جدیدترین پذیرش ساسکاچوان با ۴۶۰ دعوتنامه

ساسکاچوان در تاریخ ۲۸ نوامبر جدیدترین پذیرش خود را برگزار کرد و برای  ۴۶۰ متقاضی اکسپرس اینتری دعوتنامه صادر کرد تا آنها بتوانند تقاضای خود را برای اقامت دائم ارائه کنند.

در این پذیرش در  مجموع ۲۰۰ دعوتنامه برای متقاضیان اکسپری اینتری و ۲۶۰ دعوتنامه برای متقاضیان زیرمجموعه مشاغل مورد نیاز صادر شده است.

متقاضیان اکسپرس اینتری بعد از دریافت دعوتنامه از استان ۶۰۰ امتیاز اضافی دریافت خواهند که دریافت دعوت نامه برای درخواست اقامت دائم کانادا را تضمین می کند.

همانطور که می دانید سیستم اکسپرس اینتری برای مهاجرت به کانادا در سه دسته کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه کانادایی از سراسر جهان با توجه به امتیازات و معیارها مهاجر می پذیرد.

متقاضیان بر اساس تسلط زبان انگلیسی و یا فرانسوی ، سن ، تحصیلات، سابقه کار امتیاز دریافت می کنند و متقاضیانی که بالاترین امتیاز را داشته باشند دعوتنامه برای آنها صادر می شود

SINP در طی ۱۵ دوره از ۲۵ سپتامبر تا ۱۲ نوامبر حدود ۵،۶۸۹ دعوت نامه برای متقاضیان در هر دو زیر گروه (اکسپرس اینتری، مشاغل مورد نیاز) صادر کرده است. در قرعه کشی ۲۸ نوامبر دعوت نامه هایی را برای متقاضیان در ۹۷ شغل مختلف صادر کرد.

Expression of Interest

متقاضیان که تمایل دارند از طریق این دو زیرمجموعه پذیرفته شوند باید ابتدا تمایل یا EOL خود را اعلام کنند ( پروفایل خود را ثبت کنند) متقاضیان بر اساس عوامل سن، تحصیلات، سابقه کار و مهارت زبان انگلیسی و فرانسوی و همچنین ارتباطات در ساسکاچوان ۱۰۰ امتیاز دریافت خواهند کرد و متقاضیانی که بالاترین امتیاز را دارند طی پذیرش های متوالی که ازطریق این استان برگزار خواهد شددعوتنامه را دریافت خواهند کرد.