رکورد جدید اکسپرس اینتری پرنس ادوارد کانادا

جزیره پرنس ادوارد کانادا (Prince Edward Island) در قرعه کشی که تاریخ ۱۷ سپتامبر برگزار شد، رکورد جدید اکسپرس اینتری پرنس ادوارد برای ۳۴۵ متقاضی مهاجرت کاری و اقتصادی دعوتنامه صادر کرده است.

پس از صدور بیشترین دعوتنامه از سوی Express Entry و Impact Labor در ۲۰ آگوست، برنامه استانی اکسپرس اینتری پرنس ادوارد PEI PNP در ۱۷ سپتامبر تعداد ۳۴۵ دعوتنامه صادر کرد. که بار دیگر رکورد جدیدی را شکست. در مجموع ۳۱۳ متقاضی در دسته های Express Entry و Impact Labour جزیره پرنس ادوارد PEI دعوت نامه ها را در آخرین قرعه کشی دریافت کردند.

برنامه مهاجرت استانی جزیره پرنس ادوارد، PEI PNP، به طور خاص تعداد متقاضیانی را که از طریق Express Entry دعوتنامه دریافت کرده اند، را اعلام نکرده است. این استان در طی ۱۲ ماه اخیر به طور کلی برای ۱۵۸۳ متقاضی در هر دو دسته مهاجرتی دعوتنامه صادر کرده است. ۳۲ متقاضی برنامه کارآفرینی نیز از طریق PEI’s Business Impact: Work Permit Stream برای این برنامه مهاجرتی پرنس ادوارد دعوت نامه گرفتند.

PEI PNP یکی از مولفه های برنامه های مهاجرتی استانی کانادا است. که به استان ها و مناطق کانادا اجازه می دهد. هر سال تعداد معینی از متقاضیان مهاجرت اقتصادی و کاری را برای اقامت دائم معرفی کنند. PEI PNP دارای یک از زیرکلاس های اکسپرس انتری است که با سیستم فدرال اکسپرس اینتری مطابقت دارد. که مجموعه متقاضیان را در سه دسته اصلی تجربه کانادایی – مشاغل فنی دارای مهارت و اسکیل ورکر فدرال مدیریت و انتخاب می کنند.

01 1 300x169 - رکورد جدید جزیره پرنس ادوارد | اکسپرس اینتری جدید | دعوت نامه فوری با گروه افق

دسته PEI Express Entry: دسته Express Entry PEI PNP با سیستم Express Entry دولت کانادا همسو است.

به داوطلبان واجد شرایط نمره جامع رتبه بندی CRS که بر اساس سن، سابقه کار، تحصیلات و تسلط به زبان انگلیسی و فرانسوی داده می شود، امتیاز تعلق میگیرد. به داوطلبان Express Entry که نامزدی استانی دریافت می کنند، در سیستم جامع رتبه بندی یا همان CRS 600 امتیاز بیشتر داده می شود و در قرعه کشی بعدی Express Entry دعوتنامه درخواست ITA برای اقامت دائم تضمین می شود. برای در نظر گرفتن نامزدی استانی از PEI، متقاضیان Express Entry باید پروفایل یا همان EOI را ایجاد کنند. به پروفایل های EOI براساس شرایط شخصی هر متقاضی در استان امتیاز داده می شود. سپس از داوطلبان بالاترین امتیاز دعوت می شود تا از طریق قرعه کشی ماهانه اقدام کنند.

در دسته مهاجرتی Labour Impact که مختص مهاجران کاری خارجی است، نیز از طرف یک کارفرمای مقیم در این جزیره برای اکسپرس اینتری پرنس ادوارد پیشنهاد کاری معتبر داده میشود. و این مورد به اکسپرس اینتری مربوط نمی شود. ۳۲ داوطلبی كه از طریق بخش Business Impact در ۱۷ سپتامبر دعوت شدند نیاز به حداقل نمره EOI 102 داشتند. این دعوت نامه ها تحت جریان مجوز كار صادر میگردد، كه برای برنامه كارگران خارجی است كه می خواهند در PEI صاحب شغل شوند. متقاضیان می بایست از طریق اکسپرس اینتری، Business Impact ،Labour Impact در نخستین گام می بایست تمایل خود را با عنوان Expression of Interest ارائه کنند.

