مهاجرت تحصیلی به کانادا و تحصیل در دانشگاه وینیپگ کانادا

آیا قصد مهاجرت تحصیلی به کانادا و تحصیل در دانشگاه وینیپگ (University of Winnipeg) کانادا را دارید؟ آیا میخواهید با تحصیل در کانادا آینده ی بهتری را برای خود رقم بزنید؟ آیا به اخذ اقامت دائم کانادا پس از اتمام تحصیلات خود در این کشور فکر میکنید؟ پس با ما همراه باشید. در این مقاله به توضیح جامعی در رابطه با دانشگاه وینیپگ کانادا خواهیم پرداخت. تمام تلاش خود را به کار میگیریم تا بتوانیم پاسخگوی سوالاتی باشیم که ذهن شما عزیزان را به خود مشغول کرده است.

معرفی دانشگاه Winnipeg کانادا برای متقاضیان مهاجرت

دانشگاه وینیپگ یک دانشگاه تحقیقاتی دولتی در شهر وینیپگ، استان منیتوبا کانادا میباشد. این دانشگاه در سال ۱۹۶۷ تاسیس شده و در حال حاضر به دانشجویان بین المللی در دو مقطع لیسانس و فوق لیسانس بهترین و با کیفیت ترین خدمات آموزشی را ارائه میدهد. هر ساله دانشجویان زیادی به هدف تحصیل در دانشگاه وینیپگ به کانادا مهاجرت میکنند. زیرا این افراد میتوانند علاوه بر استفاده از بورسیه و اسکالرشیپ های تحصیلی این دانشگاه که باعث کاهش هزینه های زندگی و تحصیل آنها در کانادا میشود، پس از اتمام تحصیلات خود با کسب حداقل یکسال سابقه کار کانادایی به اقامت دائم کانادا نیز دست یابند.

اگر شما نیز قصد دارید در سالهای ۲۰۲۰، ۲۰۲۱، ۲۰۲۲ و حتی سالهای بعد به کانادا مهاجرت کرده و به تحصیل در بهترین دانشگاههای کانادا بپردازید. میتوانید با مراجعه به سایت افق به نشانی ofoghint.com به تکمیل فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به کانادا بپردازید. و از واجد شرایط بودن خود برای مهاجرت تحصیلی به کانادا، تحصیل در کانادا، روادید اقامت دائم کانادا و … مطلع شوید.

ofogh109 01 300x199 - مهاجرت تحصیلی به کانادا و تحصیل در دانشگاه وینیپگ کانادا

دانشکده های دانشگاه وینیپگ کانادا برای ایرانیان مهاجر به کانادا

دانشگاه وینیپگ کانادا شرایطی را فراهم آورده است تا دانشجویان بین المللی بتوانند، پس از مهاجرت به کانادا بر اساس علاقه و استعداد خود در یکی از رشته های تحصیلی این دانشگاه، مشغول به تحصیل شوند. از همین رو در این دانشگاه، دانشکده های متعددی وجود دارد. افرادی که متقاضی تحصیل در دانشگاه وینیپگ هستند اطلاع از این دانشکده ها از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا آنها را قادر میسازد که علاوه بر علاقه خود، رشته هایی انتخاب نمایند که دارای بازار کار خوبی در کانادا باشد. دانشکده های دانشگاه Winnipeg به شرح زیر میباشند:

 • دانشکده علوم زیستی و بهداشت کاربردی
 • دانشکده تحصیلات تکمیلی
 • دانشکده اقتصاد و تجارت
 • دانشکده اموزش
 • دانشکده علوم
 • دانشکده هنر

برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با دفتر افق به شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ تماس گرفته و با بهره گیری از مشاوره رایگان تلفنی مشاوران و کارشنان افق پاسخ سوالات مهاجرتی اقامتی خود را دریافت نمایید.

مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه Winnipeg Canada

اولین گام برای تحصیل در دانشگاه وینیپگ اخذ پذیرش تحصیلی از این دانشگاه میباشد. متقاضیان مهاجرت تحصیلی به کانادا میتوانند با دارا بودن شرایط زیر برای اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه وینیپگ کانادا اقدام نمایند:

 • ترجمه ریزنمرات و اخرین مدرک تحصیلی
 • دارا بودن مدرک زبان بین المللی (حداقل ایلتس ۶٫۵ و یا تافل ۸۰)
 • دارا بودن انگیزه نامه (SOP)
 • دارا بودن توصیه نامه
 • دارا بودن CV مناسب و خوب
 • تکمیل فرم پذیرش تحصیلی

ofogh109 03 300x214 - مهاجرت تحصیلی به کانادا و تحصیل در دانشگاه وینیپگ کانادا

افرادی که با دارا بودن شرایط فوق موفق به اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه موردنظر خود در کانادا شوند. میتوانند به تشکیل پرونده های مهاجرتی کانادا پرداخته و برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا درخواست دهند. چنانچه سفارت کانادا با پرونده تحصیلی آنها موافقت نماید، واجد مهاجرت تحصیلی به کانادا و اخذ ویزای دانشجویی کانادا خواهند شد.

