روش های استانی مهاجرت به كانادا، اقامت دائم و ویزای توریستی با گروه افق

روش های استانی مهاجرت به كانادا از سریع ترین روش های مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت این کشور می باشند که به این روش PNP نیز گفته می شود. برنامه های استانی به افرادی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند کمک می کنند تا بتوانند استان مورد علاقه ی خود را برای سکونت انتخاب کنند. لازم به ذکر است که هریک از استان ها به جز کبک (کانادا) و نوناووت برنامه ی مختص به خود را دارند.

برای مهاجرت سریع به کانادا با این روش و کسب اطلاعات از بهترین و جدیدترین قوانین و مقررات ۲۰۲۰ و برنامه های استانی مهاجرت به کانادا می توانید از مشاورین و وکیل های مهاجرت به کانادا موسسه بین المللی افق کمک بگیرید. (کدام روش استانی مهاجرت به کانادا مناسب شرایط شماست؟)

برنامه استانی مهاجرت به كانادا در سال ۲۰۲۰ به شرح زیر است، گروه افق شما را در اخذ ویزای مهاجرت به کانادا از طریق برنامه‌های استانی، برنامه های مهاجرت کانادا (PNP) در استان های این کشور، روش های مهاجرت، مقررات شهر های کانادا، و کم هزینه ترین و بهترین روش را با مجرب ترین وکلای مهاجرت و استفاده از روش های سریع Fast-Track به منظور برای اخذ اقامت دائم کانادا یاری می کند.

دولت کانادا به مزیت های اقتصادی که افراد مهاجر در این کشور داشته اند پی برده است. از این رو برنامه هایی را برای آسان کردن مهاجرت به کانادا ارائه کرده است که به عنوان مثال می توان به برنامه استانی مهاجرت به کانادا و سیستم اکسپرس اینتری اشاره کرد.

در سال ۲۰۱۵ سیستم اکسپرس اینتری (Express Entry) برای مهاجرت به کانادا راه اندازی شد و محبوبیت بسیاری در میان افراد متقاضی مهاجرت به کانادا کسب کرد. این سیستم از طریق امتیاز بندی به گزینش افراد متقاضی مهاجرت به کانادا اقدام می کند. با این حال امتیاز بندی این سیستم به مراتب مشکل تر شده و شرایط مهاجرت به کانادا نسبت به قبل کمی دشوارتر شده است. در این میان برنامه های استانی مهاجرت به کانادا از طریق ایجاد پروفایل اکسپرس اینتری می توانند گزینه مناسب دیگری برای اخذ اقامت دائم کانادا به شمار روند. برای آشنایی و آموزش کامل و رایگان پروفایل و ایجاد پرونده اکسپرس اینتری با کارشناسان گروه افق تماس حاصل فرمایید.

canada multicolored map with regions - روش های استانی مهاجرت به كانادا، اقامت دائم و ویزای توریستی با گروه افق

برای مهاجرت به كانادا از روش استانی و اخذ اقامت دائم كانادا با استفاده از سیستم اكسپرس اینتری (Express Entry) می توان از دو روش استفاده كرد.

در روش اول شما با استان مورد نظر خود در كانادا ارتباط برقرار می كنید. اگر استان موردنظر شما با مهاجرت شما موافقت كرد در سیستم اكسپرس اینتری ثبت نام كرده و مدارك خود را ارسال كنید. وكیل مهاجرت به كانادا در موسسه بین المللی افق برای مهاجرت استانی به كانادا همراه شما خواهد بود و دغدغه شما در این حوزه را به صفر خواهد رساند. کم هزینه ترین و مطمین ترین راه اخذ ویزا و اقامت و پاسپورت از طریق برنامه های متعدد سرمایه گذاری و ملک، یا تحصیلی و یا حتی اگر در برنامه نیروی متخصص فدرال پذیرش نشده اید، می توانید از مجرب ترین کارشناسان گروه افق بهره بگیرید. (کدام برنامه استانی برای مهاجرت شما در کمترین زمان پاسخ میدهد؟)

در روش دوم  استانی برای مهاجرت به كانادا ابتدا شما در سیستم اكسپرس اینتری ثبت نام كرده و پروفایل ایجاد می كنید. استان مورد نظر خود را برای مهاجرت و اقامت كانادا انتخاب می كنید. اگر آن استان با درخواست مهاجرت استانی به كانادا موافقت كرد نامه نامزدی خود را دریافت می كنید. با ثبت نام در این سیستم می توانید به مهاجرت سریع كانادا با استفاده از روش استانی برسید . روش های استانی مهاجرت به كانادا می تواند باعث تسریع در اخذ اقامت دائم كانادا شود.

هزینه های لازم برای درخواست مهاجرت به كانادا با استفاده از روش استانی شامل موارد زیر می باشد:

  • هزینه های پردازش و بررسی پرونده و تمامی اعضای خانواده که در پرونده مهاجرت كانادا شما قرار دارند.

  • حق اقامت دائم RPRF

  • انگشت نگاری (بیومتریك)

  • هزینه های اعضای خانواده

  • هزینه های پزشکی

  • تست زبان

  • ارزیابی اعتبار مدرک تحصیلی

 

برای كسب اطلاعات بیشتر با مشاورین و وکلای مهاجرت به کانادا در مجموعه بین المللی افق تماس بگیرید. شرایط و قوانین ۲۰۲۰ و یا برنامه ی مهاجرت استانی ایالت آلبرتا AINP، آشنایی و مشاوره با در ارتباط با تغییرات گسترده در مسیرهای مهاجرتی استانی موجب شده که سبب شده بیشترین دعوتنامه‌های ۲۰۲۰ از طریق چه جریان هایی صورت می گیرد، و یا سوالی در زمینه مشاوره و وکالت پرونده های مهاجرت به کانادا و حتی بررسی تحت پوشش کدام یک از برنامه های مهاجرتی متنوع استانی اقدام به گزینش خواهید شد، فرصت را از دست ندهید. مهاجرت به شهر های کانادا (استانی مهاجرت به کانادا) منجر به اقامت دائم در ایالت کانادا خواهد شد یکی از راههای سریع ورود به کانادا  است و وکلای ما با شرایط و نیاز های خاص هر ایالت آشنا هستند، امتیاز و شرایط در استانهای مختلف کانادا کاملا متفاوت است. افق رویایی در انتظار شماست…