جدیدترین پذیرش اکسپرس اینتری با حداقل امتیاز ۳۵۷

دولت کانادا در جدیدترین پذیرش اکسپرس اینتری که در ۱۶ اکتبر برگزار شد برای ۵۰۰ متقاضی مشاغل فنی  که در دسته Federal Skilled Trades بودند دعوتنامه صادر کرد در این قرعه کشی حداقل امتیاز ۳۵۷ بوده است که این افراد می توانند برای اقامت دائم کانادا درخواست کنند. این قرعه کشی که در دومین سال ۲۰۱۹ برگزار شد متقاضیان Federal Skilled Trades را مورد هدف قرار داد، در واقع اتباع خارجی که دارای گواهینامه هستند و این ثابت می کند آنها واجد شرایط برای کار در یکی از مشاغل مورد نیاز کانادا است و یا پیشنهاد کار معتبر در کانادا دریافت کرده اند از جمله معیارهای بوده است.

برنامه Federal Skills Trades Class یکی از روش های مهاجرت به کانادا است که توسط سیستم Express Entry مدیریت می شود. همانطور که می دانید سیستم اکسپرس اینتری در سه دسته کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت، تجربه کانادایی از سراسر جهان مهاجر جذب می کند.متقاضیان بر اساس سیستم جامع رتبه بندی امتیاز کسب می کنند ( سن، تحصیلات،سابقه کار، تسلط بر زبان انگلیسی و فرانسه) کسانی که بالاترین امتیاز را کسب کنند دعوتنامه دریافت می کنند.

canada skilled trade 300x155 - جدیدترین پذیرش اکسپرس اینتری | پذیرش تضمینی کانادا | حداقل امتیاز 357

در این پذیرش انجام شده ثابت کرد که متقاضیانی که امتیاز پایینی هم دارند می توانند برای امتیاز اکسپرس اینتری امیدوار باشند برای دریافت دعوتنامه، اگر از استان نیز دعوتنامه داشته باشید ۶۰۰ امتیاز اضافی را دریافت خواهید کرد.

Tim: یک آشپز ۳۰ ساله است که یک گواهینامه آشپزی که دوره ۲ ساله دارد را دریافت کرده است. وی دارای مهارت متوسط زبان انگلیسی است و پنج سال به عنوان آشپز مشغول به کار بود. تیم اخیراً برای تأیید گواهینامه به عنوان آشپز، به كانادا سفر کوتاهی داشته اما هرگز در كانادا كار نكرده است. امتیاز او  ۳۵۹ CRS بوده و در قرعه کشی ۱۶ اکتبر توانست دعوتنامه دریافت کند.

در صورتی که متقاضی مهاجرت سریع و فوری به کانادا از طریق سیستم اکسپرس اینتری هستید پیشنهاد میکنیم به سایت افق به نشانی اینترنتی www.ofoghint.com مراجعه کرده و در قسمت محاسبه آنلاین امتیاز ها به محاسبه آنلاین امتیاز اکسپرس اینتری بپردازید. سپس در صورت واجد شرایط بودن قادر خواهید بود برای تشکیل پرونده های مهاجرتی اقامتی کانادا با کمک و راهنمایی های وکیل مهاجرت به کانادا در گروه افق اقدام نمایید. در صورت نیاز به دریافت اطلاعلات بیشتر درباره روش های مهاجرت استانی به کانادا میتوانید با دفتر مرکزی افق واقع در شهر مشهد به شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ تماس حاصل فرمایید.