سرمایه مورد نیاز و یا دریافت ویزای کارفرمای کانادا و یا متقاضی سرمایه گذاری یا سرمایه گذاری خارجی و راه های سرمایه گذاری و یا ویزای سرمایه گذاری در کانادا و یا سرمایه گذاری کانادا کمترین هزینه اسان آسان فوری بدون خطر و ریسک ۲۰۲۰ وکیل خوب و تضمینی و نحوه اخذ اقامت و شهروندی و تابعیت و پاسپورت و روادید و ویزای کانادا بهترین روش و ارزان ترین روش دولت‌ فدرال و برنامه استانی کانادا مهاجرت تاجر یا مدیر یا کارفرما با سرمایه گذاری در منیتوبا یا نیوبرانزویک یا ساسکاچوان یا بریتیش کلمبیا در سریعترین زمان و کمترین هزینه سرمایه گذاری در کانادا ۲۰۲۰ بهترین سرمایه گذاری در کانادا ویزا و اقامت سرمایه گذاری یا ویزای سریع و کارآفرینی کانادا یا  وکیل رسمی مهاجرت و مجوز ICCRC و کاریابی صاحبان بیزینس و کارآفرینان غیر کانادایی جذب سرمایه خارجی و طرح کسب و کار Investing in Canada با گروه افق برای سرمایه گذاری کانادا مهاجرت همراه باشید.

کانادا کشوری پهناور، کم جمعیت و دارای منابع طبیعی بسیاری است که دولت فدرال این کشور برنامه های بلند مدت و ویژه ای برای پیشرفت این کشور در نظر دارد. زیر ساخت های صنعتی ایده آل و اقتصاد رو به رشد این کشور موجب شده است تا متقاضیان بسیاری از سراسر دنیا به مهاجرت کانادا از روش های مختلف کاری، تحصیلی و سرمایه گذاری روی بیاورند که سرمایه گذاری کانادا مهاجرت ۲۰۲۰ یکی از روش های توصیه شده توسط گروه افق برای شماست.

یکی از روش های مهاجرت کانادا سرمایه گذاری در این کشور است. دولت کانادا شرایط امنی را برای متقاضیان بین المللی جهت سرمایه گذاری در این کشور به وجود آورده است. زیرا برای کشور کانادا ریسک مصادره اموال مطابق آمار بانک جهانی برابر یک است که به معنی کمترین ریسک از دست رفتن سرمایه و مصادره اموال توسط دولت و بیشترین میزان امنیت سرمایه گذاری است. با سرمایه گذاری درکانادا شما می توانید اقامت آن کشور را نیز دریافت کنید. اما بدانید که بهترین و سریع ترین روش سرمایه گذاری مانند روش های مهاجرت کانادا، برای هر فردی متفاوت است.

سرمایه گذاری در کانادا با سه روش زیر انجام می شود:

  • سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی

  • سرمایه گذاری استانی (ایالت کبک)

  • سرمایه گذاری از طریق ویزای استارت اپ

businessman analyzing sales data economic growth graph chart - سرمایه گذاری کانادا مهاجرت 2020 سریع افق

یکی از محبوب ترین روش های سرمایه گذاری در کانادا سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی است که حداقل سرمایه ی مورد نیاز از این طریق ۱۰۰ هزار دلار می باشد. برای اینکه بتوانید فرایند ورود به کانادا را بگذرانید باید در بالا بردن اقتصاد این کشور سهم چشمگیری داشته و حداقل برای دو شهروند کانادایی شغل مناسب ایجاد نمایید. روش سرمایه گذاری مهاجرت کانادا در سال ۲۰۲۰ دارای شرایطی می باشد. برای آگاهی و کسب اطلاعات بیشتر با وکیل مهاجرت به کانادا در مجموعه بین المللی افق تماس حاصل نمایید.

لازم به ذکر است در هیچ کدام از برنامه های ورود به کانادا، به طور مستقیم اخذ اقامت کانادا امکان پذیر نمی باشد. در روش سرمایه گذاری، سرمایه گذار می بایست ابتدا به مدت دو سال ویزای سرمایه گذاری کانادا را اخذ نماید و در گزارش کسب و کار خود را به اداره ی مهاجرت دائما ارائه دهد تا پس از تایید اداره ی مهاجرت بتواند اقامت دائم کانادا را اخذ نماید.

سرمایه گذاری در استان کبک کانادا از طرفداران زیادی برخوردار است. با این روش فرد متقاضی مهاجرت به Canada به محض ورود به این کشور کارت اقامت خود را دریافت می کند. حداقل سرمایه لازم برای سرمایه گذاری در ایالت کبک کانادا دو میلیون دلار کانادا است. گاهی فرد متقاضی مبلغ ۳۵۰ هزار دلار کانادا به دولت کانادا پرداخت کرده و اقامت دائم خود را دریافت می کند. این مبلغ هیچگاه به فرد متقاضی بازگشت داده نمی شود که این خود نوعی سرمایه گذاری در استان کبک است.

