استان منیتوبا در قرعه کشی جدید خود برای ۲۱۲ متقاضی مهاجرت دعوتنامه صادر کرد

استان منیتوبا در قرعه کشی دیگری که در تاریخ ۱۰ سپتامبر برگزار کرد، برای ۲۱۲ متقاضی مهاجرتی دعوتنامه صادر کرده است، تا بتوانند برای اقامت دائم و مهاجرت به کانادا اقدام کنند. تمامی این متقاضیان دارای یک پروفایل ابزار علاقمندی یا همان Expression of Interest بودند. و این پروفایل را در سه مسیر مهاجرتی Skilled Worker in Manitoba ،Skilled Worker Overseas ،International Education، را برای برنامه های مهاجرتی استان منیتوبا ثبت کرده بودند. 

از ابتدا سال جاری تا کنون در مجموع ۳٫۵۱۱ توصیه نامه یا همان LAA، برای متقاضیان مهاجرت به کانادا صادر شده است. در ذیل به جزئیات حداقل امتیاز ها در هر دسته آورده شده است: 

ofogh 157 03 300x225 - گروه افق | دعوتنامه جدید متقاضیان مهاجرت به استان منیتوبا کاناداکانادا مهاجرت" width="300" height="225" data3="https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/09/ofogh-157-03-200x150.jpg 200w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/09/ofogh-157-03-300x225.jpg 300w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/09/ofogh-157-03-400x300.jpg 400w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/09/ofogh-157-03.jpg 512w" sizes="(max-width: 300px) 100vw, 300px" />

اکسپرس اینتری:

در میان LAA های یا همان دعوتنامه های صادر شده در قرعه کشی ۱۰ سپتامبر برای مهاجرت به استان منیتوبا، در مجموع به ۲۲ نفر که دارای پروفایل معتبر در سیستم اکسپرس اینتری بوده اند و در صف انتظار بودند. و همچنین در سیستم جامع رتبه بندی یا CRS حداقل امتیاز لازم را کسب کرده اند، دعوتنامه صادر شد. همانطور که می دانید این امتیاز ها بر اساس سن، تحصیلات، سابقه کار، تسلط بر زبان انگلیسی و فرانسوی می باشد. افراد بر اساس این موارد امتیاز لازم را کسب می کنند. کسانی که دارای بالاترین امتیاز هستند. در پذیرش های متناوبی که برگزار می گردد، از آنها دعوت می شود. آنها می توانند از طریق این دعوتنامه که دریافت میکنند برای اقامت دائم کانادا اقدام کنند. 

افرادی که دعوتنامه استانی را برای مهاجرت به استان منیتوبا دریافت می کنند. دارای ۶۰۰ امتیاز اضافی خواهند بود و در دور بعدی مطمئینا آنها از سوی اداره مهاجرت حتما دعوتنامه جهت دریافت اقامت دائم کانادا، دریافت خواهند کرد. متقاضیان اکسپرس اینتری در این پذیرش که از طرف استان منیتوبا انتخاب شده اند. دارای Express Entry ID و همچنین کد اعتبارسنجی جاب آفر بودند. 

Manitoba’s EOI system

افرادی که می خواهند از طریق برنامه نامزدهای استانی مانیتوبا (PNP) مهاجرت کنند، برای دریافت LAA از طریق مسیرهای مهاجرتی مانیتوبا باید در ابتدا ابراز علاقه مندی خود را در MPNP ثبت کنند. پروفایل افراد بر اساس یکسری عواملی مانند مهارت های زبان انگلیسی و فرانسوی، سن، تجربه های کاری، تحصیلات، داشتن ارتباطات با منیتوبا و دیگر معیارها از ۱۰۰۰ امتیاز رتبه بندی می شوند. این برنامه مهاجرتی استان منیتوبا از افرادی که دارای بالاترین امتیاز هستند، را انتخاب کرده و برای آنها توصیه نامه یا LAA صادر می کند. 

درباره مسیرهای مهاجرتی مانیتوبا

متقاضیانی که در خارج از کانادا هستند. باید در منیتوبا دارای ارتباطات خانوادگی، دوست، آشنا و سابقه کار را باشند و یا از Strategic Recruitment Initiatives برنامه مهاجرت استانی منیتوبا دعوتنامه دریافت کرده باشند. حضور فیزیکی افراد در هنگام درخواست برای ارائه تقاضا به کانادا لازم نیست. یکی دیگر از شرایط برای انتخاب شدن از طرف استان منیتوبا این است که متقاضی در یکی از مشاغل مورد نیاز منیتوبا دارای سابقه کار باشد. همچنین ابراز علاقمندی یا تمایل expression of interest خود را به برنامه مهاجرت استانی منیتوبا ارائه کند. 

