مهاجرت تحصیلی از دیرباز مورد توجه بسیاری از متقاضیان بوده است و تحصیل در شهر های کانادا به طرز چشمگیری افزایش پیدا کرده است و همچنان آمار دانشجویان بین المللی در این کشور پهناور زیبا رو به افزایش است. مهاجرت تحصیلی به کانادا دارای مزایای زیادی است از جمله باز شدن راه های متنوع برای اقامت دائم کانادا و همچنین یافتن شغل در هنگام تحصیل و پس از فارغ التحصیلی و بدست آوردن تجربه بی نظیر کاری در این کشور پهنار و از همه مهمتر کانادا یک کشور دو زبانه است و شما می توانید به دو زبان صحبت کنید و در حین زندگی به دو زبان مسلط شوید. همچنان کشور کانادا به عنوان یک ابر قدرت آموزشی در دنیا شناخته شده است و همواره در رده های بین المللی قرار دارد.

تحصیل در استان نیوفانلند و لابرادور کانادا

تحصیل در استان زیبا نیوفانلند و لابرادور کانادا به دلیل بالا بودن سطح آموزشی دانشگاه ها و دارا بودن اساتید بسیار قوی مورد توجه بسیاری از متقاضیان مهاجرت تحصیلی به کانادا قرار گرفته است.

این استان در شرق سرزمین زیبای کانادا قرار دارد و دارای دو بخش لابرادور و جزیره نبوفاندلند است. این استان به دلیل منابع طبیعی و انرژی مورد توجه بسیاری از افراد که خواهان مهاجرت هستند قرار گرفته است. بزرگترین دانشگاه در این استان مموریال است که در شهر سنت جان قرار گرفته است که اکثریت جمعیت این استان در این شهر زیبا زندگی می کنند.

وکیل مهاجرت به کانادا در موسسه بین المللی با دارا بودن نمایندگی از دانشگاه های معتبر کانادا همواره بهترین راه را به شما پیشنهاد خواهد داد و برای شما از بهترین دانشگاه های کانادا پذیرش خواهد گرفت. موسسه افق همواره بهترین و سریع ترین راه مهاجرت به کانادا را به شما پیشنهاد خواهد کرد که در نهایت منجر به اقامت دائم کانادا می شود پس با خیالی آسوده پرونده مهاجرت تحصیلی خود را به ما بسپارید.

مزایای تحصیل در این استان کانادا فراوان است از جمله:

دارا بودن کیفیت بالای تحصیل

کیفیت بالای سطح زندگی

دارای بودن هوای خوب

هزینه زندگی مقرون به صرفه

دانشجویان پس از تحصیل می توانند از طریق روش های استانی اقدام به اخذ اقامت دائم کانادا کنند.

دانشگاه های استان نیوفانلند و لابرادور

دانشگاه مموریال:

علامت اختصاری دانشگاه مموریال MUN است در سال ۱۹۵۲ تاسیس شد و دارای قدمت طولانی و بسیار قدرتمند در زمینه های مهندسی، پزشکی و آموزش دارد.

این دانشگاه شامل چهار پردیس است:

Grenfell Campus

Harlow Campus

Marine Institute

St.John’s Campus

دانشکده ها:

دانشکده هنر

دانشکده مدیریت

دانشکده آموزش

دانشکده مهندسی

دانشکده پزشکی

دانشکده علوم

کالج های استان مموریال کانادا برای تحصیل در این دانشگاه عبارتند از:

موسیقی

پرستاری

داروسازی

تحصیلات تکمیلی

حرکت شناسی و …

شهریه ها با توجه به مقطع و رشته متفاوت است. شهریه در مقطع کارشناسی حدود ۷۰۰۰ تا ۸۰۰۰ دلار در ترم است و مقطع کارشناسی ارشد حدود ۳۰۰۰ دلار تا ۴۰۰۰ دلار در ترم است.

تحصیل در این دانشگاه رقابتی است و دانشجویان باید فرم آنلاین را تکمیل کنند و مدارک مورد نیاز خود را در پرفایل آپلود کنند و مدرک زبان انگلیسی مورد نیاز آیلتس ۶٫۵ و تافل ۸۰ می باشد. این دانشگاه بیش از ۲۶۰ رشته دارد و دانشجویان بیشماری از سراسر دنیا را به خود جذب می کند.

