تحصیل فرزندان در مدارس كانادا

 

تحصیل فرزندان در مدارس کانادا با امکان اخذ مهاجرت تحصیلی به کانادا و ویزای همراه برای والدین یکی از مواردی است که ممکن است برای شما جالب باشد. كیفیت بالای آموزش در مدارس كشور كانادا باعث شده هرساله افراد زیادی تقاضای تحصیل فرزندان در مدارس كانادا را داشته باشند. در واقع تحصیل فرزندان در مدارس کانادا و ویزای کانادا یا ویزای همراه، یکی از راه های سریع مهاجرت به کانادا و اخذ ویزای کانادا این کشور می باشد. یکی از مزایای تحصیل فرزندان در کانادا و مهاجرت تحصیلی به کانادا این است که با تحصیل آن ها این امکان وجود خواهد داشت که والدین بتوانند ویزای کانادا را دریافت کنند.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تحصیل فرزندان در مدارس کانادا و مهاجرت تحصیلی به کانادا با مشاور و وکیل مهاجرت به کانادا مجموعه بین المللی افق در تماس باشید.

هزینه تحصیل فرزندان در مدارس کانادا

هزینه تحصیل فرزندان در مدارس کانادا، برای شهروندان و دانش آموزان کانادایی و یا افرادی که از اقامت دائم کانادا، ویزای کانادا یا مهاجرت تحصیلی به کانادا برخوردار هستند، رایگان می باشد. دانش آموزان مقاطع دبستان تا دبیرستان از سراسر دنیا می توانند در مدارس دولتی کانادا با هزینه پایین با داشتن ویزای تحصیلی مشغول به درس خواندن باشند. مدارس کانادا به صورت یکپارچه یا فدرالی اداره نمی شوند، یعنی سیستم آموزشی یکسانی در تمام ایالت های آن وجود ندارد و هر ایالت سیستم و قوانین خاص خودش را دارد اما تفاوت چندانی میان شهریه های پرداختی وجود ندارد. لذا قبل از اقدام برای مهاجرت تحصیلی به کانادا نیاز است که اطلاعات لازم را از طریق مشاوران مهاجرت کانادا در گروه افق کسب کنید.

 

girls students portrait park 108072 1993 - تحصيل فرزندان در مدارس كانادا و دریافت ویزای اقامت

 

تحصیل فرزندان در مدارس كانادا به سه دسته ی دولتی، خصوصی و شبانه روزی تقسیم می شوند. مدارس شبانه روزی به نحوی هستند که دانش آموزان می توانند همزمان در آنجا درس خوانده و اقامت داشته باشند. جهت ثبت نام و مهاجرت به كانادا از این طریق باید ۶ ماه قبل از شروع ترم تحصیلی اقدام كنید. زمان لازم برای اخذ ویزای دانش آموزی كانادا بین ۱۲ تا ۱۶ هفته می باشد. تحصیل در کانادا فرصت بی نظیری برای اخذ مدرک تحصیلی معتبر و اقامت دائم این کشور می باشد.

وكیل مهاجرت به كانادا در شركت بین المللی افق، شما را برای اخذ ویزای تحصیل فرزندان در کانادا و مهاجرت تحصیلی به کانادا با ساده ترین روش همراهی می کند.

وقتی شما برای مهاجرت تحصیلی به کانادا اقدام می کنید، لازم است بدانید که تحصیل در این کشور چه مزایایی دارد. مزیت منحصر به فرد تحصیل فرزندان در کانادا این است که زبان های انگلیسی و فرانسوی به عنوان زبان اصلی در مدارس کانادا ارائه می شود. دانش آموزان فارغ التحصیل بعد از گرفتن دیپلم خود می توانند با توجه به علاقه، استعداد و معدلشان و بدون آزمون ورودی وارد بهترین دانشگاه ها یا كالج های كشور كانادا شوند. اقامت پس از تحصیل نیز یکی دیگر از مزایای تحصیل در کانادا می باشد. مهاجرت تحصیلی به كانادا و تحصیل در مدارس كانادا باعث می شود که افراد راحت تر از سایرین بتوانند برای اقامت كانادا اقدام كنند. آینده فرزندان با این روش تضمین شده و دیگر نیازی به حمایت مالی والدین ندارند.

 

girls studying taking funny selfie park 108072 1992 - تحصيل فرزندان در مدارس كانادا و دریافت ویزای اقامت

مزایای مهاجرتی والدین در حالت تحصیل فرزندان در مدارس كانادا

  • تحصیل فرزندان در مدارس کانادا مانند پلی برای مهاجرت تحصیلی به كانادا است و اخذ اقامت كانادا را تسهیل می كند.

  • یكی از والدین به عنوان همراه می تواند در طی تحصیل فرزند خود در كنار او باشد. والد دیگر هم می تواند از طریق درخواست ویزای مولتی كانادا و اخذ آن به خانواده خود بپیوندد.

  • اگر سن والدین برای اخذ ویزای دانشجویی مناسب نباشد تحصیل فرزندان در مدارس كانادا یا مهاجرت تحصیلی به کانادا این مسیر را برای آن ها هموار می كند.

  • با اخذ ویزای تحصیلی (Study Permit)والدین، شرایط برای انجام كار پاره وقت فراهم می شود. والد دیگر هم به صورت تمام وقت
    می تواند مشغول به كار شود.

مزایای اخذ ویزای دانشجویی والدین به منظور مهاجرت تحصیلی به کانادا

  • تحصیل فرزندان در کانادا رایگان می گردد.

  • همسر دانشجو ویزای کار باز (بدون محدودیت شغل وکارفرما) دریافت می کند که اگر کار تخصصی باشد، مسیر مهاجرت كانادا برای انها هموارتر خواهد شد.

  • ۷۰ تا ۸۰ درصد هزینه درمان به عهده دولت كانادا می باشد.

خدمات ما در شركت بین المللی افق برای شما عزیزان كه قصد مهاجرت كانادا با روش های مختلف از طریق تحصیل فرزندان خود در مدارس كانادا یا مهاجرت تحصیلی به کانادا (اخذ پذیرش قطعی تحصیل در مدارس) را دارید، بسیار متنوع است. برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق اطلاعات تماس با دفتر مرکزی گروه افق در ایران از مشاوره کارشناسان ما استفاده نمایید. با ما تماس بگیرید.