مهاجرت کانادا با روش برنامه استانی بریتش کلمبیا

یکی از بهترین، سریعترین و کم هزینه ترین روش های اخذ و گرفتن اقامت کانادا و مهاجرت کانادا (یا کانادا مهاجرت) از طریق برنامه های انتخابی استانی می باشد. تعدادی از این برنامه های استان ها در ابتدای ورود مهاجر و یا مهاجران، دانش اموز و یا دانشجویان و خانواده های آنها به کانادا همراه با اقامت دائم کانادا پیوند خورده است.عموم استان های کشور کانادا مهاجران و نامزدها را طی برنامه ی نامینیت استانی معروف به PNP انتخاب می کنند. اکثر مهاجرین به کانادا گروه افق از طریق دعوتنامه استانی پذیرش شده و پرونده مهاجرت و پذیرش آنان با موفقیت پایان می پذیرد. با مشاوران افق اخذ اقامت دائم کانادا از طریق برنامه استانی بریتیش کلمبیا یا ساسکاچوان و قوانین مهاجرتی مشاغل جدید مورد نیاز برای مهاجرت به کانادا در ۲۰۲۰، ۲۰۱۹، ۲۰۱۸ و همچنین اهمیت دعوتنامه استانی برای متقاضیان اقامت و برنامه مهاجرت به کانادا، آموزش رایگان و سیستم امتیازبندی و رتبه و مفاهیم دیگر پیچیده نخواهد بود.

استان بریتیش کلمبیا کانادا، غربی ترین استان کانادا، مرکز تنوع  فرهنگی و رشد اقتصادی کانادا است. این استان سومین شهر بزرگ کانادا، ونکوور، را در خود جای داده است و یکی از متنوع ترین استان ها در سراسر کانادا محسوب می شود. بازار کار رو به رشد و اقتصاد پویا از خصوصیات بارز این استان است. از این رو استان بریتیش کلمبیا در پی برطرف کردن نیازهای بازار کار خود و جذب مهاجران به کانادا است. افرادی که دارای تجربه و مهارت های مورد نیاز استان بریتیش کلمبیا هستند، می توانند با دریافت گواهی انتخاب استانی بریتیش کلمبیا، در مدت کوتاه تری نسبت به سایر متقاضیان مهاجرت به کانادا برای پذیرش برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا و اخذ اقامت دائم کانادا اقدام نمایند که یک مهاجرت کانادا موفقی را تجربه کنند. برای مهاجرت به استان بریتیش كلمبیا كانادا باید شرایط پذیرش این استان را دارا باشید.

whistler mountains british columbia canada - مهاجرت کانادا با روش برنامه استانی بریتش کلمبیا

برنامه مهاجرت استانی این ناحیه (British Columbia PNP (BC PNP یا بی سی پی ان پی نام دارد که سه راه زیر را برای اقامت دائم ارائه می دهد:

۱) گروه مهاجرت از طریق مهارت و تخصص (Skills Immigration)

۲) برنامه اکسپرس اینتری استان بریتیش کلمبیا (BC Express Entry)

۳) گروه مهاجرت کارآفرینان (Entrepreneur Immigration)

در روش اول برای پذیرش در این برنامه شما باید مهارت لازم را داشته و یک پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای معتبر این استان را دارا باشید، همچنین سابقه کار مرتبط با شغل مورد نظر و مدرک تحصیلی مورد تایید سازمان های ارزیابی مدرک کانادایی مورد نیاز است. این روش به شما برای دریافت اقامت دائم كمك زیادی می كند. اگر به دنبال راه سریع تری برای مهاجرت به كانادا هستید می توانید از سیستم اكسپرس اینتری BC استفاده كنید. در این سیستم پرونده افراد متقاضی مهاجرت به کانادا بررسی و امتیازدهی می شود. در صورت کسب امتیاز لازم واجد دریافت اقامت دائم بریتیش كلمبیا كانادا نیز می شوید. روش سوم خاص افرادی است كه سرمایه لازم برای ایجاد كسب و كاری فعال در استان بریتیش کلمبیا را داشته باشند. آب و هوای خوب این استان نسبت به سایر شهر های کانادا باعث شده کارآفرینان و سرمایه گذاران بیشتری به مهاجرت از طریق این استان اقدام نمایند. بعد از پذیرفته شدن فرد متقاضی مهاجرت به کانادا، ویزای کار موقت برای او صادر می شود تا کسب و کار خود را بر مبنای برنامه ای که ارائه کرده است راه اندازی نماید. پس از راه اندازی کسب و کار جدید در استان، متقاضی مهاجرت به کانادا می تواند از طریق برنامه مهاجرتی استان بریتیش کلمبیا BCPNP برای اخذ اقامت دائم کانادا اقدام نماید.

vancouver bc skyline - مهاجرت کانادا با روش برنامه استانی بریتش کلمبیا

روش های دیگری كه برای مهاجرت به استان بریتیش کلمبیا كانادا وجود دارد به شرح زیر می باشد:

۱) Canadian Experience Class: این برنامه به افرادی که دارای تجربه کار در کانادا هستند این امكان را میدهدكه به اقامت دائم و مهاجرت کانادا برسند.