اگر به دنبال شهریه پایین و هزینه زندگی پایین و حتی به دنبال بورسیه تحصیلی و کمک مالی هستید تحصیل در این دانشگاه گزینه مناسبی برایتان خواهد بود.

کالج های استان نیوفانلاند: 

در کشور کانادا دانشجویان می توانند در مقاطع مختلف در این استان تحصیل کنند و کانادا دارای کیفیت آموزشی بالایی می باشد و هرساله دانشجویان زیادی را از سراسر دنیا به خود جذب می کند و از همه مهمتر دانشجویان می توانند به دو زبان انگلیسی و فرانسوی تحصیل کنند.

 

graduating student group wore black hat black hat graduation ceremony university 43157 773 300x199 - تحصیل در استان نیوفانلند و لابرادور |دوره های کالج استانی کانادا

حال به دوره های ارائه شده در کانادا می پردازیم:

کشور کانادا با ارائه دوره های متنوع آموزشی دانشجویان بیشماری را از سراسر جهان به خود جذب می کند. افراد می توانند به توجه به مقطع تحصیلی و همچنین علاقمندی خود در هر دوره ای شرکت کنند و از سطح آموزشی عالی کانادا بهرمند شوند. داشتن یک مهاجرت تحصیلی به کادا که موفق هم باشد لازمه آن داشتن اطلاعات کافی و مشورت با وکیل مهاجرت به کانادا است. موسسه بین المللی افق با داشتن سابقه درخشان در امر تحصیل و مهاجرت به استان کانادا همواره می تواند به شما در تصمیم گیری مهم زندگی تان کمک کند. با مشورت با وکیل مهاجرت به کانادا موسسه افق می توانید در هزینه هایتان صرفه جویی کنید زیرا همواره وکلای باتجربه کانادا راه درست و ارزان ترین راه را به شما پیشنهاد می کنند.

دوره های کالج:

دوره های کالج کانادا (Canadian College Courses) بیشتر بر مهارت های کاربردی و عملی دانشجویان تمرکز دارند و هر ساله مورد استقبال دانشجویان زیادی قرار می گیرد. شرایط پذیرش کالج از دانشگاه بسیار راحتر است از طرف دیگر ریسک ویزا بالاتر است. اما شما باید یک تحقیق خوب در زمینه تحصیلی و مشخص کردن هدف تحصیل خود و همچنین مشورت با مشاورین و وکلای موسسه بین الملل افق می توانید این ریسک را به پایین تر حد خود برسانید و تصمیمی درستی را برای آینده خود بگیرید و بتوانید در مسیر درست زندگی خود قدم بردارید. گروه افق برای تحصیل دانشجویان عزیز با نمایندگی کالج های استان کانادا و تحصیل در کالج کانادا می تواند در خصوص اخذ ویزای تحصیلی به صورت کاملا حرفه ای عمل کند.

برای پذیرش از کالج ها داشتن مدرک زبان الزامی نیست. دوره های کالج اصولا ۱ تا ۳ سال است و شهریه آن بین ۸۰۰۰ تا ۱۶۰۰۰ متغیر است.

دوره های لیسانس:

دوره لیسانس Bachelor’s degree یک دوره ۴ ساله است. افراد می توانند به دو زبان انگلیسی و فرانسوی تحصیل کنند و شهریه در این مقطه بین ۱۲۰۰۰ تا ۱۶۰۰۰ هزار دلار متغیر است. داشتن مدرک دیپلم برای پذیرش الزامی است.

دوره Pre- Master:

این دوره مخصوص دانشجویانی است که قصد تحصیل در دوره کارشناسی ارشد را در هر یک از شهر های کانادا دارند است. این دوره برای رشته هایی خوب است که یکسری پیش نیازها دارد و فرد نمی تواند آن پیش نیازها را برآورده کند مثل آزمون GRE و یا GMAT و یا رشته هایی مثل حقوق که پذیرش در آن بسیار سخت است.

