مهاجرت تحصیلی و تحصیل در دانشگاه وینزر کانادا

آیا متقاضی تحصیل در دانشگاه وینزر کانادا (University of Windsor) هستید اما اطلاعات کافی درباره این دانشگاه ندارید؟ آیا میخواهید در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه از طریق مهاجرت تحصیلی به کانادا وارد خاک این کشور شده و به اقامت دائم کانادا دست یابید؟ پس با ما همراه باشید. در این مقاله قصد داریم اطلاعات مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

دانشگاه وینزر کانادا، دانشگاهی برتر و معتبر در ایالت انتاریو کانادا بوده که در سال ۱۸۵۷ در شهر وینزور تاسیس شده است. دانشجویان مهاجر به کانادا قادر خواهند بود پس از مهاجرت خود در سه مقطع لیسانس، فوق لیسانس و دکتری به تحصیل در دانشگاه وینزر کانادا بپردازند. این افراد میتوانند در ابتدا با دارا بودن شرایط لازم برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا درخواست دهند. در صورت موفقیت، واجد شرایط مهاجرت تحصیلی به کانادا خواهند شد.

لازم به ذکر است دانشجویان بین المللی میتوانند در هنگام تحصیل در دانشگاه وینزر با اخذ ویزای PGWP (مجوز کار در حین تحصیل) به کار در کانادا بپردازند. اجازه کار در حین تحصیل به دانشجویان مهاجر به کانادا این امکان را میدهد. تا بتوانند به تامین هزینه های لازم برای زندگی و تحصیل خود در این کشور بپردازند.

دانشکده های دانشگاه وینزور کانادا

در دانشگاه ویندزر دانشکده های مختلفی وجود دارد. دانشجویان بین المللی قادر هستند، بر اساس علاقه و استعداد و توانایی های خود در یکی از این دانشکده ها به تحصیل بپردازند. اگر شما نیز قصد دارید پس از مهاجرت کانادا به تحصیل در این دانشگاه مشغول شوید. باید اطلاعاتی در رابطه با دانشکده های موجود در دانشگاه فوق را کسب نمایید. برخی از دانشکده های موجود در University of Windsor عبارتند از:

 • دانشکده هنر، علوم انسانی و علوم اجتماعی
 • دانشکده آموزش
 • دانشکده مهندسی
 • دانشکده بازرگانی
 • دانشکده تحصیلات تکمیلی
 • دانشکده سینتیک انسانی
 • دانشکده حقوق
 • دانشکده پرستاری
 • دانشکده علوم

ofogh116 02 300x200 - دانشگاه وینزر Windsor کانادا | تحصیل در University Windsor

شرایط لازم برای اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه وینزر کانادا

اولین گام برای مهاجرت تحصیلی به کانادا و تحصیل در کانادا اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه مورد نظر در این کشور میباشد. دارا بودن شرایط ذیل برای آن دسته از دانشجویانی که دانشگاه وینزدور را به عنوان مقصد تحصیلی خود انتخاب کرده اند، لازم و ضروری است:

 • ترجمه ریز نمرات و آخرین مدرک تحصیلی
 • دارا بودن مدرک زبان بین المللی و حداقل نمره زبان ایلتس ۶٫۵ و یا تافل ۸۳
 • دارا بودن حداقل معدل GPA) 3) از ۴ برای دانشجویان متقاضی تحصیل در مقطع فوق لیسانس و دکتری
 • دارا بودن تمکن مالی لازم
 • دارا بودن توصیه نامه از اساتید دانشگاه مبدا
 • دارا بودن انگیزه نامه یا استادی پلن (Study Plan or SOP)
 • پرداخت اپلیکیشن فی دولتی دانشگاه (Application Fee) و …

روش اخذ اقامت دائم کانادا از طریق تحصیل در دانشگاه وینزور کانادا

از مهم ترین دلایلی که باعث شده مهاجرت تحصیلی به کانادا و تحصیل در این کشور جز محبوب ترین روش های مهاجرتی کانادا به حساب آید. امکان اخذ اقامت دائم کانادا پس از فارغ التحصیلی در دانشگاه های کانادا میباشد. دانشجویان مهاجر به کانادا میتوانند پس از اتمام تحصیلات خود در دانشگاه وینزور با کار در کانادا و کسب حداقل یکسال سابقه کار کانادایی برای اخذ اقامت دائم کانادا درخواست دهند.

