راه های زندگی مهاجرت کانادا و اخذ اقامت کانادا ۲۰۲۰

برای مهاجرت کانادا بیش از ۶۰ روش مهاجرتی وجود دارد. روش های مهاجرتی کانادا برای تمامی کشور ها یکسان بوده و روش مهاجرت خاصی برای تابعیت و ملیت های گوناگون وجود ندارد در نتیجه ایرانیان متقاضی مهاجرت به کانادا نیز میتوانند از تمامی روش ها برای مهاجرت به کشور کانادا ۲۰۲۰ استفاده کنند. مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل (مهاجرت تحصیلی به کانادا یا تحصیل در کانادا)، مهاجرت کاری به کانادا (کار در کانادا مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری (سرمایه گذاری در کانادا)، کارافرینی در کانادا، خود اشتغالی کانادا، اکسپرس اینتری فدرال کانادا. مهاجرت به کانادا از طریق برنامه نامزدی استانی یا PNP کانادا، کارافرینی در شهر های کانادا و … از روش های مهاجرت به کانادا هستند. با برنامه زندگی مهاجرت کانادا در گروه افق همراه باشید. افراد متقاضی مهاجرت به کانادا. با توجه به شرایط خود میتوانند از طریق یکی از روش های مهاجرتی به کانادا مهاجرت کنند. گروه مهاجرتی افق اماده خدمت رسانی به شما عزیزان درجهت معرفی بهترین راه مهاجرتی کانادا می باشد.

هزینه مهاجرت به کانادا ۲۰۲۰ و شرایط زندگی قوانین جدید مهاجرتی

با توجه به شرایط فرد متقاضی مهاجرت به کانادا و روشی مهاجرتی که برای وی مشخص میشود هزینه های مهاجرت کانادا ۲۰۲۰ متفاوت است. زیرا با توجه به روش های مهاجرت به کانادا، کارها و خدمات خاصی برای کلاینت ها انجام می شود. برای دریافت اطلاعات دقیق از هزینه های لازم برای مهاجرت کانادا ۲۰۲۰ میتوانید با مشاور و وکیل مهاجرت به کانادا در موسسه بین المللی افق تماس حاصل فرمایید.

مهاجرت تحصیلی به کانادا و تحصیل در کانادا برای مهاجران ایرانی

تحصیل در کالج ها و دانشگاه های کانادا با توجه به امکانات اموزشی فوق العاده این کشور از طرفداران زیادی برخوردار است. باتوجه به اینکه بعد از تحصیل در دانشگاه های کانادا شما فارغ التحصیل کانادایی به حساب می ایید در نتیجه شانس بیشتری برای یافتن شغل در کانادا دارید که این مورد از اصلی ترین مزایای مهاجرت تحصیلی به کانادا میباشد. همچنین علاوه بر داشتن اجازه کار بین تحصیل برای فرد متقاضی تحصیل در کانادا، به همسر وی نیز اجازه کار در کانادا داده میشود. در ادامه با موضوع زندگی مهاجرت کانادا آشنا خواهید شد. فرزندان او نیز میتوانند از تحصیل رایگان در کانادا بهره مند شوند. درنهایت بعد از گرفتن مدرک تحصیلی کانادا و یکسال کار در کانادا میتوانید اقامت دائم کانادا را نیز اخذ نمایید. همچنین طی شرایط خاصی میتوانید پاسپورت کانادا را دریافت کرده و تابعیت و شهروندی کانادا را نیز اخذ نمایید. اگر شرایط تحصیل در کشور کانادا ۲۰۲۰ را دارید گروه افق تا اخذ اقامت دائم کانادا همراه شماست.

canadian national symbols composition flat 300x233 - راه های زندگی مهاجرت کانادا و اخذ اقامت کانادا 2020