تیم مهاجرتی افق افتخار دارد بهترین خدمات مهاجرتی کانادا اعم از ترجمه مدارک، رزرو وقت از دفاتر وک سفارت کانادا، روادید انواع ویزای موقت و دائم کانادا، پیکاپ پاسپورت و … را برای کلاینت های خود به ارمغان آورد. در نتیجه اگر قصد مهاجرت تحصیلی به کانادا و تحصیل در این کشور را دارید گروه بین الملل افق بهترین انتخاب برای شما میباشد. وکیل مهاجرت به کانادا در مجموعه افق با دارا بودن سالها سابقه درخشان در امور مهاجرتی کانادا میتواند به تشکیل پرونده های مهاجرتی موفقی برای شما عزیزان بپردازد. پس فرصت را از دست ندهید و هم اکنون برای رزرو وقت مشاوره با وکیل رسمی مهاجرتی کانادا در مجموعه افق اقدام نمایید.

ددلاین پذیرش دانشگاه وینیپگ برای دانشجویان متقاضی مهاجرت تحصیلی به کانادا

اطلاع از زمان ثبت نام و ددلاین دانشگاه وینیپگ برای متقاضیانی که قصد تحصیل در این دانشگاه را دارند نیز بسیار حائز اهمیت میباشد. دانشگاه وینیپگ در دو ترم بهار و زمستان به جذب دانشجویان بین المللی میپردازد. زمان ددلاین دانشگاه برای دانشجویانی که قصد تحصیل در مقطع کارشناسی برای ترم بهار را دارند اول ماه مارس میباشد. و همین زمان برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی اول ماه دسامبر است.

حال برای دانشجویان کارشناسی که قصد دارند تحصیلات خود را در ترم زمستان آغاز نمایند، زمان ددلاین دانشگاه وینیپگ برای آنها اول ماه نوامبر میباشد. برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی با شرایط مشابه ددلاین دانشگاه تا تاریخ اول سپتامبر هر سال است.

شهریه دانشگاه وینیپگ برای دانشجویان بین المللی متقاضی مهاجرت کانادا تحصیلی

رشته تحصیلی، مقطع تحصیلی، استان مورد نظر در کانادا و… از جمله عوامل تعیین کننده شهریه دانشگاه های کانادا میباشند. دانشگاه وینیپگ کانادا نیز بر همین اساس به تعیین شهریه دانشجویان بین المللی میپردازد. میزان شهریه در این دانشگاه برای سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ به شرح زیر میباشد:

 • شهریه دوره تمام وقت دانشجویان تحصیلات تکمیلی ۱۲۵۴۱ دلار کانادا میباشد.
 • شهریه دوره پاره وقت دانشجویان تحصیلات تکمیلی ۶۲۷۰ دلار کانادا میباشد.
 • شهریه دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد برای هر دوره سه ساعته بین ۱۲۰۰ تا ۱۵۰۰ دلار کانادا متغیر میباشد.

برای اطلاع دقیق از هزینه های تحصیل و زندگی در کانادا میتوانید با دفتر افق تماس گرفته و با رزرو وقت مشاوره حضوری و یا آنلاین با وکیل مهاجرت به کانادا بپردازید.

اجازه کار پس از تحصیل در دانشگاه وینیپگ کانادا

دولت کانادا به تمام متقاضیان مهاجرت تحصیلی به کانادا اجازه کار پس از تحصیل را خواهد داد. در نتیجه این افراد میتوانند پس از فارغ التحصیلی به یافتن شغل متناسب با رشته تحصیلی خود پرداخته و به کار در کانادا مشغول شوند. دانشگاه وینیپگ کانادا نیز به همین صورت بوده و دانشجویان بین المللی پس از اتمام تحصیلات خود در این دانشگاه میتوانند به کار در کانادا بپردازند. حال چنانچه آنها بتوانند یکسال سابقه کار کانادایی کسب نمایند قادر خواهند بود از طریق برنامه تجربه کانادایی (Canadian Experience Class) برای اخذ اقامت دائم کانادا درخواست دهند.

پیشنهاد میکنیم برای اطلاع از آخرین اخبار و اطلاعات دولت فدرال کانادا پس از مراجعه به سایت افق با وارد کردن نام و ایمیل خود در قسمت مربوطه به عضویت در خبرنامه درآیید. تا در این صورت تمامی اخبار کانادا به صورت روزانه برای شما عزیزان ایمیل گردد. همچنین میتوانید اخبار فوق را در صفحه رسمی تلگرامی افق و پیج اینستاگرامی ما مطالعه فرمایید. تا رسیدن به اخذ اقامت دائم کانادا همراهی گروه افق را حس خواهید کرد.

ofogh109 04 300x200 - مهاجرت تحصیلی به کانادا و تحصیل در دانشگاه وینیپگ کانادا