هزینه کالج کانادا در ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ مهاجرت اقامت موفق | کاریابی بین الملل افق

همواره سوالاتی ذهن متقاضیان را قبل از اقدام به مهاجرت تحصیلی به کانادا  به خود مشغول کرده است که در اینجا به بخشی از این سوالات در مورد کالج کانادا می پردازیم با گروه تحصیلی افق همراه باشید تا پاسخ تمام سوالات مهاجرت کانادا خود را دریافت کنید:

شهریه پرداختی برای تحصیل در کالج چقدر است؟

شهریه ها بر اساس رشته های تحصیلی متفاوت است اما به طور کلی میانگین شهریه تقریبا ۶ تا ۸ هزار دلار برای هر ترم را می توان پیش بینی کرد. با مشاوره با گروه بین المللی افق شما می توانید از شهریه های کالج های مختلف کانادا مطلع شوید و با توجه به تمکن مالی مهاجرت کانادا و اقامت خود بهترین کالج را برای تحصیل انتخاب کنید. گروه افق با داشتن نمایندگی از کالج های معتبر کانادا می تواند برای رسیدن به اهدافتان شما را یاری کند و به شما کمک کند تا در مسیر درستی قدم بردارید.

تفاوت کالج و دانشگاه کانادا چیست؟

یکی از دغدغه های متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل، انتخاب دانشگاه و یا کالج برای تحصیل است. شاید دلیل آن نداشتن اطلاعات کافی از دانشگاه و کالج باشد و فدق بین این دو باشد. یکی مهمترین تفاوت بین کالج و دانشگاه در برنامه آموزشی آنهاست. در دانشگاه ها بیشتر روی دروس آکادمیک و تخصصی تمرکز می کنند ولی در کالج ها بیشتر بر روی آموز شهای عملی تمرکز می کنند و دانشجویان را برای بازار کسب و کار آماده می کنند. گروه بین الملل افق با دارا بودن نمایندگی از دانشگاه های معتبر کانادا و همچنین کالج های کانادا می تواند شما را در تصمیم گیری درستتان یاری کند. همانطور که مطلع هستید مهاجرت تحصیلی به کانادا یکی از روش های مهاجرت سریع کانادا می باشد و شما با تحصیل در کانادا می توانید هر چه سریعتر اقامت کانادا را دریافت کنید. با مشاوره با وکیل مهاجرت کانادا قبل از اقدام به مهاجرت کانادا شما می توانید اطلاعات کافی را کسب کنید و تصمیم درستی را برای انتخاب بین کالج و دانشگاه بگیرید.

students in colleges 300x200 - هزینه کالج کانادا در 2020 و 2021 مهاجرت اقامت موفق | کاریابی بین الملل افق

آیا کالج ها امکانات رفاهی مانند خوابگاه را در اختیار دانشجویان قرار می دهد؟

بله، اکثر کالج ها خوابگاه دارند. دانشجویان بین المللی که امکان برگشت به کشور خود را در حین تحصیل ندارند می توانند قبل از رسیدن به کانادا درخواست خوابگاه برای اسکان دهند. با مهاجرت تحصیلی به کانادا شما می توانید از امکانات رفاهی که کالج در اختیارتان قرار می دهد کمال استفاده را ببرید.

آیا پس از اتمام تحصیل در کالج امکان اخذ اقامت کانادا وجود دارد؟

بله این امکان وجود دارد که شما پس از اتمام تحصیل خود در کالج اقدام به اخذ اقامت کانادا را کنید. ولی این بسیار مهم است که شما باید در کالجی تحصیل کنید که توسط سفارت کانادا تایید شده باشد.

دولت کانادا داخل سایت لیست کالج های معتبر و مورد تاییدش را نوشته است شما می توانید قبل از ثبت نام در کالج، درباره کالج مورد نظر خود جستجو کنی که آیا مورد تایید سفارت کانادا است یا خیر و بعد از کسب اطلاعات می توانید برای پذیرش اقدام کنید. و نکته دیگیری که قبل از اقدام به پذیرش و مهاجرت تحصیلی به کانادا باید به آن توجه کرد این است که آیا اجازه کار پس از تحصیل یا همان PGWP را به شما خواهند داد. این نکته یکی از موارد بسیار مهم است که حتما باید به آن توجه شود زیرا شما پس از اتمام تحصیل خود می توانید با ویزای PGWP (کار در کانادا) کار کنید و امتیاز برای روش های مهاجرتی کسب کنید. کار در کانادا یکی از موارد بسیار مهم برای کسب امتیاز بالا است زیرا شما تجربه کار کانادایی کسب خواهید کرد و راه های زیادی برای مهاجرت کانادا به روی شما بازخواهد گشت.

همواره به یاد داشته باشید که مشورت با یک فرد زبده و وکیل مهاجرت به کانادا میتواند به شما کمک بسزایی در امر مهاجرت تحصیلی به کانادا کند پس قبل از هر تصمیمی حتما مشور و مشاوره را فراموش نکنید.

آیا تحصیل در کالج های کانادا شرایط سنی خاصی را دارد؟

تحصیل در کالج های کانادا شرایط سنی خاصی را ندارد. اما بهترین سن برای ثبت نام در کالج ۱۸ تا ۲۳ سال است.

برای افرادی که سن آنها بالای ۳۲ سال است باید در انتخاب رشته تحصیلی دقت بیشتری را بکنند و حتما گپ تحصیلی را با دلایل قانع کننده ای پر کنند. سن بالا یک مقدار ریسک ویزا را دارد. اگر شما سن تان زیاد است و علاقمند به تحصیل در کالج هستید حتما مشاوره با وکیل مهاجرت کانادا را فراموش نکنید زیرا فقط یک فرد زبده و باتجربه است که می تواند در ایجاد یک پرونده قوی شما را کمک کند تا بتوانید از طریق مهاجرت تحصیلی به کانادا مهاجرت کنید. گروه مهاجرتی افق با دارا بودن وکلا  و مشاورین با تجربه می تواند شما را در دستیابی به اهدافتان کمک کند و شما با استفاده از تجربه آنها امور مرتبط با مهاجرت خود را به صورت بهتری ادامه دهید.

آیا شرط معدل برای تحصیل در کالج تاثیر دارد؟

کالج های کانادا (Colleges Canada) بسیار منعطف تر نسبت به دانشگاه های کانادا هستند و معدل بالاتر از ۱۴ برای ثبت نام در کالج های کانادا مناسب است هر چند اگر معدل شما بالاتر باشد درصد پذیرش شما به ویژه در رشته های رقابتی بیشتر خواهد بود. ناگفته نماند که برای تحصیل در یکسری از رشته های رقابتی نمرات برخی از دروس مانند ریاضیات، زبان انگلیسی، فیزیک و… بسیار مهم است. قبل از اقدام به پذیرش از کالج در رشته مورد نظر شما باید حتما موارد مورد نیاز برای اخذ پذیرش قبولی در آن رشته را مطالعه کنید. گروه تحصیلی بین المللی افق با داشتن وکلای با تجربه و رسمی ICCRC کانادا می توانند با راهنمایی های درست و اصولی شان به شما در گرفتن پذیرش تحصیلی کانادا کمک کنند پس با ما همراه شوید تا از یک کمک مناسب در طی مراحل خود بهره مند شوید.

در چه ترم هایی اکثر کالج های کانادا دانشجو می پذیرند؟

کالج های کانادا در سه ترم دانشجو می پذیرند:

زمستان (شروع ترم از اول ژانویه)

بهار (شروع ترم از ماه می)

پاییز (شروع ترم از سپتامبر)

همواره به خاطر داشته باشید که باید حداکثر ۶ ماه قبل از تاریخ ددلاین اقدام به ارسال مدارک به کالج مورد نظر خود کنید تا بتوانید پذیرش را دریافت کنید. هیچوقت ارسال مدارک را به تعویق نیندازید که شانس پذیرش خود را پایین خواهد آورد.

شما می توانید درباره مدارک مورد نیاز پذیرش ویزای کانادا، نحوه ارسال مدارک و تاریخ ارسال مدارک برای پذیرش تحصیلی به کانادا، مهاجرت سریع کانادا، مهاجرت کانادا، اقامت کانادا و همچنین شرایط پذیرش از کالج های کانادا و شهریه ها و هزینه های پرداختی با دفتر افق با شماره ۰۵۱۳۱۰۷۱ تماس بگیرید و همچنین می توانید برای مشاوره حضوری به آدرس میدان جانباز-نبش جانباز ۱/۵، برج اداری مروارید، طبقه ۷، واحد ۳ مراجعه کردید و از راهنمایی های وکلا و مشاورین با تجربه و رسمی ICCRC کانادا بهره کافی را برده و تصمیم درست برای خود و مسیر زندگی خود گرفته و قدم در مسیر درست بگذارید.

colleges 300x200 - هزینه کالج کانادا در 2020 و 2021 مهاجرت اقامت موفق | کاریابی بین الملل افق

چه زمانی باید برای پذیرش در کالج های کانادا اقدام کرد؟

بر اساس ترم ورودی متفاوت است ولی قانون کالج ها این است که شما باید برای پذیرش اصولا شش ماه یا هفت ماه قبل اقدام کنید و مدارک را ارسال کنید تا فرصت را از دست ندهید. از دست دادن فرصت ممکن است پروسه شما را ۶ ماه به عقب بیندازد پس در این مورد دقت لازم را داشته باشید.

هر گونه اشتباه کوچک در این مسیر ممکن است پروسه مهاجرت تحصیلی به کانادا را حتی یک ترم یا دو ترم به عقب بیندازد پس به یاد داشته باشید که قبل از از دست دادن فرصت ها با وکیل مهاجرت کانادا مشورت کنید تا فرصت های طلایی زندگی خود را از دست ندهید.

چند نوع کالج داریم؟

دو نوع کالج داریم :

کالج های خصوصی

کالج های عمومی

تفاوت کالج های خصوصی و عمومی چیست؟

با تحصیل در کالج های عمومی پس از اتمام تحصیل شما می توانید با توجه به طول دوره تحصیلتون اجازه کار دریافت کنید. با کار در کانادا و داشتن مدرک کانادایی از موسسات معتبر کانادا شما می توانید اقامت کانادا را دریافت کنید و مهاجرت سریع کانادا را تجربه کنید زیرا مهاجرت تحصیلی به کانادا یکی از سریع ترین روش های مهاجرتی می باشد.

مهاجرت تحصیلی به کانادا، مهاجرت سریع کانادا، کار در کانادا را با گروه بین المللی افق تجربه کنید و از تجربه ها و راهنمایی های وکیل رسمی مهاجرت به کانادا بهرمند شوید و مسیر جدیدی در زندگی خود باز کنید وتا به افق آروزهایتان برسید.

مزایای تحصیل در کالج چیست؟

تحصیل در کالج های کانادا و مهاجرت تحصیلی به کانادا مزایای فراوانی دارد یکی از این مزایا این است که آزمون ورودی ندارد و شما بدون هیچ آزمونی می توانید در رشته دلخواه خود تحصیل کنید مزایای دیگر این است که کالج ها دارای دوره های کوتاه مدت هستند و شما سریع تر می توانید جذب بازار کار شوید و تجربه کار در کانادا (Work in Canada) یکی از موارد اساسی می باشد و با هر سال تجربه کار کانادایی می توانید شانس خود را برای کسب اقامت کانادا افزایش دهید. دوره های ارائه شده در کالج بیشتر بر آموزش های عملی برای جذب بازار کار تمرکز می کند برای همین است که خیلی از افراد مشتاق به کار، تحصیل در کالج های کانادا را انتخاب می کنند.

آیا مدرک زبان انگلیسی یا فرانسوی ضروری است؟

برای تحصیل در کالج های کانادا داشتن مدرک زبان ضرورت ندارد ولی اکثر کالج ها نمره ۶ (در آزمون آیلتس) یا آزمون های بین المللی و نمره B1 (در آزمون فرانسه) را جهت ثبت نام را قبول می کنند و در صورت نداشتن مدرک زبان شما میتوانید پذیرش مشروط گرفته و ابتدا در دوره های زبان در آن کالج شرکت کنید و بعد از اتمام دوره های زبان و کسب نمره مورد نظر در کلاس های درس خود شرکت کنید.

داشتن مدرک زبان شانس پذیرش شما و شانس ویزا شما را افزایش می دهد و با داشتن مدرک زبان و یا فرانسه و یا هر دوی آنها شما خیلی راحتر می توانید در کالج ها تحصیل و یا کار پیدا کیند و بتوانید ارتباط برقرار کنید.

همچنین با  داشتن مدرک زبان دیگر نیاز به شرکت در کلاس های زبان و پرداخت شهریه کلاس های زبان نیست و شما مستقیما وارد کلاس های درسی خود شده و سریع تر هم فارغ التحصیل می شوید.

اگر می خواهید مهاجرت سریع به کانادا از طریق مهاجرت تحصیلی به کانادا را تجربه کنید می توانید با گروه بین المللی کانادا افق در ارتباط باشید زیرا این موسسه با دارا بودن نمایندگی از بهترین کالج های کانادا می تواند شما را سریعتر به اهدافتان و رویاهایتان برساند. موسسه مهاجرتی افق با داشتن چندین دهه تجربه موفق در امر تحصیل در کانادا می تواند درست ترین و کارآمد ترین راه را به شما نشان دهد پس با گروه افق همراه باشید.

از کجا مطمئن شوم که برای ثبت نام در کالج واجد شرایط هستم؟

برای ثبت نام در کالج شما باید ابتدا باید رشته تحصیلی خود را انتخاب کرده و با مراجعه به سایت کالج های مورد نظر خود ببینید که آیا مدارک مورد نظر برای پذیرش را دارید یا خیر.

یکسری از رشته ها دارای یکسری پیش نیازها می باشد حتما باید به آنها دقت کنید که آیا می توانید پیش نیازها را برآورده کنید.

حتما یاید موارد درخواستی برای رشته مورد نظر را به طور بسیار دقیق بررسی کرده تا فرصت های خود را از دست ندهید.

اگر روش مهاجرت تحصیلی به کانادا که یکی از روش های مهاجرت سریع به کانادا است را انتخاب کرده اید به یاد داشته باشید که در این امر مهم حتما با افراد باتجربه در امر تحصیل در کانادا مشورت کنید  تا سریع تر بتوانید به آرزوهای خود برسید و یک زندگی جدید را شروع کنید. دارا بودن ویزای تحصیلی کانادا می تواند راه های بسیاری برای اقامت کانادا را برای شما باز کند و شما هر چه سریعتر به اقامت کانادا دست پیدا کنید.

وکلای رسمی ICCRC موسسه افق می تواند شما را برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا ۲۰۲۰ کمک کنند زیرا وکلا هستند که از آخرین قوانین و تغییرات مهاجرت تحصیلی به کانادا، کار در کانادا، اقامت کانادا، مهاجرت سریع کانادا آگاه هستند و می توانید اخرین اطلاعات روز را از آنها بدست آورید که می تواند تاثیر بسزایی در تصمیم گیری و ایجاد پرونده موفق شما داشته باشد.

چه مدت طول خواهد کشید تا بتوانیم پذیرش را دریافت کنیم؟

برای پذیرش تحصیلی همانطور که در سوالات قبل توضیح داده شد باید ۶ ماه قبل از تاریخ ددلاین مدارک خود را برای دانشگاه ارسال کنید. پس از تاریخ ددلاین کالج ها شروع به بررسی مدارک شما خواهند کرد که اصولا بین ۲ تا ۳ ماه بعد از تاریخ ددلاین پاسخ پذیرش برای شما ارسال خواهد شد.

در صورتی که پروده شما کامل باشد و شما یک پرونده قوی برای کالج ارسال کرده باشید شانس گرفتن پذیرش شما بیشتر خواهد بود که ایجاد یک پرونده کامل تنها با مشورت یک فرد خبره در امر مهاجرت تحصیلی به کانادا میسر خواهد بود.

شما می توانید در صورت داشتن سوال و ابهاماتی درباره مهاجرت تحصیلی به کانادا و کار در کانادا و اقامت کانادا پس از فارغ التحصیلی و همچنین ایحاد یک پرونده کامل برای اخذ پذیرش از کالج با کارشناسان و وکلای زبده افق تماس بگبربد و از راهنمایی ها و تجربه های آنها بهره ببرید.

آیا افیسر در سفارت کانادا ممکن است درخواست من را رد کند؟

درخواست ویزای تحصیلی به کانادا دارای یکسری از قوانین خاص است و باید شما حتما آنها را رعایت کنید اگر نتوانید یک پرونده قوی ارائه دهید درخواست شما رد خواهد شد.

ایجاد یک پرونده قوی و بی نقص فقط با مشورت و مشاوره کارشناسان و وکلای موسسه افق امکان پذیر است. کوچکترین اشتباه در این امر منجر به از دست دادن فرصت های شما و ریجکت شدن پرونده ی شما خواهد شد.

درخواست ویزای تحصیلی شما در صورتی رد خواهد شد که پرونده شما نتواند افیسر را قانع کند که هدف شما تحصیل در کانادا است. پس چیدمان پرونده شما و مدارکی که شما در پرونده یتان قرار می دهید باید کاملا واضح باشد و هیچ ابهامی نداشته. ایجاد سردرگمی برای افیسر نکند. هدف از تحصیل یکی از موارد اساسی برای افیسر می باشد و شما باید تلاشتان را بکنید که افیسر را قانع کنید. موارد دیگری که در پرونده شما بسیار مهم است مدارک مالی شما است و اینکه ثابت کنید می توانید هزینه های تحصیل و زندگی خود را در کانادا پرداخت کنید. افیسر باید قانع شود که شما از پس هزینه های تحصیلی بر خواهید آمد و مساله مالی دومین مساله مهم برای افیسر کانادا می باشد.

آیا خودمان به تنهایی می توانیم اقدام کنیم؟

برای درخواست ویزا و پذیرش از کالج ها انتخاب وکیل مهاجرت به کانادا ضرورتی ندارد ولی همیشه این را بدانید که استفاده از اطلاعات افرادی که در این زمینه تجربه کافی دارند می تواند در روند موفقیت پرونده شما بسیار موثر باشد همواره با یک فرد باتجربه در این زمینه مشورت کنید تا بتوانید راه درست را پیش ببرید.

مجوز کار در کانادا در حین تحصیل به چه صورت است؟

این مجوز فقط برای کسانی صادر می شود که برای تحصیل به کانادا مهاجرت کرده اند. دانشجویان اجازه کار ۲۰ ساعت در هفته را دارند. این مجوز بلافاصله پس از تحصیل به دانشجو داده می شود.

دانشجویان در تعطیلات تابستان نیز می توانند به صورت تمام وقت کار کنند.

البته به خاطر داشته باشید که شما باید حتما در کالجی ثبت نام کنید که مورد قبول سازمان مهاجرتی کانادا باشد و شما بتوانید پس از اتمام تحصیل در کانادا به مدت طول دوره تحصیل خود کار کنید و تجربه کار در کشور زیبای کانادا را کسب کنید.

چطور می توانم به افیسر کانادا ثابت کنم که توان مالی لازم را برای تحصیل دارم؟

شما باید توان مالی خود به افیسر اثبات کنید و ثابت کنید که توان پرداخت شهریه کالج یا هزینه تحصیل در کانادا و زندگی در کانادا را دارید و از همه مهمتر این است که شما باید اثبات کنید که مدارک ارائه شده در پرونده یتان را از راه قانونی بدست آورده اید. دارایی های نقدی شما نیز می تواند اثبات کند که شما توان مالی لازمه را دارید.

با مشورت با وکیل مهاجرت به کانادا گروه بین الملل افق که در این امر زبده هستند می توانید راهنمایی های لازمه را دریافت کنید تا یک پرونده قوی به سفارت ارائه دهید. کارشناسان باتجربه افق و وکلای رسمی ICCRC گروه بین الملل افق همواره آماده پاسخگویی شما از طریق تلفن های ۰۵۱۳۱۰۷۱ و اینستاگرام و واتساپ و تلگرام با شماره ۰۹۱۲۰۹۲۰۲۶۸ خواهد بود.

با ما در تماس باشید تا هر چه سریعتر به آرزوهای زیبای خود دست پیدا کنید.

ما همواره دوش تا دوش شما تا اخذ اقامت دائم کانادا کنار شما خواهیم بود.

آیا برای ویزای تحصیلی هم نیاز به بیومتریک هست؟

تمامی افرادی که به هر روشی قصد مهاجرت به کانادا را دارند باید انگشت نگاری را انجام دهند.

برای انگشت نگاری باید به نزدیکترین VAC Canada یا Citizenship and Immigration of Canada مراجعه کنید. به یاد داشته باشید که قبل از مراجعه حتما باید وقت قبلی را بگیرید و در وقت تنظیم شده مراجعه کنید.

