مهاجرت تحصیلی به کانادا و تحصیل در دانشگاه پرنس ادوارد کانادا

اگر قصد ادامه تحصیل در دانشگاه پرنس ادوارد کانادا (University of Prince Edward Island) را دارید با ما همراه باشید. قصد داریم در این مقاله اطلاعات مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. دانشگاه پرنس ادوارد کانادا دانشگاهی دولتی در شهر شارلوت تاون (Charlottetown) جزیره پرنس ادوارد بوده که در سال ۱۹۶۹ تاسیس شده است. این دانشگاه جز دانشگاه های خوب و ارزان قیمت در کانادا به حساب می آید. به همین دلیل بسیاری از افراد متقاضی مهاجرت تحصیلی به کانادا، به تحصیل در استان پرنس ادوارد کانادا میپردازند.

مزایای تحصیل در دانشگاه Prince Edward کانادا پس از مهاجرت تحصیلی به کانادا

به طور کلی میتوان گفت تحصیل در کانادا مزایای بسیاری زیادی برای متقاضیان خود دارد. علاوه بر حمایت های دولت کانادا از دانشجویان بین المللی، مهاجرت تحصیلی به کانادا و تحصیل در کانادا طرفداران خاص خود را دارد. برای اطلاع از مزایای تحصیلی در دانشگاه های کانادا میتوانید سایر مقالات مربوطه در این باره را در سایت افق (ofoghint.com) مطالعه فرمایید.

قصد داریم در این مقاله به بررسی مزایای تحصیل در Prince Edward کانادا برای افرادی که متقاضی مهاجرت به کانادا، اخذ اقامت دائم کانادا و تحصیل در دانشگاه پرنس ادوارد هستند، بپردازیم. برخی از مزایای تحصیل در این دانشگاه به شرح زیر است:

 • کیفیت بالای آموزشی در دانشگاه پرنس ادوراد کانادا
 • هزینه های پایین زندگی در شهر شارلوت تاون
 • وجود آب و هوای بسیار خوب در شهر پرنس ادوارد کانادا
 • وجود چشم اندازهای طبیعی و زیبا در دانشگاه پرنس ادوارد
 • اخذ آسان و راحت اقامت کانادا پس از فارغ التحصیلی در دانشگاه پرنس ادوارد
 • وجود شهروندان خونگرم و مهربان در ایالت پرنس ادوارد کانادا
 • کیفیت بالای زندگی در جزیره پرنس ادوارد کانادا و …

ofogh87 02 300x200 - دانشگاه پرنس ادوارد کانادا (UPEI) | کالج و دانشگاه های کانادا

دانشکده های دانشگاه پرنس ادوارد به منظور تحصیل در کانادا

دانشگاه Prince Edward کانادا جز دانشگاه هایی است که رشته های تحصیلی متعددی را ارائه میدهد. به همین دلیل دانشجویان مهاجر به کانادا میتوانند با توجه به علاقه و استعداد خود در یکی از این رشته ها مشغول به تحصیل شوند. برخی از دانشکده های دانشگاه پرنس ادوارد کانادا به منظور مهاجرت تحصیلی به کانادا و تحصیل در کانادا ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ به شرح زیر است:

 • دانشکده هنر
 • دانشکده آموزش
 • دانشکده پرستاری
 • دانشکده دامپزشکی
 • دانشکده کسب و کار
 • دانشکده علوم مهندسی
 • دانشکده علوم ریاضی و محاسباتی

با توجه به بازار کار خوب برخی از رشته های فوق در کانادا دانشجویان بین المللی میتوانند پس از اتمام تحصیلات خود در این کشور مشغول به کار شده، و با کار در کانادا درآمدهای بسیار بالایی را کسب نمایند.

شهریه University Prince Edward برای دانشجویان بین المللی نتقاضی مهاجرت تحصیلی به کانادا

شهریه تحصیل در دانشگاه های کانادا با توجه به عوامل مختلفی از جمله رشته تحصیلی، مقطع تحصیلی و … تعیین میشود. دانشگاه پرنس ادوارد کانادا نیز از این قائده مستثنی نبوده و شهریه دانشجویان بین المللی در رشته ها و مقاطع مختلف، متفاوت است. به عنوان مثال شهریه دانشجویان مهاجر به کانادا که قصد تحصیل در کانادا در رشته مدیریت کسب و کار یا MBA را دارند، برای دوره ای دو ساله حدود ۳۵۰۰۰ دلار کانادا خواهد بود.

شرایط لازم برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا جهت تحصیل در دانشگاه UPEI

در صورتی که قصد مهاجرت تحصیلی به کانادا را داشته باشید. در ابتدا باید پس از اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های کانادا برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا اقدام کنید. افرادی موفق به اخذ ویزای دانشجویی کانادا خواهند شد که سایر شرایط مورد نیاز هر یک از دانشگاه های کانادا را داشته باشند. شرایط لازم برای تحصیل در دانشگاه پرنس ادوارد کانادا به شرح زیر است:

 • دارا بودن سن مناسب (با توجه به مقطع تحصیلی که قصد تحصیل در آن را دارید تعیین میشود).
 • دارا بودن مدرک زبان بین المللی (نمره زبان مورد نیاز نیز برای مقاطع تحصیلی مختلف متفاوت است به عنوان مثال برای دانشجویانی که قصد تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه پرنس ادوارد کانادا را دارند. دارا بودن مدرک زبان بین المللی آیلتس با نمره ۷ (IELTS 7) یا مدرک زبان تافل با نمره ۱۰۰ (TOEFL) و یا مدرک زبان PTE با نمره ۶۶ لازم و ضروری است).
 • دارا بودن تمکن مالی لازم
 • نگارش استادی پلن (Study Plan or SOP) مناسب (در نامه استادی پلن شما باید به توضیح اهداف خود از تحصیل در کانادا، رشته و دانشگاه انتخابی خود را توضیح دهید. علاوه بر آن باید بتوانید افیسر را قانع کنید که پس از اتمام تحصیلات خود به کشور مبدا باز خواهید گشت).
 • دارا بودن مدرک تحصیلی و …

ofogh78 03 1 300x200 - دانشگاه پرنس ادوارد کانادا (UPEI) | کالج و دانشگاه های کانادا

تیم مهاجرتی افق افتخار دارد صفر تا صد امور مهاجرتی کانادا اعم از ترجمه مدارک، رزرو وقت از دفاتر وک (VAC) سفارت کانادا، اخذ انواع ویزای کانادا، پیکاپ پاسپورت کانادا و … را به بهترین نحو ممکن برای کلاینت های خود به انجام رساند. همچنین با دارا بودن سالها تجربه درخشان در امور مهاجرتی کانادا و داشتن صدها پرونده تحصیلی موفق، میتواند احتمال ریسک هایی را که ممکن است در روند پرونده مهاجرتی شما عزیزان ایجاد شود را به میزان چشم گیری کاهش خواهد داد.

پس در صورتی که قصد دارید در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه به کانادا مهاجرت کرده و به تحصیل در کانادا بپردازید. و در نهایت نیز اقامت دائم کانادا را اخذ نمایید. گروه بین الملل افق بهترین و مطمئن ترین انتخاب برای شما میباشد. زیرا کار وکیل مهاجرت به کانادا در گروه افق حتی پس از اقامت شما در کانادا تمام نشده است. پس از آن نیز همچنان به حمایت و پشتیبانی از شما ادامه خواهد داد تا بتوانید تابعیت و شهروندی کانادا و همچنین پاسپورت کانادایی را دریافت نمایید.

بورسیه تحصیلی دانشگاه پرنس ادوارد کانادا برای دانشجویان ممتاز در این دانشگاه

بورسیه و اسکالرشیپ های تحصیلی کانادا اغلب به دانشجویان ممتاز و برتر در هر رشته تحصیلی اعطا میشود. دانشجویان بین المللی قادر خواهند بود، با اخذ بورسیه تحصیلی از دانشگاه های کانادا هزینه ی تحصیل خود را به مقدار زیادی کاهش دهند. دانشجویان مهاجر به کانادا باید برای اخذ بورسیه تحصیلی دارای شرایطی از جمله رزومه قوی، مقالات چاپ شده در ژورنال های بین المللی، معدل بالا، مهارت زبان عالی و … باشند. دانشگاه پرنس ادوارد کانادا نیز به دانشجویان واجد شرایط از ۱۰۰۰ تا ۳۰۰۰ دلار کانادا بورسیه تحصیلی اعطا خواهد کرد.

برای اطلاع از شرایط خود برای مهاجرت تحصیلی به کانادا، مهاجرت سریع کانادا، اخذ اقامت تضمینی کانادا و … میتوانید با مراجعه به سایت افق و تکمیل فرم ارزیابی رایگان از واجد شرایط بودن خود مطلع شوید. پس از آن قادر خواهید بود برای رزرو وقت مشاوره تخصصی حضوری و یا آنلاین با وکیل رسمی مهاجرت به کانادا در گروه مهاجرتی اقامتی افق اقدام کنید. مهاجرت و اقامتی تضمینی در کانادا را با گروه افق تجربه خواهید کرد.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دولت فدرال کانادا میتوانید با وارد کردن نام و ایمیل خود به عضویت خبرنامه افق درآیید. همچنین میتوانید به همراهان گروه افق در کانال رسمی تلگرام و یا پیج اینستاگرام افق بپیوندید. با همراهی گروه افق تحصیل در کانادا دیگر رویا و خیال نخواهد بود.