تحصیل ویزای کانادا در استان نیوبرانزویک و پرنس ادوارد

مهاجرت تحصیلی به کانادا و تحصیل ویزای کانادا در مقایسه با کشورهای اروپا بسیاری مقرون به صرفه تر است و یکی از روشهای سریع برای مهاجرت به کانادا به حساب می آید. پروسه مهاجرت تحصیلی کانادا حداکثر تا ۶ ماه زمان خواهد برد و شما می توانید در مدت زمان کمتری به اهداف خود برسید. پس از فارغ التحصیلی راه های بسیاری پیش رو شما خواهد بود تا بتوانید اقامت کانادا ۲۰۲۰ را اخذ نمایید و لازم است بدانید اخذ اقامت دائم کانادا با توجه به استانهای کانادا گاها متفاوت است. همواره به یاد داشته باشید که مشورت با وکیل مهاجرت به کانادا می تواند تاثیر بسزایی در مهاجرت شما به کانادا داشته باشد و حتی می تواند از اشتباهاتی که ممکن است شما به دلیل عدم اطلاعات کافی انجام دهید جلوگیری کند زیرا تنها یک وکیل مهاجرتی می تواند از تمامی قوانین مهاجرتی کانادا اطلاع کامل داشته باشد و همچنین او دارای تجربه های زیادی در این زمینه می باشد. موسسه افق با دارا بودن کارشناسان و وکلای باتجربه در امر مهاجرت به کانادا می تواند راهنمایی خوبی برای امور مهاجرتی شما باشد. با سپردن پرونده های مهاجرتی خود به گروه بین المللی افق با اطمینان مناسبی در زمینه مهاجرت و اقامت کانادا قدم بردارید. با ما همراه شوید ما در تلاشیم تا به فکر موفقیت شما باشیم و رضایت شما باعث افتخار ماست.

تحصیل در استان پرنس ادوارد:

مهاجرت تحصیلی به کانادا و داشتن تحصیل ویزای کانادا (Canada Student Visa) آرزوی بسیاری از متقاضیان مهاجرت تحصیلی کانادا است زیرا تحصیل در یک کشور پیشرفته که دارای سطح آموزشی بالایی است می تواند یک تصمیم ایده آل برای افراد باشد.

یکی از دلایل مهمی که بسیاری از دانشجویان سراسر جهان کانادا را برای ادامه تحصیل انتخاب می کنند کیفیت بالای آموزش و بالا بودن سطح علمی دانشگاه های کانادا میباشد. نکته مهم دیگری که میتوان به آن اشاره کرد این است که متقاضیان تحصیل در کانادا فرصت های شغلی بسیار خوبی را در حین تحصیل و پس از پایان تحصیل بدست خواهند آورد که این باعث می شود با داشتن سابقه کار در کانادا اخذ اقامت دائم کانادا برای آنها میسر گردد.

استان پرنس ادوارد کانادا یکی از استان های کوچک در کشور کانادا است که به دلیل زیبایی های چشم گیر و فراوان آن نظر دانشجویان زیادی را به خودش جلب کرده است. هزینه تحصیل در پرنس ادوارد از دیگر شهر های کانادا ارزان تر بوده و هزینه های اقامت و زندگی نیز در این استان مقرون به صرفه است.

پرنس ادوارد یکی از کوچکترین شهر های کانادا و همچنین کم جمعیت ترین استان در کانادا است. مرکز این استان شارلوت تاون است. اقتصاد این استان بر پایه کشاورزی می باشد. یکی از چهار استان اتلانتیک می باشد.

دانشگاه های این شهر جز ارزانترین دانشگاه ها در کانادا می باشد به صورت تخمینی سالی حدود ۶ هزار تا ۱۱ هزار دلار است. که هزینه ویزای تحصیل کانادا هم در این استان مقرون یه صرفه می باشد.

هزینه های زندگی در این استان بسیار پایین است و افراد می توانند زندگی راحتی را داشته باشند.

دانشجویان پس از فارغ التحصیلی می توانند از طریق PEI PNP Labor Impact Category: International Graduate برای اقامت دائم کانادا اقدام کنند.

تحصیل در این استان زیبا مزایایی بسیار زیادی دارد از جمله:

  • کیفیت بالای تحصیل در این استان می باشد.
  • شهریه پایین
  • داشتن مردم صمیمی و مهربان
  • آب و هوای عالی با چهار فصل سال

دانشگاه پرنس ادوارد:

دانشگاه پرنس ادوارد آیلند (University of prince Edward island)، دارای ۶ دانشکده است.

دانشکده هنر

دارای رشته های: مردم شناسی، مطالعات آسیایی، هنر کلاسیک، اقتصاد، زبان، هنرهای زیبا، زبان فرانسوی، زبان آلمانی، روزنامه نگاری، علوم سیاسی، روانشناسی و…

دانشکده علوم

زیست شناسی، علوم شیمی، علوم کامپیوتر، غذا و تغذیه، علوم خانواده، علوم ریاضی، رادیوگرافی، طراحی پایدار، علوم محیطی، علوم مولکولی

دانشکده آموزش

 دانشجویان علاقه مند بعد از تحصیل ویزای کانادا می توانند در دانشکده آموزش این دانشگاه به رشته های علوم تربیتی، آموزش بزرگسالان، مدیریت آموزشی و دکترای مطالعات آموزشی تحصیل کنند.