لازم به ذکر است دانشجویانی که موفق به مهاجرت کانادا تحصیلی و تحصیل در مقطع دکتری شوند. قادر خواهند بود بدون نیاز به کسب سابقه کار کانادایی در سال سوم تحصیل خود به اقامت دائم کانادا دست یابند. برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با دفتر افق به شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ تماس گرفته و با بهره مندی از مشاوره رایگان تلفنی پاسخ سوالات مهاجرتی اقامتی خود را دریافت نمایید.

ofogh116 03 300x192 - دانشگاه وینزر Windsor کانادا | تحصیل در University Windsor

شهریه دانشگاه ویندزور برای دانشجویان مهاجر به کانادا

تمامی دانشگاه های کانادا بر اساس پارامترهای گوناگونی به تعیین هزینه های لازم و شهریه خود میپردازند. دانشگاه ویندزور کانادا نیز همین گونه بوده و براساس عواملی مانند رشته تحصیلی، مقطع تحصیلی و … به اعلام شهریه دانشجویان بین المللی میپردازد. به عنوان مثال شهریه دانشجویان دکتری در این دانشگاه حدود ۷۷۰۰ دلار کانادا میباشد. که این مبلغ نیز قابل تغییر میباشد.

بورسیه و اسکالرشیپ های دانشگاه وینزر برای دانشجویان دکتری متقاضی مهاجرت تحصیلی به کانادا

دانشگاه وینزر به منظور رفاه حال دانشجویان دکتری مهاجر به کانادا به افراد برتر در هر رشته تحصیلی اسکالرشیپ و کمک هزینه ی تحصیلی اعطا مینماید. این افراد میتوانند پس از اخذ پذیرش تحصیلی از این دانشگاه سالانه مبلغ ۷۵۰۰ دلار کانادا به عنوان بورسیه تحصیلی دریافت نمایند. اگر قصد دارید هزینه های تحصیل و زندگی خود در کانادا را به مقدار قابل توجهی کاهش دهید، بهره مندی از بورسیه تحصیلی بهترین گام پیش روی شما میباشد.

برخی دیگر از اسکالرشیپ های موجود در دانشگاه ویندزور به شرح زیر میباشد:

 • Entrance Scholarships for Tri-Agency Award Recipients
 • Conference travel support fund
 • Graduate Endowment Awards
 • Departmental Scholarship
 • Graduate Scholarship Payments

ددلاین دانشگاه وینزر برای متقاضیان مهاجرت تحصیلی به کانادا

ددلاین دانشگاه وینزر در دانشکده های مختلف آن متفاوت بوده و هریک از این دانشکده ها زمان های مختلفی را برای ثبت نام دانشجویان بین المللی تعیین میکنند. برای دریافت اطلاعات دقیق در این باره باید به تعیین رشته و دانشکده مورد نظر در دانشگاه وینزر کانادا بپردازید.

ofogh116 05 300x188 - دانشگاه وینزر Windsor کانادا | تحصیل در University Windsor

خدمات مهاجرتی اقامتی افق برای متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

برای اطلاع از شرایط خود پیشنهاد میکنیم، در ابتدا به سایت افق به نشانی www.ofoghint.com مراجعه کرده و به تکمیل فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به کانادا بپردازید. کارشناسان و مشاوران برجسته در تیم مهاجرتی افق، فرم های تکمیل شده را بررسی و آنالیز کرده و نتیجه آن را طی ۴۸ ساعت کاری و از طریق ایمیل برایتان ارسال خواهند کرد.

پس از آن میتوانید در صورت واجد شرایط بودن مهاجرت به کانادا و روادید اقامت دائم کانادا به رزرو وقت مشاوره تخصصی با وکیل رسمی مهاجرت به کانادا بپردازید. وکیل مهاجرتی افق طی جلسات مشاوره جز به جز شرایط کلاینت های عزیز را بررسی و ارزیابی خواهد نمود. در نهایت بهترین، کم هزینه ترین، کم ریسک ترین و سریع ترین روش مهاجرتی کانادا را به آنها پیشنهاد میشود. تیم مهاجرتی افق افتخار دارد تمامی خدمات مهاجرتی کانادا اعم از ترجمه مدارک، اخذ انواع ویزای دائم و موقت کانادا، پیکاپ پاسپورت، رزرو وقت از دفاتر وک سفارت کانادا و … را برای کلاینت های خود به ارمغان آورد.

برای اطلاع از آخرین اخبار و اطلاعات دولت فدرال کانادا میتوانید پس از مراجعه به سایت افق با وارد کردن نام و ایمیل خود در قسمت مربوطه به عضویت در خبرنامه ما درآیید. تا در این صورت جدیدترین اخبار کانادا به صورت روزانه برای شما عزیزان ارسال گردد. علاوه بر آن میتوانید به مطالعه مطالب موجود در کانال تلگرامی افق و یا پیج رسمی اینستاگرامی ما بپردازید. اصلی ترین اولویت افق رضایت کلاینت های عزیز میباشد. پس برای رسیدن به مهاجرت و اقامتی سریع در کانادا به ما اعتماد کنید.