تحصیل اقامت دانشگاه کانادا بهترین ارزان ترین بورسیه رایگان با افق

اگر شما ساکن کانادا هستید و یا در خارج از این کشور، می خواهید در کانادا ادامه تحصیل دهید این مطلب به شما کمک خواهد کرد که تصمیم درستی برای ادامه تحصیلی در دانشگاه کانادا بگیرید. در اینجا ما رشته های تحصیلی پردرآمد را برای فارغ التحصیلان خواهیم گفت.

همانطور که می دانید برای افراد غیرکانادایی یکی از رایج ترین راه های دریافت اقامت دائم کانادا و شهروندی در کانادا، تحصیل در دانشگاه های کانادا است و در حال حاضر حدود بیش از یک میلیون و هفتصد هزار دانشجو در دانشگاه های کانادا (University Canada) مشغول تحصیل هستند.

اگر در کانادا زندگی می کنید و قصد ادامه تحصیلی در دانشگاه های کانادا را دارید حتما باید از ارزشمندترین مدارک دانشگاهی کانادا باخبر هستید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشد.

شما می توانید با توجه به استعداد و سابقه تحصیلی یا شغلی خود، در یکی از ۱۰ رشته برتر تحصیلی که در ذیل برای دانشگاه های کانادا آماده است ادامه تحصیل دهید.

همانطور که میدانید تحصیل در دانشگاه کانادا و گرفتن مدرک تحصیلی معتبر یکی از راه های بدست آوردن شغل می باشد.

laptop office desk shutterstock 5c74ff9f373f2 300x169 - تحصیل اقامت دانشگاه کانادا بهترین ارزان ترین بورسیه رایگان با افق

ده رشته تحصیلی در دانشگاه های کانادا با درآمد بالا

۱-بزینس یا علوم مدیریتی (Business(Management Sciences)-MS)

میانگین درآمد در سال: ۱۱۰٫۰۰۰ تا ۱۱۵٫۰۰۰ دلار

این رشته بیشتر از آنکه به بازرگانی مرتبط باشد با ریاضیات مرتبط است و موضوعاتی همچون نظریه ها و مدل های آماری و برنامه نویسی و نحوه کاربرد آنها را در طیف گسترده ای از مسائل کسب و کار یا کار در کانادا به دانشجویان برای این رشته تحصیلی در دانشگاه های کانادا می آموزد.

شغل های بالقوه برای فارغ اتحصیلان شامل خدمات اداری، بودجه و تحلیل مدیریتی و مدیریت های بازاریابی است.

۲-مهندسی شیمی یا نفت (Petroleum or chemical engineering)

میانگین درآمد در سال: ۱۰۴٫۰۰۰ دلار

مهندسان شیمی بعد از پایان دوره تحصیلی خود از دانشگاه های کانادا در شرکت های انرژی و موسسات تحقیقاتی و دولتی استخدام می شوند.

۳-امورمالی (Finance)

میانگین درآمد سالانه ۱۰۳٫۳۷۶ دلار

فارغ التحصیلان در بخش های مختلف مالی مانند تحلیل گر اوراق قرضه، تحلیل گر مطالعات بازار، مدیریت بانک و…

۴-داروسازی (Pharmacy)

میانگین درآمد ۱۰۲٫۳۹۵ دلار

رشته تحصیلی داروسازی در دانشگاه کانادا با در نظر گرفتن مدرک لیسانس داروسازی اولین قدم است و بعد شما باید در آزمون داروسازی کانادا شرکت کنید و یک دوره کارآموزی را پشت سربگذارید تا به عنوان داروساز شناخته شوید.

Screen Shot 2017 12 05 at 15.40.31 860x375 300x131 - تحصیل اقامت دانشگاه کانادا بهترین ارزان ترین بورسیه رایگان با افق

۵-علوم زمین شناسی (Geosciences)

میانگین درآمد در سال: ۱۰۰٫۰۰۶ دلار

فارغ التحصیلان می توانند در اکتشاف معادن و نفت خام و  مشغول به کار شوند.

۶-مهندسی نرم افزار (Software Engineering)

میانگین درآمد در سال: ۹۰٫۰۰۱ دلار

فارغ التحصیلان می توانند در بخش فناوری و سیستم های نرم افزاری و… فعالیت کنند.

۷-مدیریت بزینس (Business Administrator)

میانگین درآمد در سال: ۸۵٫۵۰۸ دلار

فارغ التحصیلان می توانند بعد از اتمام  در این رشته تحصیلی دانشگاه کانادا در طیف وسیعی از مشاغل مانند حوزه های حقوقی، حقوق و دستمزد و تحقیقات بازار مشغول به فعالیت شوند.

۸-مهندسی تخصصی (Specialized engineering)

میانگین درآمد در سال: ۸۵٫۰۰۹ دلار

فارغ التحصیلان می توانند در حوزه کشاورزی و نساجی و… میتوانند مشغول به کار شوند و همچنین می توانند در زمینه مدیریت فرآیندها، ساخت تجهیزات و نظارت بر نصب آنها نیز انجام دهند

۹- پرستاری (Nursing)

میانگین درآمد در سال: ۸۴٫۵۱۰  دلار

لیسانس پرستاران پس از فارغ التحصیلی باید یک دوره کارورزی را بگذرانند.

۱۰- مهندسی عمران (Civil engineering)

میانگین حقوق در سال: ۸۰٫۸۰ دلار

فارغ التحصیلان می توانند در پروژها های ساختمانی، از طراحی تا ساخت و ساز مشارکت کنندو همچنین در دیگر زمینه ها مانند جاده ها، پل ها، برج ها و… به فعالیت بپردازند.

رشته تحصیلی در دانشگاه های کانادا

درصورتی که واجد شرایط  هستید و تصمیم به تحصیل مهندسی کانادا دارید به گروه مهندسی افق مراجعه کرده و تحصیل مهندسی خود در کانادا را تضمین کنید. گروه تحصیلی افق پاسخگوی تمام سوالات مهاجرتی شما از قبیل بهترین رشته های مهندسی در دانشگاه های کانادا برای اپلای ۲۰۲۰ یا رشته های پولساز مهندسی در کانادا یا رشته های مدیریت مهندسی در کانادا یا رشته های پر درامد تحصیلی در دانشگاه های کانادا یا هزینه تحصیل در کانادا مهندسی یا تحصیل در رشته کامپیوتر در کانادا یا تحصیل ویزا در کانادا افق یا مهندسی تحصیل در کانادا یا بازار کار مهندسی پزشکی در کانادا یا لیست دانشگاه های تحصیل مهندسی کانادا یا مهندسی کانادا تحصیل یا شرایط تحصیل مهندسی ۲۰۲۰ برای ایرانیان و… میباشد. فرصت تحصیل در رشته های مهندسی کانادا را از دست ندهید و اینده ی درخشانی برای خود، همسر و فرزندانتان رقم بزنید. با گروه بین المللی افق همراه باشید.

فرم ارزیابی رایگان برای تحصیل در کانادا