برگزاری جدیدترین قرعه کشی اکسپرس اینتری

کانادا بزرگترین قرعه کشی اکسپرس اینتری خود را در تاریخ ۱۸ نوامبر سال ۲۰۲۰ برگزار کرده است. که در این قرعه کشی در مجموع ۵۰۰۰ دعوت نامه صادر شد و متقاضیان مهاجرت را یک قدم به محل اقامت دائم کانادا نزدیک می کند. داوطلبان برای دریافت دعوتنامه در این دور به نمره سیستم جامع رتبه بندی CRS حداقل ۴۷۲ نیاز داشتند. Express Entry سیستم مدیریت برنامه مهاجرت کانادا برای سه برنامه کلاس اقتصادی فدرال است: برنامه کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه کانادایی بر پایه امتیازات و معیارها مهاجرین را جذب می کند.

canada immigration express entry draw 300x200 - جدیدترین قرعه کشی اکسپرس اینتری | کانادا و مهاجرتی آسان | گروه بین المللی افق

متقاضیان در این برنامه ها و همچنین برخی از برنامه های نامزد استانی PNP بر اساس CRS نمره داده می شود. امتیازات بسته به فاکتورهای سرمایه انسانی مانند سن، تحصیلات، سابقه کار و توانایی زبان به زبان انگلیسی یا فرانسوی اعطا می شود. داوطلبان با بالاترین امتیاز دعوتنامه درخواست ITA برای اقامت دائم کانادا را در دور دعوت از اکسپرس انتری دریافت می کنند. در صورت تساوی بین نامزدها، IRCC قانون شکست تساوی را اعمال می کند. بنابراین، برای این قرعه کشی، داوطلبانی که نمره CRS آنها ۴۷۲ یا بیشتر بود، برای دریافت دعوتنامه باید مشخصات Express Entry خود را قبل از ۲۷ اکتبر در ساعت ۰۶:۱۸:۱۱ UTC ارسال کرده باشند.

در این پذیرش متقاضیان فرانسه زبان امتیاز بیشتری را دریافت کرده اند. زیرا همانطور که در اخبار قبلی مطلع شده اید اداره مهاجرت، شهروندی و پناهندگی کانادا اخیرا اعلام کرده بود که متقاضیان فرانسه زبان از این به بعد برای مهارت زبان فرانسه خود ۲۵ امتیاز دریافت می کنند و متقاضیان دو زبانه (مسلط به دو زبان انگلیسی و فرانسوی) تا ۵۰ امتیاز را خواهند گرفت و دعوت نامه های سال جاری به ۹۲۳۵۰ رسیده است.

امسال، نیاز CRS به طور معمول برای تمام قرعه کشی برنامه ها بالاتر از ۴۷۰ بوده است. تنها در قرعه کشی برنامه مهارتهای فدرال در ۶ آگوست برای دسته Trades Workers با CRS 415 دعوت شده بودند و قرعه کشی های قبلی اکسپرس اینتری فقط کلاس Canadian Experience 440 بوده است. فقط قرعه کشی های PNP شرایط بالاتری دارند زیرا داوطلبان Express Entry که نامزدی استانی دریافت می کنند به طور خودکار ۶۰۰ امتیاز CRS اضافی دریافت می کنند. PNP مسیرهای جایگزین اقامت دائم را برای نامزدهای Express Entry که نمره CRS پایین تری دارند ارائه می دهد بسیار مناسب است.

20201026ee166 300x200 - جدیدترین قرعه کشی اکسپرس اینتری | کانادا و مهاجرتی آسان | گروه بین المللی افق

چه افرادی در این قرعه کشی پذیرش شده اند:

ثانیا ۳۴ ساله است، لیسانس دارد و شش سال است که به عنوان حسابدار کار می کند. نمره آیلتس او در در مهارت شنیداری ۷٫۵ و در سایر مهارت ها ۶٫۵ کسب کرده است. تانیا تجربه کار کانادایی ندارد. وی اخیراً وارد استخر Express Entry شد و CRS 333 را به دست آورد. ماه گذشته، وی یک نامزد استانی از ساسکاچوان به دست آورد که CRS او را به ۹۳۳ افزایش داد و به او اجازه داد تا در قرعه کشی اکسپرس اینتری امروز ITA را دریافت کند.

سالومه ۲۸ ساله، مجرد و تحلیلگر سرمایه گذاری است. وی مدرک کارشناسی ارشد را از کشور خود دریافت کرده است، سپس سه سال در کشور خود کار کرده است و سپس دو سال در کانادا کار کرد. سالومه نمره CLB 7 را برای خواندن و نوشتن انگلیسی و CLB 8 برای مهارت مکالمه و شنیداری بدست آورده است. امتیاز CRS سالومه ۴۷۸ بوده و او توانست به این امتیاز دعوتنامه را دریافت کند.

اگر متقاضی کار در کانادا هستی و به فرصت های شغلی که در کانادا دارید می اندیشید و یا اینکه دارای تجربه کاری در یکسری مشاغل پردرآمد و ضروری در کانادا هستید فرصت را از دست ندهید و با کارشناسان ما در این زمینه مشورت کنید. کارشناسان ما به صورت تلفنی به شما مشاوره خواهند داد و شما در زمینه قرعه کشی اکسپرس اینتری کمک خواهند کرد. اگر تصمیم دارید از طریق تحصیل در دانشگاه های کانادا به رویاهای خود دست پیدا کنید و همچنین تحصیل در دانشگاه های اینترنشنال را تجربه کنید می توانید به موسسه ما پرونده مهاجرت تحصیلی خود را بسپارید. شرکت بین المللی افق با دارا بودن نمایندگی از دانشگاه ها و کالج های کانادا آماده هر گونه کمک به شما عزیزان در جهت رسیدن به اهدافتان می باشد.

ما پذیرش شما را از بهترین دانشگاه ها و کالج های کانادا تضمین خواهیم کرد. مهاجرت تحصیلی به کانادا یکی از روش های سریع مهاجرت می باشد و وکیل مهاجرت به کانادا در ایران و در کانادا در تمامی ساعت شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند. اقامت کانادا را با گروه بین المللی افق تجربه کنید. کارشناسان ما و وکلای مهاجرت به کانادا در گروه بین المللی افق با سنجش و ارزیابی شرایط شما سریع ترین روش و بهترین روش را به شما پیشنهاد خواهند داد.

شما می توانید با رزرو وقت مشاوره از داخل سایت و یا تماس با شماره ۰۵۱۳۱۰۷۱ وقت مشاوره با وکلای ما را رزرو کنید و در مشاوره ها شرکت کرده و با خیال در مسیر درست قدم بگذارید. فرصت های کار در کانادا و همچنین تحصیل در دانشگاه های کانادا را می توانید به ما بسپارید ما در کنار شما تا اخذ ویزا خواهیم بود. با ما باشید و به افق رویاهای خود بیاندیشید.