دوره فوق لیسانس Master:

دوره کارشناسی ارشد Graduate degree معمولا ۱ تا ۲ سال است و به دو صورت کورس بیس و یا ریسرچ ارائه می شود.

در دوره کورس بیس دانشجویان باید با شرکت در کلاس ها و گذراندن واحد های درسی ارائه شده مدرک کارشناسی ارشد خود را دریافت کنند و اما دوره های ریسرچ دانشجو بر روی یک موضوعی با همکاری استادش شروع به تحقیق کرده، و در بعضی از موارد دانشجو در ریسرچ بیس دانشجو از دانشگاه و یا استاد فاند دریافت می کند و بورسیه دریافت می کند. افراد به دو زبان انگلیسی و فرانسوی می توانند تحصیل کنند و داشتن نمره زبان انگلیسی الزامی است.

دوره دکتری:

دوره دکتری حدود ۳ تا ۵ سال طول خواهید کشید در دوره دکتری اصولا دانشجو فاند دریافت می کند که این فاند کل شهریه و یا نیمی از هزینه های تحصیلی دانشجو را پوشش خواهد داد و در دوره دکتری دانشجو بر روی یک موضوعی تحقیق می کند.

برای پذیرش در دوره دکتری شما نیاز به یک رزومه بسیار قوی دارید و همچنین باید مقالاتی را در سطح بین المللی به چاپ رسانده باشید. بدون داشتن رزومه قوی نمی توانید در مقطع دکترا تحصیل کنید.

دوره های دیپلما عالی Graduate Diploma:

این دوره مختص افرادی است که دارای مدرک کارشناسی هستند و معمولا ۳۰ واحد درسی است و تز و پایان نامه ندارد و پس از گذراندن ۳۰ واحد مدرک Graduate Diploma را دریافت خواهد کرد.

دوره (Post-Baccalaureate Diploma) لیسانس پیشرفته: 

این دوره مخصوص افرادی که دارای مدرک لیسانس هستند و در این دوره دانشجویان ۸ ماه دوره تئوری و ۸ ماه دوره کارورزی در کارخانه ها و یا شرکت ها میگذرانند و در واقع شانس عالی برای استخدام شدن خواهند داشت. در این دوره افراد مهارت های زبان انگلیسی و کاری خود را به طرز فوق العاده ای ارتقا خواهند داد.

دوره های گواهینامه ها Certificate Programs:

معمولا افراد در این دوره ها ۳۰ واحد را میگذرانند و ورود به این دوره ها بسیار آسان است برای ورود به این دوره ها باید دیپلم را داشته باشید و اصولا طول دوره یک سال می باشد.

دوره های دیپلما Diploma Programs:

دوره دیپلما اصولا دو سال است و معمولا افراد با ۳۰ واحد درسی مدرک دیپلما را دریافت خواهند کرد و پذیرش در این دوره ها آسان تر از لیسانس و کارشناسی ارشد است.

دوره های Co-op Program:

در این دوره ها افراد در حین تحصیل در شرکت ها کار می کنند و حقوق هم دریافت خواهند کرد.

موسسه بین المللی افق همواره همراه شما خواهد بود. اگر میخواهید تحصیلات خود را در کانادا ادامه دهید برای اینکه بدانید شرایط لازمه را دارید با تکمیل فرم ارزیابی رایگان کارشناسان باتجربه ما شرایط شما را بررسی خواهند کرد و از طریق ایمیل به شما پاسخ خواهند داد و به شما خواهند گفت که کدام یک از روش های مهاجرتی برای شما کارسازتر خواهد بود. سایت افق با داشتن اطلاعات جامع و دارا بودن بروزترین اطلاعات برای تحصیل در هر یک شهر های کانادا همواره در کنار شما خواهد بود. این اطلاعات جامع توسط زبده ترین کارشناسان جمع آوری و در اختیار تک تک شما عزیزان قرا می گیرد.

با خیالی آسوده پرونده مهاجرت تحصیلی به کانادا خود را به ما بسپارید هدف ما افزایش رضایت شما خواهد بود.

woman holding laptop copy space 23 2148550659 300x169 - تحصیل در استان نیوفانلند و لابرادور |دوره های کالج استانی کانادا