در جدیدترین پذیرش استان بریتیش کلمبیا برای ۴۱۷ متقاضی دعوتنامه صادر شد

استان بریتیش کلمبیا برای ۴۱۷ متقاضی مهاجرت به کانادا دعوتنامه صادر کرد این قرعه کشی در تاریخ  ۱۴ اکتبر برگزار شد و متقاضیانی که دعوتنامه دریافت کرده اند می توانند برای اقامت دائم کانادا اقدام کنند. برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا BC PNP در مجموع ۴۱۷ دعوت نامه از طریق مسیرهای Express Entry BC و Skills Immigration صادر کرده است. همچنین در این پذیرش از داوطلبان Skilled Worker ،International Graduate ،Entry Level and Semi-Skilled در هر دو دسته ذکر شده مورد هدف این پذیرش قرار گرفتند. 

حداقل امتیاز مورد نیاز برای متقاضیان بین ۷۵ و ۹۴ در تمام گروه ها بوده است. برخی مشاغل به دلیل شیوع ویروس کرونا از این قرعه کشی خارج شدند. شما می توانید این ۳۱ شغل را در BC یافت کنید که در این صفحه از وبسایت دولت بریتیش کلمبیا www.welcomebe.ca قرار گرفته است. استان بریتیش کلمبیا از طریق دسته های مختلف PNP به صورت هفتگی پذیرش هایی را برگزار می کند و برای متقاضیان دعوتنامه صادر می کند. در دو هفته پیش، این استان ۴۵۰ دعوت نامه برای متقاضیان صادر کرده است که در واقع کی از بزرگترین قرعه کشی امسال بوده است. استان بریتیش کلمبیا هفتگی قرعه کشی Tech Pilot را برگزار می کند که از این طریق از متقاضیان دارای پیشنهاد شغلی در ۲۹ شغل واجد شرایط جاب آفر دعوت می کند تا برای نامزدی استانی درخواست دهند. هدف Tech Pilot که در سال ۲۰۱۷ راه اندازی شد، کمک به بخش فناوری B.C برای استخدام کارگران IT برای کمک به رفع نیازهای فعلی بازار کار است.

ofogh 181 03 300x200 - دعوتنامه بریتیش کلمبیا برای 417 متقاضی مهاجرت کانادا

برای دعوتنامه و مهاجرت از طریق Tech Pilot متقاضیان می بایست در یکی از مسیرهای مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا ثبت نام کرده و می بایست یک پیشنهاد شغلی به مدت ۱۲ ماه در یکی از مشاغل Tech Pilot واجد شرایط باشند را نیز داشته باشند. برای مهاجرت به این استان زیبا باید از طریق مسیرهای Skills Immigration یا Express Entry BC، متقاضیان باید ابتدا از طریق پورتال آنلاین BC PNP یک پروفایل ایجاد کرده و در Immigration Registration System سیستم ثبت نام کنند.

متقاضیان براساس عواملی مانند سطح تحصیلات، سابقه کار، تسلط به زبان انگلیسی و محل کار مورد ارزیابی و نمره قرار می گیرند. اگر متقاضی تأیید شود، سپس می توانند از طریق نامزدی استانی خود برای درخواست اقامت دائم از طریق اداره مهاجرت، شهروندی و پناهندگان کانادا تحت برنامه نامزدی استانی اقدام کنند. متقاضیان بر اساس عواملی مانند سطح تحصیلات، سابقه کار، تسلط بر زبان انگلیسی و فرانسوی، اشتغال ارزیابی و امتیاز دریافت می کنند.

همانطور که می دانید بسیاری از شهر های کانادا از طریق سیستم اکسپرس اینتری برای سازماندهی برنامه مهاجرتی خود استفاده می کنن. این سیستم اکسپرس اینتری از طریق مسیرهای متفاوت کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه کانادایی از سراسر دنیا برپایه یکسری امتیازات و معیارهایی مهاجر جذب می کند.

متقاضیان براساس یکسری از معیارهایی در سیستم جامع رتبه بندی دسته بندی شده و امتیاز کسب می کنند که این معیارها شامل تسلط بر زبان انگلیسی و فرانسوی که در واقع دو زبان رسمی کانادا می باشد، سن، تحصیلات، سابقه کار. اگر شما به هر دو زبان انگلیسی و فرانسوی مسلط باشید شانس قبولی شما بیشتر خواهد شد زیرا امتیاز بیشتری را کسب خواهید کرد. متقاضیان مهاجرت به بریتیش کلمبیا دعوتنامه براساس بالاترین امتیاز دعوتنامه را در پذیرش های متوالی دریافت خواهند کرد و از این طریق خواهند توانست برای اقامت دائم کانادا اقدام کنند. اگر از طریق استان نیز دعوتنامه دریافت کنید ۶۰۰ امتیاز اضافی را دریافت خواهید کرد و در پذیرش های بعدی اکسپرس اینتری حتما برای اقامت دائم دعوتنامه دریافت خواهید کرد.

ofogh 181 04 300x79 - دعوتنامه بریتیش کلمبیا برای 417 متقاضی مهاجرت کانادا

گروه بین المللی افق با داشتن وکلای زبده و مورد قبول توسط دولت کانادا و عضو ICCRC کانادا آماده کمک به شما و رساندن شما به رویاهایتان است. اگر تصمیم به مهاجرت به کانادا از طریق مسیرهای مختلف مانند برنامه های استانی کانادا، مهاجرت تحصیلی و ثبت نام در دانشگاه های کانادا و کالج های کانادا، مهاجرت از طریق ویزای کار و جاب آفر و بسیاری از روش های دیگر فرصت های طلایی تان را از دست ندهید با دفتر افق با شماره ۰۵۱۳۱۰۷۱ تماس گرفته و با وکلای ما مشورت کنید. ما شرایط شما را به صورت کاملا تخصصی بررسی کرده و بهترین و سریع ترین روش مهاجرتی به شما پیشنهاد خواهیم داد. نگران مسیر مهاجرت نباشید پرونده مهاجرتی خود را به ما بسپارید و فقط شما در مهارت های خود و همچنین زبان انگلیسی و یا فرانسوی خود تمرکز کنید. ما با تمام قوی خود تلاش خواهیم کرد که یک پرونده موفق برای شما ایجاد کنید و یک پرونده قوی را به افیسر اداره مهاجرت شهروندی و پناهندگی کانادا ارائه کنیم. گروه بین المللی افق با دقت بسیاری مدارک شما را جمع آوری کرده و برای اداره مهاجرت ارسال خواهد کرد. نگران نباشید ما تا اقامت دائم کانادا در کنار شما عزیزان خواهیم بود.