جاب افر کانادا ۲۰۲۰ مهاجرت سریع اسان با گروه کاریابی افق

 

مزایای اخذ جاب افر (job offer) از کارفرمای کانادایی برای ایرانیان مهاجر چیست؟

فردی که موفق به اخذ پیشنهاد شغلی یا جاب آفر از کارفرمای کانادایی شود میتواند ویزای کار کانادا دریافت کرده و وارد خاک کانادا شود. در این صورت به همسر فرد متقاضی کار در کانادا نیز ویزای تحصیل در کانادا داده میشود که این از مزایای اخذ جاب افر کانادا برای ایرانیان ۲۰۲۰ است. همچنین تحصیل فرزندان انها در مدارس کانادا رایگان شده و دولت کانادا ۷۰ تا ۸۰ درصد هزینه های درمانی ایرانیان متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق کار (جاب افر کانادا) را متقبل میشود. علاوه بر ان درصورت داشتن شرایط مناسب مانند سن، تحصیلات، مدرک زبان و … میتواند بعد از یکسال کار در کانادا و داشتن تجربه کاری یکساله در این کشور از طریق برنامه CEC (برنامه تجربه کانادایی) یا (Canadian Experience Class) برای اقامت دائم کانادا اقدام کند. پس از آن مقیم کانادا شده و میتواند برای اخذ پاسپورت کانادایی یا جاب افر کانادا و شهروندی کانادا نیز درخواست دهد و تابعیت کانادایی دریافت کند. چنین فردی اگر از طریق برنامه اکسپرس اینتری نیز جاب افر خود را انتخاب کند به او ۵۰ تا ۲۰۰ امتیاز تعلق میگیرد که از طریق این امتیاز اضافی میتواند در اکسپرس اینتری (Express Entry) ثبت نام کرده و برای اقامت دائم کانادا اقدام کند. گروه کاریابی بین الملل افق دارای چندین سال سابقه درخشان در امور مهاجرتی کانادا از طریق کاری بوده و پرونده های مهاجرتی موفقی در این زمینه دارد. در نتیجه اگر شما قصد دارید به کانادا مهاجرت کنید و در کانادا به کار کردن بپردازید پیشنهاد میکنیم به گروه بین الملل افق مراجعه کرده و مهاجرت کاری خود به کانادا را از طریق جاب افر کانادا تضمین کنید. از طریق شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ و سایت افق ofoghint.com یا ofoghint یا گروه مهاجرتی افق و پیج رسمی ما در اینستاگرام و تلگرام همراه افق باشید. افق همراهی برای بلندای رویای شماست.

canada flag rendering blue building background 300x175 - جاب افر کانادا 2020 مهاجرت سریع اسان با گروه کاریابی افق

ایا جاب افر کانادا از طریق برنامه PEQ (برنامه تجربه زندگی در کبک) برای ایرانیان مناسب است؟

برنامه PEQ کانادا ۲۰۲۰ یکی از برنامه های پرطرفدار کانادا برای ایرانیان مهاجر به کانادا میباشد. برنامه پی ای کیو مختص استان کبک کانادا (Quebec) بوده و باتوجه به این که ایالت کبک فرانسوی زبان است ممکن است یادگیری زبان فرانسوی برای ایرانیانی که قصد مهاجرت به کانادا از طریق برنامه تجربه زندگی در کبک را داشته باشند مشکل به نظر بیاید. به طور کلی برنامه PEQ به این معناست که اگر شما بیش از یکسال در کبک تحصیل کرده باشید و مدرک زبان B2 فرانسه را داشته باشید میتوانید اقامت دائم کانادا  یا جاب افر کانادا را دریافت کنید. در این روش نیازی به تجربه یکسال سابقه کار در کانادا برای اخذ اقامت دائم کانادا نداریم و با استفاده از برنامه پی ای کیو بعد از فارغ التحصیلی از کالج ها و دانشگاه های کبک که تحصیل در انها بیش از یکسال زمان ببرد منجر به اخذ اقامت دائم کانادا میشود. با توجه به اینکه در این روش میتوانید در زمان کوتاهی به اقامت دائم کشور کانادا دست پیدا کنید بسیاری از ایرانیانی که واجد شرایط استفاده از روش PEQ هستند برای مهاجرت خود به کانادا از برنامه تجربه زندگی در کبک از طریق جاب افر کانادا استفاده میکنند.

برای موضوعاتی همچون لیست مشاغل مورد نیاز و جاب آفر افر Job Offer کانادا سال ۲۰۲۰ و یا Canada Job 2020 و مشاغل مدیریتی و خدمات و حرفه ای و مهاجرت کاری کانادا با پیشنهاد کار و کاری و کارفرما و استارتاپ و وکیل یا وکلای زبده و متخصص و بهترین وکیل مهاجرت ایران و یا با هزینه اندک و ارزان و سریع و فوری و تضمینی و کارفرمای خارجی و جدیدترین لیست مشاغل حرفه‌ای کانادا و یا کاریابی بین المللی و مهاجرت راحت  و بی دردسر با اخذ ویزای اقامتی و توریستی با ما همراه باشید.

