سایت های اجاره خانه در کانادا برای ایرانیان متقاضی مهاجرت به کانادا

یکی از مهم ترین دغدغه های متقاضیان مهاجرت به کانادا پس از ورود به خاک کانادا، پیدا کردن خانه در این کشور میباشد. اما همانطور که میدانید یافتن آپارتمانی مناسب در کشور کانادا به منظور اقامت در کانادا به خصوص در شهرهای بزرگ کانادا کار بسیار دشواری میباشد. این امر بخصوص در افراد مهاجر به کانادا و افراد تازه وارد به کانادا (New Comer) بیشتر دیده میشود. به همین دلیل تصمیم گرفتیم در این مقاله به معرفی معتبرترین سایت های اجاره خانه در کانادا بپردازیم. پس با ما همراه باشید.

معتبرترین و بهترین سایت های اجاره خانه در Canada

متقاضیانی که کشور کانادا را به عنوان مقصد نهایی مهاجرتی اقامتی خود انتخاب کرده اند. میتوانند با مراجعه به وب سایت های زیر به پیدا کردن خانه مورد نظر خود در کانادا بپردازند. برخی از سایت های اجاره خانه در کانادا به شرح زیر میباشند:

  • وب سایت Kijiji.ca: یکی از معروف ترین و معتبرترین سایت های خرید و فروش در کانادا سایت Kijiji.ca است. لازم به ذکر است این سایت همانند اپلیکیشن دیوار در کشور خودمان میباشد. متقاضیانی که موفق به مهاجرت سریع کانادا شده اند. میتوانند به سایت فوق مراجعه کرده و به یافتن خانه ای مناسب در کانادا به منظور اقامت در این کشور بپردازند. با توجه به وب سایت های اجاره خانه متعددی که در کانادا وجود دارد. پیشنهاد میکنیم جستجوی خود را تنها به وب سایت Kijiji.ca محدود نکنید. از تمامی سایت های ذکر شد برای یافتن خانه مورد نظر خود در کانادا استفاده نمایید.

  • وب سایت Craigslist.ca: این سایت نیز همانند سایت Kijiji.ca میباشد و در آن دسته بندی های متنوعی برای خرید و فروش سایر اقلام وجود دارد. برای افرادی که موفق به مهاجرت کانادا با استفاده از روش های مختلف مهاجرتی مانند مهاجرت تحصیلی به کانادا، مهاجرت کاری به کانادا و کار در کانادا، مهاجرت سریع به کانادا از طریق سیستم اکسپرس اینتری، مهاجرت استانی به کانادا (PNP) و… شده اند. میتوانند با مراجعه به وب سایت Craigslist.ca به پیدا کردن خانه ای مناسب به منظور اقامت در کانادا بپردازند. برای یافتن خانه در کانادا پس از مهاجرت کانادا باید با صبر و حوصله فراوان به جستجو در تمامی وب سایت های مربوطه بپردازید.

ofogh146 02 300x200 - سایت های اجاره خانه در کانادا | مهاجرت سریع به کانادا | اقامت در کانادا با گروه افق

  • وب سایت Padmapper: از معتبر ترین و مهم ترین وب سایت های اجاره خانه در کانادا میتوان به وب سایت Padmapper اشاره کرد. در این سایت آپارتمان ها و خانه های اجاره ای زیادی وجود دارد. که متقاضیان مهاجرت به کانادا و روادید اقامت دائم کانادا را قادر میسازد، با توجه به تعداد افراد اعضا خانواده، مقدار سرمایه خود و… به اجاره آپارتمانی مناسب در این کشور بپردازند. از مزایای این سایت میتوان به کاربری بسیار آسان، بانک های اطلاعاتی قوی و معتبر و… اشاره کرد. در نتیجه اگه متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق کار و کار در کانادا، مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل، مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری و کارافرینی و… هستید. حتما برای اجاره خانه در کانادا به این وب سایت نیز سر بزنید.

  • وب سایت Condos.ca: اگر قصد دارید پس از مهاجرت به کانادا در دو استان انتاریو و بریتیش کلمبیا اقامت داشته باشید. بهترین پیشنهاد برای شما به منظور اجاره خانه در کانادا مراجعه به وب سایت Condos.ca است. زیرا برخی از ایرانیان مقیم کانادا (اقامت دائم کانادا) معتقدند سایت ذکر شده اطلاعات بسیار مفیدی از خانه های این دو استان را در خود جای داده است.