دانشکده دامپزشکی 

دامپزشکی، آسیب شناسی یا میکروبیولوژی

دانشکده تجارت

کارشناس مدیریت بازرگانی، حسابداری، امورمالی، تجارت بین الملل، بازاریابی، گردشگری و مهمانداری، حسابداری

دانشکده پرستاری

علوم پرستاری، ارشد پرستاری، دکترای پرستاری

برای پذیرش در این دانشگاه داشتن حداقل مدرک زبان حداقل ۷ و هر یک از بخش ها نباید کمتر از ۶٫۵ باشد.

دانشگاه دارای خوابگاه برای رفاه دانشجویان می باشد، دانشجویان می توانند در محوطه دانشگاه اقامت داشته و یا در خارج از محوطه دانشگاه

کالج های پرنس ادوارد:

کالج هلند در شهر شارلوت واقع شده است و هرساله دانشجویان زیادی را در رشته های متنوع بازرگانی، آموزش دریانوردی، آشپزی و… به خود جلب می کند.

 

portrait pretty female student with books backpack university hallway 255667 6 300x200 - تحصیل در استان نیوبرانزویک | پرنس ادوارد کانادا | ویزای تحصیلی و بورسیه

 

تحصیل در استان نیوبرانزویک:

تحصیل درکانادا و ویزای تحصیل کانادا از بهترین و پرتقاضاترین مقصدهای تحصیلی در جهان برای دانشجویان می باشد زیرا کانادا سرزمینی پهناور و زیبا و دارای فرصت های بسیار زیادی برای افراد است. کانادا کشوری است که بهترین دانشگاه های جهان را در خود جای داده است از جمله دانشگاه مک گیل، دانشگاه اوتاووا و ….

دانشجویان می توانند به دو زبان انگلیسی و فرانسوی در کانادا تحصیل کنند و حتی فرزندان شما در مقاطع تحصیلی در مدرسه می تواند به دو زبان انگیسی و فرانسه مسلط شود.

هزینه های تحصیل در دانشگاه های کانادا با توجه به رشته های تحصیلی و مقطع تحصیلی بسیار متفاوت است به عنوان مثال تحصیل در رشته هنر ارزان تر از تحصیل در رشته مهندسی است.

استان نیوبرانزویک یکی از استان هایی است که دانشجویان می توانند به دو زبان انگلیسی و فرانسه که زبان اصلی می باشد در دانشگاه ها تحصیل کنند.

یکی از دانشگاه های فرانسه زبان که قدمت خوبی در این استان دارد و افرادی زیادی را به خود جلب کرده است دانشگاه مونکتون می باشد که یکی از بزرگترین دانشگاه  های فرانسه زبان در شهر مونکتون استان نیوبرانزویک است.

از مزایای تحصیل در این استان این است که به دو زبان انگلیسی و فرانسه می توانید تحصیل کنید و همچنین هزینه تحصیل و زندگی مقرون به صرفه تر است.

دانشجویان پس از فارغ التحصیلی بعد از گرفتن تحصیل ویزای کانادا می توانند از طریق نیروی کار اکسپرس اینتری برای اقامت دائم کانادا اقدام کنند و همچنین می توانند از طریق Atlantic International Graduate program و برنامه استانی NBPNP نیز اقدام کنند.

هزینه های زندگی در این استان پایین است به عنوان مثال هزینه حمل و نقل ۶۶ دلار ماهانه است و همچنین هزینه اجاره خانه (تک خوابه) بین ۴۰۰ تا ۵۵۰ دلار در ماه می باشد .

دانشجویان می توانند از طریق سایت کاریابی https://www.nbjobs.ca شغل مورد نظر خود را در این استان پیدا کنند.

دانشگاه های استان نیوبرانزویک:

دانشگاه نیوبرانزویک: دانشگاه (University new Brunswick) یک دانشگاه دارای اعتبار بین المللی به دو زبان انگلیسی و فرانسه است و رشته هایی که دانشجویان می توانند تحصیل کنند شیمی، منابع محیطی، حقوق و بهداشت و…

دانشگاه مونکتون: در این دانشگاه علاقمند به رشته های جنگلداری، تغذیه، تجارب و… می توانند تحصیل کنند و تسلط کاملی به هر دو زبان انگلیسی و فرانسه دست یابند.

دانشگاه مانت آلیسون

کالج های استان نیوبرانزویک:

New Brunswick Community College

Collège communautaire du Nouveau-Brunswick

New Brunswick College of Craft and Design

private occupational training institutions

 

Untitled 300x207 - تحصیل در استان نیوبرانزویک | پرنس ادوارد کانادا | ویزای تحصیلی و بورسیه

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت تحصیلی به کانادا در استان های پرنس ادوارد و نیوبرانزویک کانادا میتوانید با دفتر افق به شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ تماس گرفته و پاسخ سوالات خود را از وکلا و کارشناسان با تجربه در امور مهاجرتی کانادا دریافت کنید. گروه بین الملل اقامت کانادا افق دارای سوابق و تجربیات فراوانی در زمینه مهاجرت تحصیلی به کانادا بوده و میتواند به تشکیل پرونده های موفق تحصیلی برای کلاینت های خود بپردازد. به دلیل تجارب بالای وکیل مهاجرت به کانادا در گروه افق، شانس خطا در پرونده های شما ممکن است به میزان چشمگیری کاهش پیدا خواهد کرد. پس با خیال راحت امور مهاجرتی خود را به ما واگذار کنید. سعی ما این است که بهترین ها را برایتان به ارمغان بیاوریم زیرا شما عزیزان لایق بهترین ها هستید. برای اطلاع از شرایط خود میتوانید فرم ارزیابی امتیاز رایگان در سایت افق به نشانی www.ofoghint.com را تکمیل فرمایید. کارشناسان ما به دقت فرم ها را بررسی کرده و نتیجه آن را به اطلاع شما کلاینت های عزیز خواهند رساند.