جدیدترین پذیرش استان بریتیش کلمبیا

استان بریتیش کلمبیا در اول دسامبر سال ۲۰۲۰ برای ۶۸ متقاضی مهاجرت استانی دعوتنامه برای پذیرش صادر کرده است و می توانند برای اقامت دائم درخواست دهند. در این پذیرش متقاضیان Skilled Worker و International Graduate در هر دو دسته اکسپرس اینتری بریتیش کلمبیا و Skills Immigration مورد هدف گرفته شدند. حداقل امتیاز در این قرعه کشی ۸۰ بوده است. همچنین بریتیش کلمبیا نیز از طریق مسیر مهاجرتی Entrepreneur Immigration نیز دعوتنامه هایی را صادر کرده است. حداقل امتیاز نیز ۱۲۱ بوده است.

اکسپرس اینتری بریتیش کلمبیا که به اختصار EEBC نیز نامیده می شود متقاضیانی را مورد هدف قرار می دهد که دارای پروفایل معتبر بوده و در دسته Skills Immigration نیز برای کارگران ماهر و نیمه ماهر که شغل شان دارای تقاضای بالا است نیز دعوتنامه صادر شده است.

20200721 B.C.TechDraw 300x200 - جدیدترین پذیرش استان بریتیش کلمبیا کانادا | مهاجرت افق | گروه مهاجرت

این قرعه کشی ها و پذیرش های استان بریتیش کلمبیا به صورت هفتگی اجرا می شود. برای ثبت نام در دسته های Skills Immigration یا Express Entry BC، متقاضیان باید ابتدا از طریق پورتال آنلاین BC PNP یک نمایه معتبر ایجاد کرده و در سیستم ثبت نام مهاجرت مهارت SIRS خود ثبت نام کنند. متقاضیان بر اساس عواملی مانند سطح تحصیلات، سابقه کار، تسلط به زبان انگلیسی و سابقه کار مورد ارزیابی قرار گرفته و امتیاز را دریافت می کنند.

در صورت تأیید یک متقاضی، آنها می توانند از طریق دریافت نامزدی استانی خود برای اقامت دائم کانادا درخواست دهند و از این دعوتنامه در اداره مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا IRCC تحت PNP استفاده کنند. به داوطلبان اکسپرس انتری که از بریتیش کلمبیا نامزدی دریافت می کنند، ۶۰۰ امتیاز اضافی نسبت به نمره سیستم جامع رتبه بندی اکسپرس اینتری CRS تعلق می گیرد. BC PNP یکی از PNP های کاناداست. از طریق این برنامه ها، استان ها می توانند تازه واردانی را معرفی کنند که می توانند در بازار کار محلی مستقر شوند.

BC PNP از ژانویه ۲۵ تساوی فنی انجام داده است، با حداقل امتیازات از ۹۰ به ۸۰ امتیاز که برای چندین ماه ثابت مانده است. لازم به ذکر است که BC نیز به طور منظم از کارگران و فارغ التحصیلان در مشاغل غیر فناوری دعوت می کند. بخش فناوری و تکنولوژی در طی سال های اخیر رشد بالایی را داشته است. به دلیل یکسری از  سیاستهای سختگیرانه مهاجرت و اقتصادی امریکا که منجر به یک دوره عدم اطمینان در بخش فناوری ایالات متحده شده است. علاوه بر این بریتیش کلمبیا در جذب استعداد های بین المللی اعتبار زیادی را دارد و همچنین آب و هوای معتدل و مجاورت با بازارهای امریکایی عامل دیگری از جذب شرکت ها و کارگران نیز می باشد.

British Columbia 106845847 750x400 1 300x160 - جدیدترین پذیرش استان بریتیش کلمبیا کانادا | مهاجرت افق | گروه مهاجرت

همانطور که می دانید Tech Pilot برنامه مهاجرت کانادا برای پذیرش در استان بریتیش کلمبیا در سال ۲۰۱۷ راه اندازی شد و به کارفرمایان بخش فناوری اطلاعات کمک خواهد کرد تا بتوانند نیروی های فنی خود را جذب کنند. از طریق این فرایند و برنامه مهاجرت نیروی کار و دانشجویان راحتر خواهند توانست جذب شرکت ها شوند. استان بریتیش کلمبیا به صورت هفتگی این پذیرش را برگزار می کند. جاب آفری های دریافتی می بایست یک ساله باشند و متقاضیان برای ارائه درخواست کامل خود باید ظرف ۳۰ روز کاری مدارک خود را ارسال کنند و در طی ۲ تا ۳ ماه نیز به درخواست هایشان رسیدگی خواهد شد. در صورتی که می خواهید از طریق این فرایند به کانادا کشور پهناور مهاجرت کنید می توانید همین الان فرم ارزیابی رایگان را تکمیل کرده و این فرم ها توسط کارشناسان خبره ما در ایران و کانادا بررسی خواهد شد. ما شرایط شما به صورت کاملا تخصصی بررسی کرده و بهترین روش را به شما برای مهاجرت پیشنهاد خواهیم داد. در صورت نیاز به بررسی تخصصی تر می توانید با شرکت ما با شماره ۰۵۱۳۱۰۷۱ تماس گرفته و جلسه مشاوره را رزرو کرده و وکلای ما شرایط شما به صورت تخصصی تر بررسی کرده تا شما بتوانید بهترین راه را برای مهاجرت انتخاب کنید.

 

با گروه بین المللی افق همراه باشید تا بتوانید در مسیر درست قدم بردارید. کارشناسان ما همواره آخرین اطلاعات روز درباره مهاجرت را در سایت بارگذاری کرده شما می توانید با مراجعه به سایت ما از آخرین اطلاعات آپدیت شده مهاجرت نیز مطلع شوید.