تحصیل در استان ایالت دانشگاه کالج کانادا | کم هزینه و تضمینی | کاریابی افق

تحصیل در کدام یک از شهر های کانادا بهتر است؟

یکی از سوالاتی که همواره قبل از اقدام به پذیرش کانادا ذهن ما رو به خودش مشغول می کند این است که کدام استان را برای تحصیل و زندگی انتخاب کنیم. و همواره در حال جستجو کردن درباه هزینه های زندگی و دانشگاه های استان مورد نظر برای تحصیل استان کانادا یا تحصیل در دانشگاه های کانادا هستیم و در تلاش هستیم که تصمیم درستی را درباره انتخاب استان مورد نظرمون برای بگیریم که بعدها به خاطر تصمیمون پشیمون نشیم. موسسه بین الملی افق همواره در تلاش است که به شما کمک کند تا شما تصمیم درستی را در استان های این کشور یا آموزش تحصیلی در یکی از این استان ها بگیرید و در جلسات مشاوره اطلاعات لازمه را به شما خواهند داد و مزایا و معایب استان ها و دانشگاه های مختلف را با شما در میان خواهند گذاشت تا شما در نهایت تصمیم درستی را برای تحصیل در استان های مختلف یا تحصیلات دانشگاهی در استان ها را برای سال های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ بگیرید.

در این مقاله سعی شده است تا حدالامکان اطلاعات دقیقی حتی در مورد تحصیل در کالج های کانادا را به شما عزیزان دهیم تا بتوانیم با چشم باز و فکری روشن برای آینده خودتان در سه موضوع استان کانادا تحصیل تصمیم بگیرید پس با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

group teens spending lake beach 300x200 - تحصیل در استان ایالت دانشگاه کالج کانادا | کم هزینه و تضمینی | کاریابی افقاستان کانادا" width="300" height="200" data3="https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/group-teens-spending-lake-beach-200x133.jpg 200w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/group-teens-spending-lake-beach-300x200.jpg 300w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/group-teens-spending-lake-beach-400x266.jpg 400w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/group-teens-spending-lake-beach-600x400.jpg 600w, https://ofoghint.com/wp-content/uploads/2020/07/group-teens-spending-lake-beach.jpg 626w" sizes="(max-width: 300px) 100vw, 300px" />

تحصیل در استان بریتیش کلمبیا

این استان دارای باکیفیت ترین سیستم آموزشی تحصیل در استان های این کشور می باشد. شهر ونکوور (Vancouver) هر ساله جز سومین شهر برتر در دنیا برای زندگی انتخاب می شود و این استان دارای گرمترین هوا در کشور کانادا است. ونکوور یکی از گران ترین استان های کانادا پس از تورنتو (Toronto) می باشد. با مقاله استان کانادا تحصیل همراه باشید.

به عنوان مثال اجاره یک اتاق در شهر ونکوور حدود ۶۰۰ تا ۷۰۰ دلار و سایر هزینه های زندگی به طور تقریبی بین ۴۰۰ تا ۶۰۰ دلار در ماه می باشد.

به علت بالا بودن اجاره مسکن دانشجویان باید خیلی سریع اقدام به اجاره مسکن کنند و همچنین می توانند به صورت آنلاین (در سه محور استان کانادا تحصیل) نیز اقدام به پیدا کردن خانه برای تحصیل خود در استان بریتیش کلمبیا کنند. سایت های معروف برای پیدا کردن خانه: www.airbnb.com و www.kijiji.ca می باشد.

دانشگاه های استان بریتیش کلمبیا کانادا در برنامه استان کانادا تحصیل

دانشگاه کانادا وست

دانشگاه فریزروالی

دانشگاه پلی تکنیک کوآنتلن

دانشگاه SFU

 دانشگاه بریتیش کلمبیا

دانشگاه ویکتوریا

دانشگاه رویال رودز

دانشگاه وسترن

لیست کالج های استان بریتیش کلمبیا کانادا

 • Camosun College
 • College of New Caledonia
 • College of the Rockies
 • Douglas College
 • Langara College
 • Northwest Community College
 • North Island College
 • Northern Lights College
 • Okanagan College
 • Selkirk College
 • Vancouver Community College
 • British Columbia Institute of Technology
 • Justice Institute of British Columbia
 • Nicola Valley Institute of Technology

تحصیل در استان آلبرتا در برنامه استان کانادا تحصیل

آلبرتا در غرب کشور کانادا قرار دارد و دو شهر معروف و رو به رشد کانادا، شهر کلگری (Calgray) و ادمنتون (Edmonton) در این استان قرار دارند. آلبرتا به عنوان زیباترین شهر در کانادا مشهور است. و برای آموزش تحصیلی در استان Canada برای دانشجویان مناسب می باشد.

استان آلبرتا دارای سیستم آموزشی قوی است و دارای دانشگاه ها و دانشکده های معتبر در تحصیل استان Canada است. همواره در طول سال دانشجویان زیادی را از سراسر دنیا به خود برای آموزش استان کانادا تحصیل در استان های این کشور جذب می کند. با ادامه اموزش استان کانادا تحصیل همراه باشید.

این استان دارای دانشکده ها و موسسات فنی و کالج های معتبر و بسیار شناخته شده است.

