روش کلی مهاجرت: مهاجرت تحصیلی

مهاجرت تحصیلی یکی از بهترین روش های مهاجرت به کشور مقصد است؛ سن، انگیزه و هیجان، در کنار محیط امن دانشگاه و کالج، از فاکتورهای مهم مهاجرت تحصیلی ست.

تمام کشورها در زمینه جذب دانشجو در مقاطع مختلف، فعال هستند که می توانید دانشگاه و کشور مد نظر را با توجه به علایق درسی، کاری و یا حتی زندگی و اقامت دائم، انتخاب کنید.

مهاجرت تحصیلی برای 3 گروه انجام می شود: دانش آموزان، دانشجویان، و متقاضیان دوره های کالج ( مهارتی )

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 15.jpg است

 

مهاجرت دانش آموزی

این نوع از مهاجرت، در برخی از کشورها علی الخصوص کانادا، قابلیت اجرا دارد. دانش آموزان از سن 7 الی 17 سالگی می توانند در صورت پذیرش و تامین هزینه های مهاجرت دانش آموزی، به همراه یکی از والدین خود در کشور کانادا اقامت کنند. پس از اتمام دوره دانش آموزی و اخذ مدرک دیپلم، دانش آموز می تواند برای دانشگاه و یا کالج اقدام کند. در این صورت، می تواند از مزایای کار پاره وقت استفاده کند، درآمد و تجربه کسب نماید و زمینه ساز حضورِ والدِ دیگر را با ویزای اوپن ورک، در خاک کانادا فراهم آورد.

شرکت مهاجرتی افق ماندگار با توجه به تجربیاتِ مهاجرت دانش آموزی، 15 سالگی را بهترین سن اقدام برای مهاجرت دانش آموزی می داند؛ چرا که دانش آموز علاوه بر حفظِ زبانِ مادری و علاقه های فرهنگ ایرانی، به راحتی می تواند با زبان انگلیسی و فرهنگ کانادایی کنار آمده، پیشرفت کند و زمینه را برای اقامتِ دائمِ خود و سایر اعضای خانواده، فراهم آورد.

برای اطلاع از هزینه های سالانه، مدارک مورد نیاز و زمانِ مناسب برای مهاجرت دانش آموزی ، با ما تماس حاصل کنید.

شاید برای شما مفید باشد.  مهاجرت تحصیلی قبرس

 

مهاجرت دانشجویی

دانشجویان، قشر مورد علاقه ی مسئولین ِهر کشورِ پیشرفته ای هستند و برای جذب آنها، شرایط خاصی قائل می شوند. اجازه کار پاره وقت، اجازه کار یک یا چندساله پس از فراغت از تحصیل، اجازه کار تمام وقت برای همسر، اجازه تحصیل رایگان برای فرزند و …. ، همگی به یمنِ مهاجرتِ دانشجویی حاصل می شود.

هر دانشجویی می تواند با توجه به سن، مدرک تحصیلی قبلی و همچنین شرایط مالی خود، کشور و دانشگاهی را برای مهاجرت تحصیلی انتخاب کند. یعنی هر کسی با مدرک دیپلم، لیسانس، فوق لیسانس و حتی دکتری، می تواند برای مقطع بعدی و یا بازخوانی مقطع پیشین در دانشگاه، اقدام کند.

اما در زمینه مالی، نمرات بالاتر و اقدام برای مقاطع بالاتر ( ارشد، دکتری و پست داک ) شانس بیشتری برای فاند و بورسیه دارد. پیدا کردن استاد، صحبت علمی و اقناع وی، یکی از مهم ترین بخش های مهاجرت دانشجویی در مقاطع بالا می باشد.

اما دانشجویان با نمرات پایین نیز می توانند، علاوه بر تحصیل در مقاطع مختلف در دانشگاه های نه چندان مطرح، با درخواست تحصیل در دوره های کالج، علاوه بر تسهیلِ امر مهاجرت خود چه از لحاظ اداری و چه از لحاظ  مالی با یادگیری هدفمند، زودتر جذب بازار کار شده و بتوانند راه را برای کار مفیدتر و اقامت دائم هموار کنند.

دانشجویان زیادی از رشته های مختلف با گروه مهاجرتی افق ماندگار، به کشورهای مختلف مهاجرت کرده اند، از جمله: کانادا، آمریکا، هلند، آلمان، ترکیه و … که قریب به 100 درصد آنها پس از اتمام دوره تحصیل، با حسن برخورد، تلاش در زمینه کار، و پشتکار در یاگیری فرهنگ کشور مقصد، توانسته اند علاوه بر اقامتِ دائم خود، برخی از اعضای خانواده، فراهم آورند.

شاید برای شما مفید باشد.  بیمه درمانی آلمان برای دانشجویان بین المللی

جهت اطلاع از آخرین اخبار مهاجرتی اینستاگرام موسسه مهاجرتی افق ماندگار را دنبال کنید.

 

یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت تحصیلی، کانادا است. شما می تواند فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به کانادا را از اینجا تکمیل کرده و شانس خود را برای مهاجرت به این کشور بررسی کنید. ویژگی های عالی تحصیلی کانادا نسبت به سایر کشورها باعث محبوبیت این کشور شده است به همین علت پذیرش تحصیلی در کانادا و همینطور مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل بسیار متداول شده است، سیستم های آموزش عالی جهانی امکانات تخصصی، تکنیک های نوین تدریس و تکنولوژی فوق العاده و ایمن را ارائه می دهند و  کانادا را یک کشور مطلوب برای مطالعه و دستیابی به موفقیت تحصیلی می داند. کانادا تلاش می کند که یک تجربه آموزشی بین المللی برای همه دانشجویانی که از نقاط مختلف جهان سفر می کنند را ارائه دهد. اگرچه کانادا به عنوان یک زندگی با استاندارهای فوق العاده بالا به رسمیت شناخته شده است و هزینه های تحصیل و زندگی به میزان قابل ملاحظه ای پایین است.

   اما اگر به مهاجرت دانشجویی علاقمند شدید و شانس خود را برای مهاجرت و اقامت دائم در کشور مورد نظر خود زیاد می دانید، می توانید با تعیین وقت مشاوره و ایجاد پرونده مهاجرتی در گروه مهاجرتی افق ماندگار ، به این آرزو جامه عمل بپوشانید و آینده خود را هرچه زودتر به سمتِ بهبود و آرامش رهنمون شوید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *