صدور دعوتنامه های جدید از سوی استان بریتیش کلمبیا

صدور دعوتنامه برای بریتیش کلمبیا قرعه کشی را در تاریخ ۸ دسامبر برگزار کرد، برای ۲۵۶ متقاضی مهاجرت نیز دعوتنامه صادر کرد تا بتوانند از این طریق برای اقامت دائم کانادا اقدام کنند. در این پذیرش متقاضیان Skilled Worker و International Graduate در هر دو دسته اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا (EEBC) و Skills Immigration مورد هدف قرار گرفتند. حداقل امتیاز در این قرعه کشی ۷۷ تا ۹۷ بوده است. همچنین در این قرعه کشی نیز از مسیر مهاجرتی Entrepreneur Immigration نیز دعوتنامه صادر شده است.

دسته های BC PNP Express Entry برای متقاضیان دارای نمایه در سیستم Express Express نیز انتخاب هایی را انجام داده است در دسته Skills Immigration نیز برای کارگران ماهر و نیمه ماهر است که شغل آنها در این استان دارای تقاضای زیادی است.

حداقل امتیاز ها در دسته مهاجرتی به صورت ذیل می باشد:

  • SI – Skilled Worker: 95
  • SI – International Graduate: 95
  • SI – Entry Level and Semi-Skilled: 77
  • EEBC – Skilled Worker: 97
  • EEBC – International Graduate: 97

British Columbia Tech Draw November 2020 300x200 - صدور دعوتنامه های جدید کانادا | استان بریتیش کلمبیا | افق و مهاجرت به کانادا

برای دریافت صدور دعوتنامه بریتیش کلمبیا از طریق EEBC، متقاضیان باید تحت سیستم Express Entry و سیستم ثبت نام مهاجرت مهارت ها SIRS B.C ثبت نام کنند. متقاضیانی که دعوتنامه درخواست خود را دریافت کرده اند اکنون از تاریخ دعوت نامه حداکثر ۳۰ روز تقویمی برای ارائه درخواست کامل از طریق سیستم ثبت نام BC PNP آنلاین دارند. دعوت به درخواست تأیید متقاضیان برای نامزدی را تضمین نمی کند. برای اینکه تحت BC PNP در نظر گرفته شود، بیشتر داوطلبان باید یک پیشنهاد شغلی و تمام وقت از کارفرمایی در استان داشته باشند که مایل است از آنها در تمامی مراحل درخواست پشتیبانی کند.

Express Entry سیستم مدیریت برنامه دولت فدرال است. به داوطلبان اکسپرس اینتری براساس عوامل سرمایه انسانی مانند سن، سابقه کار، تحصیلات و تسلط به زبان انگلیسی یا فرانسوی امتیاز داده می شود. داوطلبان اکسپرس انتری با نامزدی استانی ۶۰۰ امتیاز اضافی نسبت به امتیاز سیستم جامع رتبه بندی CRS خود دریافت می کنند. که همین ۶۰۰ امتیاز اضافی در دریافت صدور دعوتنامه در پذیرش بعدی را تضمین می کند، بریتیش کلمبیا پذیرش های خود در هر دو هفته یکبار برگزار خواهد کرد. حداقل امتیاز در طی این قرعه کشی های انجام شده از امتیاز ۹۰ به ۸۰ رسیده است.

همچنین بریتیش کلمبیا از کارگران و فارغ التحصیلان در مشاغل فنی و رشته های غیرفنی نیز دعوت خواهد کرد. همچنین بریتیش کلمبیا در طی سال های اخیر در بخش فناوری و تکنولوژی رشد خوبی داشته است و علت آن استعدادهای جهانی بوده که از امریکا به کانادا نقل مکان کرده اند. دلیل این نقل مکان نیز به خاطر عدم قطعیت در بخش تکنولوژی ایالات متحده می باشد. متقاضیان برای ارائه درخواست کامل خود ۳۰ روز زمان دارند تا مدارک خود را ارائه دهند و سپس در طی دو تا سه ماه به درخواست هایشان رسیدگی خواهد شد.

British Columbia 345195176 696x464 1 300x200 - صدور دعوتنامه های جدید کانادا | استان بریتیش کلمبیا | افق و مهاجرت به کانادا