استان آلبرتا دارای استانداردهای بالای زندگی است و همچنین دارای اقتصاد بسیار قوی است و همچنین فارغ التحصیلان پس از فارغ التحصیلی در ایالت های این کشور می توانند به راحتی جذب بازار کار در کانادا شوند.

یکی از دلایل دیگری که باعث شده است که دانشجویان زیادی را به خود جلب کند هزینه زندگی پایین و ارزان ترین دانشگاه های کانادا برای تحصیل است.

برای تحصیل در دانشگاه های البرتا شما نیاز به مدرک زبان انگلیسی دارید تا بتوانید مهارت زبانی خود را برای استان کانادا تحصیل اثبات کنید و مدارک ذیل مورد تایید دانشگاه های این کشور هستند:

تافل

آیلتس

PTE اکادمیک

CAEL

برای تحصیل در کالج های آلبرتا کانادا نیاز به مدرک زبان نیست چون می توانید پذیرش تحصیلی کانادا خود را مشروط به مدرک زبان انگلیسی از کالج ها دریافت کنید و ابتدا در کالج کورس های زبان انگلیسی را بگذرانید و بعد از اتمام کلاس های زبان در کلاس های درس خود می توانید شرکت کنید. برای آشنایی با هریک از موضوعات استان کانادا تحصیل با ما همراه باشید.

در مورد شهریه تحصیل در دانشگاه های البرتا کانادا (برای استان کانادا تحصیل) باید گفت که هزینه ها بر اساس نوع دانشگاه متفاوت است به طور میانگین شهریه بین ۸ هزار تا ۱۱ هزار دلار کانادا متغیر است و اجاره مسکن برای یک نفر حدود ۳۰۰ تا ۵۰۰ دلار کانادا است و میانگین سایر هزینه های زندگی از قبیل هزینه های خوراک، اینترنت و… بین ۵۰۰ تا ۷۰۰ دلار متغیر است.

همواره دانشجویان باید به خاطر داشته باشند که به موقع برای اجاره مسکن تحصیل استان خود اقدام کنند تا بتوانند یک خانه مناسب و با قیمت خوب پیدا کنند. و برای پیدا کردن خانه می توانند با پیاده روی در محله مورد نظر و خواندن پلاکاردها این کار را انجام دهند و یا به صورت آنلاین از سایت های ذیل استفاده کنند:

www.airbnb.com
www.kijiji.ca

یکی از مزیت های تحصیل در آلبرتا کانادا این است که دانشجویان پس از فارغ التحصیلی می توانند از طریق برنامه استانی (در محور استان کانادا تحصیل و یا موضوعات دیگر) درخواست اقامت دائم بکنند و یا اینکه از طریق اکسپرس اینتری اقدام کنند.

هزینه بیمه درمانی در آلبرتای کانادا پایین می باشد و دانشجویان بین المللی از برنامه بیمه درمانی استان البرتا AHCIP استفاده می کنند و نیازهای پزشکی و درمانی را پوشش می دهد.

لیست دانشگاه های استان آلبرتا کانادا

دانشگاه آلبرتا ادمنتون

دانشگاه کلگری

دانشگاه لثبریج

دانشگاه سیت پلی تکنیک کلگری

دانشگاه مک ایوان ادمونتون

دانشگاه رویال مونت کلگری

موسسه تکنولوژی ادمونتون آلبرتا شمالی

دانشگاه کینگ ادمونتون

دانشگاه کنکوردیا ادمونتون

دانشگاه آمبروز کلگری

دانشگاه برمن لاکومب

دانشگاه st Marys

کالج های آلبرتا برای استان کانادا تحصیل

Mount Royal College

Northern Alberta Institute of Technology

Medicine Hat College

Newman Theological College

Northern Lakes College

Mount Royal College

Red Deer College

Southern Alberta Institute of Technology

Taylor University College and Seminary

St. Mary’s College

Alberta Vocational College

Edmonton

Lac La Biche

Bow Valley College

Nazarene University College

Alberta College of Art and Design

DeVry Calgary

Olds College

Keyano College

Lethbridge Community College

درصورتی که قصد مهاجرت تحصیلی به کانادا، اقامت تحصیلی دائم به ایالت های این کشور، تحصیل در دانشگاه های کانادا ۲۰۲۰، استان کانادا تحصیل در سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱، اقامت دائم و موقت کانادا تضمینی افق، تحصیل در استان های Canada و… را دارید به گروه مهاجرتی تحصیلی افق مراجعه کرده و به صورت کاملا قانونی مراحل مهاجرتی خود را انجام دهید. وکلا و کارشناسان رسمی مهاجرت در موسسه مهاجرتی کانادا افق تمام تجربه های خود را در اختیار شما قرار خواهند داد تا روند پرونده مهاجرتی کلاینت ها در حوزه استان ها و ایالت ها به صورتی موفق و سریع پیش رود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با دفتر افق به شماره ۳۱۰۷۱-۰۵۱ تماس گرفته و یا به سایت افق www.ofoghint.com مراجعه کنید. همچنین میتوانید اخرین اخبار دولت کانادا برای استان کانادا تحصیل مهاجران بین المللی به کشور کانادا یا تحصیل در ایالت های کانادا را در صفحه رسمی تلگرام و اینستاگرام افق دریافت کنید.