اقامت دائم تولد فرزندان کانادا | مهاجرت و ویزای تضمینی | خدمات کاریابی افق

ایا با تولد فرزند در کانادا میتوان اقامت دائم کانادا را اخذ کرد؟

خیر، امکان اخذ اقامت دائم کانادا از طریق تولد فرزند در کانادا برای والدین وجود ندارد. تولد فرزندان در خاک کانادا بیشتر برای خانواده هایی مناسب است که شرایط خوبی در کشور خود داشته و قصد مهاجرت به کانادا را ندارند و تنها دغدغه ی انها اینده فرزندانشان میباشد. چنین افرادی میتوانند هنگام تولد فرزندانشان با اقامت موقت در کشور کانادا یا Tourist visa وارد خاک کانادا شده و فرزندان خود را در کانادا به دنیا اورند. تولد فرزندان در کانادا تنها باعث میشود که فرزند از همان ابتدا پاسپورت کانادایی دریافت کرده و شهروند کانادا به حساب اید اما تاثیری در برنامه های اقامتی پدر و مادر ندارد. گروه بین الملل افق اماده همکاری با شما والدین عزیز است.

برای اخذ اقامت موقت در کشور کانادا ۲۰۲۰ در کوتاه ترین زمان و مقرون به صرفه ترین هزینه گروه مهاجرتی افق بهترین انتخاب است. همچنین شما میتوانید تمام سوالات خود در خصوص هزینه تولد فرزند در کانادا ۲۰۲۰ یا شرایط تولد فرزند در کانادا یا مزایای تولد فرزند در کانادا یا هزینه زایمان در کانادا یا اقامت از طریق تولد فرزند در کانادا. یا اخذ تابعیت کانادا از طریق تولد فرزند یا ورود زن باردار به کانادا یا مزایای تولد کودک در کانادا یا بیمه زایمان در کانادا یا زایمان در کانادا و اقامت یا تولد فرزند در کانادا. افق یا هزینه به دنیا اوردن بچه در کانادا یا متخصص زنان و زایمان در کانادا یا ارزان ترین شهر کانادا برای زایمان یا هزینه زایمان در کانادا برای ایرانیان یا تجربه زایمان در کانادا یا مهاجرت کانادا تولد فرزند یا زایمان در کانادا با ویزای تحصیلی یا هزینه زایمان در خارج از کشور یا وکیل برای زایمان در کانادا ۲۰۲۰ یا مرخصی زایمان در کانادا و… را از وکیل رسمی ICCRC مهاجرت به کانادا در موسسه بین الملل افق بپرسید. برای ساختن اینده ای هر چه بهتر از تجربیات گهربار گروه افق بهره مند شوید. همراه تک تک لحظات شما خواهیم بود.

mother son sitting blanket 300x265 - اقامت دائم تولد فرزندان کانادا | مهاجرت و ویزای تضمینی | خدمات کاریابی افق

تولد فرزندان در خاک کانادا چه مزایایی برای انها دارد؟

فرزندانی که در خاک کانادا متولد میشوند از همان ابتدا پاسپورت کانادایی (پاس کانادا یا پاس کانادایی ۲۰۲۰ یا پاسپورت کانادایی یا Passport Canada 2020) دریافت میکنند و به همین دلیل تابعیت و شهروندی کانادا را نیز به دست می اورند و به عنوان شهروند کانادایی (Canadian Citizenship) شناخته میشوند. درنتیجه میتوانند از تمام سوبسیدهای دولتی از قبیل تحصیل رایگان در مدارس کانادا، تحصیل در بهترین دانشگاه های کانادا با کمترین شهریه، دریافت کمک هزینه از دولت کانادا، استفاده رایگان از خدمات درمانی کانادا و… بهره مند شوند. همچنین از انجایی که چنین فردی دارای پاس کانادایی است میتواند به ۱۸۶ کشور دنیا بدون نیاز به اخذ ویزا سفر کند. و در صورتی هم که قصد تحصیل در دیگر کشورها را داشته باشد چون شهروند کانادایی به حساب می اید راحت تر میتواند از بهترین دانشگاه ها پذیرش گرفته و به تحصیل بپردازد. علاوه بر ان چون او شهروند کانادا است بسیار راحت تر از سایر مهاجران به کانادا میتواند شغل مورد نظر خود را پیدا کرده و مشغول به کار در کانادا یا مهاجرت کاری به کانادا شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ی مزایای تولد فرزند در کانادا یا مزایا تولد بچه در کانادا مزایای تولد نوزاد در خاک کانادا ۲۰۲۰ با دفتر افق به شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ تماس حاصل فرمایید. مفتخریم که میتوانیم قدم کوچکی برای کمک به شما عزیزان برداریم. همراهی شما عزیزان افتخار دیرینه افق است.

