تحصیل دانش اموزان بین المللی در مدارس کانادا مهاجرت خانواده

 

ایا امکان تحصیل دانش اموزان بین المللی در مدارس کانادا وجود دارد؟

بله، دولت کانادا شرایطی را فراهم کرده است که دانش اموزان بین المللی بتوانند به تحصیل دانش آموزی در مدارس کانادا بپردازند. امکان تحصیل در مدارس دولتی و خصوصی کانادا برای دانش اموزان خارجی فراهم است و انها را قادر میسازد که همزمان به دو زبان انگلیسی و فرانسوی تسلط پیدا کنند. تحصیل دانش اموزان در مدارس کانادا میتواند اینده ی درخشانی را برای انها رقم بزند و به همین دلیل بسیاری از والدین خواستار تحصیل در کانادا ۲۰۲۰ برای فرزندان خود هستند. اگر شما نیز به اینده فرزندان خود می اندیشید هم اکنون به گروه بین الملل افق مراجعه کرده و برای تحصیل انها در بهترین مدارس کانادا برنامه ریزی کنید. وکیل مهاجرت به کانادا در موسسه مهاجرتی افق دارای پرونده های موفق تحصیلی فراوانی میباشد و میتواند موفقیت پرونده تحصیلی فرزند شما را تضمین کند. فرصت را از دست ندهید و با کمک افق برای مهاجرت تحصیلی به کانادا افق یا مهاجرت کانادا تحصیل ۲۰۲۰ یا تحصیل در مدارس کانادا افق یا تحصیل زیر ۱۸ سال در کانادا یا هزینه مدارس ابتدائی در کانادا یا هزینه مدارس خصوصی کانادا یا ویزای تحصیلی دانش اموزی افق یا ویزای دانش اموزی سریع و فوری یا بهترین مدارس کانادا برای ایرانیان یا تفاوت مدارس ایران و کانادا یا ویزای گاردین کانادا یا ویزای همراه دانش اموزی کانادا افق یا مهاجرت کانادا برای مهاجران ایرانی یا اقامت تحصیل فرزندان کانادا یا کانادا مهاجرت تحصیلی یا مقایسه اموزش و پرورش ایران و کانادا یا هزینه مدارس دولتی کانادا یا هزینه مدارس ایرانی در کانادا یا تایم مدارس در کانادا ۲۰۲۰ یا لیست مدارس ایرانی در کانادا یا شرایط مهاجرت به کانادا تحصیلی یا شرایط اخذ ویزای تحصیلی دانش اموزی کانادا ۲۰۲۰ و … اقدام کنید. افق در تمامی مراحل مهاجرتی همراه شماست و تنهایتان نخواهد گذاشت.

group happy young students university 300x200 -  تحصیل دانش اموزان بین المللی در مدارس کانادا مهاجرت خانواده

ایا تحصیل دانش آموزی فرزندان در مدارس کانادا برای ایرانیان رایگان است؟

امکان تحصیل رایگان برای دانش اموزان بین المللی در مدارس کانادا ۲۰۲۰ برای ایرانیان وجود ندارد. تنها شهروندان کانادایی، افراد مقیم کانادا (اقامت دائم کانادا) یا فرزندان دانشجویان یا کارگران بین المللی میتوانند به تحصیل رایگان در کانادا بپردازند. برای اطلاع دقیق از هزینه های لازم جهت تحصیل دانش آموزی در مدارس کانادا میتوانید با دفتر گروه افق به شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ تماس بگیرید. مشاوران و وکلای برجسته افق که عضو رسمی انجمن ICCRC کانادا هستند دقیق ترین و کامل ترین اطلاعات دولت کانادا برای مهاجرت تحصیلی فرزندان ۲۰۲۰ را در اختیارتان قرار خواهند داد. با کمترین، ارزان ترین و مقرون به صرفه ترین هزینه ها به کانادا مهاجرت کنید و به اقامت دائم کانادا ۲۰۲۰ دست یابید. تخصص افق صرفه جویی در هزینه های مهاجرتی برای رفاه حال کلاینت های عزیز میباشد.

ایا اخذ اقامت دائم کانادا از طریق تحصیل فرزندان در مدارس کانادا امکان پذیر است؟

تحصیل فرزندان در مدارس کانادا به طور بالقوه نمیتواند منجر به اخذ اقامت دائم کانادا شود. اما از جمله مزایای تحصیل در مدارس دولتی و خصوصی کانادا برای دانش اموزان بین المللی را میتوان به اخذ دیپلم از دبیرستان های کانادا، ورود اسان و راحت به دانشگاه ها و اخذ پذیرش تحصیلی از بهترین و معتبرترین دانشگاه های دنیا و کانادا، یادگیری همزمان به دو زبان انگلیسی و فرانسوی و … اشاره کرد. علاوه بر ان تحصیل دانش آموزان در مدارس کانادا همانند پل و راه میانبری برای ورود سریع والدین به کانادا ۲۰۲۰ به حساب می اید. والدین دانش اموزان بین المللی قادر خواهد بود از طریق ویزای توریستی به کانادا مهاجرت کنند و در خاک کانادا برای اخذ ویزای کار کانادا (ویزای تحصیل در کانادا یا مهاجرت به کانادا از طریق کار یا کار در کانادا یا مهاجرت کانادا کار یا مهاجرت کاری به کانادا) و یا ویزای تحصیلی کانادا ( مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل یا تحصیل در کانادا یا مهاجرت کانادا تحصیلی یا مهاجرت تحصیلی کانادا یا ویزای دانشجوی کانادا) اقدام کنند و از این طریق به اخذ اقامت دائم کانادا و زندگی در کانادا بپردازند. اینده خود و فرزندانتان را با تحصیل در کانادا تضمین کنید. گروه افق افتخار دارد در این راه قدم به قدم همراه شما عزیزان گام بردارد. همراه افق باشید.

