تحصیل مهندسی کانادا پذیرش دانشگاه و مهاجرت افق آپدیت جدید

 

شرایط تحصیل در رشته مهندسی در کانادا چیست؟

تحصیل رشته های مهندسی در کانادا همانند دیگر رشته ها بوده و برای تحصیل مهندسی در کانادا (Immigrate to Canada as an Engineer) باید دارای مینیمم شرایط تعیین شده از طرف دانشگاه مورد نظر کانادا باشید. برای تحصیل در کانادا در رشته مهندسی ابتدا باید از دانشگاه های کانادا پذیرش تحصیلی دریافت کنید. با داشتن معدل خوب و مهارت زبان انگلیسی اخذ نامه پذیرش از دانشگاه های کانادا امکان پذیر خواهد بود. سپس شما مجاز خواهید شد با داشتن شرایط مناسب برای دریافت ویزای دانشجویی کانادا مهندسی اقدام کنید. سن مناسب (تا ۲۵ سالگی برای مقطع لیسانس و تا ۳۵ سالگی برای مقطع فوق لیسانس)، مدرک زبان بین المللی، نامه پذیرش از دانشگاه کانادا، تمکن مالی ویزای تحصیلی و … از جمله شرایط لازم برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا ۲۰۲۰ به حساب می اید.

درصورتی که واجد شرایط فوق هستید و تصمیم به تحصیل مهندسی کانادا دارید به گروه افق مراجعه کرده و تحصیل مهندسی خود در کانادا را تضمین کنید. گروه تحصیلی افق پاسخگوی تمام سوالات مهاجرتی شما از قبیل بهترین رشته های مهندسی برای اپلای ۲۰۲۰ یا رشته های پولساز مهندسی در کانادا یا رشته های مدیریت مهندسی در کانادا یا رشته های پر درامد در کانادا یا هزینه تحصیل در کانادا مهندسی یا تحصیل در رشته کامپیوتر در کانادا یا تحصیل ویزا در کانادا افق یا مهندسی تحصیل در کانادا یا بازار کار مهندسی پزشکی در کانادا یا لیست دانشگاه های مهندسی کانادا یا مهندسی کانادا تحصیل یا شرایط تحصیل مهندسی ۲۰۲۰ برای ایرانیان و… میباشد. فرصت تحصیل در رشته های مهندسی کانادا را از دست ندهید و اینده ی درخشانی برای خود، همسر و فرزندانتان رقم بزنید. با گروه بین المللی افق همراه باشید.

engineer architect looking building 300x200 - تحصیل مهندسی کانادا پذیرش دانشگاه و مهاجرت افق آپدیت جدید

ایا شغل های مهندسی جز مشاغل پردرامد کانادا برای ایرانیان در سال ۲۰۲۰ به حساب می اید؟

بله، به طور کلی مهندسان در کانادا درامد های بالایی را کسب میکنند و تحصیل رشته های مهندسی در کانادا بازار کار بسیار خوبی در این کشور دارند. مشاغلی مانند مهندسی عمران، مهندسی معماری، مهندسی کامپیوتر و مهندسی IT جز مشاغل پردرامد در کانادا ۲۰۲۰ میباشند. برای ایرانیانی که دارای مدرک لیسانس در رشته های مهندسی فوق هستند و قصد کار در کانادا به عنوان مهنددس را دارند لازم است بعد از مهاجرت به کانادا ابتدا در دوره های تحصیل مهندسی که در کانادا برگزار میشود. شرکت کرده و سرتیفیکیت های معتبر کانادا را دریافت کنند و به عنوان مهندس در کانادا شناخته شوند. در این صورت قادر خواهند بود به کار در کانادا مهندسی بپردازند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با مهاجرت کاری به کانادا یا کار در کانادا مهندسی یا مهاجرت ویزا کانادا مهندسی ۲۰۲۰ یا مهاجرت مهندسان به کانادا یا شرایط زندگی تحصیل مهندسان در کانادا ۲۰۲۰ یا درامد مهندسان مهاجر ایرانی تحصیل مهندسی در کانادا یا هزینه های زندگی مهندسان ایرانی مقیم کانادا (اقامت دائم کانادا) و … میتوانید با دفتر افق به شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ تماس گرفته و از راهنمایی ها و تجربه های فوق العاده مشاوران و وکلای رسمی ICCRC کانادا بهره مند شوید. بهترین ها را برای مهاجرت و اقامت کانادا از گروه تحصیلی بین المللی افق بخواهید.

مهاجرت به کانادا از طریق رشته های مهندسی چگونه است؟

برای مهاجرت به کانادا از طریق رشته های مهندسی (Apply to an International University in Canada) میتوان با استفاده از برنامه اسکیل ورکر کانادا (اسکیلد ورکر فدرال کانادا یا Skilled Worker Canada 2020) برای مهاجرت کاری به کانادا اقدام کرد. در صورتی که افراد متقاضی مهاجرت مهندسی به کانادا واجد شرایط لازم برای برنامه اسکیل ورکر کانادا باشند و امتیاز لازم در این برنامه را کسب کنند با استفاده از دعوتنامه ای که از طرف دولت فدرال کانادا برای انها ارسال میشود میتوانند به کانادا مهاجرت کنند و به کار مهندسی در کانادا بپردازند. همچنین برای مهاجرت به کانادا از طریق رشته های تحصیل مهندسی کانادا میتوان با استفاده از مهاجرت تحصیلی به کانادا اقدام کرد.