افراد متقاضی دارای شرایط وارد صف انتظار سیستم اکسپرس اینتری شده و بر اساس پروفایل علاقمندی خود امتیاز های لازم را دریافت کرده و رتبه بندی می شوند. ابزار علاقمندی شما یا همان Expression of Interest یک درخواست نخواهد بود بلکه اقدام اولیه برای اعلام تمایل علاقمندی به برنامه مهاجرت استانی پرنس ادوارد است. سپس افراد با بالاترین امتیاز در طی قرعه کشی و پذیرش های ماهانه دعوتنامه برای اقامت دائم کسب می نمایند. برای اینکه بدانید واجد شرایط برای سیستم اکسپری اینتری هستید به سایت ما www.ofoghint.com مراجعه کنید. در بخش محاسبه امتیازها، امتیاز خود را بررسی کرده و مطلع شوید که امتیاز کافی را دارا هستید و یا خیر.

ofogh 154 01 300x200 - رکورد جدید جزیره پرنس ادوارد | اکسپرس اینتری جدید | دعوت نامه فوری با گروه افق

شما می توانید با شماره ۰۵۱۳۱۰۷۱ تماس گرفته و با مشاورین ما مشورت کنید. همچنین وکلای ما در ایران و در کانادا در تمام ساعت کار اداری پاسخگو شما عزیزان خواهند بود. خانواده افق در تمام طول مهاجرت شما از صفر تا صد کار در کنار شما خواهند بود تا شما را به آرزوهایتان برسانند.

تصمیم برای مهاجرت کار آسانی نیست و راه بسیار طولانی را خواهد داشت. وکلای ما در ایران و همچنین در خارج از کشور سعی در ایجاد یک پرونده قوی برای شما خواهند کرد و شما را در ایجاد و فراهم کردند یک پرونده قوی کمک خواهند نمود.

وکلای ما در موسسه بین المللی افق عضور رسمی انجمن ICCRC کانادا هستند و به کلیه قوانین و مقررات دولت فدرال کانادا آشنایی کامل را دارند. اطلاعات جامع و به روز برای یک مهاجرت سریع و تضمینی با اکسپرس اینتری در خصوص مهاجرت به جزیره پرنس ادوارد لازم میباشد. فرصت ها را از دست ندهید و از تهدیدهای ویروس کرونا در جهت آسان تر شدن راه های مهاجرت بهرمندی کافی را ببرید. با وجود ویروس کرونا یکسری از مسیرهای مهاجرتی برای متقاضیان مهاجرت راحتر شده و کانادا سخت گیری خود را در پرونده های مهاجرتی کمتر کرده است. شما می توانید از این فرصت ها نهایت استفاده را ببرید.

اقتصاد کانادا بر پایه مهاجرین است. کانادا برای توسعه اقتصاد خود شدیدا به مهاجرین نیاز دارد زیرا دولت کانادا هر ساله با کمبود جمعیت و نیروی کار مواجهه است. خانواده افق این افتخار را دارد تا کلیه خدمات مهاجرتی کانادا اعم از ترجمه مدارک، رزرو وقت از دفاتر وک کانادا، اخذ پاسپورت کانادا، اخذ پذیرش از بهترین دانشگاه های کانادا و مهاجرت به پرنس ادوارد با روش تضمینی اکسپرس اینتری … را به بهترین نحو ممکن برای متقاضیان فراهم آورد. 

در صورتی که شما در تصمیم خود برای مهاجرت به کانادا مصمم هستید. میتوانید در مشاوره های مهاجرت تحصیلی به کانادا، مهاجرت کاری به کانادا، کار در جزیره پرنس ادوارد کانادا از طریق روش اکسپرس اینتری، سرمایه گذاری و کارآفرینی در شهر های کانادا شرکت نمایید. وکلای ما شرایط شما را به صورت کاملا تخصصی بررسی خواهند کرد. خدمات ما برای مهاجرت سریع و کم هزینه کانادا را از دست ندهید. ما همواره با کمترین هزینه ممکن کار مهاجرتی شما را انجام خواهیم داد.

تیم ما جدیدترین اخبار مهاجرتی کانادا را در سایت افق در اختیار شما قرار خواهند داد. تا شما بتوانید از جدیدترین اخبار روز دنیا و مهاجرت به کانادا مطلع شوید. شما می توانید برای دریافت اخرین اخبار نیز عضو خبرنامه افق شوید. و ایمیل خود را در سایت در بخش عضویت خبرنامه وارد کرده و هر روز آخرین اخبار روز را دریافت کنید. خانواده افق می تواند با توجه به شرایط و خواست شما، بهترین روش مهاجرتی را به شما ارائه دهد. گروه افق بهترین انتخاب شما برای مسیر های مختلف مهاجرتی می باشد. وکلای ما مورد اعتماد دولت کانادا می باشد. می توانید با اعتماد کامل پرونده مهاجرتی خود را به ما بسپارید. 

کافی است با شماره ۰۵۱۳۱۰۷۱ تماس بگیرید تا از مشاوره های رایگان تلفنی ما نیز بهرمند شوید. پاسخ تمام سوالات مهاجرتی خود را می توانید از کارشناسان ما دریافت کنید. کارشناسان ما در ۲۴ ساعت شبانه روز پاسخگو شما عزیزان خواهند بود. با ما همراه شوید.