۲) Family Sponsorship: این گزینه راهی است برای شهروندان و ساکنان دائم بالای ۱۸ سال برای حمایت از بستگان خود برای ورود به کانادا.

۳) Live-in Caregiver Program: از این طریق افراد واجد شرایط می توانند برای مراقبت از کودکان ، افراد مسن یا افراد دارای معلولیت در خانه های خصوصی به کانادا مهاجرت كنند.

۴) Federal Skilled Workers Program: این برنامه اقامت دائمی را برای افراد متخصص و ماهر ارائه می دهد که می توانند در اقتصاد کانادا موثر باشند.

۵) Federal Skilled Trades Program: اقامت دائم برای کارگران دارای مهارت که می توانند در اقتصاد كشور کانادا سهیم باشند.

۶) The Self-Employed Persons Program: این برنامه خاص افرادی است که در کانادا خود اشتغالی پیدا می کنند.

۷) Start-up Visa Program: کارآفرینانی كه ایده ی تجارت نو در كانادا را دارند واجد شرایط این برنامه هستند.

۸)Temporary Foreign Worker Program: این برنامه به کارگران خارجی اجازه می دهد برای جبران  کمبود نیروی کار و مهارت های کوتاه مدت به کانادا بیایند.

استان بریتیش كلمبیا در جدید ترین پذیرش خود در سال ۲۰۲۰ برای ۱۷۳ متقاضی مهاجرت به كانادا دعوتنامه صادر كرد.

اگر شما واجد شرایط استانی و یا شرایط عادی ویزای مهاجرتی، توریستی، تحصیلی، خانوادگی برای مهاجرت كانادا و اقامت موقت و یا دائم در كشور كانادا نیستید می توانید از روش های دیگری استفاده كنید. در واقع هموطنانی که با ویزای توریستی یا دانشجویی در تورنتو، کبک و یا ونکوور و حتی در شهرهای دیگر کانادا هستند، و نیاز به اخذ راهنمایی و آموزش و مشاوره رایگان توسط وکیل یا وکلای رسمی مهاجرت برای پرونده ها و پذیرش مهاجرتی خود دارید با ما تماس بگیرید. آیا می دانید یک وکیل یا مشاور مهاجرت به کانادا در صورت داشتن تجربه با هزینه کم می تواند در کمترین مدت زمان ۲۰۲۰ پرونده مهاجرتی و فرآیند اخذ ویزا و مراحل دریافت ویزای کانادا را به موفقیت برساند؟ یک وکیل که عضو کانون وکلای ایران و کانادا باشد (بهترین وکیل مهاجرت ایران و مهاجرت به کانادا) و تجربه بهترین وکیل مهاجرت در حوزه مهاجرین و مهاجرت کانادا، ویزای کار کانادا، خدمات مهاجرتی کانادا همانند مهاجرت استانی برنامه استانی و شهر های کانادا است بهترین و کوتاهترین و کم هزینه ترین اقامت را برای شما رقم خواهد زد. 

سعی کنید برای رسیدن به افقی درخشان بهترین وکیل مهاجرت و وکلای زبده را انتخاب کنید. وكیل مهاجرت به كانادا در مجموعه افق شرایط شما را بررسی می كند. با توجه به شرایط شما سریع ترین راه و روش مهاجرت كانادا را پیش روی شما میگذارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت سریع به كانادا با ما تماس بگیرید. وکیلی را انتخاب کنید که عضو رسمی کانون مشاوران مهاجرت کانادا معروف به ICCRC کانادا و RCIC باشد. کلیه کارهای سازمان خدمات مهاجرتی را برای شما انجام خواهیم داد اعم از محاسبه گر امتیاز Express Entry و مشاوره ایجاد و طراحی رزومه های فنی و کاری برای مهاجرت و … تا اطلاعات و آدرس سفارت خانه ها و مراکز VAC که جمع آوری و صدور ویزا (روادید) و امور مربوط به مهاجرت است را برای شما هموطنان عزیز که ارزان ترین خدمات را ارائه می کند تا تبدیل نمرات IELTS و اخذ ویزا بدون آزمون زبان در سریعترین زمان و … با کارشناسان گروه افق تماس بگیرید.