حداقل تمکن مالی مهاجرت و اقامت کانادا ۲۰۲۰

حداقل تمکن مالی برای مهاجرت به کانادا با توجه به روش مهاجرتی فرد متقاضی مهاجرت به کانادا تعیین میشود. به عنوان مثال برای تحصیل در کانادا، کار در کانادا، سرمایه گذاری در کانادا، کارافرینی در کانادا، PNP کانادا، خوداشتغالی در کانادا و … میزان تمکن مالی برای اخذ انواع ویزای کانادا و مهاجرت کانادا متفاوت است. درصورتی که قصد مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۲۰ را دارید با مشاوران و وکلای افق تماس گرفته و تمام سوالات خود در رابطه تمکن مالی مهاجرت به کانادا یا مهاجرت سریع و اسان کانادا، اخذ ویزا کانادا و همچنین تمکن مالی لازم برای مهاجرت کانادا را بپرسید.

ویزای کار کانادا و مهاجرت و ویزای کاری، تحصیلی و یا کسب و کار و استارتاپ

برای مهاجرت کاری به کانادا و اخذ ویزا کار کانادا اصولا افرادی موفق تر هستند که دارای سوابق کاری خوب، تحصیلات دانشگاهی مرتبط با کار و شغل، نمره زبان بالا و مدرک زبان بین المللی باشند. علاوه بر ان داشتن سن زیر ۳۵ سال نیز میتواند شانس اخذ ویزای کار کانادا از طریق تمکن مالی مهاجرت و کار در کانادا را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. همچنین لازم به ذکر است شغلی که فرد متقاضی مهاجرت به کانادا برای ان اقدام میکند باید دارای تاییدیه LMIA کانادا باشد. گروه کاریابی بین الملل افق سوابق درخشانی در امور کاری کانادا و اخذ ویزا کار کشور کانادا با روش تمکن مالی مهاجرت یا مهاجرت کانادا با روش خود اشتغالی دارد پس با خیالت راحت برای مهاجرت به کانادا از طریق کار به گروه افق یا Ofogh یا Ofoghint.Com مراجعه کنید.

attractive man holding canadian flag national holiday 300x225 - حداقل تمکن مالی مهاجرت و اقامت کانادا 2020

روش سریع مهاجرت به کانادا سال ۲۰۲۰ برای ایرانیان متقاضی مهاجرت کانادا

روش مهاجرت سریع به کانادا با توجه به شرایط فرد متقاضی مهاجرت تعیین میشود. به عنوان مثال ممکن است روشی که برای فردی جزو سریع ترین راه های مهاجرت به کانادا به حساب می اید برای فرد دیگری غیر قابل اجرا باشد. اما به طور کلی مهاجرت تحصیلی به کانادا، مهاجرت به کانادا از طریق کار (کار در کانادا) و … از روش های سریع و اسان مهاجرتی به کانادا به حساب می ایند. اگر قصد دارید در سریع ترین و کوتاه ترین زمان ممکن و به راحتی به کانادا تمکن مالی مهاجرت کنید مشاوره با وکیل مهاجرت به کانادا در موسسه افق بهترین انتخاب برای شماست.

خدمات مهاجرتی گروه افق برای متقاضیان تمکن مالی مهاجرت به کانادا ۲۰۲۰

گروه افق صفر تا صد خدمات مهاجرتی اعم از ترجمه مدارک، تشکیل پرونده های قانونی مهاجرت کانادا، تکمیل مدارک لازم برای مهاجرت و … را انجام میدهد. مشاوران و وکلای گروه افق بعد از بررسی دقیق شرایط شما در جلسه مشاوره بهترین روش تمکن مالی مهاجرت به کانادا را با توجه به خواسته شما عزیزان انتخاب کرده و تمام روند پرونده مهاجرتی کلاینت های عزیز را به عهده میگیرند. دیگر نگران مهاجرت به کانادا، روادید و اخذ ویزای کانادا، اخذ اقامت دائم و موقت فوری با ارائه گواهی تمکن مالی مهاجرت و سریع کانادا، پیکاپ پاسپورت کانادا و اخذ شهروندی کانادا ۲۰۲۰ و … نباشید. گروه افق پیشتازی بی رقیب در تشکیل پرونده های مهاجرتی موفق میباشد.

کم هزینه ترین روش تمکن مالی مهاجرت به کانادا و یا ورود سریع اکسپرس اینتری

با توجه به شرایط کلاینت ها و روش های تمکن مالی مهاجرت  کانادا که برای انها پیشنهاد میشود هزینه های مهاجرت به کانادا متفاوت است. اما باید به این نکته توجه داشته باشیم که همیشه کم هزینه ترین راه برای مهاجرت به کانادا بهترین راه مهاجرتی نیست. زیرا انتخاب یک روش مهاجرتی کم هزینه و ارزان برای مهاجرت به کانادا که با شرایط فرد متقاضی مغایرت داشته باشد در نهایت میتواند هزینه های گزافی برای او داشته باشد. درنتیجه اگر قصد مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت کانادا از طریق تمکن مالی مهاجرت را دارید به دنبال بهترین روش مهاجرتی کانادا باشید. وکلا و مشاوران متخصص و مجرب در امور مهاجرت در گروه افق همواره در تلاش اند علاوه بر ارائه بهترین راه مهاجرتی، کم هزینه ترین راه را برای رفاه حال شما عزیزان پیش رویتان بگذارند.

female hand canadian flag celebrate canada holiday 300x200 - حداقل تمکن مالی مهاجرت و اقامت کانادا 2020

پس از گذشت چه مدت زمانی از مهاجرت و زندگی در کانادا میتوانیم به اقامت کانادا دست پیدا کنیم؟

مدت زمان لازم برای اخذ اقامت دائم کانادا از روش تمکن مالی مهاجرت، اخذ تابعیت و شهروندی کانادا و پیکاپ پاسپورت کانادا یا اقامت موقت در کشور کانادا با توجه به روشی که فرد متقاضی برای مهاجرت به کانادا انتخاب کرده متفاوت است. اما به طور کلی لازم است به مدت ۳ تا ۵ سال در کانادا به کار و زندگی بپردازید و در نهایت اقامت دائم این کشور را دریافت کنید. علاوه بر ان در این صورت میتوانید پاسپورت کانادا (پاس کانادا یا پاس کانادایی یا Passport Canada) را اخذ کرده و به عنوان شهروند کانادایی به حساب بیایید و از تمام مزایای شهروندی کانادا بهره مند شوید. در روش هایی مانند اسکیل ورکر کانادا فرد متقاضی مهاجرت بلافاصله بعد از ورود به خاک کانادا اقامت دائم این کشور را اخذ کرده و مقیم کانادا به حساب می اید.

حداقل امتیاز لازم برای مهاجرت به کانادا از طریق سیستم اکسپرس اینتری (Express Entry) چند است؟

باتوجه به این که در این سیستم افراد متقاضی مهاجرت به کانادا بر اساس امتیاز های خود مورد بررسی و ارزیابی قرار میگیرند در نتیجه داشتن امتیاز بیشتر شما را برای مهاجرت سریع به کانادا واجد شرایط میکند. در این سیستم داشتن شرایطی از قبیل سن، مدرک تحصیلی،  مدرک زبان بین المللی و … باعث دریافت امتیاز بالا میشود. اما باید این نکته را در نظر داشته باشید که در مرحله اول برای ورود به این سیستم لازم است حداقل امتیاز ۶۷ از ۱۰۰ را دریافت کنید.

اگر قصد مهاجرت تضمینی به کانادا، اخذ اقامت دائم کانادا فوری، روادید اخذ اقامت موقت کانادا ارزان، پیکاپ پاسپورت و شهروندی کانادا در کوتاه ترین زمان، مهاجرت تحصیلی به کانادا(تحصیل درکانادا یا تحصیل کانادا یا کانادا تحصیل)، مهاجرت کاری به کانادا(مهاجرت به کانادا از طریق کار یا کار در کانادا یا کانادا کار ۲۰۲۰)، اخذ ویزای تحصیلی کانادا(ویزای دانش اموزی کانادا یا ویزای دانشجویی کانادا)، سرمایه گذاری و انتقال سرمایه به کشور کانادا ۲۰۲۰ یا خوداشتغالی و کارآفرینی تضمینی و سریع کانادا یا ایجاد کسب و کار فعال برای مدیران در کانادا، اکسپرس اینتری کانادا فدرال، تمکن مالی مهاجرت کانادا، برنامه نامزدی استانی کشور کانادا، PNP کانادا ۲۰۲۰ Canada را دارید قطعا سوالات بسیاری ذهن شما را به خود مشغول میکند. در این مقاله سعی بر ان شد تعدادی از سوالات پرتکرار شما دررابطه با مهاجرت به کانادا را پاسخ گوییم. اگر به دنبال وکیل مهاجرت به کانادا باتجربه و خبره برای مهاجرت کانادا هستید افق مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین انتخاب برای شماست. مشاوره رایگان و حرفه ای برای مهاجرت به خارج از کشور (مهاجرت به کانادا) با وکیل رسمی مهاجرت در موسسه افق انجام میشود. برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ تماس گرفته و یا به سایت افق به نشانی Ofoghint.com یا Ofoghint یا گروه مهاجرتی افق مراجعه کنید.

تیم افق به عنوان یک دوست همیشگی شما را در کشور کانادا نیز همراهی خواهد کرد پس مانند گذشته همراه افق باشید و به افق ارزوهایتان دست یابید …