  • وب سایت Hotpads.ca: برای یافتن خانه ای اجاره در کانادا با قابلیت جستجو با فیلترهای متنوع و نشان دادن گزینه ها بر روی یک نقشه ساده و کاربردی سایت Hotpads.ca مناسب ترین پیشنهاد میباشد. متقاضیان مهاجرت به کانادا و روادید اقامت دائم کانادا میتوانند با مراجعه به سایت فوق تمامی اطلاعات مورد نیاز خود را برای اجاره ای آپارتمانی مناسب در کانادا کسب نمایند. اگر شما نیز قصد دارید در سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ و حتی سالهای بعد برای اپلای کانادا اقدام نمایید. جستجو در وب سایت Hotpads.ca را فراموش نکنید.

  • وب سایت RentSeeker.ca: اگر به دنبال جستجوهای بسیار متنوع برای یافتن خانه ای مناسب در کانادا هستید. حتما به وب سایت RentSeeker.ca مراجعه نمایید. متقاضیان مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا میتوانند. پس از موفقیت در پرونده های مهاجرتی خود، خانه ی مورد نظرشان را در سایت فوق بیابند.

  • وب سایت ۴Rent.ca: یکی از جالب ترین وب سایت های اجاره خانه در کانادا سایت ۴Rent.ca میباشد. علت این امر را میتوان به ذکر نکاتی که صاحبان خانه برایشان مهم است اشاره کرد. به عنوان مثال برخی از مالکان خانه قصد دارند، منزل خود را تنها به زوجی بدون فرزند اجاره دهند. این افراد میتوانند در سایت فوق به ذکر این نکته بپردازند. حال این ویژگی متقاضیان مهاجرت کانادا و اقامت در کانادا را قادر میسازد به اجاره آپارتمانی مناسب با شرایط خود بپردازند. اگر قصد مهاجرت کانادا کاری و کار در کانادا (ویزای کار کانادا مهاجرت کانادا تحصیلی و اخذ ویزای تحصیلی کانادا و… را دارید. دیگر نگران اجاره آپارتمانی مناسب در کشور کانادا نباشید.

ofogh146 04 300x188 - سایت های اجاره خانه در کانادا | مهاجرت سریع به کانادا | اقامت در کانادا با گروه افق

  • گروه های فیسبوک: گرچه اپلیکیشن فیسبوک برای اجاره خانه در کانادا طراحی نشده است. اما تازه واردان به کانادا (New Comer) میتوانند با استفاده از گروه های فیسبوکی کانادا خانه های مورد نظر خود را در این کشور پیدا کنند. بنابراین مراجعه به فیسبوک (Facebook) نیز خالی از لطف نمیباشد.

تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا در این مقاله اطلاعات کامل و جامعی از وب سایت های معتبر اجاره خانه در کانادا در اختیار شما کلاینت های عزیز قرار دهیم. چنانچه پس از مطالعه مقاله فوق سوالی در ذهن شما متقاضیان مهاجرت به کانادا ایجاد شد میتوانید با دفتر افق به شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ تماس گرفته و با بهره مندی از مشاوره رایگان تلفنی، پاسخ سوالات مهاجرتی اقامتی خود را از کارشناسان و مشاوران باتجربه در امور مهاجرتی کانادا دریافت نمایید.

علاوه بر آن میتوانید برای اطلاع از واجد شرایط بودن خود برای مهاجرت سریع به کانادا و نمایید. فرم ارزیابی رایگان در قسمت مربوطه تکمیل بفرمایید. تا شرایط اولیه شما عزیزان توسط کارشناسان مهاجرتی افق مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد. پس از آن قادر خواهید بود نسبت به رزرو وقت مشاوره تخصصی با وکیل مهاجرت به کانادا در گروه افق اقدام نمایید.

همچنین برای افرادی که قصد مهاجرت کاری به کانادا و کار در کانادا را دارند مقاله ای را به نگارش درآوردیم که در آن به توضیح بهترین سایت های کاریابی کانادا پرداختیم. پیشنهاد میکنیم برای دریافت اطلاعات بیشتر در این باره و یافتن موقعیت های شغلی بهتر به منظور کار در کانادا و کسب درآمد های مناسب در این کشور، به مطالعه مقاله ذکر شده در قسمت مربوطه بپردازید. مهاجرت به کانادا در کوتاه ترین زمان و با کم ترین هزینه تعهد ماست. همراه ما باشید. آخرین اخبار و اطلاعات دولت فدرال کانادا در کانادا تلگرامی افق و صفحه رسمی اینستاگرامی ما دنبال کنید.