برنامه استارت آپیا استارتاپ کانادا یکی از بهترین روش های اخذ اقامت دائم در کانادا می باشد و مناسب افرادی است که دارای ایده نو و خلاق باشند. در واقع Start up یک کسب و کار نو پایی است که دارندگان ایده و طرح های نو و کار آفرینان خلاق بتوانند با سرمایه گذاری در این کشور، بستر مهاجرتی را برای خود مهیا نمایند. طرح های ارائه شده باید نواورانه باشد و برای شهروندان کانادایی ایجاد شغل نماید. همچنین باید بتواند در مقیاس جهانی به رقابت بپردازد. در این روش بعد از گذشت دو یا سه سال فرد می تواند ویزای اقامت دائم کانادا دریافت کند. با ویزای Start up، می توانید برای اعضای خانواده خود نیز اقامت و تابعیت کانادا دریافت کنید.

front view economy concept - سرمایه گذاری کانادا مهاجرت 2020 سریع افق

مهاجرت کانادا با سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کار، باعث شده است که کانادا به یک قطب اقتصادی در دنیا تبدیل شود. علاوه بر این مزایای دیگری نیز برای برد متقاضی مهاجرت به ارمغان آورده است، که در زیر مشاهده می شود: (اگر بدنبال ویزای کار یا سرمایه گذاری یا انواع ویزای گردشگری یا تحصیلی یا کاری یا مهاجرت بدون دغدغه بدون مدرک زبان سریع و راحت با شرکت افق تماس بگیرید).

  • روش آسان و متنوع برای مهاجرت

  • اخذ تابعیت و اقامت کانادا

  • حقوق شهروندی کانادا

  • دریافت پاسپورت کانادا

خرید ملک نیز یکی از روش های ورود به کانادا و سرمایه گذاری در این کشور محسوب می شود. اما نمی توانید با خرید ملک در کانادا به اقامت این کشور برسید.

فرصت های سرمایه گذاری استانی مختلف با یک وکیل مجرب و خوب یا فدرال کانادا و اطلاعات شرایط فرصت های تجاری استارتاپ و Startup یا استارت آپ و کسب و کار در کانادا و یا خرید بیزینس یا اگر در حال حاضر تمکن مالی مناسبی دارید و یا مهاجرت سرمایه گذاری  مطمئن ترین روش اخذ اقامت و تابعیت و پاسپورت و ویزا و روادید کانادا و یا ایجاد کسب و کار در کانادا به عنوان شهروند دائمی و یا اقامت از طریق کارآفرینی و یا سرمایه گذاری استانی و یا ویزای سرمایه مراحل و مدارک و شرایط و قوانین جدید ۲۰۲۰ و اپدیت شده با وکلای گروه افق و یا ارزان ترین برنامه مهاجرتی استانی ایالت یا سرمایه گذاری کانادا و یا ورود به کانادا از طریق سرمایه گذاری فدرال  IIP   Immigrant Investor Program  و یا کارآفرینی فدرال  یا سرمایه گذاری مانیتوبا. سرمایه گذاری کبک با ما همراه باشید.

برای اطلاع از بهترین و سریع ترین روش های مهاجرت Canada می توانید فرم ارزیابی رایگان در سایت را تکمیل نمایید. همچنین می توانید با مشاوران رایگان تلفنی مجموعه افق با شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ در تماس باشید. گروه بین الملل افق صفر تا صد سرمایه گذاری در Canada، مهاجرت، ویزای تحصیلی، ویزای آسان و فوری، کم هزینه و تضمینی ۲۰۲۰ و سرمایه گذاری Canada مهاجرتی بدون دغدغه را برای شما به بهترین نحو ممکن در کوتاه ترین زمان و مقرون به صرفه ترین هزینه انجام می دهد.

فرصت سرمایه گذاری، اخد اقامت دائم و موقت فوری و ارزان کانادا و همچنین اخذ تابعیت کانادا را از دست ندهید. با کمک وکلا و مشاورین افق که عضو انجمن ICCRC کانادا هستند از طریق قانونی و مطمئن در کشور کانادا سرمایه گذاری کنید و امید خود به آینده را از دست ندهید. اگر قصد مهاجرت به کانادا، اخد ویزای اقامت کانادا، سرمایه گذاری و کارآفرینی در کانادا، کار در کانادا، مهاجرت تحصیلی و … را دارید گروه افق می تواند درست ترین انتخاب برای شما باشد. شرکت افق در تلاش است رویاهایتان جامه ی عمل می پوشاند و این افتخار دیرینه ماست.