روش های اخذ اقامت دائم و مهاجرت کانادا ۲۰۲۰

 

اخذ اقامت دائم کانادا با استفاده از چه روش های مهاجرتی برای ایرانیان امکان پذیر است؟

در حال حاضر برای مهاجرت به کانادا ۶۱ روش مهاجرتی وجود دارد و ایرانیان قادر خواهند بود از تمامی این روش ها برای مهاجرت کانادا استفاده کرده و به اقامت دائم کانادا دست پیدا کنند. به طور کلی لازم است بدانید برای مهاجرت و اقامت کانادا با استفاده از انواع روش های مهاجرتی کانادا هیچ گونه محدودیت تابعیتی وجود ندارد و افراد با داشتن تابعیت و ملیت های گوناگون قادر خواهند بود به کانادا مهاجرت یا اخذ ویزای کار کانادا کنند. اگر میخواهید در کوتاهترین زمان به کشور کانادا مهاجرت کنید و به اقامت و زندگی در کانادا ۲۰۲۰ بپردازید گروه بین المللی و کاریابی افق اینکار را برای شما انجام میدهد. برای گرفتن بهترین و درست ترین تصمیم برای مهاجرت به کانادا ۲۰۲۰ یا کانادا مهاجرت سریع و فوری یا روش های تضمینی مهاجرت کانادا یا ارزان ترین روش های مهاجرتی برای مهاجران ایرانی یا مهاجرت تضمینی به کانادا افق یا سفارت کانادا یا بهترین سرمایه گذاری در کانادا یا سرمایه گذاری امن در کانادا یا انواع روش های سرمایه گذاری برای مهاجرت به کانادا یا ویزای سرمایه گذاری کانادا قانونی یا شرایط کارافرینی در کانادا برای کارافرینان ایرانی یا تحصیل در کانادا مهاجرت ۲۰۲۰ یا ویزای تحصیلی تضمینی و فوری کانادا افق یا اخذ پاس کانادایی از ایران یا شرایط جوی کانادا یا خرید شرکت و اقامت کانادا یا شرایط اقامت در کانادا برای ایرانیان یا مهاجرت تحصیلی به کانادا افق یا در امد کار در کانادا یا کار در کانادا با مدرک دیپلم یا اجازه کار در کانادا یا مزایای ویزای کار در کانادا برای مهاجران بین المللی یا شغل ای پر درامد کانادا یا جدیدترین لیست شغل های موردنیاز کانادا ۲۰۲۰ یا خوداشتغالی کانادا هنرمندان یا شرایط گرفتن PR  کانادا افق یا مهاجرت به کانادا از طریق شهر های کانادا و اقامت کانادا، با وکیل رسمی و قانونی مهاجرت به کانادا در گروه کاریابی افق مشورت کنید. وکیل ICCRC مهاجرت به کانادا در موسسه مهاجرتی افق مورد تایید دولت کانادا بوده و به همین دلیل قابل اعتماد میباشد. برای جلوگیری از اتلاف وقت و ریجکت شدن پرونده های مهاجرتی خود به افق مراجعه فرمایید. افق پشتوانه ای امن برای مهاجرت کانادا است.

toronto city skyline night ontario canada 131985 286 300x198 - روش های اخذ اقامت دائم و مهاجرت کانادا 2020

کم هزینه ترین و ارزان ترین روش اخذ اقامت دائم کانادا در سال ۲۰۲۰ کدام است؟

همانطور که میدانید شرایط فرد متقاضی مهاجرت به کانادا تعیین کننده ی روش و هزینه های مهاجرتی کانادا میباشد و نمیتوان یک روش مهاجرتی خاص کم هزینه و ارزان برای تمامی کلاینت ها مشخص کرد. اما به طورکلی میتوانیم بگوییم کم هزینه ترین و ارزان ترین روش مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت کانادا ۲۰۲۰ روش اکسپرس اینتری (Express Entry) یا ورود سریع میباشد که در این روش بعد از گذشت هشت ماه تا یکسال میتوانید اقامت خود را دریافت کنید. همچنین دو شاخه ی Skilled Worker (اسکیل ورکر یا نیروی کار خارجی) و Skilled trades (اسکیل تریدز یا نیروی کار ماهر) نیز جز کم هزینه ترین روش های مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا برای ایرانیان به حساب می ایند. برای ثبت نام در سیستم اکسپرس اینتری لازم است شما دارای حداقل شرایطی از جمله مدرک زبان، سن، سابقه کار، مدرک تحصیلی دیپلم به بالا و یا مدرک فنی و حرفه ای و … باشید. و باتوجه به این که در این سیستم افراد بر اساس امتیازبندی مورد ارزیابی قرار میگیرند هرچه شرایط فرد متقاضی بهتر و ایده ال تر باشد امتیاز بیشتری کسب کرده و شانس موفقیت پرونده مهاجرتی وی افزایش می یابد. برای اطلاع از واجد شرایط بودن خود میتوانید به سایت افق (ofoghint.com or ofoghint) مراجعه کرده و به طور رایگان به محاسبه انلاین امتیاز اکسپرس اینتری بپردازید. سپس با وکیل مهاجرت به کانادا در گروه افق که دارای سوابق درخشان در امور مهاجرتی میباشد وقت مشاوره حضوری و انلاین دریافت کنید تا شرایط شما به دقت بررسی شود. تا رسیدن به افق ارزوها گروه افق همراه شماست.