که در این صورت پس از فارغ التحصیلی از رشته های مهندسی در کانادا ۲۰۲۰ میتوانید به کار در کانادا مشغول شده و با داشتن یکسال سابقه ی کار مهندسی از طریق برنامه تجربه کانادایی برای روادید و اخذ اقامت دائم کانادا اقدام کنید. برای مهاجرت سریع و فوری کانادا مهندسی برای ایرانیان و اخذ اقامت تضمینی کانادا ۲۰۲۰ با وکیل مهاجرت به کانادا در گروه مهاجرتی افق جلسه مشاوره حضوری و یا انلاین دریافت کنید تا شرایط شما به دقت بررسی شده و اسان ترین وارزان ترین روش مهاجرتی کانادا پیش روی شما قرار گیرد. افق بهترین همراه برای بلندای اهداف شماست.

view desk with architectural plan 300x200 - تحصیل مهندسی کانادا پذیرش دانشگاه و مهاجرت افق آپدیت جدید

بهترین رشته های مهندسی برای اپلای کانادا ۲۰۲۰ کدام اند؟

زمانی که از کشورهای پیشرفته و جهان اول مانند کانادا صحبت به میان می اید برای کار و اپلای به این کشور ها بحث بهترین و پردرامد ترین رشته ها وجود ندارد و افراد بر اساس علاقه و استعداد در این کشورها مشغول به کار میشوند. دلیل مهاجرت بسیاری از ایرانیان به کانادا نیز همین مورد است که افراد ایرانی در کانادا مشغول به کاری میشوند که دارای علاقه و استعداد فراوان در زمینه کاری مورد نظر خود هستند.

اما به طور کلی با توجه به روندی که دولت کانادا برای تغییر سیستم خود به کار گرفته است مهندسی کامپیوتر و IT جز مشاغلی هستند به شدت مورد نیاز کشور کانادا میباشند. همچنین مهندسی نرم افزار، مهندسی برنامه نویسی، مهندسی عمران، مهندسی شهرسازی و مهندسی معماری جز بهترین رشته های مهندسی برای اپلای کانادا ۲۰۲۰ برای ایرانیان مهاجر کانادا به حساب می اید. برای دریافت اطلاعات تکمیلی میتوانید به سایت افق www.ofoghint.com مراجعه کرده و مطالب مورد نظر خود را مطالعه فرمایید. همچنین میتوانید از تعیین وقت مشاوره آنلاین و رایگان مشاوران زبده افق بهره مند شوید.

حقوق و درامد مهندسان مهاجر ایرانی در کانادا ۲۰۲۰ چقدر است؟

اصولا حقوق مهندسان بین المللی نسبت به مهندسان کانادایی پایین تر میباشد اما به طور کلی میتوان گفت میزان حقوق و درامد مهندسان ایرانی در کانادا باتوجه به نوع شرکت کانادایی و سمتی که در ان مشغول به کار هستند تعیین میشود. با این حال درامد یک مهندس مهاجر ایرانی در کانادا بالای ۴۰۰۰ دلار در ماه میباشد. همانگونه که مشخص است مشاغل مهندسی در کانادا جز مشاغل پردرامد کانادا ۲۰۲۰ برای مهاجران ایرانی به کانادا به حساب می اید. گروه مهاجرتی کانادا افق اماده خدمت رسانی به شما عزیزان در جهت مهاجرت تحصیل مهندسی کانادا به کانادا از طریق کار، کار مهندسی در کانادا ۲۰۲۰، اخذ اقامت دائم مهندسی کانادا، دریافت جاب افر کانادا از کارفرمایان کانادایی برای مهندسان ایرانی ۲۰۲۰، تشکیل پرونده های مهاجرتی موفق، ترجمه مدارک کلاینت های عزیز و … میباشد. برای سهولت و تضمین مهاجرت کانادا و اقامت کانادا موسسه مهاجرتی معتبر افق سعی در ارائه خدمات مطلوب به شما دارد.

لیست برخی از رشته های مورد نظر در کانادا عبارتست از: صنایع غذایی، حقوق، مهندسی برق، مهندسی کامپیوتر، الکترونیک، نفت و گاز، صنایع شیمیایی، مهندسی مکانیک و هوافضا، مهندسی راه‌ و ساختمان، صنایع داروسازی، شاخه های بازرگانی، مهندسی فناوری اطلاعات، مهندسی شیمی، مهندسی عمران و … برای یافتن بهترین دانشکده های مهندسی کانادا در کلیه رشته های تحصیلی با مشاوران افق تماس بگیرید.

مهندسان ایرانی با داشتن چه شرایطی میتوانند به کار در کانادا ۲۰۲۰ بپردازند؟

مهندسان ایرانی متقاضی مهاجرت به کانادا و کار در کانادا با داشتن شرایط زیر میتوانند برای مهاجرت کاری کانادا ۲۰۲۰ اقدام کنند:

  • دارا بودن سن مناسب
  • دارا بودن تحصیلات و مدرک دانشگاهی مرتبط
  • دارا بودن سابقه کار مهندسی با بیمه در ایران
  • دارا بودن پیشنهاد کار معتبر از کارفرمای کانادایی
  • دارا بودن دانش و مهارت کافی در زبان و داشتن مدرک زبان انگیسی یا فرانسوی
  • دارا بودن انطباق پذیری

برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با وکیل رسمی مهاجرت در گروه مهاجرتی افق برای تحصیل مهندسی کانادا تماس بگیرید. همچنین قادر خواهید بود فرم ارزیابی رایگان در سایت افق (ofoghint.com) را تکمیل کرده تا کارشناسان و مشاوران باتجربه افق شرایط شما را بررسی کنند. افق همچون گذشته سایه به سایه همراه شما خواهد بود.