مهاجرت به کانادا و اخذ کارت اقامت دائم کانادا

پس از موفقیت در مهاجرت کانادا مهم ترین هدف مهاجران بین المللی اخذ کارت اقامت دائم کانادا میباشد. زیرا کیفیت زندگی در کانادا بسیار بالا بوده و علاوه بر آن این کشور دارای اقتصادی رو به پیشرفت، نرخ پایین بیکاری و تورم و … میباشد. همچنین در کشور کانادا فرصت های شغلی فراوانی برای افرادی که قصد مهاجرت کاری به کانادا و کار در کانادا را دارند، نیز فراهم است. به همین دلیل تصمیم گرفتیم در این مقاله به بررسی روش های مهاجرتی اقامتی کانادا بپردازیم. پس با ما همراه باشید.

روش های اخذ PR Card Canada برای مهاجران ایرانی

روش های مهاجرتی مختلفی برای مهاجرت سریع به کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا وجود دارد. اما در این میان برخی از برنامه های مهاجرتی کانادا به متقاضیان خود این امکان را میدهند، که از همان ابتدا با ویزای اقامت دائم کانادا (PR Card) وارد خاک این کشور شوند. این روش های مهاجرتی اقامتی کانادا به شرح زیر میباشند:

  • برنامه مهاجرتی اکسپرس اینتری کانادا (Express Entry): سیستم اکسپرس اینتری کانادا دارای سه زیر مجموعه شامل برنامه اسکیل ورکر فدرال کانادا (FSWP)، برنامه اسکیل ترید فدرال کانادا (برنامه نیروی کار ماهر) و برنامه تجربه کانادایی (CEC) میباشد. همانطور که میدانید سیستم اکسپرس اینتری فدرال کانادا سیستمی کاملا امتیاز بندی و رقابتی است. متقاضیان مهاجرت به کانادا بر اساس امتیازات دریافتی مورد بررسی و ارزیابی قرار میگیرند. افرادی که بالاترین امتیاز را دارند، موفق به مهاجرت کانادا شده و قادر خواهند بود از همان ابتدا کارت ویزای اقامت دائم کانادا را دریافت نمایند.
  • برنامه مهاجرتی نامزدی استانی کانادا (PNP): از دیگر روش های سریع مهاجرتی اقامتی کانادا مهاجرت استانی به کانادا میباشد. متقاضیانی که شرایط لازم را جهت شرکت در برنامه های مهاجرتی شهر های کانادا (هر یک از استان ها برنامه های مختص و متفاوت خاص خود را دارد) داشته باشند و بتوانند در این برنامه ها انتخاب شوند. از شانس دریافت اقامت دائم کانادا برخوردار خواهند شد. در این حالت از طرف شهر های کانادا دعوتنامه یا نامینیشن استانی برای منتخبین ارسال خواهد شد. افرادی که پرونده مهاجرتی اقامتی آنها در این روش مهاجرتی توسط سفارت کانادا پذیرفته شود قادر خواهند بود از همان ابتدا با ویزای اقامت دائم کانادا (Canada Permanent Resident Card) وارد خاک کانادا شوند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این باره میتوانید سایر مقالات مربوطه در سایت افق را مطالعه فرمایید.

ofogh88 03 300x198 - روش اخذ کارت اقامت دائم کانادا | خدمات مهاجرتی اقامتی افق | PR کانادا

