چگونه میتوان به تحصیل در دانشگاه University Canada West پرداخت؟

دانشگاه UCW کانادا دانشگاهی تخصصی در زمینه مدیریت و تجارت میباشد. این دانشگاه در شهر ونکوور واقع شده است و در دو مقطع لیسانس و فوق لیسانس به جذب دانشجویان بین المللی میپردازد. در صورتی که قصد مهاجرت تحصیلی به کانادا و تحصیل در دانشگاه کاناداوست را داشته باشید، در ابتدا لازم است با داشتن شرایط خاصی ازجمله معدل بالای ۱۴، مدرک زبان و … به اخذ پذیرش از این دانشگاه بپردازید. دانشگاه کاناداوست مورد تایید وزارت علوم می باشد. سپس میتوانید برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا اقدام کرده و در صورتی که موفق به اخذ ویزای کانادا میشوید. بعد از آن میتوانید به کانادا مهاجرت کرده و در دانشگاه University Canada West (یو سی دبلیو) مشغول به تحصیل و جزء یکی از دانشجویان دانشگاه کاناداوست شوید. تیم مهاجرتی و تحصیلی کانادا افق در تمام مراحل مهاجرت تحصیلی به کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا همراه شما خواهد بود.

group students happy be back university 300x200 - تحصیل دانشگاه University Canada West | ویزای تحصیلی دانشجویی

شرایط اخذ بورسیه تحصیلی در دانشگاه کانادا وست (UCW) چگونه است؟

به طور کلی رشته MBA از جمله گران ترین رشته های تحصیلی کانادا می باشد ولی دانشگاه کاناداوست جز ارزان ترین دانشگاهای ارائه دهنده این رشته است. دانشگاه University Canada west به ندرت دانشجویان خود را بورسیه می کند اما اسکالرشیپ های بسیار خوبی را برای انها درنظر میگیرد. دانشجویان بین المللی میتوانند تا مبلغ ۱۴۰۰۰ دلار کانادا از اسکالرشیپ (کمک هزینه تحصیلی) این دانشگاه بهره مند شوند. در حال حاضر با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا، دانشگاه UCW کانادا برای رفاه حال دانشجویان خود تا مبلغ ۲۰۰۰۰ دلار کانادا برای انها اسکالرشیپ در نظر گرفته است. برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با دفتر افق به شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ تماس گرفته و پاسخ سوالات خود را از وکلا و کارشناسان با تجربه در امور مهاجرتی کانادا دریافت کنید.

شرایط و مدارک لازم برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا برای تحصیل در دانشگاه یو سی دبلیو چیست؟

چنانچه قصد تحصیل در دانشگاه های کانادا را داشته باشید. لازم است ویزای تحصیلی کانادا را دریافت کنید. این ویزای به شما اجازه تحصیل در کشور کانادا را خواهد داد. شرایط و مدارک لازم برای اخذ ویزای دانشجویی کانادا ۲۰۲۰ به شرح زیر میباشد:

  • اخذ پذیرش از دانشگاه و یا کالج های کانادا
  • دارا بودن مدرک زبان بین المللی
  • اثبات تمکن مالی به افیسر (شما باید بتوانید افیسر را متقاعد کنید که از پس هزینه های تحصیل و زندگی در کانادا بر می ایید).
  • نداشتن ممنوعیت ورود به خاک کانادا

با داشتن شرایط فوق قادر خواهید بود برای اخذ ویزای کانادا اقدام کنید. گروه بین الملل اقامت کانادا افق دارای سوابق و تجربیات فراوانی در زمینه مهاجرت تحصیلی به کانادا بوده و میتواند به تشکیل پرونده های موفق تحصیلی برای کلاینت های خود بپردازد. به دلیل تجارب بالای وکیل مهاجرت به کانادا در گروه افق، شانس خطا در پرونده های شما ممکن است به میزان چشمگیری کاهش پیدا خواهد کرد. پس با خیال راحت امور مهاجرتی خود را به ما واگذار کنید. سعی ما این است که بهترین ها را برایتان به ارمغان بیاوریم زیرا شما عزیزان لایق بهترین ها هستید.

در دانشگاه UCW کانادا چه رشته هایی برای تحصیل ارائه میشود؟

همانطور که میدانید دانشگاه University Canada west دانشگاهی کاملا تخصصی بوده و تنها دو رشته تجارت الکترونیک (Electronic Commerce) و کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (Master of Business Administration) در این دانشگاه ارائه میشود. همچنین شما می توانید با مراجعه به سایت دانشگاه کاناداوست مراجعه کرده و اطلاعات بیشتری در این دو رشته تخصی کسب کنید. چنانچه شما شرایط لازم برای تحصیل در این دو رشته را داشته باشید، میتوانید به کانادا مهاجرت کرده و در دانشگاه UCW (یو سی دبلیو)  به تحصیل بپردازید. اطلاعات بیشتر را از کارشناسان و مشاوران افق دریافت کنید. برای ساخت اینده ای درخشان نیاز به تصمیم گیری به موقع و انتخاب درست دارید. فراموش نکنید یک انتخاب خوب برای مهاجرت کانادا موسسه مهاجرتی اقامتی کانادا افق است.