ایرانیان از چه طریقی میتوانند در کوتاه ترین زمان و به سرعت به اقامت کانادا دست پیدا کنند؟

برای افراد ایرانی متقاضی مهاجرت به کانادا با توجه به اینکه داشتن مدرک زبان بین المللی با نمره بالا دشوار به نظر میرسد درنتیجه بهترین راه برای مهاجرت سریع به کانادا و اخذ اقامت کانادا، مهاجرت استان کانادا ۲۰۲۰، تحصیل در کانادا ۲۰۲۰ (مهاجرت تحصیلی به کانادا یا تمکن مالی مهاجرت تحصیلی کانادا ۲۰۲۰ یا مهاجرت کانادا تحصیلی یا مهاجرت کانادا تحصیل یا کانادا مهاجرت تحصیلی) میباشد. با این حال نباید فراموش کرد که شرایط افراد تاثیر بسیاری در تعیین روش سریع و فوری مهاجرتی کانادا و اخذ اقامت در کانادا دارد. مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل و تحصیل در دانشگاه های کانادا به منظور رسیدن به اقامت در کشور کانادا جز کم ریسک ترین و سریع ترین روش های مهاجرتی کانادا برای ایرانیان به حساب می اید. و باتوجه به اینکه بعد از فارغ التحصیلی در کانادا و داشتن یکسال سابقه کار کانادا میتوانید برای اقامت کانادا اقدام کنید در نتیجه نگرانی و دغدغه نخواهید داشت و اقامت و زندگی شما در این کشور تضمین میشود. برای دریافت اطلاعات بیشتر با دفتر افق به شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ تماس گرفته و یا فرم ارزیابی رایگان در سایت را تمکیل کنید تا مشاوران و کارشناسان افق بعد از بررسی دقیق فرم ها پاسختان را به صورت ایمیل برایتان ارسال کنند. افق همراه همیشگی شماست.

autumn parliament hill ottawa river ottawa canada 300x196 - روش های اخذ اقامت دائم و مهاجرت کانادا 2020

خدمات گروه افق برای دریافت اقامت دائم کانادا فوری و تضمینی چیست؟

گروه بین المللی افق برای اینکه بتواند بهترین راهکار را پیش روی کلاینت های خود برای اخذ اقامت کانادا قرار دهد در ابتدا طی جلسات مشاوره حضوری و انلاین شرایط افراد را به دقت بررسی میکنند. سپس تمام روش های مهاجرتی قابل اجرا برای فرد، هزینه های مهاجرت، جزئیات و ریسک های مهاجرتی کانادا، زمان مورد نیاز برای روند پرونده مهاجرتی و … را به اطلاع فرد میرساند. درنتیجه افراد با دریافت اطلاعات کافی و با توجه به نیاز خود روش مهاجرتی مورد نظر خود را انتخاب میکند. به دلیل تجربه و سابقه ی وکالتی درخشانی که موسسه کاریابی افق در تمامی روش های مهاجرت به کانادا یا سرمایه گذاری مهاجرت کانادا دارد برای افراد متقاضی مهاجرت کانادا به روش خاص مهاجرتی اصرار نداشته و تنها پیشنهاد خود را بیان میکند. در نهایت این کلاینت ها هستند که تصمیم نهایی را میگیرند. پس از ان گروه افق صفر تا صد امور مهاجرتی را برای کلاینت های خود به بهترین نحو ممکن انجام میدهد. زمانی که پرونده های مهاجرتی خود را به گروه افق سپردید با خیال راحت و بدون هیچ دغدغه ای برای زندگی خود در کانادا برنامه ریزی کنید.

کیفیت پرونده های مهاجرتی بسیار مهم تر از تعداد پرونده ها میباشد. افق به این دیدگاه پایبند بوده و ان را سرلوحه کار خود قرار داده است. پرونده های مهاجرتی موفق در افق بیانگر چنین دیدگاهی میباشد.