 ویزای کار کانادا و کارفرمایی و استارتاپ و طرح کارآفرینی

برای کار در کانادا ابتدا لازم است از کارفرمای کانادایی پیشنهاد شغل (جاب افر) دریافت کنید. در این صورت پس از اخذ ویزا کار کانادا میتوانید به کانادا مهاجرت کنید و در این کشور مشغول به کار شوید. همچنین میتوانید از طریق سیستم اکسپرس اینتری اقدام کرده و اقامت دائم کانادا را اخذ نمایید سپس در این کشور به عنوان نیروی ماهر متخصص و یا نیروی کار استخدام شوید. گروه کاریابی بین الملل افق در تمامی مراحل فوق اعم از اخذ ویزای کار کانادا برای مهاجرت سریع کانادا و یافتن کارفرمای کانادایی شما را یاری خواهد کرد. در این بخش سوالات در ارتباط با موضوعات زندگی مهاجرت کانادا آشنا خواهید شد.

شرایط مهاجرت سریع به کانادا در سال ۲۰۲۰ و برنامه ویزای آسان افق

شرایط و قوانین مهاجرت به کانادا باتوجه به روش های مهاجرتی فرد متقاضی مهاجرت کانادا مشخص میشود. اما به طور کلی سن، تحصیلات، مدرک زبان بین المللی، تمکن مالی و دارایی، سوابق کاری و … از جمله عوامل مهم برای مهاجرت اسان و فوری کانادا ۲۰۲۰ به حساب می اید.

بدون وکیل مهاجرتی چگونه برای مهاجرت به کانادا و اخذ روادید اقدام کنم

تمام افراد میتوانند بدون کمک و همراهی وکیل مهاجرت به کانادا برای مهاجرت خود اقدام کنند. اما استفاده از وکیل مهاجرتی، که عضو رسمی انجمن ICCRC کانادا باشد میتواند به روند پرونده های مهاجرتی کانادا سرعت بخشد. همچنین به دلیل نداشتن اطلاعات و اگاهی کافی بسیاری از افرادی که خود برای مهاجرتشان اقدام میکنند ممکن است اشتباهاتشان باعث ریجکت شدن پرونده مهاجرتی انها شده و بسیاری از شانس های خود را برای مهاجرت و اقامت کانادا از دست دهند. وکیل مهاجرت به کانادا در گروه افق عضو رسمی انجمن ICCRC کانادا بوده و با داشتن اخرین اطلاعات اپدیت شده از قوانین مهاجرت به کانادا ۲۰۲۰ و قوانین جدید زندگی مهاجرت کانادا و تسلط به تمامی شرایط بهترین، ارزان ترین و کم ریسکت ترین راه های مهاجرت به کانادا را پیش روی شما عزیزان قرار میدهد.

شروع فرآیند مهاجرت به کانادا اخذ وکیل خوب و ارزان ترین راه مهاجرت

ابتدا لازم است افرادی که قصد مهاجرت اسان و کم هزینه به کانادا را دارند با گرفتن مشاوره تخصصی از وکلا و مشاورین با تجربه در امور مهاجرت شرایط خود را به صورت دقیق بررسی کنند. سپس باتوجه به شرایط فرد ممکن است بیش از چند روش مهاجرتی به او پیشنهاد شود که قابل اجرا باشد. درنتیجه فرد متقاضی میتواند با اطلاعات دقیقی که از شرایط، هزینه ها و ریسک روش های مهاجرتی به دست می اورد بهترین راه را با کمک مشاوران برجسته و خبره مهاجرت به کانادا انتخاب کند. در موسسه مهاجرتی افق شرایط شما عزیزان با دقت و صبر و حوصله فراوان بررسی شده و درنهایت باتوجه به خواسته ی کلاینت های عزیز اسان و ارزان ترین راه مهاجرت و اخذ اقامت دائم و موقت فوری کانادا پیش روی شما قرار میگیرد. گروه افق همراه شماست و به این همراهی می بالد. با ادامه این آموزش در ارتباط با زندگی مهاجرت کانادا همراه باشید.