ایا امکان تحصیل در دانشگاه کانادا وست بدون مدرک زبان وجود دارد؟

تا قبل از سال ۲۰۱۹ دانشگاه کاناداوست شرایطی را فرام اورده بود، تا دانشجویان بین المللی بتوانند بدون مدرک زبان به اخذ پذیرش کاندیشنال (Conditional Admission) از دانشگاه پرداخته و مشغول به تحصیل شوند. اما در حال حاضر دانشجویانی که قصد تحصیل در دانشگاه UCW کانادا را دارند. لازم است از مهارت زبان برخوردار بوده و حداقل ایلتس ۵ را داشته باشند. در این صورت میتوانند از این دانشگاه پذیرش قطعی دریافت کرده و این باعث میشود شانس انها برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا افزایش پیدا نماید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر میتوانید، با دفتر بین الملل ویزای اقامت کانادا افق تماس گرفته و از مشاوره رایگان تلفنی کارشناسان و مشاوران ما بهره مند شوید. فرصت را از دست ندهید و از هم اکنون برای اینده خود برنامه ریزی کنید. بدانید گروه کاریابی بین الملل افق گام به گام همراه شما خواهد بود.

شرایط اخذ پذیرش از دانشگاه UCW کدام است؟

هر یک از دانشگاه های کانادا شرایط خاصی برای اعطای پذیرش در نظر گرفته است. دانشگاه University Canada west نیز از این قائده مستثنی نبوده و با داشتن شرایط زیر به دانشجویان بین المللی پذیرش اعطا میکند:

  • دارا بودن دو سال سابقه مدیریت یا لیسانس مدیریت
  • دارا بودن حداقل IELTS 5 (آزمون تافل، PET و Doulingo)
  • معدل بالای ۱۴

با توجه به بازار کار بسیار خوب رشته MBA در کانادا و قرار داشتن شغل مدیریت M.B.A در میان ۱۰ شغل پردرامد کانادا توصیه میکنیم، در صورتی که دارای شرایط ذکر شده هستید. فرصت را غنیمت شمرده و برای مهاجرت تحصیلی به کانادا و اخذ پذیرش از دانشگاه کاناداوست اقدام کنید. موسسه افق صفر تا صد مراحل مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل را به بهترین نحو ممکن برایتان به ارمغان خواهد اورد. مهاجرتی کم ریسک و سریع را با افق تجربه کنید.

ایا امکان تحصیل رایگان در دانشگاه University Canada West کانادا وجود دارد؟

خیر، اصولا تحصیل رایگان در کانادا برای دانشجویان بین المللی وجود ندارد و شما باید برای تحصیل خود در این کشور هزینه پرداخت کنید. دانشگاه UCW کانادا نیز از دانشجویان مهاجر به کانادا شهریه دریافت میکند. تنها در شرایطی که شما دانشجوی ممتازی باشید میتوانید بورسیه تحصیلی یا پذیرش تحصیلی از کانادا دریافت کرده و از تحصیل رایگان در این دانشگاه بهره مند شوید. برای اطلاع از شرایط خود میتوانید فرم ارزیابی رایگان در سایت افق به نشانی www.ofoghint.com را تکمیل فرمایید. کارشناسان ما به دقت فرم ها را بررسی کرده و نتیجه ان را به اطلاع شما کلاینت های عزیز خواهند رساند.

بازار کار و درامد رشته مدیریت MBA در کانادا چگونه است؟

با توجه به اینکه دانشگاه کاناداوست در شهر ونکوور واقع شده است و این شهر موقعیت های بسیار فوق العاده ای در زمینه تجارت دارد. در نتیجه میتوانیم بگوییم بازار کار و درامد این رشته بسیار عالی میباشد. به طور کلی میتوان گفت در تمامی زمینه های کاری در کانادا نیاز به مدیر MBA است. زیرا چنین فردی با دانش و مهارت خود میتواند از طریق مهاجرت کانادا بیزینس به خوبی تجارتی را مدیریت کرده و از پتانسیل کارگران به بهترین شکل استفاده کند. اینده شغلی و مالی خود را با انتخاب درست رشته و دانشگاه در کانادا تضمین کنید. برای اطلاعات بیشتر میتوانید سایر مقالات موجود در سایت افق در رابطه با تحصیل در اقامت و مهاجرت کانادا یا کار در کانادا و مشاغل مورد نیاز کانادا ۲۰۲۰ را مطالعه فرمایید.

در این مقاله تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا بتوانیم اطلاعات مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. چنانچه شرایط شما با مطالب ذکر شده در فوق مطابقت بیشتری دارد میتوانید برای رزرو مشاوره تخصصی حضوری و یا انلاین با ما در تماس باشید.