روش های استانی مهاجرت به كانادا (برنامه استانی نيوبرانزويک کانادا)

برنامه های استانی مهاجرت به کانادا (PNP) یکی از سریع ترین روش های مهاجرت به کانادا و (یا روش های استانی مهاجرت کانادا) اخذ اقامت این کشور می باشند. هریک از شهر های کانادا برای ورود افراد مهاجر برنامه ها و شرایط منحصر به فردی دارند. یکی از استان های این کشور که در سال ۲۰۲۰ مورد توجه مهاجران بسیاری قرار گرفته است، استان نیوبرانزویک می باشد. این استان سرشار از مناطق طبیعی بوده که بخش اصلی اقتصاد آن را تشکیل می دهد. بسیاری از شرکت ها تمایل دارند که بخش خدمات به مشتریان خود را در این استان راه اندازی کنند. برنامه استاني نيوبرانزويك برای مهاجرت به کانادا با نام NBPNP نیز شناخته مي شود. (نامینیت استانی).

براي مهاجرت به كانادا با روش برنامه استانی نيوبرانزويك (که یکی از روش های استانی مهاجرت به کانادا است) مي توانيد از پنج روش زیر اقدام كنيد:

 • برنامه بازار کار اکسپرس اینتری (Express Entry Labor Market Stream)

 • گروه نیروی متخصص با حمایت کارفرمای كانادايی (Skilled Workers with Employer Support)

 • گروه کارآفریناني كه دارای مدرک ارشد و دكتري هستند (منطبق با الگوی استارتاپ) (Post-Graduate Entrepreneurial Stream)

 • برنامه ی نیروهای متخصص با حمایت خانواده (Skilled Workers with Family Support)

 • گروه کارآفرینان (Entrepreneurial Stream)

برنامه بازار کار اکسپرس اینتری استان نیوبرانزویک برای مهاجرت به کانادا از سیستم مهاجرت به کانادا اکسپرس اینتری فدرال برای برآورده کردن نیروهای انسانی و کاری استفاده می کند. در روش دوم مهاجرت به کانادا با برنامه استانی نیوبرانزویک درخواست افرادی که یک پیشنهاد کار دائم و تمام وقت از یک کارفرمای نیوبرانزویک دریافت کرده باشند پذیرفته می شود. افرادی که با روش سوم برای مهاجرت به کانادا اقدام می کنند از یکی از موسسات آکادمیک معتبر در نیوبرانزویک فارغ التحصیل شده و کار جدیدی را آغاز کرده باشند، در این صورت درخواست آن ها برای مهاجرت به کانادا پذیرفته می شود.

در برنامه چهارم استان نیوبرانزویک درخواست افرادی را پذیرش می کند که در نیوبرانزویک کار کرده اند و دارای ارتباطات خانوادگی نزدیکی در این استان می باشند. در حالت پنجم پذيرش افرادي مورد قبول واقع می شود كه قصد مالكيت و مديريت فعالانه كاری را در اين استان داشته باشند. متقاضیان بايد دارای سرمايه گذاری مالی در استان نيوبرانزويك كانادا باشند.

براي دريافت اطلاعات تكميلي مهاجرت روش های استانی (روش های استانی مهاجرت به کانادا)، سرمایه گذاری، ملک، و اخذ اقامت دائم کانادا از طریق برنامه استان نیوبرانزویک و یا مهاجرت به کانادا از طریق برنامه ی استانی دیگر استان ها، اطلاعات مهاجرت، کار، تحصی در این استان و یا جذب نیروی کار متخصص  و مهاجرت به كانادا با وكلای با تجربه و کارشناسان زبده گروه مهاجرتی افق تماس حاصل فرمایید. با افق دیگر نگران زمان، هزینه و شرایط خود برای سفر به کانادا  (یکی از راه های مهاجرت استانی) نباشید.

city waterfront saint john new brunswick canada - روش های استانی مهاجرت به كانادا (برنامه استانی نيوبرانزويک کانادا)

در روش مهاجرت استانی، استان نیوبرانزویک به دنبال جذب نیروی کار متخصص و افرادی که با سرمایه گذاری در این استان بتوانند اشتغال ایجاد کنند می باشد. به همین علت رسیدگی به پرونده های افرادی که قصد مهاجرت به کانادا را با این روش دارند از سرعت مطلوبی برخوردار است. در نتیجه اگر به دنبال مهاجرت سریع به کانادا در سال ۲۰۲۰ می باشید و یکی از شرایط فوق را دارا می باشید از روش برنامه استانی نیوبرانزویک که یکی از روش های استانی مهاجرت به کانادا است اقدام کنید.

براي بررسي شرايط خود و انتخاب یکی از روش های استانی مهاجرت به كانادا (یا دیگر راه های مهاجرت با برنامه استانی) خصوصا روش NBPNP به دفتر گروه بين المللي افق مراجعه كنيد. مهاجرت استاني به نيوبرانزويك مي تواند سبب تسهيل در اخذ اقامت كانادا شود. افق با تجربه های پرونده های متعدد و موفق در حوزه خدمات مهاجرتی و ویزا و پرونده های مهاجرت اعم از تحصیلی و … با وکلای رسمی و طبق اخرین قوانین ۲۰۲۰ در خدمت شماست.

براي مهاجرت به كانادا با راه های مهاجرت استانی نیوبرانزویک بايد واجد يكسری شرايط حداقلی باشيد. در ادامه به بررسی شرايط لازم در راه های استانی مهاجرت کانادا NBPNP می پردازيم.

معیارهای واجد شرایط بودن برای مهاجرت به کانادا با روش مهاجرت برنامه استانی نیوبرانزویک (New Brunswick PNP) مطابق قوانین ۲۰۲۰ روش های مهاجرت استانی

 • سن شما باید بین ۲۲ تا ۵۵ سال باشد.
 • توانایی صحبت و مهارت در زبان انگلیسی یا فرانسوی لازم و ضروری است.
 • باید حتما دوره متوسطه را به پایان رسانده باشند و دیپلم گرفته باشند.
 • دارا بودن یک پیشنهاد شغلی معتبر از كارفرمای كانادايی
 • ارائه دلایل قانع کننده جهت اشتیاق برای کار، اقامت و زندگی تمام مدت در استان نيوبرانزويك
 • ارائه مدارک مالی و دارایی های کافی برای کمک به خود و افراد وابسته طبق استانداردهای دولتی

 

اگر قصد مهاجرت به کانادا با استفاده از برنامه استان نيوبرانزويك كانادا را داريد (نامینیت استانی)، و یا بدنبال یکی از روش های سریع (Fast-Track) و مهم برای اخذ اقامت دائم و یا موقت کانادا هستید، همچنین برنامه اسکیل ورکر فدرال و یا حتی مهاجرت کارگران ماهر از طریق سیستم ورود فدرال اکسپرس و در نظر شماست، براي بررسی شرايط خود فرم رايگان ارزيابی در سايت را تكميل كنيد.