استان بریتیش کلمبیا کانادا به تعداد ۳۵۴ دعوتنامه برای متقاضیان مهاجرت صادر کرد

استان بریتیش کلمبیا کانادا قرعه کشی برنامه نامزدهای استانی PNP خود را در ۲۷ اکتبر برگزار کرد، و در طی این قرعه کشی برای ۳۵۴ متقاضی دعوتنامه صادر کرد. در این پذیرش استانی از متقاضیان Skilled Worker و International Graduate در هر دو دسته اکسپرس اینتری بریتیش کلمبیا EEBC و همچنین Skills Immigration را مورد هدف قرار داد. اکسپرس اینتری بریتیش کلمبیا را به اختصار EEBC می نامند و متقاضیانی را انتخاب میکند که در اکسپرس اینتری دولت فدرال کانادا دارای پروفایل معتبر باشند.

همچنین دسته Skills Immigration هم برای کارگران ماهر و نیمه ماهر است که دارای شغلی هستند که در بریتیش کلمبیا با تقاضای بالایی روبرو است. ناگفته نماند که بزرگترین پذیرش استانی بریتیش کلمبیا در طی سال جاری ۲۰۲۰ در ۲۹ سپتامبر بود که برای ۴۵۰ متقاضی دعوتنامه صادر کرد.

حداقل امتیاز در پذیرش دعوتنامه ۲۷ اکتبر بریتیش کلمبیا کانادا به شرح ذیل می باشد:

  • SI – Skilled Worker: 93
  • SI – International Graduate: 94
  • SI – Entry Level and Semi-Skilled: 75
  • EEBC – Skilled Worker: 92
  • EEBC – International Graduate: 93

استان زیبای بریتیش کلمبیا قرعه کشی ها را از طریق دسته های مختلف PNP و مسیرهای مهاجرتی خود، به صورت هفتگی انجام می دهد. متقاضیان براساس عواملی مانند سطح تحصیلات، سابقه کار، تسلط به زبان انگلیسی مورد ارزیابی و امتیاز دریافت می کنند. اگر متقاضی تأیید شود، سپس می توانند از طریق دریافت دعوتنامه استانی خود برای درخواست اقامت دائم از طریق اداره مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا IRCC تحت برنامه نامزدهای استانی PNP استفاده کنند. به داوطلبان اکسپرس انتری که از بریتیش کلمبیا دعوتنامه دریافت می کنند، ۶۰۰ امتیاز اضافی نسبت به امتیاز سیستم جامع رتبه بندی اکسپرس اینتری CRS تعلق می گیرد. چنین افرادی به طور موثر در قرعه کشی بعدی اکسپرس اینتری دعوتنامه ITA را دریافت می کنند.

20201019vancouver 300x200 - 354 دعوتنامه برای متقاضیان مهاجرت به استان بریتیش کلمبیا کانادا

برنامه اکسپرس اینتری یک سیستم جامع برای دعوتنامه می باشد که اکثر شهر های کانادا از جمله استان بریتیش کلمبیا برای مدیریت برنامه های مهاجرتی خود از این برنامه اکسپرس اینتری استفاده می کنند. اکسپرس اینتری متقاضیان را در سه دسته کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و همچنین تجربه کانادایی از سراسر دنیا بر پایه یکسری امتیازاتی و معیارهایی مهاجرین را جذب می کنند. مهاجرین بر اساس معیارهایی امتیاز دریافت می کنند که این معیارها شامل سن، تسلط برزبان انگلیسی و فرانسوی که دو زبان رسمی کانادا می باشد، تحصیلات، سابقه کار و… می باشد. اگر هر متقاضی امتیازش بیشتر باشد شانس او در استخر بیشتر خواهد بود. 

با دریافت امتیاز بیشتر از داوطبین دیگر پیشی گرفته و در استخر اکسپرس اینتری براساس قرعه کشی های متوالی انتخاب خواهد شد. اگر از طریق استانی نیز دعوتنامه بریتیش کلمبیا کانادا را دریافت کرده باشد به طور حتم انتخاب خواهد شد زیرا ۶۰۰ امتیاز اضافی دریافت خواهد کرد که شان خود را افزایش می دهد. پس از انتخاب شدن متقاضی خواهد توانست از برای اقامت دائم کانادا اقدام کند. اقامت دائم کانادا را بدست آورد. هنوز هم فرصت دارید. همین امروز تصمیم نهایی خود را برای مهاجرت به کانادا و شهر های کانادا بگیرید. همین امروز در کلاس های زبان انگلیسی و یا فرانوسی و حتی هر دو ثبت نام کنید و تلاش کنید سطح زبان خود را به حد معقولی برسانید. البته هر چقدر سطح زبان شما خوب باشد شما خواهید توانست راحتر جذب بازار کار کانادا شوید و راحتر نیز دوست پیدا کنید. داشتن سطح زبان عالی در یک کشور انگلیسی زبان شما را در جذب جامعه کمک خواهد کرد.

20200804 B.C.DrawGeneral1 300x200 - 354 دعوتنامه برای متقاضیان مهاجرت به استان بریتیش کلمبیا کانادا

برای دعوتنامه بریتیش کلمبیا کانادا نیاز به مدرک زبان است، با توجه به اینکه آزمون ایلتس هر لحظه در حال گران شدن است بهتر است هر چه سریعتر در آزمون زبان شرکت کنید و مدرک خود را بگیرید. که بتوانید با در دست داشتن این مدرک و قرار دادن در پرونده مهاجرتی خود شانس خود را افزایش دهید. هر چه نمره زبان شما بیشتر باشد شانش شما از بین رقبای خود بیشتر خواهد بود. ایجاد یک پرونده قوی و با صداقت کامل می تواند شما را در گرفتن ویزای کانادا کمک کند. با دریافت ویزای کانادا می توانید قدم در مسیر درستی از زندگی خود بگذارید. تجربه های دست نیافتی را دست یابید.  

گروه بین المللی افق با تجربه ای درخشان و پرونده های موفق در زمینه مهاجرت به روش های مختلف منجمله مهاجرت از طریق تحصیلی، مهاجرت از طریق شهر های کانادا، مهاجرت از طریق اسپانسری والدین و … می توانید با خیال آسوده پرونده های مهاجرتی خود را به ما بسپارید. به زندگی رویایی خود بیاندیشید و با خیالی آسوده تر پرونده مهاجرتی خود را به وکلای ما در ایران و کانادا بسپارید. تیم ما نهایت تلاش خود را خواهد کرد تا شما با موفقیت به کانادا برسید. ما یک زندگی عالی و با آرامش را برای شما رقم خواهیم زد. با تماس با تیم افق از مشاوره تلفنی رایگان بهرمند شودی همین الان گوشی تلفن را بردارید با شماره ۰۵۱۳۱۰۷۱ تماس بگبربد. تیم ما در ۲۴ ساعت شبانه روز از طریق شبکه های اجتماعی درخدمت شما عزیزان خواهند بود.