classmates working together 300x200 -  تحصیل دانش اموزان بین المللی در مدارس کانادا مهاجرت خانواده

هزینه تحصیل دانش آموزی در مدارس کانادا برای دانش اموزان ایرانی در سال ۲۰۲۰ چقدر است؟

مدارس دولتی کانادا دارای سطح بالایی از کیفیت و اموزش در کانادا هستند. هزینه تحصیل دانش آموزی در مدارس دولتی کانادا با توجه به شهر مورد نظر که قصد تحصیل در ان را دارید متفاوت است. به عنوان مثال شهریه مدارس دولتی در شهر ونکوور کانادا که شهری گران در کانادا به حساب می اید ۱۴۵۰۰ دلار کانادا، همان دوره در شهر تورنتو ۱۳۵۰۰ دلار کانادا و در شهر مونترال ۱۲۵۰۰ دلار کانادا میباشد. در ایالت کبک کانادا با توجه به اینکه تحصیل در مدارس به زبان فرانسوی است هزینه ها بسیار پایین تر میباشد. برای دریافت اطلاعات دقیق از هزینه تحصیل در مدارس کانادا ۲۰۲۰ برای ایرانیان با گروه مهاجرتی کانادا افق در ارتباط باشید. افق کمک شما در مسیر مهاجرت کانادا میباشد.

ایا تحصیل فرزندان در مدارس کانادا میتواند موجب اخذ ویزای همراه دانش اموزی کانادا شود؟

بله، قانون دولت کانادا است که اگر فرزند ویزای تحصیلی دانش اموزی دریافت نماید والدین او نیز میتوانند به وسیله ی اقامت موقت در کشور کانادا وارد خاک کانادا شوند و در کنار فرزندان خود در کانادا اقامت داشته باشند. درنتیجه با خیال راحت فرزندانتان را برای مهاجرت تحصیلی به کانادا و تحصیل دانش آموزی در مدارس کانادا (study and work visa) اماده کنید و خود نیز همراه انان در کشوری با استاندارهای بالای زندگی به اقامت بپردازید. گروه بین الملل افق در کوتاه ترین زمان برای اخذ ویزای دانش اموزی کانادا برای  فرزندان و همچنین اخذ ویزای توریستی والدین در سال ۲۰۲۰ اقدام میکند. پس بدون اتلاف وقت برای مهاجرت کانادا تحصیلی ۲۰۲۰ به موسسه معتبر مهاجرتی افق مراجعه کنید. همراه با شما خواهیم ماند.

بهترین مدارس کانادا برای تحصیل دانش اموزان بین المللی کدام اند؟

مدارس دولتی کانادا که زیر نظر اموزش و پرورش دولت فدرال کانادا هستند جز بهترین مدارس کشور کانادا برای تحصیل دانش اموزان بین المللی بحساب می ایند. با توجه به اینکه شهریه این مدارس نیز توسط دولت کانادا تعیین شده و تمام مدارس دولتی شهر های کانادا دارای قیمت مشخصی هستند درنتیجه این نوع مدارس میتوانند بهترین انتخاب برای ایرانیان متقاضی تحصیل در مدارس کانادا ۲۰۲۰ باشند. برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات بیشتر میتوانید به سایت افق به نشانی ofoghint.com مراجعه کرده و تمامی مقالات مربوط به تحصیل در کانادا ۲۰۲۰ برای ایرانیان را مطالعه فرمایید.

چند نوع مدرسه در کانادا وجود دارد و شهریه هر کدام به چه صورت است؟

مدارس کانادا به سه دسته ی مدارس دولتی، مدارس خصوصی و مدارس شبانه روزی تقسیم میشوند. شهریه تحصیل در این نوع مدارس با هم متفاوت اند. به عنوان مثال چون شهریه مدارس دولتی کانادا توسط دولت کانادا و اموزش و پرورش کانادا تعیین میشود درنتیجه تمامی این مدارس دارای هزینه یکسانی هستند. در مدارس خصوصی کانادا به دلیل اینکه مدیریت آنها توسط افراد کانادایی انجام میشود میزان شهریه ها کاملا متفاوت است. مدارس شبانه روزی کانادا نیز نسبت به دیگر مدارس کانادا گران تر میباشند زیرا هم دارای خوابگاه بوده و هم وعده های غذایی برای دانش اموزان بین المللی در نظر گرفته اند. اطلاعات بیشتر در این باره را از کارشناسان و مشاوران افق برای تمکن مالی مهاجرت تحصیلی دریافت کنید.