دعوت نوا اسکوشیا از نجاران در صف اکسپرس اینتری

نوا اسکوشیا دومین قرعه کشی خود را در این ماه با اولویت های بازار کار خود برگزار کرد و دومین قرعه کشی خود را در تاریخ ۲۰ سپتامبر برگزار کرد، این بار از نجاران واجد شرایط که پروفایل در سیستم اکسپرس اینتری  ایجاد کرده بودند  مورد هدف قرار داد  و برای آنها دعوتنامه جهت تقاضا برای انتخاب استانی به منظور اقامت دائم کانادا صادر کرده است.

جریان اولویت های بازار کار یا Labour Market Priorities Stream به برنامه مهاجرتی استانی نوا اسکوشیا   NSNP اجازه می دهد تا از استخر Entry Express  متقاضیان واجد شرایط  که دارای تجربه کاری در مشاغلی که استان  با کمبود کارگران داخلی روبرو هستند جستجو کند. برای اطلاع از برنامه کارآفرینی نوااسکوشیا و مهاجرت به این استان ، مقاله برنامه کارآفرینی استان نوا اسکوشیا را حتما مطالعه فرمایید .

متقاضیان منتخب ملزم به ارائه نامه هایی از طرف کارفرمایان هستند تا ثابت کنند که آنها دو یا چند سال سابقه کار ماهر را به عنوان نجار دارند.

نجاران خود اشتغالی نیز واجد شرایط اند باید مدارک مربوط به اشخاص ثالث(مشتریان) را ارائه دهند که شامل خدمات ارائه شده و جزئیات پرداختی ها را نیز باید ارائه دهند. همچنین، می بایست دارای منابع مالی کافی برای پوشش هزینه های مهاجرت، سفر و اسکان خود و خانواده شان در نوا اسکوشیا باشند.

افراد برگزیده همچنین باید در هر چهار مهارت زبان انگلیسی و فرانسه دارای حداقل نمره معادل    CLB 5 یا بالاتر را کسب کنند

CLB 5 زبان انگلیسی معادل :

 
CLB Level

Test results for each ability

ListeningReadingWritingSpeaking
۵۵٫۰۴٫۰۵٫۰۵٫۰

CLB 5  زبان فرانسه معادل:

NCLC LevelTest results for each ability
Speaking
(expression orale)
Listening
( compréhension orale)
Reading
(compréhension écrite)
Writing
(expression écrite)
۵۲۲۵۱۸۰۱۵۰۲۲۵

 

علاوه بر این ، آنها باید سرمایه کافی را برای هزینه های مهاجرت، سفر و اسکان خود و خانواده خود را داشته باشند

مسیر مهاجرتی بر اساس  اولویت های بازار کار در آگوست سال ۲۰۱۸ راه اندازی شد و از آن زمان تا کنون مربیان نونهالان، حسابداران و حسابرسان و متقاضیان اکسپرس انتری فرانسه زبان دعوت کرده است و این بار نیز از نجاران دعوت به عمل آمده است.

نجاران و افراد برگزیده که در  قرعه کشی ۲۰ سپتامبرپذیرفته شده اند ۳۰ روز فرصت دارند تا برای مدارک را به استان ارائه دهند. متقاضیان که  موفق به انتخاب از طرف شده اند رسیستم جامع رتبه بندی  ۶۰۰ امتیاز ضافه سکب می کنند  و به طور موثر دعوت نامه درخواست اقامت دائم کانادا را به آنها تضمین می کنند.