هزینه تولد فرزند و زایمان در کانادا در سال ۲۰۲۰ چقدر است؟

بسته به نوع بیمارستان و خدماتی که از بیمارستان کانادا (Canadian Hospital) دریافت میکنید هزینه های زایمان در کانادا متفاوت است. برای اطلاع دقیق از هزینه های زایمان در بیمارستان های کانادا ابتدا باید بیمارستان مورد نظر خود در کشور کانادا را انتخاب کنید. پس از ان میتوانید از تمامی هزینه های لازم برای ورود به خاک کانادا، اخذ اقامت موقت در کشور کانادا، هزینه های زایمان در کانادا و… مطلع شوید. برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با دفتر کانادا افق تماس گرفته و از مشاوره رایگان تلفنی مشاوران و کارشناسان ما بهره مند شوید.

برای ثبت تولد فرزند در کانادا چه مراحلی را باید انجام دهیم؟

در صورتی که فرزند شما در خاک کانادا متولد شود برای ثبت تولد او لازم است مراحل زیر را انجام دهید. با ما همراه باشید و اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنید.

  • ثبت تولد فرزند در کانادا (Birth Registration): در این مرحله شما باید مدارک پزشکی تولد فرزند خود را از بیمارستان دریافت کنید که نشان دهد فرزند شما با صحت و سلامتی کامل در کانادا متولد شده است.
  • گرفتن شناسنامه برای فرزند متولد شده در کانادا (Birth Registration): شناسنامه در کانادا دارای دو نوع شناسنامه فرم بلند و شناسنامه فرم کوتاه هستند. برای فرزندانی که در خاک کانادا متولد میشوند لازم است هر دو نوع شناسنامه خود را دریافت کنند.
  • دریافت شماره بیمه اجتماعی (Social Insurance Number or SIN): دریافت شماره بیمه کانادا به صورت اختیاری است.

برای دریافت این کارت ها میتوانید به صورت انلاین اقدام کنید و پس از گذشت حداقل ۱۵ روز کاری انها را دریافت کنید. برای اطلاع دقیق از ثبت تولد فرزند در کانادا با دفتر افق تماس حاصل فرمایید. پاسخگوی شما خواهیم بود.

child relaxing bed after bath shower 300x199 - اقامت دائم تولد فرزندان کانادا | مهاجرت و ویزای تضمینی | خدمات کاریابی افق

ارزان ترین استان های کانادا برای تولد فرزند کدام اند؟

به طور کلی شهرهایی مانند تورنتو کانادا (Toronto)، ونکوور کانادا (Vancouver)، کلگری کانادا (Calgary)، مونترال کانادا (Montreal)، اوتاوا کانادا (Ottawa) و رجینا کانادا (Regina) از جمله شهرهایی هستند که مورد توجه بسیاری از افراد برای زایمان و تولد فرزند در کانادا ۲۰۲۰ قرار میگیرند. لازم به ذکر است در صورتی که قصد زایمان در کانادا را دارید ابتدا باید محل سکونت خود را در کانادا به مدت حدود چهار هفته تعیین کنید. سپس میتوانید اقامت موقت در کشور کانادا را اخذ کرده و برای اپلای به کانادا ۲۰۲۰ اماده شوید. گروه بین الملل افق دارای پرونده های موفقی برای اقامت موقت در کشور کانادا (ویزای مولتی کانادا یا ویزای مالتیپل کانادا یا ویزای مولتبپل کانادا ۲۰۲۰ یا ویزای مولتی پنج ساله کانادا) بوده و میتوانید موفقیت پرونده شما کلاینت عزیز را تضمین کند. مهاجرت و وکلالت و اقامت در کانادا ۲۰۲۰ را با گروه مهاجرت کانادا افق تجربه کنید.

مهاجرت و اقامت کانادا برای والدینی که فرزندان خود را در کانادا به دنیا اورده اند چگونه ممکن میشود؟

والدینی که پس از تولد فرزند خود در کانادا قصد اینکه چگونه به کانادا مهاجرت کنند و اقامت در کانادا را داشته باشند میتوانند در صورت واجد شرایط بودن با استفاده از روش های مهاجرتی کانادا مانند تحصیل در کانادا (مهاجرت تحصیلی به کانادا یا مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل یا تحصیل در بهترین دانشگاه های کانادا یا کانادا مهاجرت تحصیلی)، کار در کانادا (مهاجرت به کانادا از طریق کار یا مهاجرت کاری به کانادا یا کانادا مهاجرت کار)، سرمایه گذاری و کارافرینی در کانادا و… به کانادا مهاجرت کرده و اقامت دائم کانادا را اخذ نمایند. همچنین پس از گذشت چند سال قادر خواهند بود تابعیت کانادا را دریافت کرده و شهروند کانادا به حساب ایند. برای اطلاع از انواع روش های مهاجرتی به کانادا و بررسی شرایط خود برای مهاجرت سریع کانادا میتوانید به رزرو وقت مشاوره حضوری و یا انلاین در گروه افق بپردازید. تا پایان مسیر مهاجرت و اقامت کانادا همراهی گروه بین الملل کانادا اقامت افق را حس خواهید کرد. به ما اعتماد کنید.