روش های استانی مهاجرت به كانادا برنامه استان مانیتوبا

مهاجرت به کانادا با برنامه استانی مانیتوبا MPNP، که برای تامین نیروهای ایالت مربوطه برنامه های مختلف و متنوع استانی اقدام به گرفتن و پذیرش مهاجر و ارسال دعوتنامه های مربوطه می کند. ام پی ان پی را با افق تجربه کنید. افرادی که دارای تجربه و مهارت های مورد نیاز استان مانیتوبا هستند با گروه افق تماس بگیرید. ما شما را با روش و نحوه انتخاب مهاجران اقتصادی و غیره با توجه به معیارهای استان منیتوبا که سازگار با مفاد قانون جدید ۲۰۲۰ در مهاجرت و پناهندگی و طبق قوانین برنامه مهاجرتی استانی کانادا هستند آشنا خواهیم کرد و آموزش و مشاوره رایگان مهاجرت را با وکلای زبده و کارشناسان باتجربه امتحان کنید. اخذ دعوتنامه استانی و نامزدهای استانی تخصص ماست.

از روش های مهاجرت به کانادا برنامه های استانی این کشور است. هر استان کانادا برای جذب مهاجران از سراسر دنیا برنامه ی استانی اختصاصی خود را ارائه داده است. استان منیتوبا یکی از سه استان سرسبز کانادا است که بزرگترین شهرهای آن وینیپگ و برندن می باشند. (دانشگاه براندون هم در شهر برندون از استان منیتوبا کانادا واقع شده و علاوه بر این سومین دانشگاه بزرگ در شهر مانیتوبا می باشد Brandon در انگلیسی است) این استان در تلاش است تا سالیانه چندین هزار نفر را برای مهاجرت جذب کند. نرخ بیکاری این استان از میانگین نرخ بیکاری کانادا کمتر می باشد. از این رو مهاجرت به کانادا با روش برنامه استانی منیتوبا و اخذ ویزای کاری این کشور یکی از کارآمدترین روش های مهاجرت می باشد. با برنامه استانی منیتوبا مهاجرت به کانادا که MPNP نام دارد افراد متخصص و ماهر می توانند برای اقامت و کار در این کشور اقدام کنند و تمایل خود را برای مهاجرت به مانیتوبا نشان دهند. با توجه به اینکه هزینه های زندگی در استان منیتوبا کم می باشد اما برای اخذ اقامت و مهاجرت به آن باید به افیسر اثبات کنید که از پس هزینه های لازم بر آمده و تمکن مالی كافی دارید.

reeds lake riverton manitoba canada - روش های استانی مهاجرت به كانادا برنامه استان مانیتوبا

استان منیتوبا برای افزایش اقتصاد خود که تا حد زیادی وابسته به منابع طبیعی و کشاورزی آن است تمركز بیشتری بر دو گروه از مهاجران به كانادا دارد. دسته اول افرادی هستند که هم اکنون در استان منیتوبا با ویزای کار مشغول به كار هستند. دانشجویانی كه اجازه كار در حین تحصیل دارند نیز جز این دسته قرار می گیرند. دسته دوم افرادی هستند كه خارج از استان منیتوبا قرار دارند اما به دلایلی نیاز به ارتباط با این استان دارند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر برای مهاجرت به کانادا با روش برنامه استانی مانیتوبا و کسب اطلاعات لازم می توانید با مشاورین مجموعه افق تماس بگیرید. دانشگاه های مختلفی از جمله وینیپگ که یک دانشگاه تحقیقاتی و  دولتی که در وینیپگ، مانیتوبا، کانادا واقع شده و مقاطع کارشناسی، یا کارشناسی ارشد و یا دکتری را می توان در آنجا ادامه تحصیل داد. مهاجرتی آسان، سریع و کم هزینه با تضمین های کافی برای شما با گروه بین المللی افق. روش های سریع و بدون دردسر برای اخذ اقامت کانادا بصورت دائم و موقت را با ما تجربه کنید. نامزدهای استانی یا به اختصار PNP، و یا برنامه نیروی کار ماهر فدرال که Skilled Worker نامیده می شود و برنامه اسکیل ورکر فدرال از جمله روش های مهاجرت سریع به کانادا است که با وکیل باتجربه و خوب در کوتاهترین زمان انجام خواهد شد.

