تحصیل اقامت دانشگاه کانادا بهترین ارزان ترین بورسیه رایگان با افق

تحصیل اقامت دانشگاه کانادا بهترین ارزان ترین بورسیه رایگان با افق

اگر شما ساکن کانادا هستید و یا در خارج از این کشور، می خواهید در کانادا ادامه تحصیل دهید این مطلب به شما کمک خواهد کرد که تصمیم درستی برای ادامه تحصیلی در دانشگاه کانادا بگیرید. در اینجا ما رشته های تحصیلی پردرآمد را برای فارغ التحصیلان خواهیم گفت.

همانطور که می دانید برای افراد غیرکانادایی یکی از رایج ترین راه های دریافت اقامت دائم کانادا و شهروندی در کانادا، تحصیل در دانشگاه های کانادا است و در حال حاضر حدود بیش از یک میلیون و هفتصد هزار دانشجو در دانشگاه های کانادا (University Canada) مشغول تحصیل هستند.

اگر در کانادا زندگی می کنید و قصد ادامه تحصیلی در دانشگاه های کانادا را دارید حتما باید از ارزشمندترین مدارک دانشگاهی کانادا باخبر هستید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشد.

شما می توانید با توجه به استعداد و سابقه تحصیلی یا شغلی خود، در یکی از 10 رشته برتر تحصیلی که در ذیل برای دانشگاه های کانادا آماده است ادامه تحصیل دهید.

همانطور که میدانید تحصیل در دانشگاه کانادا و گرفتن مدرک تحصیلی معتبر یکی از راه های بدست آوردن شغل می باشد.

تحصیلی دانشگاه کانادا

ده رشته تحصیلی در دانشگاه های کانادا با درآمد بالا

1-بزینس یا علوم مدیریتی (Business(Management Sciences)-MS)

میانگین درآمد در سال: 110.000 تا 115.000 دلار

این رشته بیشتر از آنکه به بازرگانی مرتبط باشد با ریاضیات مرتبط است و موضوعاتی همچون نظریه ها و مدل های آماری و برنامه نویسی و نحوه کاربرد آنها را در طیف گسترده ای از مسائل کسب و کار یا کار در کانادا به دانشجویان برای این رشته تحصیلی در دانشگاه های کانادا می آموزد.

شغل های بالقوه برای فارغ اتحصیلان شامل خدمات اداری، بودجه و تحلیل مدیریتی و مدیریت های بازاریابی است.

2-مهندسی شیمی یا نفت (Petroleum or chemical engineering)

میانگین درآمد در سال: 104.000 دلار

مهندسان شیمی بعد از پایان دوره تحصیلی خود از دانشگاه های کانادا در شرکت های انرژی و موسسات تحقیقاتی و دولتی استخدام می شوند.

3-امورمالی (Finance)

میانگین درآمد سالانه 103.376 دلار

فارغ التحصیلان در بخش های مختلف مالی مانند تحلیل گر اوراق قرضه، تحلیل گر مطالعات بازار، مدیریت بانک و…

4-داروسازی (Pharmacy)

میانگین درآمد 102.395 دلار

رشته تحصیلی داروسازی در دانشگاه کانادا با در نظر گرفتن مدرک لیسانس داروسازی اولین قدم است و بعد شما باید در آزمون داروسازی کانادا شرکت کنید و یک دوره کارآموزی را پشت سربگذارید تا به عنوان داروساز شناخته شوید.

تحصیلی دانشگاه کانادا

5-علوم زمین شناسی (Geosciences)

میانگین درآمد در سال: 100.006 دلار

فارغ التحصیلان می توانند در اکتشاف معادن و نفت خام و  مشغول به کار شوند.

6-مهندسی نرم افزار (Software Engineering)

میانگین درآمد در سال: 90.001 دلار

فارغ التحصیلان می توانند در بخش فناوری و سیستم های نرم افزاری و… فعالیت کنند.

7-مدیریت بزینس (Business Administrator)

میانگین درآمد در سال: 85.508 دلار

فارغ التحصیلان می توانند بعد از اتمام  در این رشته تحصیلی دانشگاه کانادا در طیف وسیعی از مشاغل مانند حوزه های حقوقی، حقوق و دستمزد و تحقیقات بازار مشغول به فعالیت شوند.

8-مهندسی تخصصی (Specialized engineering)

میانگین درآمد در سال: 85.009 دلار

فارغ التحصیلان می توانند در حوزه کشاورزی و نساجی و… میتوانند مشغول به کار شوند و همچنین می توانند در زمینه مدیریت فرآیندها، ساخت تجهیزات و نظارت بر نصب آنها نیز انجام دهند

9- پرستاری (Nursing)

میانگین درآمد در سال: 84.510  دلار

لیسانس پرستاران پس از فارغ التحصیلی باید یک دوره کارورزی را بگذرانند.

10- مهندسی عمران (Civil engineering)

میانگین حقوق در سال: 80.80 دلار

فارغ التحصیلان می توانند در پروژها های ساختمانی، از طراحی تا ساخت و ساز مشارکت کنندو همچنین در دیگر زمینه ها مانند جاده ها، پل ها، برج ها و… به فعالیت بپردازند.

رشته تحصیلی در دانشگاه های کانادا

درصورتی که واجد شرایط  هستید و تصمیم به تحصیل مهندسی کانادا دارید به گروه مهندسی افق مراجعه کرده و تحصیل مهندسی خود در کانادا را تضمین کنید. گروه تحصیلی افق پاسخگوی تمام سوالات مهاجرتی شما از قبیل بهترین رشته های مهندسی در دانشگاه های کانادا برای اپلای ۲۰۲۰ یا رشته های پولساز مهندسی در کانادا یا رشته های مدیریت مهندسی در کانادا یا رشته های پر درامد تحصیلی در دانشگاه های کانادا یا هزینه تحصیل در کانادا مهندسی یا تحصیل در رشته کامپیوتر در کانادا یا تحصیل ویزا در کانادا افق یا مهندسی تحصیل در کانادا یا بازار کار مهندسی پزشکی در کانادا یا لیست دانشگاه های تحصیل مهندسی کانادا یا مهندسی کانادا تحصیل یا شرایط تحصیل مهندسی ۲۰۲۰ برای ایرانیان و… میباشد. فرصت تحصیل در رشته های مهندسی کانادا را از دست ندهید و اینده ی درخشانی برای خود، همسر و فرزندانتان رقم بزنید. با گروه بین المللی افق همراه باشید.

[fusion_button link=”https://ofoghint.com/%d8%a7%d8%b1%d8%b2%db%8c%d8%a7%d8%a8%db%8c-%d8%b1%d8%a7%db%8c%da%af%d8%a7%d9%86/” text_transform=”” title=”” target=”_self” link_attributes=”” alignment=”” modal=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” color=”custom” button_gradient_top_color=”#4f32c1″ button_gradient_bottom_color=”#4f32c1″ button_gradient_top_color_hover=”” button_gradient_bottom_color_hover=”” accent_color=”” accent_hover_color=”” type=”” bevel_color=”” border_width=”” size=”” stretch=”default” shape=”” icon=”” icon_position=”left” icon_divider=”no” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=””]فرم ارزیابی رایگان برای تحصیل در کانادا[/fusion_button]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *