مهاجرت به ترکیه

پایتخت

آنکارا

زبان رسمی

ترکی استانبولی

روش های مهاجرتی

خرید ملک و اخذ پاسپورت ترکیه

واحد پول

لیر ترکیه

معرفی کشور ترکیه

Turkey که ترکیه نیز نامیده می شود، کشوری است دارای موقعیت جغرافیایی منحصر به فرد که بخشی از آن در آسیا و بخشی در اروپا قرار دارد. در طول تاریخ، هم به عنوان یک مانع و هم به عنوان پل بین دو قاره عمل کرده است.

ترکیه در محل تلاقی بالکان، قفقاز، خاورمیانه و شرق مدیترانه واقع شده است. این کشور از نظر قلمرو و جمعیت در میان کشورهای بزرگ منطقه قرار دارد و مساحت زمین آن از هر کشور اروپایی بیشتر است. تقریباً تمام این کشور در آسیا قرار دارد و شامل شبه جزیره مستطیل آسیای صغیر – همچنین به نام آناتولی (آنادولو) – و در شرق، بخشی از یک منطقه کوهستانی است که گاهی اوقات به عنوان ارتفاعات ارمنی شناخته می شود. باقی مانده – تراکیه ترکیه (تراکیا) – در منتهی الیه جنوب شرقی اروپا قرار دارد، بقایای کوچکی از یک امپراتوری که زمانی در بیشتر مناطق بالکان وسعت داشت.

این کشور دارای وسعت شمالی-جنوبی است که از حدود ۳۰۰ تا ۴۰۰ مایل (۴۸۰ تا ۶۴۰ کیلومتر) متغیر است و حدود ۱۰۰۰ مایل از غرب به شرق امتداد دارد. ترکیه از شمال به دریای سیاه، از شمال شرقی به گرجستان و ارمنستان، از شرق به جمهوری آذربایجان و ایران، از جنوب شرقی به عراق و سوریه، از جنوب غربی و غرب به دریای مدیترانه و دریای اژه و در شمال غربی به یونان و بلغارستان محدود می شود. پایتخت این کشور آنکارا و بزرگترین شهر و بندر دریایی آن استانبول است.

ترکیه کشوری کوهستانی با فلات وسیعی است که مرکز آناتولی را پوشانده است. بلندترین قله آن، کوه آرارات با ارتفاع ۵۱۶۵ متر می باشد. ترکیه تولیدکننده و صادر کننده عمده کرومیت است و همچنین دارای معادن سنگ آهن، زغال سنگ، لیگنیت، بوکسیت و مس می‌باشد. این کشور پیشروترین تولید کننده فولاد در خاورمیانه است. عمده محصولات کشاورزی شامل گندم، جو، زیتون و تنباکو است. گردشگری نیز مهم است.

معرفی کشور ترکیه

ویزای تحصیلی

گروه مهاجرتی افق ماندگار در زمینه اخذ پاسپورت ترکیه از طریق خرید ملک در کوتاهترین زمان ممکن فعال است؛ چنانچه تمایل دارید پاسپورت این کشور را اخذ نمایید، از روش های زیر اقدام کنید:

سوالات متداول قبل از مهاجرت به ترکیه

  • هر خارجی می تواند به مدت ۱ سال (هر سال با تاپو تمدید شود) اجازه اقامت دریافت کند تا زمانی که ملک خود را بفروشد.

خیر، برای خرید ملک در ترکیه نیازی به اجازه اقامت ندارید!

بله، اما روندی پیچیده و طولانی است که نیاز به تایید شورای وزیران دارد و به ندرت اتفاق می افتد. بنابراین، شرکت‌های خارجی باید شرکتی تابعه در ترکیه ایجاد کنند تا آنها را در شرایطی برابر با سایر شرکت‌ها و شهروندان ترکیه، قرار داده و قادر به خرید و فروش املاک کند.

مالیات دارایی دولتی و مالیات پاکسازی محیط زیست. با این حال، مقدار آنها نسبتاً پایین و در مجموع عمدتاً کمتر از ۱۰۰ یورو هستند.

اگر ملکی را در طرح توسعه جدید خریداری می کنید، قیمت آن توسط توسعه دهنده تعیین می شود. در غیر این صورت مالکان، قیمت املاک خود را برای فروش تعیین می کنند. چه یک نماینده در فرآیند خرید شرکت داشته باشد یا خیر، شما همان قیمت را برای ملک پرداخت خواهید کرد. بنابراین برای هر خریدار ترجیح داده می شود که از طریق یک نماینده مجاز و ثبت شده خرید کند تا اطمینان حاصل شود که منافع خریدار در نظر گرفته شده است.

نه! طبق قوانین ترکیه، تنها مشاوران املاک و مستغلات دارای گواهی و ثبت نام می توانند خدمات دلالی و واسطه را ارائه دهند.

همه ملیت ها می توانند در ترکیه ملک بخرند به جز کره شمالی، ارمنستان، نیجریه، کوبا، یمن و سوریه.

کپی پاسپورت ترجمه شده شما به ترکی، ۴ عکس در اندازه پاسپورت و یک شماره مالیات ترکیه برای اینکه بتوانید ملکی را به نام خود خریداری کنید.

آخرین اخبار مهاجرت به ترکیه