در مجموع ۱۶۸ دعوتنامه برای متقاضیان مهاجرت به کانادا، صادر شد. که در دسته Skilled Worker in Manitoba ابراز علاقمندی خود را ثبت کرده اند. که این روش مهاجرتی راهی است برای اخذ اقامت دائم کارگران ماهر خارجی موقت و دانشجویان خارجی که از یکی از موسسات آموزش عالی منیتوبا فارغ التحصیل شده باشند. از دیگر شرایط در این مسیر مهاجرتی دارای پیشنهاد کار تمام وقت و دائمی از کارفرمای منیتوبا و نیز همچنین داشتن یکسری معیارها می باشد. ابراز علاقمندی کارگران ماهر از ۱۰۰۰ امتیاز دسته بندی می شود. متقاضیان مهاجرت به کانادا با بالاترین امتیاز توصیه نامه و یا همان دعوتنامه LAA را دریافت می کنند. 

ofogh 157 02 300x143 - گروه افق | دعوتنامه جدید متقاضیان مهاجرت به استان منیتوبا کانادا

با توجه به همه گیری ویروس کرونا اداره مهاجرت کانادا از تاریخ ۱۸ مارس سال ۲۰۲۰ خدمات خود را به حالت تعلیق در آورد. اما همچنان همانطور که در جریان هستید قرعه کشی های پی در پی اکسپرس اینتری و همچنین قرعه کشی های استانی به طور مداوم انجام شده و برای متقاضیان مهاجرت و اقامت دائم کانادا، نیز دعوتنامه هایی را برای منیتوبا صادر کردند. 

کشور کانادا نیاز ویژه ای به مهاجرین دارد و برای تداوم اقتصاد کانادا، دولت کانادا به مهاجرین و کارگران ماهر خارجی نیاز دارد. اما سلامتی مردم برای دولت کانادا دارای درجه اهمیت ویژه ای است. و برای آن دستورالعمل ها و توصیه هایی را اعلام کرده است. منجمله قرنطینه هایی در بدو ورود به خاک کانادا به مدت ۱۴ روز، همچنین در پی برنامه ریزی هایی برای بازگشایی مرزها نیز می باشد. از طرفی دولت کانادا هر روز در پی آسان تر کردن روش های مهاجرتی کانادا می باشد. سخت گیری ها را تا جای ممکن کمتر کرده تا افراد تمایل بیشتری برای مهاجرت به کانادا داشته باشند. ویروس کرونا همچنان در زندگی همه افراد اختلالی ایجاد کرده به خصوص در زندگی افرادی که قصد مهاجرت از طریق کارآفرینی به کانادا را داشته اند. باعث ایجاد ناامیدی و یاسی شده است. برای همین علت است که دولت کانادا در تلاش است روش های مهاجرتی کانادا را آسان تر کرده و باعث ایجاد تمایلی در افراد برای مهاجرت به کانادا شود. 

اگر شما در پی مهاجرت به منیتوبا کانادا از طریق دعوتنامه هستید و میخواهید با کمترین هزینه و سریعترین روش به کانادا راه پیدا کنید توصیه ما این است ابتدا با سایت ما www.ofoghint.com مراجعه کرده و مقالات به روز ما را مطالعه کنید. کارشناسان ما همواره بروزترین و بهترین اطلاعات را در سایت بارگذاری کرده تا شما بتوانید اطلاعات خود را در مورد روش مهاجرتی مورد نظرتان افزایش دهید و تصمیم درستی را در زندگی خود بگیرید. همچنین شما می توانید فرم ارزیابی رایگان که در سایت قرار گرفته است تکمیل کرده تا شرایط اولیه شما توسط کارشناسان زبده و مشاورین ما مورد ارزیابی و بررسی قرار گیرد. 

پس از آن در صورت تمایل می توانید برای رزرو وقت مشاوره تخصصی با وکلای ما در ایران و خارج از کانادا وقت مشاوره را رزرو کنید و شرایط خود را به صورت کاملا تخصصی بررسی کنید. وکلای ما عضو رسمی ICCRC کانادا و مورد قبول دولت کانادا می باشند. شما می توانید با اعتماد کامل به وکلای ما با آنها مشورت کنید. در صورت نیاز شما می توانید با شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ تماس گرفته با کارشناسان حرفه ای ما مشاوره رایگان تلفنی داشته باشید. و پاسخ تمام سوالات خود را دریافت کنید. نگران نباشید با قدرت به جلو پیش روید خانواده بزرگ افق همواره تا اخذ اقامت دائم کانادا در کنار شما خواهند بود. با اعتماد و آرامش به مهاجرت به کانادا بیاندیشید.