شرایط و مدارک لازم برای اخذ پذیرش تحصیلی از مدارس و دانشگاه های کانادا

شرایط اخذ پذیرش تحصیلی کانادا ارتباط زیادی با رشته و دانشگاه انتخابی برای تحصیل دارد. اما به طور کلی معدل مقطع تحصیلی قبلی، نمره زبان و مدرک زبان بین المللی، تمکن مالی، توصیه نامه و … از مدارک و شرایط مهم جهت اخذ پذیرش تحصیلی کانادا می باشد. برای آماده سازی سریع مدارک خود در موضوعات زندگی مهاجرت کانادا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ایا بدون مدرک زبان و تحصیل در کانادا ۲۰۲۰ و مهاجرت به کانادا با ویزاهای مختلف توریستی خانواده و همسر

امکان تحصیل در دانشگاه های کانادا بدون مدرک زبان وجود ندارد. همچنین نداشتن مدرک زبان بین المللی شانس اخذ ویزای تحصیلی کانادا (ویزای دانش اموزی و ویزای دانشجویی) و ویزا شدن را نیز به شدت کاهش می دهد. با این حال بعضی از دانشگاه های کانادا برای دانشجویان مهاجر دوره های زبان برگزار کرده و به انها این فرصت را میدهند که به یادگیری زبان بپردازند.

hands waving flags canada 300x207 - راه های زندگی مهاجرت کانادا و اخذ اقامت کانادا 2020

ایا تحصیل در مدارس و دانشگاه های کانادا برای ایرانیان مهاجر به کانادا رایگان است؟

خیر، تحصیل در مدارس و دانشگاه های کانادا برای ایرانیان رایگان نبوده و فقط افرادی که دارای اقامت دائم کانادا هستند میتوانند به صورت رایگان در کانادا تحصیل کنند. همچنین فرزندان دانشجویان بین المللی و شهروندان کانادا نیز میتوانند از تحصیل رایگان در کانادا بهره مند شوند. با برنامه زندگی مهاجرت کانادا گروه افق همراه باشید.

ایا سرمایه گذاری و کارافرینی در کانادا برای ایرانیان خوب است؟ کارآفرینی و استارتاپ و کسب و کار جدید

کانادا جز کشور های G7 بوده واقتصادی رو به رشد دارد. همچنین نرخ بیکاری و تورم در کانادا بسیار پایین بوده و سودهای بانکی این کشور نیز بسیار کم میباشد. از انجایی که کانادا مرز مشترک بسیار بزرگی با امریکا داشته و علاوه بر ان نزدیکی این کشور به چین باعث شده است از نظر صادرات و واردات بسیار قوی عمل کند. به همین دلیل کانادا میتواند نقطه ی مثبتی برای سرمایه گذاری بوده و باعث کسب درامد های بالا شود.

گروه افق از ابتدای راه همراه شما بوده و تا پایان مسیر نیز همراهیتان خواهد کرد. کارشناسان و وکلای زبده افق اماده پاسخگویی به تمام سوالات مهاجرتی (مهاجرت سریع کانادا، روادید و اخذ انواع ویزای کانادا ۲۰۲۰، پیکاپ پاسپورت کانادایی، راحت ترین راه برای اخذ اقامت دائم و موقت کانادا، کم هزینه ترین و ارزان ترین روش های مهاجرت به کانادا، PNP کانادا ۲۰۲۰، ویزای تحصیلی کانادا، کانادا مهاجرت ۲۰۲۰، مهاجرت به کانادا، روش های مهاجرتی کانادا، اخذ تابعیت و شهروندی کانادا، مدارک لازم برای مهاجرت به کانادا، اب و هوای کشور کانادا و …) شما هستند. همچنین شما میتوانید فرم ارزیابی رایگان در سایت Ofoghint و یا گروه Ofogh و یا افق را تکمیل کرده و یا با تماس با شما ۳۱۰۷۱-۰۵۱ برای رزور مشاوره حضوری و انلاین اقدام کنید.

برای فردای مهاجرت کانادا خود و یا Immigration Canada از همین امروز تصمیم بگیرید. شرکت افق با شماست …