آیا مدارک ما قبل از بیومتریک نیز بررسی خواهد شد؟

خیر، بررسی تمام مدارک پس از ارائه بیومتریک انجام خواهد شد.

قبل از بیومتریک پرونده شما بررسی نخواهد شد و بعد از اینکه شما به سازمان های VAC کانادا مراجعه می کنید بررسی پرونده شما انجام می شود.

بیومتریک تا چند سال اعتبار دارد؟

داده های بیومتریک تا ۱۰ سال معتبر است و نیاز به ارائه مجدد آن نیست.

در صورت ریجکت شدن شما، شما می توانید مجدد پرونده را برای سازمان مهاجرتی کانادا ارسال کنید و دیگر نیاز به مراجعه به سازمان های VAC نخواهد بود. زیرا داده های بیومتریک شما تا ۱۰ سال برای کانادا معتبر است.

هزینه بیومتریک چند دلار است؟

هزینه بیومتریک ۸۵ دلار کانادا می باشد.

اما دانشجویان باید مبلغ ۱۵۰ دلار برای صدور استادی پرمیت خود نیز پرداخت کنند.

تمامی پرداخت ها به اداره مهاجرت کانادا به صورت آنلاین خواهد بود و شما به صورت آنلاین مبالغ را پرداخت خواهید کرد.

آیا کالج ها شهریه را به صورت یکجا دریافت می کنند؟

بیشتر کالج ها برای پرداخت شهریه به دانشجویان فرصت می دهند و فقط هنگام ثبت نام یک مقدار را به عنوان دیپازیت دریافت می کنند و مابقی را به صورت چک و یا اقساط از دانشجویان دریافت خواهند کرد.

پس نگران پرداخت شهریه کالج نباشید. گروه بین الملل اقامت افق با نمایندگی از کالج های معتبر کانادا این نگرانی های شما را برطرف می کند و شما فقط با پرداخت مبلغی از شهریه به عنوان پیش پرداخت می توانید در کالج های کانادا ثبت نام کنید. فرصت های زیبای زندگی خود را از دست ندهید و گروه کانادا افق در امر پذیرش از کالج های کانادا تا اخذ ویزا کنار شما خواهد بود.

حداقل میزان تمکن مالی برای ویزای تحصیلی چقد است؟

تمکن مالی با توجه به رشته شما و کالج شما متفاوت است.

تمکن مالی همان هزینه های تحصیل شما و هزینه های زندگی شما در کانادا خواهد بود.

البته هزینه های زندگی در شهر های کانادا نیز متفاوت است به عنوان مثال هزینه زندگی در برنامه استان کبک یا PEQ – Québec experience program سالی ۱۱۰۰۰ دلار کانادا و در سایر استان ها ۱۰۰۰۰ دلار کانادا خواهد بود. که این حداقل هزینه زندگی هر فرد می باشد که باز هم با توجه به سبک زندگی افراد این هزینه ها متغیر است.

کارشناسان زبده و وکلای مهاجرت به کانادا در موسسه مهاجرتی افق همواره در ۲۴ ساعت شبانه روز پاسخگو شما متقاضیان مهاجرت کانادا، مهاجرت تحصیلی به کانادا، مهاجرت سریع به کانادا، وکیل مهاجرت به کانادا، کار در کانادا، اقامت کانادا هستند. آنها با دلسوزی تمام تلاش می کنند تا شما بهترین راه را انتخاب کنید و مسیر زندگی خود را تغییر دهید و قدم در راه جدیدی از زندگی خود بگذارید. گروه بین المللی افق در تلاش است که شما راه اشتباه را انتخاب نکرده و فرصت ها را از دست ندهید. زمان در امر مهاجرت یکی از اساسی ترین رکن می باشد با از دست دادن زمان شما مممکن است شانس گرفتن ویزا و مهاجرت را برای همیشه از دست بدهید. وکلای رسمی ICCRC افق در تلاش است که با ایجاد یک پرونده موفق در این امر شما را به آرزوهایتان برسانند. هدف موسسه بین المللی افق در وحله اول مهاجرت فوری و تضمینی شما است و شبانه روز در تلاش است که پرونده ای برای شما ایجاد کند که افیسر را قانع کند تا به شما ویزا دهد.