گروه افق گام به گام تا مهاجرت به کانادا در کنار شماست. تمام سوالات خود برای مهاجرت کانادا (مهاجرت سریع و فوری به کانادا یا اقامت فوری کانادا یا اقامت دائم کانادا بعد از مهاجرت به کانادا یا شرایط مهاجرت سریع به کانادا یا روش سریع مهاجرت به کانادا یا راه های سریع مهاجرت به کانادا ۲۰۲۰ یا مهاجرت اسان و سریع به کانادا برای ایرانیان از روش جاب افر کانادا یا سریع ترین روش مهاجرت به کانادا یا مهاجرت کانادا ورود سریع ۲۰۲۰ یا مراحل مهاجرت کاری به کانادا در سال ۲۰۲۰ یا هزینه مهاجرت کاری به کانادا یا مهاجرت کاری به کانادا بدون مدرک زبان برای ایرانیان مهاجر یا مهاجرت تحصیلی و یا ویزا تضمینی به کانادا با دیپلم یا مهاجرت تحصیلی به کانادا افق یا مهاجرت تحصیلی به کانادا با خانواده یا خوداشتغالی کانادا برای اپلای ابرود یا خود اشتغالی فدرال کانادا ۲۰۲۰ یا ویزای خوداشتغالی کانادا یا مهاجرت خود اشتغالی کانادا یا سرمایه گذاری در کانادا و اقامت یا ارزش پاسپورت کانادایی ۲۰۲۰ یا تمدید پاسپورت کانادایی از ایران، پیشنهاد شغلی مهاجرت به کانادا یا جاب افر کانادا و …) را از کارشناسان و وکلای رسمی افق بپرسید و پاسخ سوالاتتان را به صورت کاملا تخصصی از انها دریافت کنید. شما لایق بهترین ها هستید و افق در تلاش است شما را به بهترین ها برساند.

canada flag with forest 300x200 - جاب افر کانادا 2020 مهاجرت سریع اسان با گروه کاریابی افقویزای تحصیل در کانادا" width="300" height="200" data3="https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/canada-flag-with-forest-200x133.jpg 200w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/canada-flag-with-forest-300x200.jpg 300w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/canada-flag-with-forest-400x266.jpg 400w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/canada-flag-with-forest-600x400.jpg 600w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/canada-flag-with-forest.jpg 626w" sizes="(max-width: 300px) 100vw, 300px" />

ویزای شنگن چیست و چه مزایای برای ایرانیان دارد؟

برای ورود به منطقه شنگن اروپا شما نیاز به ویزای شنگن (Schengen Visa) خواهید داشت. ۲۶ کشور قاره اروپا پیمانی به نام پیمان شنگن بسته اند و عضو حوزه شنگن اروپا شده اند. این کشور ها با هم مراودات مالی، مالیاتی و گمرگی داشته و رفت و امد، زندگی و سفر را در بین خود ازاد اعلام کرده اند. ویزای شنگن نوعی ویزای توریستی بوده و به دارنده خود این امتیاز را میدهد که ازادانه به کشورهای عضو حوزه شنگن سفر کند و این از مزایای داشتن ویزای شنگن میباشد. درصورتی که قصد سفر به کشورهای مختلف اروپا که عضو حوزه شنگن هستند را دارید باید برای اخذ ویزای شنگن اقدام کنید. گروه افق برای سهولت و راحتی کار شما جهت دریافت این ویزا و جاب افر کانادا اقدام کرده و تمام مراحل ان تا اخذ ویزای شنگن را برای شما انجام میدهد. با افق دیگر دغدغه و نگرانی از بابت مهاجرت به کانادا، روادید اقامت کانادا و اخذ ویزای شنگن ۲۰۲۰ نداشته باشید.

حداقل سابقه کاری مورد نیاز برای اخذ ویزای کار کانادا چقدر است؟

هرچه سابقه کار فرد متقاضی برای دریافت ویزای کار کانادا بیشتر باشد شانس ویزا شدن وی افزایش از طریق جاب افر کانادا پیدا میکند. اما به طور کلی داشتن دوسال سابقه کاری مرتبط میتواند برای قانع کردن افیسر و دریافت ویزا کاری کانادا مناسب باشد. در صورتی که قصد کار در کانادا و زندگی در کانادا را دارید برای بررسی دقیق شرایط خود به وکیل مهاجرت به کانادا در کاریابی بین الملل افق مراجعه کرده و یا فرم ارزیابی رایگان در سایت افق به نشانی ofoghint.com یا ofoghint را تکمیل کرده و بعد از گذشت ۴۸ ساعت کاری پاسختان را از طریق ایمیل دریافت کنید. گروه افق روزنه ی امیدی برای مهاجرت به کانادا یا اقامت به کانادا میباشد.

ما افتخار میکنیم که شما همراهان همیشگی افق را کنار خود حس میکنیم و میتوانیم قدم کوچکی در راستای اجرای اهداف وسیع مهاجرتی شما برداریم. افق بهترین همراه برای کلاینت های عزیز میباشد. اقامت کارافرینی در کانادا یا ویزای کارافرینی کانادا یا وضعیت کارافرینی در کانادا یا روش استانی مهاجرت به کانادا ۲۰۲۰. کانادا ویزای توریستی یا کانادا ویزای کار ۲۰۲۰ یا کانادا مهاجرت یا مهاجرت کانادا از طریق استارت اپ ۲۰۲۰ یا بهترین راه و روش مهاجرت به کانادا. شهر های کانادا برای مهاجرت یا کانادا کبک یا کانادا استان یا شرایط اسکیل ورکر کانادا ۲۰۲۰ یا شرایط اخذ ویزای اسکیل ورکر کانادا یا قیمت ویزای اقامت کانادا یا ویزای اقامت کانادا و … را با گروه افق تجربه کنید.