کشور کانادا روش مهاجرت اقامت کار تحصیلی ویزای سریع افق

درباره کشور کانادا

درباره کانادا بیشتر بدانیم:

کانادا (Canada) کشوری است که در شمال قاره ی آمریکای شمالی قرار دارد که دارای ۱۰ استان و سه ایالت می باشد. کانادا دارای مساحت ۹۹۸۵۰۰۰ کیلومتر مربع است که از سمت شمال تا قطب شمال و از غرب تا اقیانوس آرام و از سمت جنوب هم با کشور آمریکا همسایه است.

که کانادا بعد از کشور روسیه دومین کشور پهناور جهان از نظر وسعت پهناوری و چهارمین کشور از مساحت خشکی می باشد. که نزدیک بودن کانادا با آمریکا باعث شده درباره روابط تجاری و اقتصادی گسترده ای در بین کشورهای جهان با کانادا داشته باشند. و باعث حجم معاملات، واردات و صادرات نسبت به کشورهای دیگر هم باشد.

کانادا دارای منابع طبیعی زیادی داراست که دارای آب و هوای سرد و بیشتر قسمت های آن قطبی است.

 

درباره ایالت های کانادا شامل:

about canada2 - کشور کانادا روش مهاجرت اقامت کار تحصیلی ویزای سریع افقشهر های کانادا" width="480" height="396" data3="https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2019/03/about-canada2-200x165.png 200w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2019/03/about-canada2-300x248.png 300w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2019/03/about-canada2-400x330.png 400w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2019/03/about-canada2.png 480w" sizes="(max-width: 480px) 100vw, 480px" />

 • بریتیش کلمبیا      British Columbia
 • آلبرتا                               Alberta
 • ساسکاچوان           Saskatchewan
 • منیتوبا                          Manitoba
 • اونتاریو                            Ontario
 • کبک                               Québec
 • نیوبرانزویک            New Brunswick
 • نووا اسکوشیا             Nova Scotia
 • پرینس ادوارد آیلند       Prince Edward Island
 • نیوفاندلند و لابرادور Newfoundland and Labrador و ۳ ایالت شمالی آن
 • نوناووت                           Nunavut
 • قلمروهای شمال غرب    Northwest Territories
 • یوکان                                 Yukon

پایتخت سیاسی کانادا شهر اتاوا Ottawa بوده و تورنتو پر جمعیت ترین شهر کانادا با حدود ۵ میلیون جمعیت، که هر دو در استان اونتاریو واقع شده اند و اغلب ایرانیان ساکن در تورنتو Toronto در محله  Willowdale و  ریچموند هیل Richmond Hill سکونت دارند. که قسمت های زیادی از کشور کانادا به علت سردی هوا و نزدیک بودن به قطب شمال خالی از سکنه می باشد.

مونترال Montreal دومین شهر بزرگ کانادا بعد از تورنتو می باشد این شهر با جمعیت قریب به ۴ میلیون نفر یکی از بزرگترین مقاصد تحصیلی دانشجویان خارجی برای مهاجرت تحصیلی به کانادا می باشد. مونترال بعد از پاریس Paris بزرگترین شهر فرانسه زبان دنیاست.

شهر سوم کانادا ونکوور Vancouver می باشد که جمعیت تقریبی آن ۵٫۲ میلیون نفر بوده و همواره جزء ۵ شهر برتر دنیا معرفی می شود و دارای بهترین شرایط آب و هوای در کانادا می باشد.

نرخ بیکاری در کل کانادا به میزان۵٫۶% بوده، که خود بیانگر وضعیت خوب کار در کانادا است.

about canada3 600x338 - کشور کانادا روش مهاجرت اقامت کار تحصیلی ویزای سریع افق

برخی از ویژگیهای بارز درباره کانادا شامل:

 1.  کانادا دومین کشور پهناور جهان می باشد.
 2.  کانادا، دارای دومین ذخایر نفت و گاز دنیا می باشد.
 3.  دولت کانادا به صورت فدرال اداره می شود و هر ایالت قوانین خاص خود را دارد.
 4.  کانادا، جزء ۷ اقتصاد بزرگ جهان (گروه هفت G7) است.
 5.  یکی از برترین کشورهای دنیا از نظر ذخایر آب شیرین می باشد.
 6.  مساحت کانادا ۶ برابر ایران می باشد و جمعیت ساکن آن، سی و هشت میلیون نفر تخمین زده می شود.
 7.  هزینه های پایین زندگی و حمایت های مادی و معنوی تازه واردان، از ویژگی های بارز این کشور برای مهاجرین می باشد.
 8.  هر ساله تعدادی از استان های کانادا در میان ۵ شهر برتر دنیا برای زندگی قرار می گیرند.
  » فاکتورهای طبقه بندی: امنیت شغلی / ثبات زندگی / خدمات سلامت / فرهنگ / محیط زیست / آموزش / زیرساخت ها «
 9.  خدمات درمانی رایگان است.
 10.  کانادا دارای آموزش و پرورش دولتی و تحصیلات رایگان تا مقطع دبیرستان (برای شهروندان و اقامت دائم) است.
 11.  پرداخت کمک هزینه در ازای هر فرزند (برای شهروندان و اقامت دائم) به صورت ماهیانه تا سقف ۷۵۰ دلار در هر ماه به والدین.
 12.  یکی از کشورهای دارای کمترین میزان جرم و جنایت در سطح جهان است.
 13.  کشوری مهاجرپذیر است و مردم این کشور، با اصالت های مختلف و تنوع نژادی و فرهنگی زیاد، با مسالمت و آرامش کنار هم زندگی می کنند.

اگر دوست دارید درباره کانادا بیشتر بدانید موسسه بین المللی افق به شما درباره کانادا توسط مشاورین و وکلای این مجموعه بیشتر راهنمایی می کند. شما می توانید آخرین اخبار درباره کانادا را از طریق سایت افق به آدرس اینترنتی www.ofoghint.com مراجعه کنید.

درباره کانادا یا مهاجرت کانادا، اقامت کانادا، مهاجرت تحصیلی به کانادا، مهاجرت سریع کانادا، کار در کانادا، وکیل مهاجرت به کانادا،اخذ انواع ویزای فوری و سریع کانادا، پیکاپ پاپسورت کانادایی، اخذ شهروندی و پاسپورت کانادا مهاجرت، روادید ویزای تحصیلی به کانادا، ویزای کانادا در سال ۲۰۲۰، شرایط و مدارک لازم برای مهاجرت استانی به کانادا یا PNP، اخذ اقامت و تابعیت کانادا، اقامت نضمینی به کانادا در سال ۲۰۲۰، مهاجرت به کانادا از طریق کار ۲۰۲۰، اخذ اقامت دائم و موقت به کانادا از طریق تحصیل، مهاجرت کارآفرینی به کانادا، بهترین و ارزانترین وکیل قانونی مهاجرت به کانادا همه و همه توسط گروه مهاجرتی افق درباره کانادا انجام می شود.

تمام دغدغه ها و نیازهای شما را می دانیم و نهایت تلاشمان را درباره کانادا برای برطرف کردن نیازهای شما در کنارتان خوایم بود. وکلا و مشاورین خبره در شرکت مهاجرتی افق بر آن است از صفر تا صد روند درباره کانادا، مهاجرت کانادا یا اقامت کانادا را اعم از تشکیل پرونده مهاجرتی، ارائه بهترین بیزینس پلن مطابق با سوابق کاری شما یا انواع روادید درباره کانادا، برای شما به بهترین شکل ممکن و در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه و به طور کاملا قانونی درباره کانادا انجام می دهند.