  • برنامه مهاجرتی سرمایه گذاری و کارافرینی در کانادا: در این روش مهاجرتی کانادا متقاضیان واجد شرایط میتوانند به تشکیل پرونده های کارافرینی و سرمایه گذاری بپردازند. از مهم ترین عواملی که در موفقیت این افراد در برنامه مهاجرتی کارآفرینی کانادا تاثیر گذار خواهد بود، ارائه طرح بیزینس پلن مناسب و کاربردی در کانادا است. مدارک دیگر از جمله سن، سابقه مدیریت یا داشتن بزینس، مهارت زبان، مدرک تحصیلی و … برای این برنامه لازم و امتیاز آور میباشد. در صورتی که این افراد بتوانند با بیزینس پلن نگارش یافته و دیگر مدارک، افیسر مربوطه را برای سرمایه گذاری و کارافرینی در کانادا قانع کنند قادر خواهند بود با کارت اقامت دائم کانادا به کشور کانادا مهاجرت کنند (توجه داشته باشید برنامه کارآفرینی هر استان شرایط متفاوتی دارد).
  • برنامه مهاجرتی اسپانسرشیپی والدین: این روش مهاجرتی برای متقاضیانی مناسب است که فرزندان آنها مقیم کشور کانادا (اقامت دائم کانادا) باشند. در این حالت میتوانند با داشتن تمکن مالی و دیگر شرایط لازم اسپانسر والدین بازنشسته خود شده و راه مهاجرت آنها به کانادا را تسهیل کنند. در صورتی که پرونده اسپانسری والدین توسط سفارت کانادا برای مهاجرت به کانادا پذیرفته شود. این افراد قادر خواهند بود با اقامت دائم کانادا وارد خاک این کشور شوند.
  • برنامه مهاجرتی اسپانسرشیپی همسر: در صورتی که با فردی مقیم کانادا (اقامت دائم کانادا) یا سیتیزن کانادا (شهروند کانادایی) ازدواج کنید. میتوانید برای مهاجرت خود به این کشور از برنامه مهاجرتی اسپانسرشیپی همسر استفاده کنید. افرادی که پرونده مهاجرتی اقامتی آنها در این روش مهاجرتی پذیرفته شود با کارت اقامت دائم کانادا به این کشور مهاجرت خواهند کرد. لازم به ذکر است مدت زمان بررسی این پرونده ها حدود یکسال به طول خواهد انجامید. این افراد قادر خواهند بود در طول این مدت با اخذ ویزای کار به کانادا مهاجرت کرده و در کنار همسر خود به زندگی و اقامت در کانادا بپردازند.
  • برنامه مهاجرتی استارت اپ کانادا (Start Up): افرادی که دارای ایده های قابل تجاری سازی و کاربردی باشند میتوانند برای مهاجرت کانادا از طریق برنامه استارتاپ کانادا (ویزای استارتاپ کانادا) اقدام کنند. متقاضیان مهاجرتی کانادا در این روش مهاجرتی باید طرح بیزینس پلن و نامه ساپورت از شرکت تایید شده دولت کانادا را به همراه سایر مدارک لازم برای سفارت کانادا ارسال کنند. چنانچه دولت کانادا با پرونده مهاجرتی آنها موافقت نماید قادر خواهند بود با ویزای اقامت دائم کانادا (PR Card) به کانادا مهاجرت کنند. چنین افرادی میتوانند برای همسر و فرزندان زیر ۲۲ سال خود نیز پی ار کارت دریافت نمایند. در سایت افق مقاله ای کامل در این باره وجود دارد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به مطالعه آن مقاله بپردازید.
  • برنامه مهاجرتی ایالت کبک کانادا: این روش مهاجرتی مختص استان کبک کانادا بوده و افرادی که بتوانند به سرمایه گذاری مشخص شده در این استان بپردازند. قادر خواهند بود اقامت دائم کانادا را اخذ نمایند. برای این برنامه داشتن ۲٫۰۰۰٫۰۰۰ دلار کانادا دارایی خالص و مبلغ ۱٫۲۰۰٫۰۰۰ دلار کانادا سرمایه گذاری لازم است. این افراد نیز از همان ابتدا با کارت اقامت کانادا به کشور کانادا مهاجرت خواهند کرد. اطلاعات بیشتر در این باره را نیز از مقالات مربوطه در سایت افق مطالعه فرمایید.

ofogh88 05 300x200 - روش اخذ کارت اقامت دائم کانادا | خدمات مهاجرتی اقامتی افق | PR کانادا

خدمات مهاجرتی اقامتی گروه افق برای ایرانیان متقاضی مهاجرت به کانادا و اخذ کارت اقامت دائم

تیم مهاجرتی افق در تمامی زمینه های فوق دارای تخصص و مهارت کافی بوده و با تجربیاتی که در طول سالها فعالیت خود در امور مهاجرتی کانادا کسب کرده است. میتوانند به تشکیل پرونده های مهاجرتی اقامتی موفق برای کلاینت های خود بپردازد. در صورتی که شما نیز قصد دارید در کوتاه ترین زمان ممکن به کانادا مهاجرت کرده و از همان ابتدا اقامت دائم کانادا را اخذ نمایید، به گروه بین الملل افق مراجعه فرمایید.

پیشنهاد میکنیم قبل از اقدام به هرکاری ابتدا به سایت افق (ofoghint.com) مراجعه کرده و به تکمیل فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به کانادا بپردازید. مشاوران و کارشناسان افق فرم های تکمیل شده توسط شما عزیزان را به دقت مورد بررسی و ارزیابی قرار خواهند داد. سپس نتیجه آن را طی ۴۸ ساعت کاری برای شما ایمیل خواهند کرد. پس از آن میتوانید به تعیین وقت مشاوره تخصصی حضوری و یا آنلاین با وکیل مهاجرت به کانادا در گروه افق بپردازید. در این جلسات جز به جز شرایط کلاینت های عزیز به صورت کاملا تخصصی مورد بررسی قرار خواهد گرفت. در نهایت نیز بهترین، سریع ترین و کم هزینه ترین روش مهاجرتی اقامتی کانادا به شما پیشنهاد خواهد شد.

گروه افق برای رفاه حال عزیزانی که قصد مهاجرت سریع به کانادا از طریق سیستم اکسپرس اینتری کانادا را دارند. در سایت خود فرم هایی را قرار داده است، که افراد میتوانند با مراجعه به آنها به صورت کاملا رایگان به محاسبه آنلاین امتیاز اکسپرس اینتری کانادا بپردازند. با این کار افراد میتوانند بدون اتلاف هرگونه وقت و هزینه اضافه در صورت واجد شرایط بودن به تشکیل پرونده های مهاجرتی اقامتی موفق بپردازند.

در صورت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با دفتر مرکزی افق واقع به شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ تماس حاصل فرمایید. همچنین برای دریافت جدیدترین اخبار و اطلاعات دولت فدرال کانادا میتوانید با وارد کردن نام و ایمیل خود به عضویت در خبرنامه افق درآیید. بهترین های مهاجرتی را برایتان به ارمغان خواهیم آورد. به ما اعتماد کنید.