یکی از برنامه های استانی منیتوبا برای مهاجرت به کانادا برنامه نیروی متخصص است که بر اساس نیاز کارفرمایان استان منیتوبا می باشد و شانس زیادی نیز برای دریافت ویزای کانادا و مهاجرت به این کشور دارند. در این روش دو برنامه وجود دارد: افراد متخصص در منیتوبا و دیگری افراد متخصص در خارج از کشور کانادا.

gull flying lake lake woods ontario canada - روش های استانی مهاجرت به كانادا برنامه استان مانیتوبا

برای مهاجرت به کانادا با راه و روش برنامه استانی و برنامه هایی که از استان اعلام می شود دانشجویان و کارفرمایان و مهاجران علاقه مندی خود را با گذراندن سه مرحله ی زیر اعلام می کنند

در مرحله اول برای افراد متقاضی مهاجرت به کانادا از یک سیستم امتیاز دهی استفاده می کنند. از افرادی که بالاترین امتیاز را کسب کرده اند برای ارسال درخواست MPNP دعوت می شود. در این مرحله در تعداد نامزد ها برای ابراز علاقه مندی به اقامت و كار در استان منیتوبا محدودیتی وجود ندارد. در این مرحله افراد متقاضی مهاجرت به کانادا بر اساس مهارت زبان ، تحصیلات و تجربه کاری ارزیابی شده و امتیاز دهی می شوند. لازم به ذکر است که داشتن پیشنهاد شغلی از یک کارفرما ضروری می باشد. در صورتی که امتیاز لازم را کسب کرده باشید به شما توصیه نامه LAA (توصیه نامه برای ارائه درخواست) داده می شود كه شما ۶۰ روز مهلت دارید درخواست كامل خود برای MPNP ارسال كنید.

در مرحله دوم پس از دریافت LAA باید تمام ادعای خود درخصوص بیان علاقه (EOI) و اطلاعات ارائه شده را به صورت اسناد مكتوب تحویل دهید. مدارك را اسكن كرده و به صورت آنلاین برای آن ها ارسال كنید. لازم به ذکر است که پس از ارسال مدارك امكان ویرایش اطلاعات ارسالی وجود ندارد . لذا در ارسال مدارک لازم باید با دقت کافی عمل کرد. همچنین متقاضی مهاجرت به كانادا باید تمكن مالی به مبلغ ۱۰۰۰۰ دلار برای خود و ۲۰۰۰ دلار برای هر یک از همراهانش داشته باشد.

وكیل مهاجرت به كانادا در مجموعه افق در تمامی این مراحل در كنار شما خواهد بود. با تكمیل فرم ارزیابی رایگان در سایت از شرایط خود برای مهاجرت كانادا یا برنامه استانی منیتوبا، البرتا و دیگر ایالت ها و شهر های کانادا مطلع شوید. مهاجرتی آسان و بی دغدغه با کمترین هزینه تخصص ماست.

در مرحله سوم فرد متقاضی مهاجرت به كانادا نامه تایید خود را دریافت می كند. نامه تایید MPNP یك سند رسمی دولت كانادا محسوب می شود. شما باید این نامه تایید را همراه با درخواست ویزای اقامت دائم كانادا به انجمن IRCC ارسال كنید. هزینه های لازم برای درخواست ویزای اقامت و انجمن IRCC را باید قبل از انقضای نامزدی MPNP پرداخت كنید.

 

01 - روش های استانی مهاجرت به كانادا برنامه استان مانیتوبا

در زمان حاضر مهاجرت به استان منیتوبا یکی از منطقی ترین، بهترین، کم هزینه ترین و سریع ترین راه های مهاجرت به کانادا است که نسبت به برنامه سایر استان ها و برنامه های ایالتی مناسب تر و ارزان تر می باشد. در طی این برنامه استانی برای متقاضی مهاجرت کانادا و همراهان وابسته (فرزند یا همسر و یا …) ویزای اقامت دائم درخواست می شود و فرزندان با این ویزا می توانند به صورت رایگان در این استان و سایر استان ها در کانادا تحصیل کنند.